Foto: Dario Belingheri/BettiniPhoto©2019

Mikel Landa (Movistar) był najlepszy na trasie drugiego etapu włoskiej “etapówki”. Nowym liderem został Lucas Hamilton (Mitchelton-Scott).

W drugim dniu rywalizacji w Settimana Internazionale Coppi e Bartali na kolarzy czekał wymagający etap z Riccione do Sogliano al Rubicone o długości 140 kilometrów. Po drodze musieli zmierzyć się z kilkoma podjazdami, w tym trzykrotnie pokonać Ville di Monte Tiffi (4,5 km długości; średnie nachylenie 7,5 %).

Chwilę po starcie zawiązała się ucieczka w składzie: Alexander Evtushenko (Gazprom Rusvelo), Jacopo Mosca (reprezentacja Włoch), Kenny Molly (Wallonie Bruxelles), Clément Russo (Team Arkea Samsic), Giovanni Visconti (Neri Sottoli – Selle Italia – KTM) oraz Victor Ocampo (Coldeportes Bicicletas Strongman).

Ich przewaga w pewnym momencie wynosiła ponad trzy minuty, ale peleton raczej kontrolował sytuację. Na jednym z podjazdów zaatakował Visconti, który zostawił konkurentów z ucieczki. Doświadczony Włoch był jednak bezsilny, gdy za pracę zabrały się ekipy faworytów. Został on doścignięty na 35 kilometrów przed metą.

Na ostatnim podjeździe na atak zdecydowali się Mikel Landa (Movistar) i Lucas Hamilton (Mitchelton Scott). Za nimi próbował kręcić Evgeny Shalunov (Gazprom-RusVelo), ale Rosjanin nie dał rady utrzymać się im na kole.

Prowadząca dwójka nie dała się już dogonić i między sobą rozegrała walkę o zwycięstwo. Więcej sił zachował Landa i to zawodnik Movistaru mógł się cieszyć z triumfu. Drugi był Hamilton, a trzeci Alexander Kamp (Riwal Readynez Cycling Team).

Wyniki drugiego etapu:

1 LANDA MEANA Mikel (ESP) MOVISTAR TEAM 3:51:54
2 HAMILTON Lucas (AUS) MITCHELTON – SCOTT 0:00:01
3 KAMP Alexander (DEN) RIWAL READYNEZ CYCLING TEAM 0:00:11
4 SHALUNOV Evgeny (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:00:11
5 FINETTO Mauro (ITA) ITALIA 0:00:11
6 CATTANEO Mattia (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:00:11
7 GESBERT Elie (FRA) TEAM ARKEA – SAMSIC 0:00:11
8 LASTRA MARTINEZ Jonathan (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:00:11
9 CRADDOCK G Lawson (USA) EF EDUCATION FIRST 0:00:11
10 HOWSON Damien (AUS) MITCHELTON – SCOTT 0:00:11
11 VLASOV Aleksandr (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:00:11
12 QUINTANA Dayer (COL) NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 0:00:11
13 DE LA CRUZ MELGAREJO David (ESP) TEAM SKY 0:00:11
14 VAN BAARLE Dylan (NED) TEAM SKY 0:00:11
15 SCHULTZ Nicholas (AUS) MITCHELTON – SCOTT 0:00:11
16 HERMANS Ben (BEL) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:00:11
17 ANACONA Winner Andrew (COL) MOVISTAR TEAM 0:00:11
18 GABBURO Davide (ITA) NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 0:00:11
19 PEDRERO Antonio (ESP) MOVISTAR TEAM 0:00:11
20 FERNANDEZ Ruben (ESP) MOVISTAR TEAM 0:00:11
21 LIETAER Eliot (BEL) WALLONIE BRUXELLES 0:00:11
22 MASNADA Fausto (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:00:11
23 CARBONI Giovanni (ITA) BARDIANI CSF 0:00:11
24 MONTAGUTI Matteo (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:00:11
25 PLAZA Ruben (ESP) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:00:11
26 ZARDINI Edoardo (ITA) NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 0:00:23
27 STANNARD Robert (AUS) MITCHELTON – SCOTT 0:00:56
28 VERMAERKE Kevin (USA) HAGENS BERMAN AXEON 0:00:59
29 ROTA Lorenzo (ITA) BARDIANI CSF 0:01:00
30 ROSA Diego (ITA) TEAM SKY 0:01:01
31 QUIROZ AYALA Oscar Adalberto (COL) COLDEPORTES BICICLETAS STRONGMAN 0:01:02
32 FLOREZ LOPEZ Miguel Eduardo (COL) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:01:03
33 MAISON Jérémy (FRA) TEAM ARKEA – SAMSIC 0:01:03
34 CAÑAVERAL VARGAS Johnatan (COL) COLDEPORTES BICICLETAS STRONGMAN 0:01:05
35 PEYSKENS Dimitri (BEL) WALLONIE BRUXELLES 0:01:05
36 FICARA Pierpaolo (ITA) AMORE & VITA – PRODIR 0:01:05
37 AMEZQUETA MORENO Julen (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:01:05
38 BETANCUR Carlos (COL) MOVISTAR TEAM 0:01:05
39 SEPULVEDA Eduardo (ARG) MOVISTAR TEAM 0:01:05
40 BADILATTI Matteo (SUI) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:01:09
41 VELASCO Simone (ITA) NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 0:01:13
42 RAVANELLI Simone (ITA) BIESSE CARRERA 0:01:27
43 VALTER Attila (HUN) CCC DEVELOPMENT TEAM 0:02:11
44 BOU COMPANY Joan (ESP) NIPPO – VINI FANTINI – FAIZANE’ 0:02:23
45 OLDANI Stefano (ITA) ITALIA 0:03:17
46 FEDELI Alessandro (ITA) ITALIA 0:03:17
47 ALMEIDA João (POR) HAGENS BERMAN AXEON 0:03:26
48 ERIKSSON Lucas (SWE) RIWAL READYNEZ CYCLING TEAM 0:03:26
49 ELISSONDE Kenny (FRA) TEAM SKY 0:04:12
50 PALUTA Michał (POL) CCC DEVELOPMENT TEAM 0:04:36
51 BROŻYNA Piotr (POL) CCC DEVELOPMENT TEAM 0:04:39
52 BOOKWALTER Brent (USA) MITCHELTON – SCOTT 0:04:44
53 NYCH Artem (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:04:44
54 BAGIOLI Nicola (ITA) NIPPO – VINI FANTINI – FAIZANE’ 0:06:51
55 TIZZA Marco (ITA) AMORE & VITA – PRODIR 0:06:51
56 GAVAZZI Francesco (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:06:51
57 OSORIO CARVAJAL Alejandro (COL) NIPPO – VINI FANTINI – FAIZANE’ 0:06:51
58 NIV Guy (ISR) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:06:51
59 COVILI Luca (ITA) BARDIANI CSF 0:06:51
60 BARBIN Enrico (ITA) BARDIANI CSF 0:06:54
61 GOŁAŚ Michał (POL) TEAM SKY 0:08:14
62 DUNBAR Edward (IRL) TEAM SKY 0:08:14
63 BJERG Mikkel (DEN) HAGENS BERMAN AXEON 0:08:14
64 ZURLO Federico (ITA) GIOTTI VICTORIA 0:08:14
65 SAVINI Daniel (ITA) BARDIANI CSF 0:08:33
66 CONCA Filippo (ITA) BIESSE CARRERA 0:08:33
67 RYBALKIN Aleksei (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:08:33
68 PUGI Gianni (ITA) SANGEMINI – TREVIGIANI – MG.K VIS 0:08:33
69 IRISARRI RICON Jon (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:08:33
70 ANDEMESKEL Awet (ERI) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:08:33
71 MORTIER Julien (BEL) WALLONIE BRUXELLES 0:08:33
72 LE ROUX Romain (FRA) TEAM ARKEA – SAMSIC 0:08:33
73 HOWES Alex (USA) EF EDUCATION FIRST 0:08:33
74 BOTTA Davide (ITA) TEAM COLPACK 0:08:33
75 FRAPPORTI Marco (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:08:39
76 MAŁECKI Kamil (POL) CCC DEVELOPMENT TEAM 0:08:39
77 MORTON Lachlan (AUS) EF EDUCATION FIRST 0:08:39
78 HAGEN Krister (NOR) RIWAL READYNEZ CYCLING TEAM 0:08:39
79 ALBANESE Vincenzo (ITA) BARDIANI CSF 0:09:12
80 TOTÒ Paolo (ITA) SANGEMINI – TREVIGIANI – MG.K VIS 0:11:39
81 LUKSEVICS Viesturs (LAT) AMORE & VITA – PRODIR 0:11:42
82 CASTAÑO MUÑOZ Sebastian Alexander (COL) BELTRAMITSA HOPPLA’ PETROLI FIRENZE 0:12:16
83 KULIKOV Vladislav (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:12:16
84 LUNKE Sindre Skjøstad (NOR) RIWAL READYNEZ CYCLING TEAM 0:12:22
85 GARRISON Ian (USA) HAGENS BERMAN AXEON 0:12:22
86 BENNETT Sean (USA) EF EDUCATION FIRST 0:12:22
87 CARVALHO André (POR) HAGENS BERMAN AXEON 0:12:22
88 BROWN Jonathan (USA) HAGENS BERMAN AXEON 0:12:22
89 ARANBURU DEBA Alexander (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:12:22
90 BELLETTI Manuel (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:12:22
91 CANOLA Marco (ITA) NIPPO – VINI FANTINI – FAIZANE’ 0:12:30
92 QUAADE Rasmus Christian (DEN) RIWAL READYNEZ CYCLING TEAM 0:12:30
93 VISCONTI Giovanni (ITA) NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 0:12:32
94 ISTA Kevyn (BEL) WALLONIE BRUXELLES 0:14:59
95 ROBEET Ludovic (BEL) WALLONIE BRUXELLES 0:14:59
96 MOLLY Kenny (BEL) WALLONIE BRUXELLES 0:15:06
97 MOSCA Jacopo (ITA) ITALIA 0:16:11
98 BRESCHEL Matti (DEN) EF EDUCATION FIRST 0:16:11
99 PUCCIONI Dario (ITA) SANGEMINI – TREVIGIANI – MG.K VIS 0:16:11
100 SALVIETTI Niccolo’ (ITA) SANGEMINI – TREVIGIANI – MG.K VIS 0:16:11
101 SANTAROMITA Ivan (ITA) NIPPO – VINI FANTINI – FAIZANE’ 0:16:11
102 CIMA Damiano (ITA) NIPPO – VINI FANTINI – FAIZANE’ 0:16:11
103 BARONCINI Filippo (ITA) BELTRAMITSA HOPPLA’ PETROLI FIRENZE 0:16:11
104 ROMANO Francesco (ITA) BARDIANI CSF 0:16:11
105 AMICI Alberto (ITA) BIESSE CARRERA 0:16:11
106 BERNARDINETTI Marco (ITA) AMORE & VITA – PRODIR 0:16:11
107 ABERASTURI IZAGA Jon (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:16:11
108 WHELAN James (AUS) EF EDUCATION FIRST 0:16:16
109 MEYER Cameron (AUS) MITCHELTON – SCOTT 0:16:16
110 SOBRERO Matteo (ITA) DIMENSION DATA FOR QHUBEKA CONTINENTA 0:16:16
111 STOSZ Patryk (POL) CCC DEVELOPMENT TEAM 0:16:16
112 COVI Alessandro (ITA) TEAM COLPACK 0:16:16
113 ZACCANTI Filippo (ITA) NIPPO – VINI FANTINI – FAIZANE’ 0:16:16
114 PESENTI Thomas (ITA) BELTRAMITSA HOPPLA’ PETROLI FIRENZE 0:16:16
115 HERNANDEZ GOMEZ Brayan (COL) COLDEPORTES BICICLETAS STRONGMAN 0:16:16
116 TRACZ Szymon (POL) CCC DEVELOPMENT TEAM 0:16:49
117 VOROBYEV Anton (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:17:39
118 BEWLEY Sam (NZL) MITCHELTON – SCOTT 0:19:28
119 MUGISHA Samuel (RWA) DIMENSION DATA FOR QHUBEKA CONTINENTA 0:20:15
120 DIMA Emil (ROU) GIOTTI VICTORIA 0:20:15
121 TESFAZION OCBIT Natnael (ERI) DIMENSION DATA FOR QHUBEKA CONTINENTA 0:20:15
122 VACEK Karel (CZE) HAGENS BERMAN AXEON 0:20:15
123 KONYCHEV Alexander (ITA) DIMENSION DATA FOR QHUBEKA CONTINENTA 0:20:19
124 ONESTI Emanuele (ITA) GIOTTI VICTORIA 0:20:19
125 STERBINI Simone (ITA) GIOTTI VICTORIA 0:20:19
126 ZANA Filippo (ITA) SANGEMINI – TREVIGIANI – MG.K VIS 0:20:19
127 PACIONI Luca (ITA) NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 0:20:19
128 CHOKRI El Mehdi (MAR) DIMENSION DATA FOR QHUBEKA CONTINENTA 0:21:51
129 LIEPINS Emils (LAT) WALLONIE BRUXELLES 0:22:49
130 PICCOT Michel (ITA) BIESSE CARRERA 0:22:49
131 GUERNALEC Thibault (FRA) TEAM ARKEA – SAMSIC 0:22:49
132 RUSSO Clément (FRA) TEAM ARKEA – SAMSIC 0:22:49
133 PEDRETTI Giovanni (ITA) BIESSE CARRERA 0:22:49
134 KOBAYASHI Marino (JPN) GIOTTI VICTORIA 0:22:49
135 CRISTA Daniel (ROU) GIOTTI VICTORIA 0:22:49
136 TONIATTI Andrea (ITA) TEAM COLPACK 0:22:49
137 DURANTI Jalel (ITA) TEAM COLPACK 0:22:49
138 ROCCHETTI Filippo (ITA) TEAM COLPACK 0:22:49
139 MASOTTO Giulio (ITA) TEAM COLPACK 0:22:49
140 MOREIRA Mauricio (URU) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:22:49
141 GIORDANI Carloalberto (ITA) ITALIA 0:22:54
142 HOLEC Richard (CZE) TEAM COLPACK 0:22:54
143 MALUCELLI Matteo (ITA) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:22:54
144 MINALI Riccardo (ITA) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:22:54
145 DI SANTE Antonio (ITA) SANGEMINI – TREVIGIANI – MG.K VIS 0:22:54
146 MONTOYA MONTOYA Javier Ignacio (COL) BELTRAMITSA HOPPLA’ PETROLI FIRENZE 0:22:54
147 OCAMPO GIRALDO Victor Alejandro (COL) COLDEPORTES BICICLETAS STRONGMAN 0:22:54
