fot. Michał Kapusta / naszosie.pl

Zwycięstwem Sama Bennetta (BORA – hansgrohe) zakończył się trzeci etap Tour of Turkey. Irlandczyk umocnił się też na prowadzeniu w całym wyścigu.

Trzeci etap tegorocznego wyścigu dookoła Turcji był jednym z trudniejszych, przygotowanych przez organizatorów. Kolarze mieli do pokonania 137 kilometrów z Fethiye do Marmaris. Cała trasa była też naszpikowana krótkimi podjazdami.

Ucieczkę dnia stworzyli dziś Mads Wurtz Schmidt (Katusha – Alpecin), Fernando Barcelo (Euskadi – Murias), Benat Txoperena (Euskadi – Murias), Aldemar Reyes (Manzana Postobon), Kenneth van Rooy (Sport Vlaanderen), Muhammed Atalay oraz Ferit Samli (Turcja). Ich przewaga momentami dochodziła nawet do czterech minut, lecz było prawie pewne, że peleton dziś znów nie odpuści.

Choć środkowa część etapu nie należała do najłatwiejszych, sytuacja wydawała się być w pełni ułożona. Nieco więcej zaczęło się dziać dopiero na ostatnim podjeździe, prowadzącym do bardzo malowniczego Marmaris. Tam agresywniej pojechali tacy zawodnicy jak Nicholas Roche (BMC) czy Diego Ulissi (UAE Team Emirates). To spowodowało, że grupa zasadnicza dość mocno się poszatkowała.

Na jeździe sytuacja jednak nieco się zmieniła. Wielu zawodników zdołało bowiem dojechać do czołówki, tworząc stosunkowo liczny peleton. Ostatecznie to właśnie finisz z niego zdecydował o rezultatach dzisiejszego etapu. Na ostatnich metrach najlepszy ponownie okazał się Sam Bennett (BORA – hansgrohe), który umocnił się na pozycji lidera wyścigu. Podium uzupełnili Maximiliano Richeze (Quick – Step Floors) oraz John Degenkolb (Trek – Segafredo). Na wysokim, dziewiątym miejscu finiszował Przemysław Kasperkiewicz (Delko Marseille).

Wyniki trzeciego etapu:

1 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 3:16:27
2 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Quick Step Floors 0:00:00
3 John Degenkolb (GER) Trek – Segafredo 0:00:00
4 Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team 0:00:00
5 Ahmet Örken (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:00:00
6 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – Merida 0:00:00
7 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
8 Nathan Haas (Aus) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
9 Przemyslaw Kasperkiewicz (Pol) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
10 Mikel Aristi Gardoki (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:00
11 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:00:00
12 Eliot Lietaer (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:00:00
13 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
14 Julien Trarieux (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
15 Eduard Prades Reverter (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:00
16 Michal Paluta (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:00
17 Amaro Antunes (Por) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:00
18 Dimitri Peyskens (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:00:00
19 Rúben Guerreiro (Por) Trek – Segafredo 0:00:00
20 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
21 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
22 Rafael Reis (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
23 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
24 Louis Vervaeke (Bel) Team Sunweb 0:00:00
25 Onur Balkan (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:00:00
26 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
27 Reto Hollenstein (SUI) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
28 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
29 Jhojan Orlando Garcia Sosa (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:00
30 Jon Irisarri Rincon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
31 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates 0:00:00
32 Hernan Ricardo Aguirre Caipa (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:00
33 Delio Fernandez Cruz (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
34 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team 0:00:00
35 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb 0:00:00
36 Ricardo Vilela (Por) Manzana – Postobon Team 0:00:00
37 Steff Cras (Bel) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
38 Sergei Shilov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
39 José Mendes (Por) Burgos – BH 0:00:00
40 Tom Bohli (SUI) BMC Racing Team 0:00:00
41 Zdenek Štybar (Cze) Quick Step Floors 0:00:00
42 Aimé De Gendt (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
43 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:00:00
44 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
45 Piotr Brozyna (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:00
46 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
47 Christophe Masson (Fra) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:00:00
48 Mark Padun (Ukr) Bahrain – Merida 0:00:00
49 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team 0:00:00
50 Mauro Finetto (Ita) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
51 Tim Declercq (Bel) Quick Step Floors 0:00:00
52 Matteo Fabbro (Ita) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
53 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
54 Pawel Cieslik (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:00
55 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Trek – Segafredo 0:00:00
56 Fernando Orjuela Gutierrez (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:00
57 Kilian Frankiny (SUI) BMC Racing Team 0:00:00
58 James Knox (GBr) Quick Step Floors 0:00:00
59 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:00:00
60 Danilo Wyss (SUI) BMC Racing Team 0:00:00
61 Josu Zabala Lopez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
62 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 0:00:00
63 Mathias Van Gompel (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
64 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
65 Joaquim Silva (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
66 Pawel Bernas (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:00
67 Kiel Reijnen (USA) Trek – Segafredo 0:00:00
68 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb 0:00:00
69 Javier Moreno Bazan (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
70 Domen Novak (Slo) Bahrain – Merida 0:00:00
71 Lukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:00
72 Maciej Bodnar (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:00
73 Grega Bole (Slo) Bahrain – Merida 0:00:00
74 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
75 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain – Merida 0:00:00
76 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:00
77 Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team 0:00:00
78 Koen De Kort (Ned) Trek – Segafredo 0:00:00
79 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 0:00:11
80 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora – Hansgrohe 0:00:31
81 Mustafa Sayar (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:01:18
82 Iljo Keisse (Bel) Quick Step Floors 0:01:18
83 Edward Theuns (Bel) Team Sunweb 0:01:18
84 James Mitri (NZl) Burgos – BH 0:01:18
85 Szymon Sajnok (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:01:18
86 Yevgeniy Gidich (Kaz) Astana Pro Team 0:01:18
87 Alvaro Jose Hodeg Chagui (Col) Quick Step Floors 0:01:18
88 Johannes Fröhlinger (GER) Team Sunweb 0:01:18
89 Jetse Bol (Ned) Burgos – BH 0:01:18
90 Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:18
91 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates 0:01:18
92 Stepan Kuriyanov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:18
93 Juraj Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:01:18
94 Justin Jules (Fra) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:01:18
95 Yecid Arturo Sierra Sanchez (Col) Manzana – Postobon Team 0:01:18
96 Nicolas Sessler (Bra) Burgos – BH 0:01:18
97 Kamil Gradek (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:01:18
98 Sergio Rodriguez Reche (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:01:18
99 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team 0:01:24
100 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:48
101 Brenton Jones (Aus) Delko – Marseille Provence KTM 0:01:48
102 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:01:48
103 Alexander Porsev (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:48
104 Igor Boev (Rus) Gazprom – RusVelo 0:02:02
105 Nazim Bakirci (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:02:02
106 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:02:13
107 Alex Kirsch (Lux) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:02:13
108 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha – Alpecin 0:02:13
109 Kenneth Van Rooy (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:02:35
110 Jorge Cubero Galvez (Esp) Burgos – BH 0:02:45
111 Enrique Sanz Unzue (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:03:56
112 Julien Mortier (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:04:14
113 Nikolay Mihaylov (Bul) Delko – Marseille Provence KTM 0:04:14
114 Luca Pacioni (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:04:14
115 Boy Van Poppel (Ned) Trek – Segafredo 0:04:14
116 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team 0:04:14
117 Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:06:39
118 Aldemar Reyes Ortega (Col) Manzana – Postobon Team 0:06:45
119 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain – Merida 0:07:40
120 David Per (Slo) Bahrain – Merida 0:07:40
121 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team 0:07:40
122 Marco Coledan (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:07:40
123 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 0:07:40
124 Mads Würtz Schmidt (Den) Team Katusha – Alpecin 0:07:40
125 Fernando Barcelo Aragon (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:07:40
126 Przemyslaw Niemiec (Pol) UAE Team Emirates 0:07:40
127 Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina – Selle Italia 0:07:40
128 Feritcan Samli (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:07:40
129 Ahmet Akdilek (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:07:40
130 Beñat Txoperena Matxikote (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:07:40
131 Ander Barrenetxea Uriarte (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:07:40
132 Simone Bevilacqua (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:07:40
133 Matteo Pelucchi (Ita) Bora – Hansgrohe 0:07:40
134 Massimo Rosa (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:07:40
135 Julien Stassen (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:07:40
136 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 0:07:40
137 Muhammed Atalay (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:09:29

Klasyfikacja generalna po trzecim etapie:

1 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 10:09:52
2 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Quick Step Floors 0:00:10
3 John Degenkolb (GER) Trek – Segafredo 0:00:22
4 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team 0:00:22
5 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:23
6 Josu Zabala Lopez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:24
7 Fernando Orjuela Gutierrez (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:25
8 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – Merida 0:00:26
9 Nathan Haas (Aus) Team Katusha – Alpecin 0:00:26
10 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:00:26
11 Eduard Prades Reverter (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:26
12 Amaro Antunes (Por) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:26
13 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:26
14 Julien Trarieux (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:26
15 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:00:26
16 Ahmet Örken (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:00:26
17 Tom Bohli (SUI) BMC Racing Team 0:00:26
18 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:26
19 Reto Hollenstein (SUI) Team Katusha – Alpecin 0:00:26
20 Dimitri Peyskens (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:00:26
21 Delio Fernandez Cruz (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:26
22 Rúben Guerreiro (Por) Trek – Segafredo 0:00:26
23 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:00:26
24 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb 0:00:26
25 Rafael Reis (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:26
26 Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team 0:00:26
27 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 0:00:26
28 Steff Cras (Bel) Team Katusha – Alpecin 0:00:26
29 Przemyslaw Kasperkiewicz (Pol) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:26
30 Jhojan Orlando Garcia Sosa (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:26
31 Louis Vervaeke (Bel) Team Sunweb 0:00:26
32 Christophe Masson (Fra) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:00:26
33 Mauro Finetto (Ita) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:26
34 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates 0:00:26
35 Ricardo Vilela (Por) Manzana – Postobon Team 0:00:26
36 Eliot Lietaer (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:00:26
37 Pawel Cieslik (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:26
38 Sergei Shilov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:26
39 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:26
40 Matteo Fabbro (Ita) Team Katusha – Alpecin 0:00:26
41 Lukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:26
42 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team 0:00:26
43 José Mendes (Por) Burgos – BH 0:00:26
44 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:26
45 Kiel Reijnen (USA) Trek – Segafredo 0:00:26
46 Hernan Ricardo Aguirre Caipa (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:26
47 Mikel Aristi Gardoki (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:26
48 Koen De Kort (Ned) Trek – Segafredo 0:00:26
49 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain – Merida 0:00:26
50 Tim Declercq (Bel) Quick Step Floors 0:00:26
51 Danilo Wyss (SUI) BMC Racing Team 0:00:26
52 Zdenek Štybar (Cze) Quick Step Floors 0:00:26
53 Aimé De Gendt (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:26
54 Grega Bole (Slo) Bahrain – Merida 0:00:26
55 Piotr Brozyna (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:26
56 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:26
57 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 0:00:26
58 Mathias Van Gompel (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:26
59 Mark Padun (Ukr) Bahrain – Merida 0:00:26
60 Maciej Bodnar (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:26
61 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 0:00:26
62 Kilian Frankiny (SUI) BMC Racing Team 0:00:26
63 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:00:26
64 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Trek – Segafredo 0:00:26
65 Jon Irisarri Rincon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:52
66 James Knox (GBr) Quick Step Floors 0:00:52
67 Domen Novak (Slo) Bahrain – Merida 0:00:52
68 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:00:52
69 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:52
70 Joaquim Silva (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:52
71 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb 0:00:52
72 Javier Moreno Bazan (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:52
73 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:01:32
74 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates 0:01:40
75 Edward Theuns (Bel) Team Sunweb 0:01:44
76 Szymon Sajnok (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:01:44
77 Justin Jules (Fra) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:01:44
78 Yevgeniy Gidich (Kaz) Astana Pro Team 0:01:44
79 Jetse Bol (Ned) Burgos – BH 0:01:44
80 Johannes Fröhlinger (GER) Team Sunweb 0:01:44
81 James Mitri (NZl) Burgos – BH 0:01:44
82 Michal Paluta (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:01:46
83 Alvaro Jose Hodeg Chagui (Col) Quick Step Floors 0:01:48
84 Onur Balkan (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:01:56
85 Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team 0:01:56
86 Mustafa Sayar (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:02:10
87 Iljo Keisse (Bel) Quick Step Floors 0:02:10
88 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:02:14
89 Alexander Porsev (Rus) Gazprom – RusVelo 0:02:14
90 Brenton Jones (Aus) Delko – Marseille Provence KTM 0:02:14
91 Yecid Arturo Sierra Sanchez (Col) Manzana – Postobon Team 0:02:22
92 Igor Boev (Rus) Gazprom – RusVelo 0:02:28
93 Stepan Kuriyanov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:02:33
94 Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – RusVelo 0:02:33
95 Nicolas Sessler (Bra) Burgos – BH 0:02:33
96 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 0:02:39
97 Nazim Bakirci (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:02:54
98 Kenneth Van Rooy (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:02:55
99 Kamil Gradek (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:02:55
100 Pawel Bernas (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:03:08
101 Jorge Cubero Galvez (Esp) Burgos – BH 0:03:11
102 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team 0:03:20
103 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:03:44
104 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora – Hansgrohe 0:03:47
105 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:03:59
106 Alex Kirsch (Lux) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:04:09
107 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:04:10
108 Juraj Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:04:15
109 Enrique Sanz Unzue (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:04:22
110 Luca Pacioni (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:04:40
111 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team 0:04:40
112 Julien Mortier (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:04:40
113 Boy Van Poppel (Ned) Trek – Segafredo 0:04:40
114 Sergio Rodriguez Reche (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:04:40
115 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha – Alpecin 0:04:44
116 Nikolay Mihaylov (Bul) Delko – Marseille Provence KTM 0:06:58
117 Aldemar Reyes Ortega (Col) Manzana – Postobon Team 0:07:09
118 Beñat Txoperena Matxikote (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:08:04
119 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain – Merida 0:08:06
120 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team 0:08:06
121 Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:08:11
122 Ahmet Akdilek (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:08:32
123 Przemyslaw Niemiec (Pol) UAE Team Emirates 0:08:32
124 David Per (Slo) Bahrain – Merida 0:08:48
125 Massimo Rosa (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:09:08
126 Fernando Barcelo Aragon (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:09:12
127 Mads Würtz Schmidt (Den) Team Katusha – Alpecin 0:09:22
128 Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina – Selle Italia 0:09:36
129 Simone Bevilacqua (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:09:36
130 Julien Stassen (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:09:36
131 Feritcan Samli (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:09:40
132 Muhammed Atalay (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:10:44
133 Marco Coledan (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:10:46
134 Ander Barrenetxea Uriarte (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:10:48
135 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 0:10:59
136 Matteo Pelucchi (Ita) Bora – Hansgrohe 0:11:11
137 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 0:11:12