Ekipa Voster ATS dokonała kolejnego poważnego wzmocnienia. Nowym zawodnikiem teamu ze Stalowej Woli został Piotr Brożyna.

Od początku swojej kariery Brożyna był związany z ekipą CCC. Najpierw przyszło mu bowiem ścigać się w w pierwszej drużynie Dariusza Miłka, by sezon 2019 spędzić w zespole Development. Teraz przed 24-letnim zawodnikiem kolejne wyzwania. Postanowił on bowiem podpisać umowę z ekipą Voster ATS, gdzie z pewnością będzie jednym z najlepszych zawodników w stawce.

Dziękuję ekipie CCC Sprandi i CCC Development za pięć lat w pomarańczowych barwach. Miniony sezon był dla mnie dobry, pomagałem kolegom z zespołu i razem wygrywaliśmy wyścigi. Będę dobrze wspominał ten czas. Do zespołu Voster ATS razem ze mną przechodzi Patryk Stosz, z czego bardzo się cieszę, bo mamy doświadczenie w ściganiu się w jednej drużynie i dobrze się dogadujemy. Mam sporo szczęścia, że udało mi się wrócić do ścigania na wysokim poziomie. Nie odczuwam już dolegliwości feralnego upadku i z optymizmem patrzę w przyszłość. Czekam z niecierpliwością na nowy sezon. Liczę, że w nowej drużynie będę miał więcej szans, by ugrać coś dla siebie i na pewno zrobię wszystko, żeby te szansy odpowiednio wykorzystać. Nastawiam się na cięższe etapówki, z metą pod górę, z czasówką. Na takich wyścigach czuję się dobrze

– powiedział Brożyna.

Były młodzieżowy mistrz Polski w jeździe na czas jest ostatnim zawodnikiem zakontraktowanym przez Voster ATS na sezon 2020. Pełny skład ekipy Krzysztofa Parmy wygląda następująco:

Piotr Brożyna, Paweł Cieślik, Paweł Franczak, Mateusz Grabis, Sylwester Janiszewski, Jakub Murias, Krzysztof Parma, Adam Stachowiak, Patryk Stosz, Mateusz Taciak.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments