Fot. Wyścig

W sobotę 22 czerwca 2019 roku w podwarszawskim Cząstkowie Mazowieckim odbędzie się pierwszy w historii Coffee Ride z udziałem wielokrotnego Mistrza Polski w kolarstwie, zawodnika zespołu Lotto Soudal – Tomasza Marczyńskiego. Start zaplanowano na godz. 9.00, natomiast zakończenie – ok. 14.00. To impreza, na której amatorzy kolarstwa nie tylko spędzą aktywnie czas z zawodowym kolarzem Lotto Soudal, ale także będą mogli wykonać bezpłatny przegląd i serwis swoich rowerów!

Coffe Ride to nie lada gratka dla amatorów kolarstwa. Już 22 czerwca będą oni mieli szansę potrenować u boku Tomasza Marczyńskiego – utytułowanego kolarza szosowego, czterokrotnego mistrza kraju i wielokrotnego uczestnika prestiżowych, międzynarodowych konkursów – takich jak Tour de Pologne, Giro d’Italia czy Vuelta a España. Trasa przejazdu wyniesie nieco ponad 92 km i obejmie okolice malowniczo położonego Kampinoskiego Parku Narodowego. Uczestnicy treningu wyruszą spod siedziby firmy Soudal, znajdującej się przy ul. Gdańskiej 7 w podwarszawskim Czosnowie, gdzie zmotoryzowani będą mogli zostawić swój samochód (wygodny dojazd trasą S7 z Warszawy w kierunku Gdańska). Następnie udadzą się w kierunku Traktu Partyzanckiego, Wierszy, Roztaki, Leszna, Podlochala, Gawartowej Woli, Śladowa, Gorzewnicy, Nowiny oraz Dębiny, aby zakończyć jazdę w miejscu startu.

Oprócz wspólnej przejażdżki malowniczą trasą z Tomaszem Marczyńskim, w programie przewidziano poczęstunek w formie bufetu oraz możliwość rozmowy z kolarzem przy filiżance dobrej kawy. Udział w kolarskim wydarzeniu to także znakomita okazja do… przeglądu roweru. Dla uczestników przygotowany zostanie specjalny punkt serwisowy, w którym będą mogli skorzystać z pomocy specjalistów oraz wypróbować wysokojakościowe produkty marki Soudal.

Trening Coffee Ride jest wstępem do najważniejszych wydarzeń kolarskich w tym sezonie oraz do wielkiej imprezy rowerowej wieńczącej sezon – drugiej edycji październikowego wyścigu kolarskiego Tomasza Marczyńskiego w Niepołomicach.