148 ESTRADA CELIS Eduardo (COL) COLDEPORTES BICICLETAS STRONGMAN 0:22:54
149 PLEBANI Davide (ITA) ITALIA 0:22:54
150 PENA MOLANO Wilson Estiben (COL) BELTRAMITSA HOPPLA’ PETROLI FIRENZE 0:22:54
151 MUÑOZ PEREZ William David (COL) COLDEPORTES BICICLETAS STRONGMAN 0:22:54
152 EVTUSHENKO Alexander (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:22:54
153 DELCÓ Lorenzo (SUI) BIESSE CARRERA 0:22:54
154 STACCHIOTTI Riccardo (ITA) GIOTTI VICTORIA 0:23:01
155 BELLIA Matteo (ITA) BIESSE CARRERA 0:23:03
156 BERTAZZO Liam (ITA) NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 0:24:31
157 EJGU Million Beza (ETH) DIMENSION DATA FOR QHUBEKA CONTINENTA 0:27:27
158 JØRGENSEN Mathias Norsgaard (DEN) RIWAL READYNEZ CYCLING TEAM 0:27:28
159 VIVAS Federico Nicolas (ARG) AMORE & VITA – PRODIR 0:31:20
160 FERRARI Davide (ITA) BELTRAMITSA HOPPLA’ PETROLI FIRENZE 0:31:21
161 SERGIS Kaspars (LAT) AMORE & VITA – PRODIR 0:31:21
162 WAGNER Robert Thomas (GER) TEAM ARKEA – SAMSIC 0:31:21
163 FURLAN Matteo (ITA) BELTRAMITSA HOPPLA’ PETROLI FIRENZE 0:31:21
DNF BENNATI Daniele (ITA) MOVISTAR TEAM
DNF CANO MALAVER Diego Fernando (COL) COLDEPORTES BICICLETAS STRONGMAN
DNF BONIFAZIO Leonardo (ITA) SANGEMINI – TREVIGIANI – MG.K VIS
DNF CELANO Danilo (ITA) AMORE & VITA – PRODIR
DNS BATTISTELLA Samuele (ITA) DIMENSION DATA FOR QHUBEKA CONTINENTA

Klasyfikacja generalna po drugim etapie:

1 HAMILTON LUCAS (AUS) MITCHELTON – SCOTT 6:23:33
2 HOWSON DAMIEN (AUS) MITCHELTON – SCOTT 0:00:16
3 SCHULTZ NICHOLAS (AUS) MITCHELTON – SCOTT 0:00:16
4 LANDA MEANA MIKEL (ESP) MOVISTAR TEAM 0:00:22
5 DE LA CRUZ MELGAREJO DAVID (ESP) TEAM SKY 0:00:26
6 VAN BAARLE DYLAN (NED) TEAM SKY 0:00:26
7 SHALUNOV EVGENY (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:00:37
8 VLASOV ALEKSANDR (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:00:37
9 CATTANEO MATTIA (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:00:42
10 MONTAGUTI MATTEO (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:00:42
11 MASNADA FAUSTO (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:00:42
12 ANACONA WINNER ANDREW (COL) MOVISTAR TEAM 0:00:43
13 FERNANDEZ RUBEN (ESP) MOVISTAR TEAM 0:00:43
14 PEDRERO ANTONIO (ESP) MOVISTAR TEAM 0:00:43
15 GABBURO DAVIDE (ITA) NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 0:00:45
16 QUINTANA DAYER (COL) NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 0:00:45
17 CRADDOCK G LAWSON (USA) EF EDUCATION FIRST 0:00:47
18 LIETAER ELIOT (BEL) WALLONIE BRUXELLES 0:00:51
19 KAMP ALEXANDER (DEN) RIWAL READYNEZ CYCLING TEAM 0:00:52
20 FINETTO MAURO (ITA) ITALIA 0:00:55
21 ZARDINI EDOARDO (ITA) NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 0:00:57
22 GESBERT ELIE (FRA) TEAM ARKEA – SAMSIC 0:00:59
23 STANNARD ROBERT (AUS) MITCHELTON – SCOTT 0:01:01
24 LASTRA MARTINEZ JONATHAN (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:01:10
25 ROSA DIEGO (ITA) TEAM SKY 0:01:16
26 CARBONI GIOVANNI (ITA) BARDIANI CSF 0:01:17
27 HERMANS BEN (BEL) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:01:21
28 PLAZA RUBEN (ESP) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:01:21
29 FLOREZ LOPEZ MIGUEL EDUARDO (COL) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:01:34
30 BETANCUR CARLOS (COL) MOVISTAR TEAM 0:01:37
31 SEPULVEDA EDUARDO (ARG) MOVISTAR TEAM 0:01:37
32 PEYSKENS DIMITRI (BEL) WALLONIE BRUXELLES 0:01:45
33 VERMAERKE KEVIN (USA) HAGENS BERMAN AXEON 0:01:45
34 VELASCO SIMONE (ITA) NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 0:01:47
35 MAISON JéRéMY (FRA) TEAM ARKEA – SAMSIC 0:01:51
36 QUIROZ AYALA OSCAR ADALBERTO (COL) COLDEPORTES BICICLETAS STRONGMAN 0:02:03
37 AMEZQUETA MORENO JULEN (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:02:04
38 ROTA LORENZO (ITA) BARDIANI CSF 0:02:06
39 CAÑAVERAL VARGAS JOHNATAN (COL) COLDEPORTES BICICLETAS STRONGMAN 0:02:06
40 FICARA PIERPAOLO (ITA) AMORE & VITA – PRODIR 0:02:30
41 RAVANELLI SIMONE (ITA) BIESSE CARRERA 0:02:51
42 VALTER ATTILA (HUN) CCC DEVELOPMENT TEAM 0:03:05
43 BOU COMPANY JOAN (ESP) NIPPO – VINI FANTINI – FAIZANE’ 0:03:19
44 ALMEIDA JOãO (POR) HAGENS BERMAN AXEON 0:03:55
45 FEDELI ALESSANDRO (ITA) ITALIA 0:04:01
46 OLDANI STEFANO (ITA) ITALIA 0:04:01
47 ERIKSSON LUCAS (SWE) RIWAL READYNEZ CYCLING TEAM 0:04:11
48 ELISSONDE KENNY (FRA) TEAM SKY 0:04:27
49 BADILATTI MATTEO (SUI) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:04:50
50 NYCH ARTEM (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:05:15
51 BROŻYNA PIOTR (POL) CCC DEVELOPMENT TEAM 0:05:33
52 BOOKWALTER BRENT (USA) MITCHELTON – SCOTT 0:05:43
53 PALUTA MICHAŁ (POL) CCC DEVELOPMENT TEAM 0:05:54
54 BAGIOLI NICOLA (ITA) NIPPO – VINI FANTINI – FAIZANE’ 0:07:38
55 OSORIO CARVAJAL ALEJANDRO (COL) NIPPO – VINI FANTINI – FAIZANE’ 0:07:38
56 COVILI LUCA (ITA) BARDIANI CSF 0:07:57
57 NIV GUY (ISR) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:08:01
58 TIZZA MARCO (ITA) AMORE & VITA – PRODIR 0:08:16
59 GAVAZZI FRANCESCO (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:08:17
60 BARBIN ENRICO (ITA) BARDIANI CSF 0:08:25
61 BJERG MIKKEL (DEN) HAGENS BERMAN AXEON 0:08:43
62 GOŁAŚ MICHAŁ (POL) TEAM SKY 0:08:59
63 HOWES ALEX (USA) EF EDUCATION FIRST 0:09:09
64 MORTIER JULIEN (BEL) WALLONIE BRUXELLES 0:09:13
65 HAGEN KRISTER (NOR) RIWAL READYNEZ CYCLING TEAM 0:09:24
66 MAŁECKI KAMIL (POL) CCC DEVELOPMENT TEAM 0:09:33
67 SAVINI DANIEL (ITA) BARDIANI CSF 0:09:39
68 ANDEMESKEL AWET (ERI) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:09:43
69 PUGI GIANNI (ITA) SANGEMINI – TREVIGIANI – MG.K VIS 0:09:50
70 FRAPPORTI MARCO (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:09:53
71 CONCA FILIPPO (ITA) BIESSE CARRERA 0:09:58
72 IRISARRI RICON JON (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:10:03
73 ALBANESE VINCENZO (ITA) BARDIANI CSF 0:10:26
74 MORTON LACHLAN (AUS) EF EDUCATION FIRST 0:10:27
75 DUNBAR EDWARD (IRL) TEAM SKY 0:10:28
76 RYBALKIN ALEKSEI (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:10:59
77 BOTTA DAVIDE (ITA) TEAM COLPACK 0:11:08
78 ZURLO FEDERICO (ITA) GIOTTI VICTORIA 0:11:23
79 LE ROUX ROMAIN (FRA) TEAM ARKEA – SAMSIC 0:11:53
80 KULIKOV VLADISLAV (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:12:42
81 GARRISON IAN (USA) HAGENS BERMAN AXEON 0:12:51
82 BROWN JONATHAN (USA) HAGENS BERMAN AXEON 0:12:51
83 TOTÒ PAOLO (ITA) SANGEMINI – TREVIGIANI – MG.K VIS 0:12:56
84 BENNETT SEAN (USA) EF EDUCATION FIRST 0:12:58
85 LUKSEVICS VIESTURS (LAT) AMORE & VITA – PRODIR 0:13:07
86 LUNKE SINDRE SKJøSTAD (NOR) RIWAL READYNEZ CYCLING TEAM 0:13:07
87 BELLETTI MANUEL (ITA) ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 0:13:11
88 QUAADE RASMUS CHRISTIAN (DEN) RIWAL READYNEZ CYCLING TEAM 0:13:15
89 CANOLA MARCO (ITA) NIPPO – VINI FANTINI – FAIZANE’ 0:13:17
90 ARANBURU DEBA ALEXANDER (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:13:21
91 CARVALHO ANDRé (POR) HAGENS BERMAN AXEON 0:13:34
92 CASTAÑO MUÑOZ SEBASTIAN ALEXANDER (COL) BELTRAMITSA HOPPLA’ PETROLI FIRENZE 0:14:01
93 VISCONTI GIOVANNI (ITA) NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 0:14:40
94 ISTA KEVYN (BEL) WALLONIE BRUXELLES 0:15:39
95 ROBEET LUDOVIC (BEL) WALLONIE BRUXELLES 0:15:39
96 MEYER CAMERON (AUS) MITCHELTON – SCOTT 0:16:21
97 MOLLY KENNY (BEL) WALLONIE BRUXELLES 0:16:31
98 WHELAN JAMES (AUS) EF EDUCATION FIRST 0:16:52
99 SANTAROMITA IVAN (ITA) NIPPO – VINI FANTINI – FAIZANE’ 0:16:58
100 ABERASTURI IZAGA JON (ESP) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:17:10
101 STOSZ PATRYK (POL) CCC DEVELOPMENT TEAM 0:17:10
102 COVI ALESSANDRO (ITA) TEAM COLPACK 0:17:12
103 ROMANO FRANCESCO (ITA) BARDIANI CSF 0:17:17
104 HERNANDEZ GOMEZ BRAYAN (COL) COLDEPORTES BICICLETAS STRONGMAN 0:17:17
105 MOSCA JACOPO (ITA) ITALIA 0:17:18
106 PUCCIONI DARIO (ITA) SANGEMINI – TREVIGIANI – MG.K VIS 0:17:28
107 SALVIETTI NICCOLO’ (ITA) SANGEMINI – TREVIGIANI – MG.K VIS 0:17:28
108 CIMA DAMIANO (ITA) NIPPO – VINI FANTINI – FAIZANE’ 0:17:34
109 BERNARDINETTI MARCO (ITA) AMORE & VITA – PRODIR 0:17:36
110 BARONCINI FILIPPO (ITA) BELTRAMITSA HOPPLA’ PETROLI FIRENZE 0:17:56
111 BRESCHEL MATTI (DEN) EF EDUCATION FIRST 0:17:59
112 PESENTI THOMAS (ITA) BELTRAMITSA HOPPLA’ PETROLI FIRENZE 0:18:01
113 VOROBYEV ANTON (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:18:05
114 SOBRERO MATTEO (ITA) DIMENSION DATA FOR QHUBEKA CONTINENTA 0:18:32
115 ZACCANTI FILIPPO (ITA) NIPPO – VINI FANTINI – FAIZANE’ 0:18:38
116 AMICI ALBERTO (ITA) BIESSE CARRERA 0:19:10
117 TRACZ SZYMON (POL) CCC DEVELOPMENT TEAM 0:19:17
118 BEWLEY SAM (NZL) MITCHELTON – SCOTT 0:20:31
119 TESFAZION OCBIT NATNAEL (ERI) DIMENSION DATA FOR QHUBEKA CONTINENTA 0:21:20
120 PACIONI LUCA (ITA) NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 0:21:23
121 KONYCHEV ALEXANDER (ITA) DIMENSION DATA FOR QHUBEKA CONTINENTA 0:21:24
122 VACEK KAREL (CZE) HAGENS BERMAN AXEON 0:21:27
123 ZANA FILIPPO (ITA) SANGEMINI – TREVIGIANI – MG.K VIS 0:21:36
124 ONESTI EMANUELE (ITA) GIOTTI VICTORIA 0:21:53
125 MUGISHA SAMUEL (RWA) DIMENSION DATA FOR QHUBEKA CONTINENTA 0:22:15
126 CHOKRI EL MEHDI (MAR) DIMENSION DATA FOR QHUBEKA CONTINENTA 0:22:56
127 EVTUSHENKO ALEXANDER (RUS) GAZPROM – RUSVELO 0:23:20
128 LIEPINS EMILS (LAT) WALLONIE BRUXELLES 0:23:23
129 DIMA EMIL (ROU) GIOTTI VICTORIA 0:23:24
130 RUSSO CLéMENT (FRA) TEAM ARKEA – SAMSIC 0:23:37
131 PLEBANI DAVIDE (ITA) ITALIA 0:23:38
132 DURANTI JALEL (ITA) TEAM COLPACK 0:23:45
133 ROCCHETTI FILIPPO (ITA) TEAM COLPACK 0:23:45
134 STERBINI SIMONE (ITA) GIOTTI VICTORIA 0:23:47
135 MUÑOZ PEREZ WILLIAM DAVID (COL) COLDEPORTES BICICLETAS STRONGMAN 0:23:55
136 OCAMPO GIRALDO VICTOR ALEJANDRO (COL) COLDEPORTES BICICLETAS STRONGMAN 0:23:55
137 ESTRADA CELIS EDUARDO (COL) COLDEPORTES BICICLETAS STRONGMAN 0:23:55
138 MOREIRA MAURICIO (URU) CAJA RURAL – SEGUROS RGA 0:24:11
139 PICCOT MICHEL (ITA) BIESSE CARRERA 0:24:13
140 BELLIA MATTEO (ITA) BIESSE CARRERA 0:24:27
141 GIORDANI CARLOALBERTO (ITA) ITALIA 0:24:36
142 MONTOYA MONTOYA JAVIER IGNACIO (COL) BELTRAMITSA HOPPLA’ PETROLI FIRENZE 0:24:39
143 MASOTTO GIULIO (ITA) TEAM COLPACK 0:25:20
144 TONIATTI ANDREA (ITA) TEAM COLPACK 0:25:22
145 BERTAZZO LIAM (ITA) NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM 0:25:24
146 MINALI RICCARDO (ITA) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:25:30
147 STACCHIOTTI RICCARDO (ITA) GIOTTI VICTORIA 0:25:35
148 DI SANTE ANTONIO (ITA) SANGEMINI – TREVIGIANI – MG.K VIS 0:25:55
149 PENA MOLANO WILSON ESTIBEN (COL) BELTRAMITSA HOPPLA’ PETROLI FIRENZE 0:26:14