fot. Tour of Antalya

Zwycięstwem Basa van der Kooija (Monkey Town) zakończył się drugi etap Tour of Antalya. Holender został też nowym liderem wyścigu.

Drugi etap tureckiego wyścigu, podobnie jak pierwszy, był praktycznie zupełnie płaski. Kolarze mieli do pokonania 111 kilometrów wzdłuż tureckiego wybrzeża, co zapewniało jedynie duże walory estetyczne.

Podobnie jak wczoraj, wielu zawodników próbowało oderwać się od peletonu, by znaleźć się w ucieczce dnia. Ostatecznie jednak, jak można było się spodziewać, ponownie o zwycięstwie zadecydował sprint z peletonu. Tym razem najlepszy okazał się Bas van der Kooij (Monkey Town), który został też liderem wyścigu. Podium uzupełnili Roy Jans (Corendon – Circus) oraz Giovanni Lonardi (Nippo – Vini Fantini).

Tym razem najwyżej z Polaków sklasyfikowany był Patryk Stosz (CCC Development Team), który zajął 17. miejsce.

Wyniki:
1 Bas Van Der Kooij (Ned) Monkey Town – A Block CT 2:30:15
2 Roy Jans (Bel) Corendon – Circus 0:00:00
3 Giovanni Lonardi (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 0:00:00
4 Lucas Carstensen (GER) Bike Aid 0:00:00
5 Alexander Krieger (GER) Leopard Pro Cycling 0:00:00
6 Riccardo Minali (Ita) Israel Cycling Academy 0:00:00
7 Maksim Piskunov (Rus) Fiberli Antalyaspor 0:00:00
8 Robert Scott (GBr) Team Wiggins LeCol 0:00:00
9 Tobias Bayer (AUT) Tirol KTM Cycling Team 0:00:00
10 Juan Camacho Del Fresno (Esp) Kometa Cycling Team 0:00:00
11 Aaron Grosser (GER) Bike Aid 0:00:00
12 Mathieu Van Der Poel (Ned) Corendon – Circus 0:00:00
13 Maarten De Jonge (Ned) Monkey Town – A Block CT 0:00:00
14 Ahmet Örken (Tur) Salcano Sakarya BB Team 0:00:00
15 Rasmus Hestbek Lund (Den) Nationalmannschaft Dänemark 0:00:00
16 Yunus Yilmaz (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:00:00
17 Patryk Stosz (Pol) CCC Development Team 0:00:00
18 Patrick Gamper (AUT) Tirol KTM Cycling Team 0:00:00
19 Andrea Colnaghi (Ita) Team Named Rocket 0:00:00
20 Oskar Nisu (Est) Nationalmannschaft Estland 0:00:00
21 Rait Ärm (Est) Nationalmannschaft Estland 0:00:00
22 Siim Kiskonen (Est) Nationalmannschaft Estland 0:00:00
23 Attila Valter (Hun) CCC Development Team 0:00:00
24 Dušan Rajovic (Srb) Adria Mobil 0:00:00
25 Matthias Krizek (AUT) Team Felbermayr Simplon Wels 0:00:00
26 Timo Güller (SUI) Akros – Thömus 0:00:00
27 Batuhan Ozgur (Tur) Torku Sekerspor 0:00:00
28 Michiel Stockman (Bel) Tarteletto – Isorex 0:00:00
29 Mel Van Der Veekens (Ned) Monkey Town – A Block CT 0:00:00
30 Gorazd Per (Slo) Adria Mobil 0:00:00
31 Damiano Cima (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 0:00:00
32 Matvey Nikitin (Kaz) Vino – Astana Motors 0:00:00
33 Alexey Voloshin (Kaz) Vino – Astana Motors 0:00:00
34 Daniil Chumachenko (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
35 Gaëtan Pons (Lux) Leopard Pro Cycling 0:00:00
36 Michal Paluta (Pol) CCC Development Team 0:00:00
37 Daniil Marukhin (Kaz) Astana City 0:00:00
38 Izzet Icen (Tur) Fiberli Antalyaspor 0:00:00
39 Georg Zimmermann (GER) Tirol KTM Cycling Team 0:00:00
40 Oguzhan Tiryaki (Tur) Salcano Sakarya BB Team 0:00:00
41 Maxime Vantomme (Bel) Tarteletto – Isorex 0:00:00
42 Nikita Sokolov (Kaz) Vino – Astana Motors 0:00:00
43 Soner Akbas (Tur) Fiberli Antalyaspor 0:00:00
44 Gabriel Cullaigh (GBr) Team Wiggins LeCol 0:00:00
45 Szymon Tracz (Pol) CCC Development Team 0:00:00
46 Aljaž Jarc (Slo) Adria Mobil 0:00:00
47 Kristers Ansons (Lat) Nationalmannschaft Lettland 0:00:00
48 Ahmet Orencik (Tur) Torku Sekerspor 0:00:00
49 Galym Akhmetov (Kaz) Astana City 0:00:00
50 Muhammed Uguz (Tur) Torku Sekerspor 0:00:00
51 Hayato Yoshida (Jpn) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 0:00:00
52 Mark Donovan (GBr) Team Wiggins LeCol 0:00:00
53 Jack Burke (Can) Leopard Pro Cycling 0:00:00
54 Ivan Mirri (Ita) Team Named Rocket 0:00:00
55 Dinmukhammed Ulysbayev (Kaz) Astana City 0:00:00
56 Niklas Spilcker Jacobsen (Den) Nationalmannschaft Dänemark 0:00:00
57 Onur Balkan (Tur) Salcano Sakarya BB Team 0:00:00
58 Eriks Toms Gavars (Lat) Nationalmannschaft Lettland 0:00:00
59 Joel Suter (SUI) Akros – Thömus 0:00:00
60 Adriaan Janssen (Ned) Monkey Town – A Block CT 0:00:00
61 Žiga Horvat (Slo) Adria Mobil 0:00:00
62 Abram Stockman (Bel) Tarteletto – Isorex 0:00:00
63 Stephan Rabitsch (AUT) Team Felbermayr Simplon Wels 0:00:00
64 Pier Elis Belletta (Ita) Team Named Rocket 0:00:00
65 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil 0:00:00
66 Szymon Rekita (Pol) Leopard Pro Cycling 0:00:00
67 Konrad Geßner (GER) Leopard Pro Cycling 0:00:00
68 Canday Üzgün (Tur) Fiberli Antalyaspor 0:00:00
69 Stanislau Bazhkou (Blr) Minsk Cycling Club 0:00:00
70 Nikodemus Holler (GER) Bike Aid 0:00:00
71 Kristo Prangel (Est) Nationalmannschaft Estland 0:00:00
72 Jan Maas (Ned) Leopard Pro Cycling 0:00:00
73 Otto Vergaerde (Bel) Corendon – Circus 0:00:00
74 Ylber Sefa (Alb) Tarteletto – Isorex 0:00:00
75 Tim Wollenberg (GER) Team Felbermayr Simplon Wels 0:00:00
76 Kevin Molinari (Ita) Team Named Rocket 0:00:00
77 Vadim Pronskiy (Kaz) Vino – Astana Motors 0:00:00
78 Kristaps Pelcers (Lat) Nationalmannschaft Lettland 0:00:00
79 Hiroki Nishimura (Jpn) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 0:00:00
80 Mahmud Mammadov (Aze) Lviv Cycling Team 0:00:00
81 Andi Bajc (Slo) Team Felbermayr Simplon Wels 0:00:00
82 Süleyman Urcu (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:00:00
83 Raman Ramanau (Blr) Minsk Cycling Club 0:00:00
84 Antonio Santoro (Ita) Monkey Town – A Block CT 0:00:00
85 Elchin Asadov (Aze) Lviv Cycling Team 0:00:00
86 Kemal Kucukbay (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:00:00
87 Mykyta Zubenko (Ukr) Lviv Cycling Team 0:00:00
88 Artur Ershov (Rus) Fiberli Antalyaspor 0:00:00
89 Conor Dunne (Irl) Israel Cycling Academy 0:00:00
90 Yauhen Sobal (Blr) Minsk Cycling Club 0:00:00
91 Jonas Döring (SUI) Akros – Thömus 0:00:00
92 Kristjan Johanson (Est) Nationalmannschaft Estland 0:00:00
93 Vladislav Duiunov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
94 Mathieu Troude (Fra) Nationalmannschaft Frankreich 0:00:00
95 Piotr Brozyna (Pol) CCC Development Team 0:00:00
96 Andrei Stepanov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
97 Cebrail Seker (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:00:00
98 Stepan Astafyev (Kaz) Vino – Astana Motors 0:00:00
99 Sebastian Ryttersgaard (Den) Nationalmannschaft Dänemark 0:00:00
100 Jeremy Morel (Fra) Nationalmannschaft Frankreich 0:00:00
101 Benjamin Brkic (AUT) Team Felbermayr Simplon Wels 0:00:00
102 Anton Kuzmin (Kaz) Astana City 0:00:00
103 Justin Paroz (SUI) Akros – Thömus 0:00:00
104 Sebastian Kolze Changizi (Den) Nationalmannschaft Dänemark 0:00:00
105 Kristian Arnth Sørensen (Den) Nationalmannschaft Dänemark 0:00:00
106 Mikhail Fokin (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
107 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy 0:00:00
108 Ruben Plaza (Esp) Israel Cycling Academy 0:00:00
109 Michael O’Loughlin (Irl) Team Wiggins LeCol 0:00:00
110 Matthieu Jeannès (Fra) Nationalmannschaft Frankreich 0:00:00
111 Igor Frolov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
112 Branislau Samoilau (Blr) Minsk Cycling Club 0:00:00
113 Yannis Voisard (SUI) Akros – Thömus 0:00:00
114 Juan Pedro Lopez Perez (Esp) Kometa Cycling Team 0:00:00
115 Roman Deshko (Ukr) Lviv Cycling Team 0:00:00
116 Dries De Bondt (Bel) Corendon – Circus 0:00:00
117 Pascal Bousquet (Fra) Nationalmannschaft Frankreich 0:00:00
118 Artem Ovechkin (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
119 Markus Wildauer (AUT) Tirol KTM Cycling Team 0:00:00
120 Daniel Lehner (AUT) Team Felbermayr Simplon Wels 0:00:00
121 Justin Wolf (GER) Bike Aid 0:00:00
122 Halil Dilek (Tur) Torku Sekerspor 0:00:00
123 Vasili Strokau (Blr) Minsk Cycling Club 0:00:00
124 Julien Amadori (Fra) Nationalmannschaft Frankreich 0:00:00
125 Daniel Bichlmann (GER) Bike Aid 0:00:00
126 Alexandr Ovsyannikov (Kaz) Vino – Astana Motors 0:00:00
127 Omar El Gouzi (Ita) Tirol KTM Cycling Team 0:00:00
128 Bohdan Musiienko (Ukr) Lviv Cycling Team 0:00:00
129 Volodymyr Dzhus (Ukr) Lviv Cycling Team 0:00:00
130 Abdulkadir Kelleci (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:00:00
131 Jeremy Barret (Fra) Nationalmannschaft Frankreich 0:00:00
132 Mads Østergaard Kristensen (Den) Nationalmannschaft Dänemark 0:00:00
133 Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy 0:00:00
134 Michel Ries (Lux) Kometa Cycling Team 0:00:00
135 Fethi Acar (Tur) Torku Sekerspor 0:00:00
136 Stefano Oldani (Ita) Kometa Cycling Team 0:00:00
137 Corentin Navarro (Fra) Team Wiggins LeCol 0:00:00
138 Ahmet Akdilek (Tur) Salcano Sakarya BB Team 0:00:00
139 Adne Van Engelen (Ned) Bike Aid 0:00:00
140 Stijn Devolder (Bel) Corendon – Circus 0:00:00
141 Elias Van Breussegem (Bel) Tarteletto – Isorex 0:00:00
142 Wim Kleiman (Ned) Monkey Town – A Block CT 0:00:00
143 Nicolas Dalla Valle (Ita) Tirol KTM Cycling Team 0:00:00
144 Manuel Zobrist (SUI) Akros – Thömus 0:00:00
145 James Fouche (NZl) Team Wiggins LeCol 0:00:00
146 Benjamin Perry (Can) Israel Cycling Academy 0:00:00
147 Igor Chzhan (Kaz) Astana City 0:00:00
148 Vasili Bialiauski (Blr) Fiberli Antalyaspor 0:00:00
149 Siarhei Papok (Blr) Minsk Cycling Club 0:00:00
150 Diego Pablo Sevilla Lopez (Esp) Kometa Cycling Team 0:00:00
151 Kamil Malecki (Pol) CCC Development Team 0:00:00
152 Floris Gerts (Ned) Tarteletto – Isorex 0:00:00
153 Deins Kanepejs (Lat) Nationalmannschaft Lettland 0:00:00
154 Maris Bogdanovics (Lat) Nationalmannschaft Lettland 0:00:00
155 Ahmed Amine Galdoune (Mar) Team Named Rocket 0:00:00
156 Norman Vahtra (Est) Nationalmannschaft Estland 0:00:00
157 Davide Colnaghi (Ita) Team Named Rocket 0:00:00
158 Sergey Luchshenko (Kaz) Astana City 0:00:00
159 Michele Gazzoli (Ita) Kometa Cycling Team 0:00:00
160 Enes Ay (Tur) Salcano Sakarya BB Team 0:01:17
161 Muhammed Atalay (Tur) Salcano Sakarya BB Team 0:01:47
DNS Maarten Van Trijp (Ned) Corendon – Circus

Klasyfikacja generalna:
1 Bas Van Der Kooij (Ned) Monkey Town – A Block CT 5:56:46
2 Mathieu Van Der Poel (Ned) Corendon – Circus 0:00:04
3 Dušan Rajovic (Srb) Adria Mobil 0:00:08
4 Roy Jans (Bel) Corendon – Circus 0:00:08
5 Giovanni Lonardi (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 0:00:10
6 Gaëtan Pons (Lux) Leopard Pro Cycling 0:00:11
7 Dries De Bondt (Bel) Corendon – Circus 0:00:12
8 Alexander Krieger (GER) Leopard Pro Cycling 0:00:14
9 Lucas Carstensen (GER) Bike Aid 0:00:14
10 Robert Scott (GBr) Team Wiggins LeCol 0:00:14
11 Aaron Grosser (GER) Bike Aid 0:00:14
12 Riccardo Minali (Ita) Israel Cycling Academy 0:00:14
13 Patryk Stosz (Pol) CCC Development Team 0:00:14
14 Attila Valter (Hun) CCC Development Team 0:00:14
15 Maarten De Jonge (Ned) Monkey Town – A Block CT 0:00:14
16 Patrick Gamper (AUT) Tirol KTM Cycling Team 0:00:14
17 Siim Kiskonen (Est) Nationalmannschaft Estland 0:00:14
18 Matthias Krizek (AUT) Team Felbermayr Simplon Wels 0:00:14
19 Michal Paluta (Pol) CCC Development Team 0:00:14
20 Gorazd Per (Slo) Adria Mobil 0:00:14
21 Michiel Stockman (Bel) Tarteletto – Isorex 0:00:14
22 Gabriel Cullaigh (GBr) Team Wiggins LeCol 0:00:14
23 Andrea Colnaghi (Ita) Team Named Rocket 0:00:14
24 Matvey Nikitin (Kaz) Vino – Astana Motors 0:00:14
25 Mel Van Der Veekens (Ned) Monkey Town – A Block CT 0:00:14
26 Daniil Marukhin (Kaz) Astana City 0:00:14
27 Alexey Voloshin (Kaz) Vino – Astana Motors 0:00:14
28 Georg Zimmermann (GER) Tirol KTM Cycling Team 0:00:14
29 Abram Stockman (Bel) Tarteletto – Isorex 0:00:14
30 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil 0:00:14
31 Stephan Rabitsch (AUT) Team Felbermayr Simplon Wels 0:00:14
32 Nikodemus Holler (GER) Bike Aid 0:00:14
33 Andi Bajc (Slo) Team Felbermayr Simplon Wels 0:00:14
34 Artur Ershov (Rus) Fiberli Antalyaspor 0:00:14
35 Otto Vergaerde (Bel) Corendon – Circus 0:00:14
36 Conor Dunne (Irl) Israel Cycling Academy 0:00:14
37 Benjamin Brkic (AUT) Team Felbermayr Simplon Wels 0:00:14
38 Nicolas Dalla Valle (Ita) Tirol KTM Cycling Team 0:00:14
39 Manuel Zobrist (SUI) Akros – Thömus 0:00:14
40 Michele Gazzoli (Ita) Kometa Cycling Team 0:00:14
41 Maris Bogdanovics (Lat) Nationalmannschaft Lettland 0:00:14
42 Floris Gerts (Ned) Tarteletto – Isorex 0:00:14
43 Kamil Malecki (Pol) CCC Development Team 0:00:14
44 Norman Vahtra (Est) Nationalmannschaft Estland 0:00:14
45 Davide Colnaghi (Ita) Team Named Rocket 0:00:14
46 Timo Güller (SUI) Akros – Thömus 0:00:31
47 Maksim Piskunov (Rus) Fiberli Antalyaspor 0:00:32
48 Tobias Bayer (AUT) Tirol KTM Cycling Team 0:00:32
49 Ahmet Örken (Tur) Salcano Sakarya BB Team 0:00:32
50 Rasmus Hestbek Lund (Den) Nationalmannschaft Dänemark 0:00:32
51 Batuhan Ozgur (Tur) Torku Sekerspor 0:00:32
52 Nikita Sokolov (Kaz) Vino – Astana Motors 0:00:32
53 Jack Burke (Can) Leopard Pro Cycling 0:00:32
54 Hayato Yoshida (Jpn) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 0:00:32
55 Mark Donovan (GBr) Team Wiggins LeCol 0:00:32
56 Szymon Rekita (Pol) Leopard Pro Cycling 0:00:32
57 Žiga Horvat (Slo) Adria Mobil 0:00:32
58 Jan Maas (Ned) Leopard Pro Cycling 0:00:32
59 Stanislau Bazhkou (Blr) Minsk Cycling Club 0:00:32
60 Vadim Pronskiy (Kaz) Vino – Astana Motors 0:00:32
61 Adriaan Janssen (Ned) Monkey Town – A Block CT 0:00:32
62 Mykyta Zubenko (Ukr) Lviv Cycling Team 0:00:32
63 Yauhen Sobal (Blr) Minsk Cycling Club 0:00:32
64 Antonio Santoro (Ita) Monkey Town – A Block CT 0:00:32
65 Stepan Astafyev (Kaz) Vino – Astana Motors 0:00:32
66 Piotr Brozyna (Pol) CCC Development Team 0:00:32
67 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy 0:00:32
68 Ruben Plaza (Esp) Israel Cycling Academy 0:00:32
69 Juan Pedro Lopez Perez (Esp) Kometa Cycling Team 0:00:32
70 Stefano Oldani (Ita) Kometa Cycling Team 0:00:32
71 Diego Pablo Sevilla Lopez (Esp) Kometa Cycling Team 0:00:32
72 Michael O’Loughlin (Irl) Team Wiggins LeCol 0:00:38
73 Maxime Vantomme (Bel) Tarteletto – Isorex 0:00:39
74 Rait Ärm (Est) Nationalmannschaft Estland 0:00:40
75 Oguzhan Tiryaki (Tur) Salcano Sakarya BB Team 0:00:40
76 Izzet Icen (Tur) Fiberli Antalyaspor 0:00:40
77 Oskar Nisu (Est) Nationalmannschaft Estland 0:00:40
78 Szymon Tracz (Pol) CCC Development Team 0:00:40
79 Kristers Ansons (Lat) Nationalmannschaft Lettland 0:00:40
80 Yunus Yilmaz (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:00:40
81 Galym Akhmetov (Kaz) Astana City 0:00:40
82 Eriks Toms Gavars (Lat) Nationalmannschaft Lettland 0:00:40
83 Onur Balkan (Tur) Salcano Sakarya BB Team 0:00:40
84 Joel Suter (SUI) Akros – Thömus 0:00:40
85 Aljaž Jarc (Slo) Adria Mobil 0:00:40
86 Damiano Cima (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 0:00:40
87 Pier Elis Belletta (Ita) Team Named Rocket 0:00:40
88 Hiroki Nishimura (Jpn) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 0:00:40
89 Andrei Stepanov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:40
90 Ylber Sefa (Alb) Tarteletto – Isorex 0:00:40
91 Kristaps Pelcers (Lat) Nationalmannschaft Lettland 0:00:40
92 Vladislav Duiunov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:40
93 Kemal Kucukbay (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:00:40
94 Matthieu Jeannès (Fra) Nationalmannschaft Frankreich 0:00:40
95 Anton Kuzmin (Kaz) Astana City 0:00:40
96 Mikhail Fokin (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:40
97 Igor Frolov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:40
98 Justin Paroz (SUI) Akros – Thömus 0:00:40
99 Daniel Lehner (AUT) Team Felbermayr Simplon Wels 0:00:40
100 Kristjan Johanson (Est) Nationalmannschaft Estland 0:00:40
101 Sebastian Ryttersgaard (Den) Nationalmannschaft Dänemark 0:00:40
102 Justin Wolf (GER) Bike Aid 0:00:40
103 Alexandr Ovsyannikov (Kaz) Vino – Astana Motors 0:00:40
104 Branislau Samoilau (Blr) Minsk Cycling Club 0:00:40
105 Roman Deshko (Ukr) Lviv Cycling Team 0:00:40
106 Michel Ries (Lux) Kometa Cycling Team 0:00:40
107 Jonas Döring (SUI) Akros – Thömus 0:00:40
108 Yannis Voisard (SUI) Akros – Thömus 0:00:40
109 Mathieu Troude (Fra) Nationalmannschaft Frankreich 0:00:40
110 Vasili Strokau (Blr) Minsk Cycling Club 0:00:40
111 Kristian Arnth Sørensen (Den) Nationalmannschaft Dänemark 0:00:40
112 Omar El Gouzi (Ita) Tirol KTM Cycling Team 0:00:40
113 Adne Van Engelen (Ned) Bike Aid 0:00:40
114 Julien Amadori (Fra) Nationalmannschaft Frankreich 0:00:40
115 Markus Wildauer (AUT) Tirol KTM Cycling Team 0:00:40
116 Mads Østergaard Kristensen (Den) Nationalmannschaft Dänemark 0:00:40
117 Corentin Navarro (Fra) Team Wiggins LeCol 0:00:40
118 Volodymyr Dzhus (Ukr) Lviv Cycling Team 0:00:40
119 Stijn Devolder (Bel) Corendon – Circus 0:00:40
120 Elias Van Breussegem (Bel) Tarteletto – Isorex 0:00:40
121 Wim Kleiman (Ned) Monkey Town – A Block CT 0:00:40
122 Benjamin Perry (Can) Israel Cycling Academy 0:00:40
123 Sergey Luchshenko (Kaz) Astana City 0:00:40
124 Siarhei Papok (Blr) Minsk Cycling Club 0:00:40
125 Deins Kanepejs (Lat) Nationalmannschaft Lettland 0:00:40
126 Sebastian Kolze Changizi (Den) Nationalmannschaft Dänemark 0:00:52
127 Kevin Molinari (Ita) Team Named Rocket 0:00:59
128 Elchin Asadov (Aze) Lviv Cycling Team 0:00:59
129 Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy 0:00:59
130 Fethi Acar (Tur) Torku Sekerspor 0:00:59
131 Igor Chzhan (Kaz) Astana City 0:00:59
132 Soner Akbas (Tur) Fiberli Antalyaspor 0:01:08
133 Niklas Spilcker Jacobsen (Den) Nationalmannschaft Dänemark 0:01:08
134 Cebrail Seker (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:01:08
135 James Fouche (NZl) Team Wiggins LeCol 0:01:08
136 Bohdan Musiienko (Ukr) Lviv Cycling Team 0:01:10
137 Daniil Chumachenko (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:01:11
138 Ivan Mirri (Ita) Team Named Rocket 0:01:11
139 Dinmukhammed Ulysbayev (Kaz) Astana City 0:01:11
140 Canday Üzgün (Tur) Fiberli Antalyaspor 0:01:11
141 Tim Wollenberg (GER) Team Felbermayr Simplon Wels 0:01:11
142 Süleyman Urcu (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:01:11
143 Jeremy Morel (Fra) Nationalmannschaft Frankreich 0:01:11
144 Pascal Bousquet (Fra) Nationalmannschaft Frankreich 0:01:11
145 Halil Dilek (Tur) Torku Sekerspor 0:01:11
146 Artem Ovechkin (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:01:11
147 Jeremy Barret (Fra) Nationalmannschaft Frankreich 0:01:11
148 Ahmed Amine Galdoune (Mar) Team Named Rocket 0:01:11
149 Konrad Geßner (GER) Leopard Pro Cycling 0:01:27
150 Kristo Prangel (Est) Nationalmannschaft Estland 0:01:27
151 Mahmud Mammadov (Aze) Lviv Cycling Team 0:01:27
152 Raman Ramanau (Blr) Minsk Cycling Club 0:01:27
153 Abdulkadir Kelleci (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:01:27
154 Vasili Bialiauski (Blr) Fiberli Antalyaspor 0:01:27
155 Ahmet Orencik (Tur) Torku Sekerspor 0:01:32
156 Muhammed Uguz (Tur) Torku Sekerspor 0:01:32
157 Daniel Bichlmann (GER) Bike Aid 0:01:32
158 Ahmet Akdilek (Tur) Salcano Sakarya BB Team 0:01:32
159 Juan Camacho Del Fresno (Esp) Kometa Cycling Team 0:01:51
160 Enes Ay (Tur) Salcano Sakarya BB Team 0:02:49
161 Muhammed Atalay (Tur) Salcano Sakarya BB Team 0:03:19