fot. Michał Pustuła

Kolejny z polskich zawodników będzie miał możliwość rozwoju przy mocnych kolegach z zespołu. Tym razem przyszedł czas na Michała Pustułę, który reprezentuje barwy HSK Trias / Beautiful Young.

Michał Pustuła to jeden z największych polskich talentów młodego pokolenia. Urodzony w 1999 roku zawodnik ma już na swoim koncie ściganie za granicą, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Teraz jednak stał się on częścią nowego kolarskiego projektu w Holandii – HSK Trias / Beautiful Young.

HSK to nowo powstały zespół, który zgrupował całą masę solidnych kolarzy, którzy mieli niemały problem ze znalezieniem teamu na sezon 2019. Wśród nich znajdują się m.in. Johim i Tim Ariesenowie, Michel Kreder, Andre Looij czy Tom Jansen. Do tego ciekawego grona dołączył też wspomniany Pustuła.

Na ten moment nie wiadomo jeszcze, czy Polak będzie miał okazje ścigać się w imprezach UCI. Jego zespół nie jest jeszcze bowiem widoczny na oficjalnych listach Międzynarodowej Unii Kolarskiej.

Poprzedni artykułTeam Sky rozpoczął współpracę z Garminem
Następny artykułDimension Data na weekendowe klasyki
Dziennikarz z wykształcenia i pasji. Oprócz kolarstwa kocha żużel, o którym pisze na portalu speedwaynews.pl. W wolnych chwilach bawi się w tłumacza, amatorsko jeździ i do późnych godzin nocnych gra półzawodowo w CS:GO.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments