Foto: GettySport

Remco Evenepoel (Deceuninck – Quick Step) wygrał w pięknym stylu drugi etap i został nowym liderem Baloise Belgium Tour!

Już w drugim dniu belgijskiego wyścigu organizatorzy przygotowali bardzo ciężki etap z Knokke-Heist do Zottegem. Kolarze mieli do przejechania niespełna 181 kilometrów, a po drodze czekały na nich między innymi: Leberg, Kapelmuur czy Berendries.

Po starcie ostrym na czele pojawiła się grupka w składzie: Fumiyuki Beppu (Trek – Segafredo), Roy Jans (Corendon – Circus), Kenny Molly (Wallonie-Bruxelles), Samuel Leroux (Natura4Ever – Roubaix Lille Métropole), Quinten Hermans (Telenet Fidea Lions) i Yannick Peeters (Pauwels sauzen – Bingoal).

Ich przewaga w pewnym momencie oscylowała nawet wokół sześciu minut. W miarę pokonywania podjazdów i sektorów brukowanych ucieczka zaczęła się uszczuplać, a peleton naciskał coraz bardziej. Wszystko zjechało się około 60 kilometrów przed metą.

Na Valkenbergu na samotny atak zdecydował się Remco Evenepoel (Deceuninck – Quick Step). Młody Belg szybko został złapany, ale po raz kolejny próbował zawiązywać ataki. Peleton na podjeździe Paddestraat znowu się podzielił i na czele kręciła grupka około 30 zawodników.

12 kilometrów przed metą ponownie skoczył Evenepoel, a wraz z nim w akcję zabrał się Victor Campenaerts (Lotto Soudal). Ich współpraca wyglądała wzorowo i szybko uzyskali ponad 20 sekund przewagi. Niestety na jednym z zakrętów Campenarts upadł i musiał gonić młodszego kolegę. Kolarz Lotto Soudal został doścignięty przez grupę.

Na “złotym kilometrze” Remco zdobył dziewięć sekund do klasyfikacji generalnej. Trzy kilometry przed metą miał 40 sekund przewagi i było wiadomo, że młodzian wygra swój pierwszy wyścig w profesjonalnej karierze!

Evenepoel został także nowym liderem wyścigu.

Z peletonu najszybszy był Fabio Jakobsen (także Deceuninck – Quick Step). Trzecie miejsce wywalczył Tim Merlier (Corendon – Circus).

Wyniki drugiego etapu:

1 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck – Quick Step 4:26:04
2 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck – Quick Step 0:00:42
3 Tim Merlier (Bel) Corendon – Circus 0:00:42
4 Lionel Taminiaux (Bel) Wallonie Bruxelles 0:00:42
5 Davide Martinelli (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:00:42
6 Jasper Philipsen (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:42
7 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Cycling Academy 0:00:42
8 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 0:00:42
9 Bryan Coquard (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:00:42
10 Pieter Serry (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:42
11 Toon Aerts (Bel) Telenet Fidea Lions 0:00:42
12 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:42
13 Aimé De Gendt (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:00:42
14 Lennert Teugels (Bel) Cibel 0:00:42
15 Dries De Bondt (Bel) Corendon – Circus 0:00:42
16 Christophe Laporte (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:42
17 Pieter Weening (Ned) Roompot – Charles 0:00:42
18 Bert De Backer (Bel) Vital Concept – B&B Hotels 0:00:42
19 Andreas Lorentz Kron (Den) Riwal Readynez Cycling Team 0:00:42
20 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:00:42
21 Jesper Asselman (Ned) Roompot – Charles 0:00:42
22 Loïc Vliegen (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:00:42
23 Connor Swift (GBr) Team Arkéa – Samsic 0:00:42
24 Otto Vergaerde (Bel) Corendon – Circus 0:00:42
25 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal 0:00:42
26 Jim Aernouts (Bel) Telenet Fidea Lions 0:00:42
27 Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal 0:00:42
28 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal 0:00:42
29 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal 0:00:42
30 Arne Marit (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:01:46
31 Justin Jules (Fra) Wallonie Bruxelles 0:01:46
32 Jonas Rickaert (Bel) Corendon – Circus 0:01:46
33 Timothy Dupont (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:01:46
34 Emils Liepins (Lat) Wallonie Bruxelles 0:01:46
35 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:42
36 Bert Van Lerberghe (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:01:46
37 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team 0:01:46
38 Ryan Mullen (Irl) Trek – Segafredo 0:01:46
39 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team 0:01:46
40 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:46
41 Cedric Raymackers (Bel) Cibel 0:01:46
42 David Van Der Poel (Ned) Corendon – Circus 0:01:46
43 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:01:46
44 Lars Van Der Haar (Ned) Telenet Fidea Lions 0:01:46
45 Quinten Hermans (Bel) Telenet Fidea Lions 0:01:46
46 Senne Leysen (Bel) Roompot – Charles 0:01:46
47 Kevyn Ista (Bel) Wallonie Bruxelles 0:01:46
48 Lucas Eriksson (Swe) Riwal Readynez Cycling Team 0:01:46
49 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:01:46
50 Kévin Réza (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:01:46
51 Markel Irizar Aramburu (Esp) Trek – Segafredo 0:01:46
52 Thijs Aerts (Bel) Telenet Fidea Lions 0:01:46
53 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:46
54 Lasse Norman Hansen (Den) Corendon – Circus 0:01:46
55 Benoît Jarrier (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:01:46
56 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:01:46
57 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:46
58 Jordi Warlop (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:46
59 Aaron Verwilst (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:46
60 Daan Soete (Bel) Pauwels Sauzen – Bingoal 0:01:46
61 Corné Van Kessel (Ned) Telenet Fidea Lions 0:01:54
62 Nathan Van Hooydonck (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:01:58
63 Amaury Capiot (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:58
64 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy 0:01:58
65 Julien Van Den Brande (Bel) Tarteletto – Isorex 0:01:58
66 Samuel Leroux (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:01:58
67 Kobe Goossens (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:02:02
68 Michiel Dieleman (Bel) Cibel 0:02:10
69 Gijs Van Hoecke (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:02:56
70 Andreas Goeman (Bel) Telenet Fidea Lions 0:03:05
71 Alexandre Pichot (Fra) Total Direct Energie 0:03:57
72 Jeroen Eyskens (Bel) Cibel 0:03:58
73 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie 0:04:00
74 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 0:04:40
75 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team 0:04:40
76 Jens Adams (Bel) Pauwels Sauzen – Bingoal 0:04:40
77 Nuno Bico (Por) Burgos – BH 0:04:40
78 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 0:05:29
79 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 0:05:29
80 Gianni Marchand (Bel) Cibel 0:07:00
81 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:07:00
82 Franck Bonnamour (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:07:00
83 Floris Gerts (Ned) Tarteletto – Isorex 0:10:38
84 Timothy Stevens (Bel) Cibel 0:10:38
85 David Boucher (Bel) Tarteletto – Isorex 0:10:38
86 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:10:38
87 Maxime Vantomme (Bel) Tarteletto – Isorex 0:10:38
88 Kenny Molly (Bel) Wallonie Bruxelles 0:10:38
89 Yevgeniy Gidich (Kaz) Astana Pro Team 0:10:38
90 Matthias Brändle (AUT) Israel Cycling Academy 0:10:38
91 Mathieu Burgaudeau (Fra) Total Direct Energie 0:10:38
92 Eros Capecchi (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:10:38
93 Eli Iserbyt (Bel) Pauwels Sauzen – Bingoal 0:10:41
94 Michael Vanthourenhout (Bel) Pauwels Sauzen – Bingoal 0:10:41
95 Elias Van Breussegem (Bel) Tarteletto – Isorex 0:11:36
96 Jetse Bol (Ned) Burgos – BH 0:12:02
97 Jérémy Lecroq (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:14:49
98 Julien Morice (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:14:49
99 Itamar Einhorn (Isr) Israel Cycling Academy 0:14:49
100 Pierre Idjouadiene (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:14:49
101 Daniel Lopez Parada (Esp) Burgos – BH 0:14:49
102 Jens Reynders (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:14:49
103 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek – Segafredo 0:14:49
104 Andreas Nielsen (Den) Riwal Readynez Cycling Team 0:14:49
105 Cédric Beullens (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:14:49
106 Rasmus Byriel Iversen (Den) Lotto Soudal 0:14:49
107 Pierre Barbier (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:14:49
108 Christophe Masson (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:14:49
109 Manuel Peñalver Aniorte (Esp) Burgos – BH 0:14:49
110 Adam Blythe (GBr) Lotto Soudal 0:14:49
111 Michaël Van Staeyen (Bel) Roompot – Charles 0:14:49
112 Krister Hagen (Nor) Riwal Readynez Cycling Team 0:14:49
113 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:14:49
114 Kim Magnusson (Swe) Riwal Readynez Cycling Team 0:14:49
115 Julien Antomarchi (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:14:49
116 Emiel Vermeulen (Bel) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:14:49
117 Zico Waeytens (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:14:49
118 Fabio Sabatini (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:14:49
119 Clément Carisey (Fra) Israel Cycling Academy 0:14:49
120 Clément Russo (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:14:49
121 Bram Welten (Ned) Team Arkéa – Samsic 0:14:49
122 William Clarke (Aus) Trek – Segafredo 0:14:49
123 Jan-Willem Van Schip (Ned) Roompot – Charles 0:14:49
124 Glenn Debruyne (Bel) Cibel 0:14:49
125 Mathijs Paasschens (Ned) Wallonie Bruxelles 0:14:49
126 Kris Boeckmans (Bel) Vital Concept – B&B Hotels 0:14:49
127 Roy Jans (Bel) Corendon – Circus 0:15:53
128 Dieter Vanthourenhout (Bel) Pauwels Sauzen – Bingoal 0:16:57
129 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie 0:16:57
130 Matteo Moschetti (Ita) Trek – Segafredo 0:16:57
131 Thibault Guernalec (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:16:57
132 Johan Le Bon (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:16:57
133 Tom Dernies (Bel) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:16:57
134 Jonas Aaen (Den) Riwal Readynez Cycling Team 0:16:57
135 Alvaro Robredo Crespo (Esp) Burgos – BH 0:16:57
136 Yannick Peeters (Bel) Pauwels Sauzen – Bingoal 0:16:57
137 Jelle Mannaerts (Bel) Tarteletto – Isorex 0:16:57
138 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:16:57
139 Alex Frame (NZl) Trek – Segafredo 0:16:57
140 Thomas Joseph (Bel) Tarteletto – Isorex 0:16:57
141 Sasha Weemaes (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:16:57
142 Rudy Barbier (Fra) Israel Cycling Academy 0:16:57
143 Damien Gaudin (Fra) Total Direct Energie 0:16:57
DNF Victor Langellotti (Mon) Burgos – BH
DNF Dimitri Claeys (Bel) Cofidis Solutions Crédits
DNF Nicolai Philip Brøchner Nielsen (Den) Riwal Readynez Cycling Team
DNF Lars Boom (Ned) Roompot – Charles
DNF Oscar Riesebeek (Ned) Roompot – Charles
DNF Baptiste Planckaert (Bel) Wallonie Bruxelles
DNF Ryan Kamp (Ned) Pauwels Sauzen – Bingoal
DNS Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy

Klasyfikacja generalna po drugim etapie:

1 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck – Quick Step 8:41:03
2 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck – Quick Step 0:00:51
3 Tim Merlier (Bel) Corendon – Circus 0:00:51
4 Jasper Philipsen (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:57
5 Davide Martinelli (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:00:59
6 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Cycling Academy 0:01:00
7 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal 0:01:00
8 Loïc Vliegen (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:01:00
9 Lionel Taminiaux (Bel) Wallonie Bruxelles 0:01:01
10 Bryan Coquard (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:01:01
11 Christophe Laporte (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:01:01
12 Dries De Bondt (Bel) Corendon – Circus 0:01:01
13 Aimé De Gendt (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:01:01
14 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:01:01
15 Pieter Serry (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:01:01
16 Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal 0:01:01
17 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal 0:01:01
18 Jesper Asselman (Ned) Roompot – Charles 0:01:01
19 Connor Swift (GBr) Team Arkéa – Samsic 0:01:01
20 Toon Aerts (Bel) Telenet Fidea Lions 0:01:01
21 Otto Vergaerde (Bel) Corendon – Circus 0:01:01
22 Pieter Weening (Ned) Roompot – Charles 0:01:01
23 Bert De Backer (Bel) Vital Concept – B&B Hotels 0:01:01
24 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:01:01
25 Jim Aernouts (Bel) Telenet Fidea Lions 0:01:01
26 Andreas Lorentz Kron (Den) Riwal Readynez Cycling Team 0:01:01
27 Lennert Teugels (Bel) Cibel 0:01:01
28 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 0:01:01
29 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:01:01
30 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal 0:01:01
31 Arne Marit (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:02:05
32 Jonas Rickaert (Bel) Corendon – Circus 0:02:05
33 Timothy Dupont (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:02:05
34 Justin Jules (Fra) Wallonie Bruxelles 0:02:05
35 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:02:05
36 Thijs Aerts (Bel) Telenet Fidea Lions 0:02:05
37 Daan Soete (Bel) Pauwels Sauzen – Bingoal 0:02:05
38 Emils Liepins (Lat) Wallonie Bruxelles 0:02:05
39 Bert Van Lerberghe (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:02:05
40 Senne Leysen (Bel) Roompot – Charles 0:02:05
41 Ryan Mullen (Irl) Trek – Segafredo 0:02:05
42 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:02:05
43 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team 0:02:05
44 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:02:05
45 Quinten Hermans (Bel) Telenet Fidea Lions 0:02:05
46 Kevyn Ista (Bel) Wallonie Bruxelles 0:02:05
47 Benoît Jarrier (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:02:05
48 Lucas Eriksson (Swe) Riwal Readynez Cycling Team 0:02:05
49 Lasse Norman Hansen (Den) Corendon – Circus 0:02:05
50 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team 0:02:05
51 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:02:05
52 Kévin Réza (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:02:05
53 Aaron Verwilst (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:02:05
54 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:02:05
55 Lars Van Der Haar (Ned) Telenet Fidea Lions 0:02:05
56 David Van Der Poel (Ned) Corendon – Circus 0:02:05
57 Cedric Raymackers (Bel) Cibel 0:02:05
58 Markel Irizar Aramburu (Esp) Trek – Segafredo 0:02:05
59 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:02:05
60 Jordi Warlop (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:02:05
61 Corné Van Kessel (Ned) Telenet Fidea Lions 0:02:13
62 Nathan Van Hooydonck (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:02:17
63 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy 0:02:17
64 Samuel Leroux (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:02:17
65 Amaury Capiot (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:02:17
66 Kobe Goossens (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:02:21
67 Michiel Dieleman (Bel) Cibel 0:02:29
68 Julien Van Den Brande (Bel) Tarteletto – Isorex 0:02:56
69 Gijs Van Hoecke (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:03:15
70 Andreas Goeman (Bel) Telenet Fidea Lions 0:03:24
71 Jeroen Eyskens (Bel) Cibel 0:04:17
72 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie 0:04:19
73 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team 0:04:59
74 Jens Adams (Bel) Pauwels Sauzen – Bingoal 0:04:59
75 Nuno Bico (Por) Burgos – BH 0:04:59
76 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 0:04:59
77 Alexandre Pichot (Fra) Total Direct Energie 0:05:29
78 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 0:05:48
79 Franck Bonnamour (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:07:19
80 Gianni Marchand (Bel) Cibel 0:07:19
81 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:07:19
82 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 0:08:18
83 Floris Gerts (Ned) Tarteletto – Isorex 0:10:57
84 Yevgeniy Gidich (Kaz) Astana Pro Team 0:10:57
85 Timothy Stevens (Bel) Cibel 0:10:57
86 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:10:57
87 Maxime Vantomme (Bel) Tarteletto – Isorex 0:10:57
88 Matthias Brändle (AUT) Israel Cycling Academy 0:10:57
89 Kenny Molly (Bel) Wallonie Bruxelles 0:10:57
90 Eros Capecchi (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:10:57
91 Mathieu Burgaudeau (Fra) Total Direct Energie 0:10:57
92 Eli Iserbyt (Bel) Pauwels Sauzen – Bingoal 0:11:00
93 Michael Vanthourenhout (Bel) Pauwels Sauzen – Bingoal 0:11:00
94 David Boucher (Bel) Tarteletto – Isorex 0:11:36
95 Jetse Bol (Ned) Burgos – BH 0:12:21
96 Elias Van Breussegem (Bel) Tarteletto – Isorex 0:12:34
97 Jan-Willem Van Schip (Ned) Roompot – Charles 0:14:47
98 Glenn Debruyne (Bel) Cibel 0:15:02
99 Daniel Lopez Parada (Esp) Burgos – BH 0:15:08
100 Emiel Vermeulen (Bel) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:15:08
101 Bram Welten (Ned) Team Arkéa – Samsic 0:15:08
102 Adam Blythe (GBr) Lotto Soudal 0:15:08
103 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:15:08
104 Pierre Barbier (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:15:08
105 Kim Magnusson (Swe) Riwal Readynez Cycling Team 0:15:08
106 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek – Segafredo 0:15:08
107 Cédric Beullens (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:15:08
108 Clément Russo (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:15:08
109 Jens Reynders (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:15:08
110 Michaël Van Staeyen (Bel) Roompot – Charles 0:15:08
111 Pierre Idjouadiene (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:15:08
112 Andreas Nielsen (Den) Riwal Readynez Cycling Team 0:15:08
113 Clément Carisey (Fra) Israel Cycling Academy 0:15:08
114 Fabio Sabatini (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:15:08
115 Jérémy Lecroq (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:15:08
116 Krister Hagen (Nor) Riwal Readynez Cycling Team 0:15:08
117 Mathijs Paasschens (Ned) Wallonie Bruxelles 0:15:08
118 Julien Antomarchi (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:15:08
119 Zico Waeytens (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:15:08
120 Kris Boeckmans (Bel) Vital Concept – B&B Hotels 0:15:08
121 Julien Morice (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:15:47
122 Rasmus Byriel Iversen (Den) Lotto Soudal 0:15:47
123 Roy Jans (Bel) Corendon – Circus 0:16:12
124 William Clarke (Aus) Trek – Segafredo 0:16:21
125 Tom Dernies (Bel) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:17:11
126 Rudy Barbier (Fra) Israel Cycling Academy 0:17:16
127 Jelle Mannaerts (Bel) Tarteletto – Isorex 0:17:16
128 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie 0:17:16
129 Alex Frame (NZl) Trek – Segafredo 0:17:16
130 Thomas Joseph (Bel) Tarteletto – Isorex 0:17:16
131 Thibault Guernalec (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:17:16
132 Dieter Vanthourenhout (Bel) Pauwels Sauzen – Bingoal 0:17:16
133 Sasha Weemaes (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:17:16
134 Yannick Peeters (Bel) Pauwels Sauzen – Bingoal 0:17:16
135 Jonas Aaen (Den) Riwal Readynez Cycling Team 0:17:16
136 Christophe Masson (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:17:32
137 Damien Gaudin (Fra) Total Direct Energie 0:18:29
138 Itamar Einhorn (Isr) Israel Cycling Academy 0:18:44
139 Manuel Peñalver Aniorte (Esp) Burgos – BH 0:18:44
140 Matteo Moschetti (Ita) Trek – Segafredo 0:19:34
141 Johan Le Bon (Fra) Vital Concept – B&B Hotels 0:20:52
142 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:20:52
143 Alvaro Robredo Crespo (Esp) Burgos – BH 0:27:29