fot. Emakumeen Bira

Prologiem o długości 3800 metrów rozpocznie się 22. edycja Boels Ladies Tour. Poniżej przedstawiamy kolejność startów.

Holenderski wyścig rozpocznie się na terenie Tom Dumoulin Bike Park. Panie będą miały do przejechania 3800 metrów po płaskiej, ale dość technicznej trasie, z krótką sekcją brukowaną.

Jako pierwsza na rampie startowej pojawi się Arianna Pruisscher (reprezentacja Holandii). O 14:59 wystartuje Marta Lach (CCC-Liv), o 15:10 Małgorzata Jasińska (Movistar), o 15:16 Agnieszka Skalniak (CCC-Liv), a o 15:48 Katarzyna Niewiadoma (Canyon SRAM Racing).

Kolejność startów do prologu Boels Ladies Tour:

# Czas Zawodniczka Ekipa
1 14:30  PRUISSCHER Arianna Netherlands
2 14:31  HOOGEBOOM Roos Biehler Pro Cycling Team
3 14:32  VAN DER HAAR Lucy Hitec Products
4 14:33  ALZINI Martina Bigla Pro Cycling
5 14:34  GROSSETETE Maelle FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
6 14:35  VAN VEEN Esther Parkhotel Valkenburg
7 14:36  RODRÍGUEZ Gloria Movistar Team
8 14:37  CONFALONIERI Maria Giulia Valcar Cylance Cycling
9 14:38  PENTON Sara Team Virtu Cycling
10 14:39  WILD Kirsten WNT-Rotor Pro Cycling
11 14:40  GAFINOVITZ Rotem Canyon SRAM Racing
12 14:41  MATHIESEN Pernille Team Sunweb
13 14:42  DEMEY Valerie CCC – Liv
14 14:43  VAN TWISK Abigail Trek-Segafredo Women
15 14:44  VAN DEN BOS Jip Boels – Dolmans Cycling Team
16 14:45  WILLIAMS Georgia Mitchelton-Scott
17 14:46  WEERINK Floor Netherlands
18 14:47  TON Quinty Biehler Pro Cycling Team
19 14:48  TAGLIAFERRO Marta Hitec Products
20 14:49  BANKS Elizabeth Bigla Pro Cycling
21 14:50  BECKER Charlotte FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
22 14:51  VAN DER MEER Janine Parkhotel Valkenburg
23 14:52  DURRELL Rebecca Team TIBCO – SVB
24 14:53  GONZÁLEZ Alicia Movistar Team
25 14:54  PERSICO Silvia Valcar Cylance Cycling
26 14:55  GUARISCHI Barbara Team Virtu Cycling
27 14:56  TEUTENBERG Lea Lin WNT-Rotor Pro Cycling
28 14:57  BARNES Hannah Canyon SRAM Racing
29 14:58  SOEK Julia Team Sunweb
30 14:59  LACH Marta CCC – Liv
31 15:00  DEIGNAN Elizabeth Trek-Segafredo Women
32 15:01  MAJERUS Christine Boels – Dolmans Cycling Team
33 15:02  ELVIN Gracie Mitchelton-Scott
34 15:03  MEIJERING Mareille Netherlands
35 15:04  BEEKHUIS Teuntje Biehler Pro Cycling Team
36 15:05  UNEKEN Lonneke Hitec Products
37 15:06  LETH Julie Bigla Pro Cycling
38 15:07  GILLOW Shara FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
39 15:08  DE GAST Belle Parkhotel Valkenburg
40 15:09  STEPHENS Lauren Team TIBCO – SVB
41 15:10  JASINSKA Małgorzata Movistar Team
42 15:11  BALSAMO Elisa Valcar Cylance Cycling
43 15:12  BASTIANELLI Marta Team Virtu Cycling
44 15:13  KOSTER Claudia WNT-Rotor Pro Cycling
45 15:14  AMIALIUSIK Alena Canyon SRAM Racing
46 15:15  KOCH Franziska Team Sunweb
47 15:16  SKALNIAK Agnieszka CCC – Liv
48 15:17  WORRACK Trixi Trek-Segafredo Women
49 15:18  DIDERIKSEN Amalie Boels – Dolmans Cycling Team
50 15:19  TENNIGLO Moniek Mitchelton-Scott
51 15:20  FERON Senna Netherlands
52 15:21  VAN GOGH Natalie Biehler Pro Cycling Team
53 15:22  GARNER Grace Hitec Products
54 15:23  HARVEY Mikayla Bigla Pro Cycling
55 15:24  DEMAY Coralie FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
56 15:25  KNETEMANN Roxane Parkhotel Valkenburg
57 15:26  HENDERSON Anna Team TIBCO – SVB
58 15:27  GUTIÉRREZ Sheyla Movistar Team
59 15:28  GUAZZINI Vittoria Valcar Cylance Cycling
60 15:29  BERTIZZOLO Sofia Team Virtu Cycling
61 15:30  BRAUSSE Franziska WNT-Rotor Pro Cycling
62 15:31  KLEIN Lisa Canyon SRAM Racing
63 15:32  MACKAIJ Floortje Team Sunweb
64 15:33  KOREVAAR Jeanne CCC – Liv
65 15:34  LONGO BORGHINI Elisa Trek-Segafredo Women
66 15:35  BLAAK Chantal Boels – Dolmans Cycling Team
67 15:36  ROY Sarah Mitchelton-Scott
68 15:37  PEETOOM Kirsten Netherlands
69 15:38  HOFMAN Merel Biehler Pro Cycling Team
70 15:39  SOLVANG Julie Meyer Hitec Products
71 15:40  NORSGAARD Emma Cecilie Bigla Pro Cycling
72 15:41  KITCHEN Lauren FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
73 15:42  MARKUS Femke Parkhotel Valkenburg
74 15:43  JACKSON Alison Team TIBCO – SVB
75 15:44  FOURNIER Roxane Movistar Team
76 15:45  CONSONNI Chiara Valcar Cylance Cycling
77 15:46  NORMAN HANSEN Louise Team Virtu Cycling
78 15:47  BRENNAUER Lisa WNT-Rotor Pro Cycling
79 15:48  NIEWIADOMA Katarzyna Canyon SRAM Racing
80 15:49  BRAND Lucinda Team Sunweb
81 15:50  MARKUS Riejanne CCC – Liv
82 15:51  VAN DIJK Ellen Trek-Segafredo Women
83 15:52  VAN DER BREGGEN Anna Boels – Dolmans Cycling Team
84 15:53  SPRATT Amanda Mitchelton-Scott
85 15:54  WATERREUS Kylie Netherlands
86 15:55  KLEMENT Melanie Biehler Pro Cycling Team
87 15:56  STOUGJE Chanella Hitec Products
88 15:57  THOMAS Leah Bigla Pro Cycling
89 15:58  DUVAL Eugénie FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
90 15:59  WIEBES Lorena Parkhotel Valkenburg
91 16:00  NEWSOM Emily Team TIBCO – SVB
92 16:01  BIANNIC Aude Movistar Team
93 16:02  CAVALLI Marta Valcar Cylance Cycling
94 16:03  KOSTER Anouska Team Virtu Cycling
95 16:04  ENSING Janneke WNT-Rotor Pro Cycling
96 16:05  BARNES Alice Canyon SRAM Racing
97 16:06  KIRCHMANN Leah Team Sunweb
98 16:07  MOOLMAN Ashleigh CCC – Liv
99 16:08  PATERNOSTER Letizia Trek-Segafredo Women
100 16:09  PIETERS Amy Boels – Dolmans Cycling Team
101 16:10  VAN VLEUTEN Annemiek Mitchelton-Scott