Velo Toruń

Niestety jeden z najważniejszych wyścigów dla amatorów w kraju, na rok, przechodzi do historii. VeloToruń 2019 zostało odwołane.

Organizatorzy poinformowali o swojej decyzji za pośrednictwem mediów społecznościowych. To właśnie tam opublikowana została informacja o decyzji, która z pewnością zabolała wielu amatorów.

Brak VeloToruń w sezonie 2019 nie oznacza jednak, że wyścig „przepadnie”. Wiele wskazuje na to, że już w 2020 roku, ściganie w Toruniu wróci do kalendarza.

Z przykrością informujemy, że w 2019 nie będzie wyścigu VeloToruń. To nie znaczy jednak, że to koniec. Mamy nadzieję, że to tylko roczna przerwa. Chcemy zorganizować wyścig na najwyższym poziomie i dajemy sobie czas na przygotowanie kolejnej edycji VeloToruń. Trzymajcie za nas kciuki, my trzymamy kciuki za Was, by ten sezon był udany i bezpieczny

– czytamy na fanpage’u wyścigu.

Przypomnijmy, że pierwsza edycja wyścigu odbyła się w 2015 roku. Jej pomysłodawcą był sam Michał Kwiatkowski.

Poprzedni artykułTom Boonen o złym wpływie zamieszania wokół Remco Evenepoela
Następny artykułEdvald Boasson Hagen: „Nie spodziewałem się tak dobrego startu”
Dziennikarz z wykształcenia i pasji. Oprócz kolarstwa kocha żużel, o którym pisze na portalu speedwaynews.pl. W wolnych chwilach bawi się w tłumacza, amatorsko jeździ i do późnych godzin nocnych gra półzawodowo w CS:GO.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments