Fot. ŻTC

21 września już po raz drugi odbędzie się Bielańska Czasówka by ŻTC BIKE RACE, wyjątkowa rywalizacja w jeździe indywidualnej na czas.

W ostatnim tegorocznym akcencie kolarskim przygotowanym przez ekipę ŻTC BIKE RACE na uczestników czeka rywalizacja w jeździe indywidualnej na czas. Dystans do przejechania jest krótki 5,6 km, ale bardzo wymagający technicznie. Zawodnicy rywalizować będą na nadwiślańskich ścieżkach rowerowych, zaczynając na wysokości Centrum Olimpijskiego z finiszem przy Moście Marii Skłodowskiej-Curie.

Wystartować może każdy, zapraszamy wszystkich sympatyków kolarstwa od amatorów po wytrawnych zawodników, prowadzić będziemy dwie klasyfikacje – dla rowerów dowolnych i dla rowerów szosowych lub czasowych. Bielańska Czasówka to niepowtarzalna formuła rywalizacji w jeździe indywidualnej na czas, której nie ma nigdzie indziej. Warto w sobotę być z nami

– zachęca do udziału w zawodach rozgrywanych na warszawskich Bielanach, dyrektor cyklu ŻTC BIKE RACE, Wojciech Pawelec.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące zawodów znajdują się pod adresem www.ztc.pl.

Poprzedni artykułYorkshire 2019: Monika Brzeźna za Agnieszkę Skalniak
Następny artykułKampioenschap van Vlaanderen 2019: Steimle z przytupem wchodzi do WT!
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments