fot. Panini

Kolejna gratka dla kolekcjonerów! Panini, firma znana z produkowania albumów z naklejkami wydawanymi na najważniejsze piłkarskie imprezy, postanowiła przygotować taką samą niespodziankę w związku ze zbliżającym się startem Giro d’Italia 2019.

Ten, kto nigdy nie zbierał naklejek przed mundialem, niech pierwszy rzuci kamieniem! Teraz przyszedł czas na „zmianę dyscypliny”. Panini wydało bowiem specjalne, bogate albumy, związane z Giro d’Italia 2019, w których znajdziemy prawdziwie masę informacji, które uprzyjemnią nam oglądanie La Corsa Rosa.

Przede wszystkim, choć składy drużyn nie są jeszcze znane, wydawcy postanowili przedstawić 14 zawodników z każdej z ekip, która pojawi się na trasie Giro. Jednocześnie zaprezentowane zostały także miasta startowe i finiszowe, najważniejsze lokacje, takie jak legendarne podjazdy, czy legendy wyścigu, takie jak np. Eddy Merckx.

Zgodnie z podawanymi informacjami, na okładce albumu znalazł się ubiegłoroczny zwycięzca Chris Froome w towarzystwie największych faworytów do wygrania tegorocznego wyścigu z Tomem Dumoulinem i Alejandro Valverde na czele.

Jeśli chodzi o cenę, album wraz z zestawem startowym (42 naklejki) kosztuje 9,90 Euro. pojedyncze pakiety 6 kart kosztują za to 1,50 Euro.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments