Fot. Marek Bala / naszosie.pl

Fascynacja Remco Evenepoelem trwa w najlepsze. W ostatnich dniach udowodnili to kibice młodego Belga, którzy… stworzyli jego linię odzieżową.

Choć sam Evenepoel nie ma z tym wiele wspólnego, na twitterze, pod hashtagiem #REV1703 można znaleźć całą kolekcję codziennych ubrań stworzonych przez kibiców młodziutkiego mistrza świata juniorów. Co ciekawe, sam zawodnik stosunkowo szybko zabrał głos w całej sprawie, zaznaczając, iż zyski ze sprzedaży ubrań zostaną przekazane na cele charytatywne.

Chciałbym wyjaśnić całą sytuację z moją linią ubrań. To nie ja ją stworzyłem, a mój oficjalny fanclub. Wszystkie zyski ze sprzedaży ciuchów zostaną przekazane na cel charytatywny, który sam wybiorę

– napisał Belg na swoim koncie na twitterze.

Co ciekawe, bardzo szybko sytuację wyjaśnił też ojciec zawodnika, Patrick.

Wszelkie zyski, które wpłyną na nasze konta ze sprzedaży odzieży w naszym sklepie internetowym zostaną przekazane na Dziecięcy, Uniwersytecki Szpital im. Królowej Fabioli w Brukseli

– powiedział w rozmowie z Het Laatste News.

Przypomnimy, że od przyszłego sezonu Evenepoel będzie zawodnikiem ekipy prowadzonej przez Patricka Lefevere, znanej do tej pory jako Quick – Step Floors.