Fot. ŻTC

21 września już po raz drugi odbędzie się Bielańska Czasówka by ŻTC BIKE RACE, wyjątkowa rywalizacja w jeździe indywidualnej na czas.

W ostatnim tegorocznym akcencie kolarskim przygotowanym przez ekipę ŻTC BIKE RACE na uczestników czeka rywalizacja w jeździe indywidualnej na czas. Dystans do przejechania jest krótki 5,6 km, ale bardzo wymagający technicznie. Zawodnicy rywalizować będą na nadwiślańskich ścieżkach rowerowych, zaczynając na wysokości Centrum Olimpijskiego z finiszem przy Moście Marii Skłodowskiej-Curie.

Wystartować może każdy, zapraszamy wszystkich sympatyków kolarstwa od amatorów po wytrawnych zawodników, prowadzić będziemy dwie klasyfikacje – dla rowerów dowolnych i dla rowerów szosowych lub czasowych. Bielańska Czasówka to niepowtarzalna formuła rywalizacji w jeździe indywidualnej na czas, której nie ma nigdzie indziej. Warto w sobotę być z nami

– zachęca do udziału w zawodach rozgrywanych na warszawskich Bielanach, dyrektor cyklu ŻTC BIKE RACE, Wojciech Pawelec.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące zawodów znajdują się pod adresem www.ztc.pl.