Foto: UAE Team Emirates

Alexander Kristoff (UAE Team Emirates) wygrał po finiszu z peletonu pierwszy etap i został liderem Tour of Oman.

Dziesiąta edycja wyścigu w Omanie rozpoczęła się dziś w Al Sawadi Beach. Na płaskim etapie do Suhar Corniche kolarze mieli do przejechania ponad 138 kilometrów. Czekały na nich dwie lotne premie.

Wśród startujących mieliśmy CCC Team w składzie: Greg van Avermaet, Kamil Gradek, Michael Schär, Gijs Van Hoecke, Nathan Van Hooydonck, Guillaume Van Keirsbulck i Łukasz Wiśniowski.

W ucieczkę dnia zabrał się właśnie Michael Schär (CCC Team). Wraz ze Szwajcarem na przodzie kręcili: Alexis Guerin (Delko Marseille Provence), Emiel Planckaert (Sport Vlaanderen – Baloise) oraz Sergio Rodríguez (Euskadi Basque Country – Murias).

Na pierwszej lotnej premii triumfował Guerrin przed Schärem. Po 42 kilometrach mieli oni prawie trzy minuty przewagi nad peletonem.

Na drugim lotnym finiszu najszybszy był zawodnik CCC Team i Szwajcar “zarobił” do generalki pięć cennych sekund. Jako pierwszy z ucieczki odpadł Planckaert. Kiedy do pracy zabrały się ekipy sprinterskie było wiadomo, że harcownicy będą mieli niewielkie szanse na triumf.

Duża grupa osiągnęła swój cel sześć kilometrów przed metą. Trochę wcześniej problemy z rowerem miał André Greipel (Team Arkéa Samsic) i niemiecki sprinter musiał poświęcić dużo sił, aby dołączyć do peletonu.

Na ulicach Suhar Corniche najszybszy był Alexander Kristoff (UAE-Team Emirates), który od 2014 roku wygrywa w Omanie co najmniej jeden z etapów! Dziś triumfował po raz dziewiąty.

Za Norwegiem finiszowali Bryan Coquard (Vital Concept – B&B Hotels) i Nacer Bouhanni (Cofidis, Solutions Crédits).

Wyniki pierwszego etapu:

1 ALEXANDER KRISTOFF (UAE TEAM EMIRATES) 2:54:50
2 BRYAN COQUARD (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:00:00
3 NACER BOUHANNI (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:00:00
4 GIACOMO NIZZOLO (TEAM DIMENSION DATA) 0:00:00
5 NICCOLÒ BONIFAZIO (DIRECT ENERGIE) 0:00:00
6 MIKEL ARISTI GARDOKI (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 0:00:00
7 BOY VAN POPPEL (ROOMPOT – CHARLES) 0:00:00
8 DAVIDE BALLERINI (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
9 AMAURY CAPIOT (SPORT VLAANDEREN – BALOISE) 0:00:00
10 EMILS LIEPINS (WALLONIE BRUXELLES) 0:00:00
11 CLEMENT VENTURINI (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
12 MAGNUS CORT NIELSEN (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
13 TYLER MAGNER (RALLY UHC CYCLING) 0:00:00
14 KENNY DEHAES (WALLONIE BRUXELLES) 0:00:00
15 GREG VAN AVERMAET (CCC TEAM) 0:00:00
16 STIJN STEELS (ROOMPOT – CHARLES) 0:00:00
17 IURI FILOSI (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:00
18 EDUARD-MICHAEL GROSU (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:00
19 KENNETH VAN ROOY (SPORT VLAANDEREN – BALOISE) 0:00:00
20 RYAN GIBBONS (TEAM DIMENSION DATA) 0:00:00
21 PIER ANDRE COTE (RALLY UHC CYCLING) 0:00:00
22 ANDRÉ GREIPEL (TEAM ARKEA – SAMSIC) 0:00:00
23 KEVIN REZA (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:00:00
24 GUILLAUME VAN KEIRSBULCK (CCC TEAM) 0:00:00
25 JOSE DANIEL VIEJO REDONDO (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 0:00:00
26 JOHN MURPHY (RALLY UHC CYCLING) 0:00:00
27 SVEN ERIK BYSTRØM (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
28 ROMAIN CARDIS (DIRECT ENERGIE) 0:00:00
29 RUI COSTA (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
30 ELIE GESBERT (TEAM ARKEA – SAMSIC) 0:00:00
31 JAN POLANC (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
32 YEVGENIY GIDICH (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
33 MARIO GONZALEZ SALAS (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 0:00:00
34 MILAN MENTEN (SPORT VLAANDEREN – BALOISE) 0:00:00
35 ALEXEY LUTSENKO (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
36 JACQUES WILLEM JANSE VAN RENSBURG (TEAM DIMENSION DATA) 0:00:00
37 EVALDAS SISKEVICIUS (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:00
38 JULEN IRIZAR LASKURAIN (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 0:00:00
39 ENRICO GASPAROTTO (TEAM DIMENSION DATA) 0:00:00
40 ALFDAN DE DECKER (WANTY – GOBERT CYCLING TEAM) 0:00:00
41 JESPER HANSEN (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:00:00
42 KRIS BOECKMANS (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:00:00
43 ELIOT LIETAER (WALLONIE BRUXELLES) 0:00:00
44 ADAM DE VOS (RALLY UHC CYCLING) 0:00:00
45 JULIEN DUVAL (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
46 BRENTON JONES (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:00
47 BEN O’CONNOR (TEAM DIMENSION DATA) 0:00:00
48 YUKIYA ARASHIRO (BAHRAIN – MERIDA) 0:00:00
49 KRISTIJAN KOREN (BAHRAIN – MERIDA) 0:00:00
50 HUGO HOULE (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
51 DOMENICO POZZOVIVO (BAHRAIN – MERIDA) 0:00:00
52 LUIS ANGEL MATE MARDONES (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:00:00
53 BRANDON MCNULTY (RALLY UHC CYCLING) 0:00:00
54 JESUS HERRADA (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:00:00
55 JENTHE BIERMANS (TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:00:00
56 JULIEN MORTIER (WALLONIE BRUXELLES) 0:00:00
57 QUENTIN PACHER (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:00:00
58 RETO HOLLENSTEIN (TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:00:00
59 ENRICO BATTAGLIN (TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:00:00
60 ARITZ BAGUES KALPARSORO (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 0:00:00
61 PATRICK MÜLLER (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:00:00
62 FABIEN DOUBEY (WANTY – GOBERT CYCLING TEAM) 0:00:00
63 JESPER ASSELMAN (ROOMPOT – CHARLES) 0:00:00
64 MATHIAS FRANK (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
65 GIJS VAN HOECKE (CCC TEAM) 0:00:00
66 ARTYOM ZAKHAROV (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
67 BENJAMIN DECLERCQ (SPORT VLAANDEREN – BALOISE) 0:00:00
68 YOUSIF MIRZA AL-HAMMADI (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
69 SONNY COLBRELLI (BAHRAIN – MERIDA) 0:00:00
70 STEFF CRAS (TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:00:00
71 ARJEN LIVYNS (ROOMPOT – CHARLES) 0:00:00
72 VEGARD STAKE LAENGEN (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:00
73 JÉRÉMY LEVEAU (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:00
74 JHON DARWIN ATAPUMA HURTADO (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:00:00
75 MAURITS LAMMERTINK (ROOMPOT – CHARLES) 0:00:00
76 THOMAS DEGAND (WANTY – GOBERT CYCLING TEAM) 0:00:00
77 PIET ALLEGAERT (SPORT VLAANDEREN – BALOISE) 0:00:00
78 ROBERT BRITTON (RALLY UHC CYCLING) 0:00:00
79 CYRIL LEMOINE (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:00:00
80 BAPTISTE PLANCKAERT (WALLONIE BRUXELLES) 0:00:00
81 HECTOR SAEZ BENITO (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 0:00:00
82 PIM LIGTHART (DIRECT ENERGIE) 0:00:00
83 OLIVER NAESEN (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
84 HUUB DUIJN (ROOMPOT – CHARLES) 0:00:00
85 BAGDONAS GEDIMINAS (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
86 BORIS VALLEE (WANTY – GOBERT CYCLING TEAM) 0:00:00
87 JULIEN MORICE (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:00:00
88 NATHAN VAN HOOYDONCK (CCC TEAM) 0:00:00
89 LIONEL TAMINIAUX (WALLONIE BRUXELLES) 0:00:00
90 DOMEN NOVAK (BAHRAIN – MERIDA) 0:00:00
91 ŁUKASZ WIŚNIOWSKI (CCC TEAM) 0:00:00
92 MATTEO FABBRO (TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:00:00
93 MARCO MINNAARD (WANTY – GOBERT CYCLING TEAM) 0:00:00
94 PREBEN VAN HECKE (SPORT VLAANDEREN – BALOISE) 0:00:00
95 ZHANDOS BIZHIGITOV (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
96 MICHAEL SCHÄR (CCC TEAM) 0:00:00
97 TOM-JELTE SLAGTER (TEAM DIMENSION DATA) 0:00:00
98 BART DE CLERCQ (WANTY – GOBERT CYCLING TEAM) 0:00:00
99 JAVIER MORENO BAZAN (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:00
100 ANDREA GAROSIO (BAHRAIN – MERIDA) 0:00:00
101 EVAN HUFFMAN (RALLY UHC CYCLING) 0:00:00
102 IAN BOSWELL (TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:00:00
103 STIJN VANDENBERGH (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
104 FABIEN GRELLIER (DIRECT ENERGIE) 0:00:17
105 JÉRÔME BAUGNIES (WANTY – GOBERT CYCLING TEAM) 0:00:17
106 ANTONIO NIBALI (BAHRAIN – MERIDA) 0:00:17
107 ALEXIS GUERIN (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:21
108 MARCO MARCATO (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:21
109 PIETER WEENING (ROOMPOT – CHARLES) 0:00:21
110 KAMIL GRADEK (CCC TEAM) 0:00:23
111 NATHAN HAAS (TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:00:34
112 GEOFFREY SOUPE (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:00:34
113 ADRIEN PETIT (DIRECT ENERGIE) 0:00:34
114 LUKAS SPENGLER (WALLONIE BRUXELLES) 0:00:34
115 EMIEL PLANCKAERT (SPORT VLAANDEREN – BALOISE) 0:00:48
116 CLÉMENT RUSSO (TEAM ARKEA – SAMSIC) 0:00:51
117 ROBERT THOMAS WAGNER (TEAM ARKEA – SAMSIC) 0:00:53
118 LAURENT PICHON (TEAM ARKEA – SAMSIC) 0:00:53
119 DAMIEN GAUDIN (DIRECT ENERGIE) 0:01:01
120 NIKI TERPSTRA (DIRECT ENERGIE) 0:01:01
121 BENOIT JARRIER (TEAM ARKEA – SAMSIC) 0:01:13
122 JACO VENTER (TEAM DIMENSION DATA) 0:01:21
123 SILVAN DILLIER (AG2R LA MONDIALE) 0:01:21
124 JOHAN LE BON (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:01:27
125 SERGIO RODRIGUEZ RECHE (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 0:02:00
DNF DANIEL MAXIME ( TEAM ARKEA – SAMSIC)

Klasyfikacja generalna po pierwszym etapie:

1 ALEXANDER KRISTOFF (UAE TEAM EMIRATES) 2:54:40
2 BRYAN COQUARD (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:00:04
3 MICHAEL SCHÄR (CCC TEAM) 0:00:05
4 NACER BOUHANNI (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:00:06
5 GIACOMO NIZZOLO (TEAM DIMENSION DATA) 0:00:10
6 NICCOLÒ BONIFAZIO (DIRECT ENERGIE) 0:00:10
7 MIKEL ARISTI GARDOKI (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 0:00:10
8 BOY VAN POPPEL (ROOMPOT – CHARLES) 0:00:10
9 DAVIDE BALLERINI (ASTANA PRO TEAM) 0:00:10
10 AMAURY CAPIOT (SPORT VLAANDEREN – BALOISE) 0:00:10
11 EMILS LIEPINS (WALLONIE BRUXELLES) 0:00:10
12 CLEMENT VENTURINI (AG2R LA MONDIALE) 0:00:10
13 MAGNUS CORT NIELSEN (ASTANA PRO TEAM) 0:00:10
14 TYLER MAGNER (RALLY UHC CYCLING) 0:00:10
15 KENNY DEHAES (WALLONIE BRUXELLES) 0:00:10
16 GREG VAN AVERMAET (CCC TEAM) 0:00:10
17 STIJN STEELS (ROOMPOT – CHARLES) 0:00:10
18 IURI FILOSI (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:10
19 EDUARD-MICHAEL GROSU (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:10
20 KENNETH VAN ROOY (SPORT VLAANDEREN – BALOISE) 0:00:10
21 RYAN GIBBONS (TEAM DIMENSION DATA) 0:00:10
22 PIER ANDRE COTE (RALLY UHC CYCLING) 0:00:10
23 ANDRÉ GREIPEL (TEAM ARKEA – SAMSIC) 0:00:10
24 KEVIN REZA (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:00:10
25 GUILLAUME VAN KEIRSBULCK (CCC TEAM) 0:00:10
26 JOSE DANIEL VIEJO REDONDO (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 0:00:10
27 JOHN MURPHY (RALLY UHC CYCLING) 0:00:10
28 SVEN ERIK BYSTRØM (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:10
29 ROMAIN CARDIS (DIRECT ENERGIE) 0:00:10
30 RUI COSTA (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:10
31 ELIE GESBERT (TEAM ARKEA – SAMSIC) 0:00:10
32 JAN POLANC (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:10
33 YEVGENIY GIDICH (ASTANA PRO TEAM) 0:00:10
34 MARIO GONZALEZ SALAS (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 0:00:10
35 MILAN MENTEN (SPORT VLAANDEREN – BALOISE) 0:00:10
36 ALEXEY LUTSENKO (ASTANA PRO TEAM) 0:00:10
37 JACQUES WILLEM JANSE VAN RENSBURG (TEAM DIMENSION DATA) 0:00:10
38 EVALDAS SISKEVICIUS (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:10
39 JULEN IRIZAR LASKURAIN (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 0:00:10
40 ENRICO GASPAROTTO (TEAM DIMENSION DATA) 0:00:10
41 ALFDAN DE DECKER (WANTY – GOBERT CYCLING TEAM) 0:00:10
42 JESPER HANSEN (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:00:10
43 KRIS BOECKMANS (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:00:10
44 ELIOT LIETAER (WALLONIE BRUXELLES) 0:00:10
45 ADAM DE VOS (RALLY UHC CYCLING) 0:00:10
46 JULIEN DUVAL (AG2R LA MONDIALE) 0:00:10
47 BRENTON JONES (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:10
48 BEN O’CONNOR (TEAM DIMENSION DATA) 0:00:10
49 YUKIYA ARASHIRO (BAHRAIN – MERIDA) 0:00:10
50 KRISTIJAN KOREN (BAHRAIN – MERIDA) 0:00:10
51 HUGO HOULE (ASTANA PRO TEAM) 0:00:10
52 DOMENICO POZZOVIVO (BAHRAIN – MERIDA) 0:00:10
53 LUIS ANGEL MATE MARDONES (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:00:10
54 BRANDON MCNULTY (RALLY UHC CYCLING) 0:00:10
55 JESUS HERRADA (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:00:10
56 JENTHE BIERMANS (TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:00:10
57 JULIEN MORTIER (WALLONIE BRUXELLES) 0:00:10
58 QUENTIN PACHER (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:00:10
59 RETO HOLLENSTEIN (TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:00:10
60 ENRICO BATTAGLIN (TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:00:10
61 ARITZ BAGUES KALPARSORO (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 0:00:10
62 PATRICK MÜLLER (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:00:10
63 FABIEN DOUBEY (WANTY – GOBERT CYCLING TEAM) 0:00:10
64 JESPER ASSELMAN (ROOMPOT – CHARLES) 0:00:10
65 MATHIAS FRANK (AG2R LA MONDIALE) 0:00:10
66 GIJS VAN HOECKE (CCC TEAM) 0:00:10
67 ARTYOM ZAKHAROV (ASTANA PRO TEAM) 0:00:10
68 BENJAMIN DECLERCQ (SPORT VLAANDEREN – BALOISE) 0:00:10
69 YOUSIF MIRZA AL-HAMMADI (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:10
70 SONNY COLBRELLI (BAHRAIN – MERIDA) 0:00:10
71 STEFF CRAS (TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:00:10
72 ARJEN LIVYNS (ROOMPOT – CHARLES) 0:00:10
73 VEGARD STAKE LAENGEN (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:10
74 JÉRÉMY LEVEAU (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:10
75 JHON DARWIN ATAPUMA HURTADO (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:00:10
76 MAURITS LAMMERTINK (ROOMPOT – CHARLES) 0:00:10
77 THOMAS DEGAND (WANTY – GOBERT CYCLING TEAM) 0:00:10
78 PIET ALLEGAERT (SPORT VLAANDEREN – BALOISE) 0:00:10
79 ROBERT BRITTON (RALLY UHC CYCLING) 0:00:10
80 CYRIL LEMOINE (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:00:10
81 BAPTISTE PLANCKAERT (WALLONIE BRUXELLES) 0:00:10
82 HECTOR SAEZ BENITO (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 0:00:10
83 PIM LIGTHART (DIRECT ENERGIE) 0:00:10
84 OLIVER NAESEN (AG2R LA MONDIALE) 0:00:10
85 HUUB DUIJN (ROOMPOT – CHARLES) 0:00:10
86 BAGDONAS GEDIMINAS (AG2R LA MONDIALE) 0:00:10
87 BORIS VALLEE (WANTY – GOBERT CYCLING TEAM) 0:00:10
88 JULIEN MORICE (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:00:10
89 NATHAN VAN HOOYDONCK (CCC TEAM) 0:00:10
90 LIONEL TAMINIAUX (WALLONIE BRUXELLES) 0:00:10
91 DOMEN NOVAK (BAHRAIN – MERIDA) 0:00:10
92 ŁUKASZ WIŚNIOWSKI (CCC TEAM) 0:00:10
93 MATTEO FABBRO (TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:00:10
94 MARCO MINNAARD (WANTY – GOBERT CYCLING TEAM) 0:00:10
95 PREBEN VAN HECKE (SPORT VLAANDEREN – BALOISE) 0:00:10
96 ZHANDOS BIZHIGITOV (ASTANA PRO TEAM) 0:00:10
97 TOM-JELTE SLAGTER (TEAM DIMENSION DATA) 0:00:10
98 BART DE CLERCQ (WANTY – GOBERT CYCLING TEAM) 0:00:10
99 JAVIER MORENO BAZAN (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:10
100 ANDREA GAROSIO (BAHRAIN – MERIDA) 0:00:10
101 EVAN HUFFMAN (RALLY UHC CYCLING) 0:00:10
102 IAN BOSWELL (TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:00:10
103 STIJN VANDENBERGH (AG2R LA MONDIALE) 0:00:10
104 FABIEN GRELLIER (DIRECT ENERGIE) 0:00:27
105 JÉRÔME BAUGNIES (WANTY – GOBERT CYCLING TEAM) 0:00:27
106 ANTONIO NIBALI (BAHRAIN – MERIDA) 0:00:27
107 ALEXIS GUERIN (DELKO MARSEILLE PROVENCE) 0:00:27
108 MARCO MARCATO (UAE TEAM EMIRATES) 0:00:31
109 PIETER WEENING (ROOMPOT – CHARLES) 0:00:31
110 KAMIL GRADEK (CCC TEAM) 0:00:33
111 NATHAN HAAS (TEAM KATUSHA ALPECIN) 0:00:44
112 GEOFFREY SOUPE (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) 0:00:44
113 ADRIEN PETIT (DIRECT ENERGIE) 0:00:44
114 LUKAS SPENGLER (WALLONIE BRUXELLES) 0:00:44
115 EMIEL PLANCKAERT (SPORT VLAANDEREN – BALOISE) 0:00:55
116 CLÉMENT RUSSO (TEAM ARKEA – SAMSIC) 0:01:01
117 ROBERT THOMAS WAGNER (TEAM ARKEA – SAMSIC) 0:01:03
118 LAURENT PICHON (TEAM ARKEA – SAMSIC) 0:01:03
119 DAMIEN GAUDIN (DIRECT ENERGIE) 0:01:11
120 NIKI TERPSTRA (DIRECT ENERGIE) 0:01:11
121 BENOIT JARRIER (TEAM ARKEA – SAMSIC) 0:01:23
122 JACO VENTER (TEAM DIMENSION DATA) 0:01:31
123 SILVAN DILLIER (AG2R LA MONDIALE) 0:01:31
124 JOHAN LE BON (VITAL CONCEPT – B&B HOTELS) 0:01:37
125 SERGIO RODRIGUEZ RECHE (EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS) 0:02:10