Directvelo

Już jutro zawodnicy staną na starcie Trofeo Laigueglia. Bardzo ciekawe zestawienie na ten wyścig wyśle ekipa AG2R La Mondiale, która postawiła na finezję i młodość.

Nie da się ukryć, że Vincent Lavenu oraz jego współpracownicy bardzo poważnie podchodzą do tematu rozwoju młodzieży. Świadczy o tym fakt, w jakim składzie francuski team wystąpi w niedzielnym klasyku Trofeo Laigueglia.

Po roku prawdziwej nauki w wyścigach na najwyższym poziomie, możliwość liderowania zespołowi otrzymał Benoit Cosnefroy, czyli mistrz świata młodzieżowców z Bergen. Jednym z jego kolegów będzie za to Aurelien Paret-Peintre, który od kilku lat uchodzi za jeden z największych talentów we Francji.

Jeśli chodzi o bardziej doświadczonych kolarzy, swoje trzy grosze do walki o zwycięstwo może dorzucić Nico Denz, który ma już za sobą kilka solidnych startów w jednodniówkach.

Skład AG2R La Mondiale na Trofeo Laigueglia 2019: Benoit Cosnefroy, Aurelien Paret-Peintre, Nico Denz, Nans Peters, Francois Bidard, Hubert Dupont i Larry Warbasse.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments