Zwycięstwem Tima Wellensa zakończył się 3. etap Baloise Belgium Tour, którym była jazda indywidualna na czas. Pozycję lidera utrzymał Remco Evenepoel, który był czwarty.

Trzecim etapem wyścigu dookoła Belgii była jazda indywidualna na czas. Trasa dookoła Grimbergen liczyła ponad 9 kilometrów i była płaska.

Bardzo długo prowadził Nathan van Hooydonck z czasem 10:47. Belg jest kolarzem CCC Team, ale w Belgium Tour jedzie w barwach reprezentacji. Van Hooydoncka wyprzedził dopiero Tim Wellens. Siódmy kolarz klasyfikacji generalnej uzyskał wynik 10:46.

Do końca czasówki nikt nie był w stanie pobić czasu Tima Wellensa. Nathan van Hooydonck utrzymał drugie miejsce. Podium uzupełnił Victor Campenaerts. Kolarz Lotto Soudal był głównym kandydatem do zwycięstwa, ale przegrał o dwie sekundy ze swoim kolegą z zespołu.

Czwarte miejsce ze stratą 3 sekund zajął Remco Evenepoel. Kolarz Deceuninck-Quick Step utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Tim Wellens awansował na 2. pozycję i traci do lidera 57 sekund.

Wyniki 3. etapu:

1 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal 0:10:46,51
2 Nathan Van Hooydonck (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:00,69
3 Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal 0:00:02,34
4 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:02,63
5 Ryan Mullen (Irl) Trek – Segafredo 0:00:04,29
6 Christophe Laporte (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:04,78
7 Matthias Brändle (AUT) Israel Cycling Academy 0:00:06,37
8 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 0:00:08,16
9 Lasse Norman Hansen (Den) Corendon – Circus 0:00:08,47
10 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie 0:00:11,09
11 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:00:13
12 Gijs Van Hoecke (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:13
13 Quinten Hermans (Bel) Telenet Fidea Lions 0:00:14
14 Jonas Rickaert (Bel) Corendon – Circus 0:00:16
15 Toon Aerts (Bel) Telenet Fidea Lions 0:00:19
16 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal 0:00:20
17 Samuel Leroux (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:00:21
18 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal 0:00:21
19 Damien Gaudin (Fra) Total Direct Energie 0:00:22
20 Jasper Philipsen (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:24
21 William Clarke (Aus) Trek – Segafredo 0:00:27
22 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 0:00:27
23 Jens Adams (Bel) Pauwels Sauzen – Bingoal 0:00:28
24 Benoît Jarrier (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:00:28
25 Senne Leysen (Bel) Roompot – Charles 0:00:28
26 Lars Van Der Haar (Ned) Telenet Fidea Lions 0:00:29
27 Bryan Coquard (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:00:30
28 Aimé De Gendt (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:00:30
29 Pieter Weening (Ned) Roompot – Charles 0:00:30
30 Markel Irizar Aramburu (Esp) Trek – Segafredo 0:00:32
31 Connor Swift (GBr) Team Arkéa – Samsic 0:00:32
32 Loïc Vliegen (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:00:33
33 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:00:34
34 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 0:00:34
35 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:00:34
36 Kobe Goossens (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:35
37 Arne Marit (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:35
38 Johan Le Bon (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:00:36
39 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:36
40 Dries De Bondt (Bel) Corendon – Circus 0:00:36
41 Franck Bonnamour (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:00:37
42 Gianni Marchand (Bel) Cibel 0:00:37
43 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:37
44 Lennert Teugels (Bel) Cibel 0:00:38
45 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:40
46 Krister Hagen (Nor) Riwal Readynez Cycling Team 0:00:40
47 Julien Morice (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:00:40
48 Thijs Aerts (Bel) Telenet Fidea Lions 0:00:40
49 Alex Frame (NZl) Trek – Segafredo 0:00:41
50 Eros Capecchi (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:00:41
51 Julien Antomarchi (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:00:42
52 Clément Russo (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:00:42
53 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team 0:00:42
54 Thibault Guernalec (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:00:43
55 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:00:43
56 Maxime Vantomme (Bel) Tarteletto – Isorex 0:00:43
57 Daan Soete (Bel) Pauwels Sauzen – Bingoal 0:00:43
58 Kris Boeckmans (Bel) Vital Concept – B&B Hotels 0:00:44
59 Cédric Beullens (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:44
60 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Cycling Academy 0:00:45
61 David Boucher (Bel) Tarteletto – Isorex 0:00:45
62 Pieter Serry (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:45
63 Otto Vergaerde (Bel) Corendon – Circus 0:00:45
64 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy 0:00:46
65 Rasmus Byriel Iversen (Den) Lotto Soudal 0:00:46
66 Eli Iserbyt (Bel) Pauwels Sauzen – Bingoal 0:00:46
67 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team 0:00:47
68 Jérémy Lecroq (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:00:47
69 David Van Der Poel (Ned) Corendon – Circus 0:00:49
70 Aaron Verwilst (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:49
71 Andreas Goeman (Bel) Telenet Fidea Lions 0:00:50
72 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:00:50
73 Timothy Dupont (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:00:51
74 Jim Aernouts (Bel) Telenet Fidea Lions 0:00:51
75 Jordi Warlop (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:51
76 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek – Segafredo 0:00:52
77 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:00:52
78 Clément Carisey (Fra) Israel Cycling Academy 0:00:52
79 Kevyn Ista (Bel) Wallonie Bruxelles 0:00:52
80 Emils Liepins (Lat) Wallonie Bruxelles 0:00:53
81 Jesper Asselman (Ned) Roompot – Charles 0:00:53
82 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:00:54
83 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:54
84 Sasha Weemaes (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:54
85 Amaury Capiot (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:55
86 Pierre Idjouadiene (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:00:56
87 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:58
88 Corné Van Kessel (Ned) Telenet Fidea Lions 0:00:58
89 Jens Reynders (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:58
90 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team 0:00:59
91 Julien Van Den Brande (Bel) Tarteletto – Isorex 0:00:59
92 Lionel Taminiaux (Bel) Wallonie Bruxelles 0:00:59
93 Mathieu Burgaudeau (Fra) Total Direct Energie 0:01:00
94 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck – Quick Step 0:01:00
95 Zico Waeytens (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:01:02
96 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:02
97 Alexandre Pichot (Fra) Total Direct Energie 0:01:04
98 Bert De Backer (Bel) Vital Concept – B&B Hotels 0:01:04
99 Tim Merlier (Bel) Corendon – Circus 0:01:04
100 Matteo Moschetti (Ita) Trek – Segafredo 0:01:05
101 Kévin Réza (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:01:05
102 Fabio Sabatini (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:01:05
103 Jetse Bol (Ned) Burgos – BH 0:01:05
104 Daniel Lopez Parada (Esp) Burgos – BH 0:01:06
105 Jan-Willem Van Schip (Ned) Roompot – Charles 0:01:07
106 Kenny Molly (Bel) Wallonie Bruxelles 0:01:07
107 Mathijs Paasschens (Ned) Wallonie Bruxelles 0:01:08
108 Jeroen Eyskens (Bel) Cibel 0:01:10
109 Bert Van Lerberghe (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:01:10
110 Michael Vanthourenhout (Bel) Pauwels Sauzen – Bingoal 0:01:10
111 Yevgeniy Gidich (Kaz) Astana Pro Team 0:01:10
112 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 0:01:11
113 Bram Welten (Ned) Team Arkéa – Samsic 0:01:11
114 Emiel Vermeulen (Bel) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:01:12
115 Davide Martinelli (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:01:12
116 Tom Dernies (Bel) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:01:13
117 Pierre Barbier (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:01:13
118 Adam Blythe (GBr) Lotto Soudal 0:01:14
119 Andreas Nielsen (Den) Riwal Readynez Cycling Team 0:01:14
120 Roy Jans (Bel) Corendon – Circus 0:01:16
121 Cedric Raymackers (Bel) Cibel 0:01:16
122 Michiel Dieleman (Bel) Cibel 0:01:17
123 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie 0:01:17
124 Kim Magnusson (Swe) Riwal Readynez Cycling Team 0:01:19
125 Floris Gerts (Ned) Tarteletto – Isorex 0:01:20
126 Dieter Vanthourenhout (Bel) Pauwels Sauzen – Bingoal 0:01:24
127 Thomas Joseph (Bel) Tarteletto – Isorex 0:01:25
128 Elias Van Breussegem (Bel) Tarteletto – Isorex 0:01:26
129 Itamar Einhorn (Isr) Israel Cycling Academy 0:01:27
130 Timothy Stevens (Bel) Cibel 0:01:28
131 Glenn Debruyne (Bel) Cibel 0:01:30
132 Jonas Aaen (Den) Riwal Readynez Cycling Team 0:01:30
133 Andreas Lorentz Kron (Den) Riwal Readynez Cycling Team 0:01:35
134 Christophe Masson (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:01:41
135 Yannick Peeters (Bel) Pauwels Sauzen – Bingoal 0:01:43
136 Nuno Bico (Por) Burgos – BH 0:01:43
137 Rudy Barbier (Fra) Israel Cycling Academy 0:01:46
138 Jelle Mannaerts (Bel) Tarteletto – Isorex 0:01:48
139 Lucas Eriksson (Swe) Riwal Readynez Cycling Team 0:01:48
140 Michaël Van Staeyen (Bel) Roompot – Charles 0:01:53
141 Alvaro Robredo Crespo (Esp) Burgos – BH 0:01:58
142 Manuel Peñalver Aniorte (Esp) Burgos – BH 0:02:06
143 Justin Jules (Fra) Wallonie Bruxelles 0:02:09

Klasyfikacja generalna:

1 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck – Quick Step 8:51:52
2 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal 0:00:57
3 Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal 0:01:00
4 Christophe Laporte (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:01:03
5 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 0:01:06
6 Toon Aerts (Bel) Telenet Fidea Lions 0:01:17
7 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal 0:01:18
8 Jasper Philipsen (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:01:18
9 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal 0:01:19
10 Bryan Coquard (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:01:28
11 Aimé De Gendt (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:01:28
12 Pieter Weening (Ned) Roompot – Charles 0:01:28
13 Connor Swift (GBr) Team Arkéa – Samsic 0:01:30
14 Loïc Vliegen (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:01:30
15 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:01:32
16 Dries De Bondt (Bel) Corendon – Circus 0:01:34
17 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:01:35
18 Lennert Teugels (Bel) Cibel 0:01:36
19 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:01:38
20 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Cycling Academy 0:01:42
21 Pieter Serry (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:01:43
22 Otto Vergaerde (Bel) Corendon – Circus 0:01:43
23 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck – Quick Step 0:01:48
24 Jim Aernouts (Bel) Telenet Fidea Lions 0:01:49
25 Jesper Asselman (Ned) Roompot – Charles 0:01:51
26 Tim Merlier (Bel) Corendon – Circus 0:01:52
27 Lionel Taminiaux (Bel) Wallonie Bruxelles 0:01:57
28 Bert De Backer (Bel) Vital Concept – B&B Hotels 0:02:02
29 Ryan Mullen (Irl) Trek – Segafredo 0:02:06
30 Davide Martinelli (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:02:08
31 Lasse Norman Hansen (Den) Corendon – Circus 0:02:10
32 Nathan Van Hooydonck (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:02:15
33 Quinten Hermans (Bel) Telenet Fidea Lions 0:02:16
34 Jonas Rickaert (Bel) Corendon – Circus 0:02:18
35 Benoît Jarrier (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:02:30
36 Senne Leysen (Bel) Roompot – Charles 0:02:30
37 Lars Van Der Haar (Ned) Telenet Fidea Lions 0:02:31
38 Andreas Lorentz Kron (Den) Riwal Readynez Cycling Team 0:02:33
39 Markel Irizar Aramburu (Esp) Trek – Segafredo 0:02:34
40 Samuel Leroux (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:02:35
41 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:02:36
42 Arne Marit (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:02:37
43 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:02:38
44 Thijs Aerts (Bel) Telenet Fidea Lions 0:02:42
45 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team 0:02:44
46 Daan Soete (Bel) Pauwels Sauzen – Bingoal 0:02:45
47 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team 0:02:49
48 David Van Der Poel (Ned) Corendon – Circus 0:02:51
49 Aaron Verwilst (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:02:51
50 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:02:52
51 Timothy Dupont (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:02:53
52 Jordi Warlop (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:02:53
53 Kobe Goossens (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:02:53
54 Kevyn Ista (Bel) Wallonie Bruxelles 0:02:54
55 Emils Liepins (Lat) Wallonie Bruxelles 0:02:55
56 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:02:56
57 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy 0:03:00
58 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:03:00
59 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:03:04
60 Kévin Réza (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:03:07
61 Corné Van Kessel (Ned) Telenet Fidea Lions 0:03:08
62 Amaury Capiot (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:03:09
63 Bert Van Lerberghe (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:03:12
64 Cedric Raymackers (Bel) Cibel 0:03:18
65 Gijs Van Hoecke (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:03:25
66 Michiel Dieleman (Bel) Cibel 0:03:43
67 Lucas Eriksson (Swe) Riwal Readynez Cycling Team 0:03:50
68 Julien Van Den Brande (Bel) Tarteletto – Isorex 0:03:52
69 Andreas Goeman (Bel) Telenet Fidea Lions 0:04:11
70 Justin Jules (Fra) Wallonie Bruxelles 0:04:11
71 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie 0:04:27
72 Jeroen Eyskens (Bel) Cibel 0:05:24
73 Jens Adams (Bel) Pauwels Sauzen – Bingoal 0:05:24
74 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 0:05:30
75 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team 0:05:55
76 Alexandre Pichot (Fra) Total Direct Energie 0:06:30
77 Nuno Bico (Por) Burgos – BH 0:06:39
78 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 0:06:56
79 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:07:29
80 Franck Bonnamour (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:07:53
81 Gianni Marchand (Bel) Cibel 0:07:53
82 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 0:08:42
83 Matthias Brändle (AUT) Israel Cycling Academy 0:11:00
84 Eros Capecchi (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:11:35
85 Maxime Vantomme (Bel) Tarteletto – Isorex 0:11:37
86 Eli Iserbyt (Bel) Pauwels Sauzen – Bingoal 0:11:43
87 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:11:46
88 Mathieu Burgaudeau (Fra) Total Direct Energie 0:11:54
89 Kenny Molly (Bel) Wallonie Bruxelles 0:12:01
90 Yevgeniy Gidich (Kaz) Astana Pro Team 0:12:04
91 Michael Vanthourenhout (Bel) Pauwels Sauzen – Bingoal 0:12:07
92 Floris Gerts (Ned) Tarteletto – Isorex 0:12:14
93 David Boucher (Bel) Tarteletto – Isorex 0:12:18
94 Timothy Stevens (Bel) Cibel 0:12:22
95 Jetse Bol (Ned) Burgos – BH 0:13:23
96 Elias Van Breussegem (Bel) Tarteletto – Isorex 0:13:57
97 Krister Hagen (Nor) Riwal Readynez Cycling Team 0:15:45
98 Julien Antomarchi (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:15:47
99 Clément Russo (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:15:47
100 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:15:48
101 Kris Boeckmans (Bel) Vital Concept – B&B Hotels 0:15:49
102 Cédric Beullens (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:15:49
103 Jan-Willem Van Schip (Ned) Roompot – Charles 0:15:51
104 Jérémy Lecroq (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:15:52
105 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek – Segafredo 0:15:57
106 Clément Carisey (Fra) Israel Cycling Academy 0:15:57
107 Pierre Idjouadiene (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:16:01
108 Jens Reynders (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:16:03
109 Zico Waeytens (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:16:07
110 Fabio Sabatini (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:16:10
111 Daniel Lopez Parada (Esp) Burgos – BH 0:16:11
112 Mathijs Paasschens (Ned) Wallonie Bruxelles 0:16:13
113 Bram Welten (Ned) Team Arkéa – Samsic 0:16:16
114 Emiel Vermeulen (Bel) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:16:17
115 Pierre Barbier (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:16:18
116 Adam Blythe (GBr) Lotto Soudal 0:16:19
117 Andreas Nielsen (Den) Riwal Readynez Cycling Team 0:16:19
118 Julien Morice (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:16:24
119 Kim Magnusson (Swe) Riwal Readynez Cycling Team 0:16:24
120 Glenn Debruyne (Bel) Cibel 0:16:29
121 Rasmus Byriel Iversen (Den) Lotto Soudal 0:16:30
122 William Clarke (Aus) Trek – Segafredo 0:16:45
123 Michaël Van Staeyen (Bel) Roompot – Charles 0:16:58
124 Roy Jans (Bel) Corendon – Circus 0:17:25
125 Alex Frame (NZl) Trek – Segafredo 0:17:54
126 Thibault Guernalec (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:17:56
127 Sasha Weemaes (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:18:07
128 Tom Dernies (Bel) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:18:21
129 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie 0:18:30
130 Dieter Vanthourenhout (Bel) Pauwels Sauzen – Bingoal 0:18:37
131 Thomas Joseph (Bel) Tarteletto – Isorex 0:18:38
132 Jonas Aaen (Den) Riwal Readynez Cycling Team 0:18:43
133 Damien Gaudin (Fra) Total Direct Energie 0:18:48
134 Yannick Peeters (Bel) Pauwels Sauzen – Bingoal 0:18:56
135 Rudy Barbier (Fra) Israel Cycling Academy 0:18:59
136 Jelle Mannaerts (Bel) Tarteletto – Isorex 0:19:01
137 Christophe Masson (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:19:10
138 Itamar Einhorn (Isr) Israel Cycling Academy 0:20:08
139 Matteo Moschetti (Ita) Trek – Segafredo 0:20:36
140 Manuel Peñalver Aniorte (Esp) Burgos – BH 0:20:47
141 Johan Le Bon (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:21:25
142 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:21:43
143 Alvaro Robredo Crespo (Esp) Burgos – BH 0:29:24