fot. ASO / Pauline Ballet

Kolejna kategoria Nagród Naszosie.pl rozstrzygnięta! Najlepszym uciekinierem sezonu 2019 wybrali Państwo Gulio Giccone.

Choć w poprzednich kategoriach walka także potrafiła być niezwykle interesująca, pojedynek najlepszych uciekinierów w stawce był zdecydowanie najbardziej wyrównany. Walka o palmę pierwszeństwa trwała bowiem praktycznie do samego końca, choć w ciągu ostatnich kilku godzin Giulio Ciccone zbudował bezpieczną przewagę.

Za jego plecami znalazło się miejsce dla dwóch bardzo popularnych zawodników, czyli Fausto Masnady i Thomasa De Gendta. Różnica między wspomnianą dwójką jest ostatecznie naprawdę nieduża. Zdecydowanie najciekawszy wydaje się być jednak fakt, że rywalizacja o czwartą pozycję rozstrzygnęła się naprawdę w ostatniej chwili.

Wyniki kategorii Najlepszy Uciekinier 2019:
1. Giulio Ciccone – 32,3%
2. Fausto Masnada – 21,7%
3. Thomas De Gendt – 19,4%
4. Simon Yates – 7,9%
5. Matej Mohoric – 5,6%
6. Jose Joaquin Rojas – 5,1%
7. Pello Bilbao – 3,1%
8. Remi Cavagna – 2,4%
9. Dylan Teuns – 2,1%
10. Mattia Cattaneo – 0,3%

Już w przyszłym tygodniu wybierzemy ostatniego zwycięzcę poszczególnej kategorii – najlepszego czasowca. My już mamy swojego faworyta mamy, a Państwo?

Poprzedni artykułRafał Majka: „Życie zaczyna się po trzydziestce”
Następny artykułCzterech nowych zawodników w Team Colpack
Dziennikarz z wykształcenia i pasji. Oprócz kolarstwa kocha żużel, o którym pisze na portalu speedwaynews.pl. W wolnych chwilach bawi się w tłumacza, amatorsko jeździ i do późnych godzin nocnych gra półzawodowo w CS:GO.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments