Voster Uniwheels Team

Podobnie jak wczoraj, dziś w Golczewie najlepsi polscy kolarze walczyli o mistrzostwo Polski w drużynowej jeździe na czas. Dziś obyło się bez większych niespodzianek.

Niestety, co dla nas najważniejsze, w wyścigu elity mężczyzn wystartowały jedynie 4 zespoły. Wśród nich zabrakło m.in. takich ekip jak Domin Sport, Hurom czy CCC Sprandi Polkowice.

Po mistrzowski tytuł, w tej sytuacji, sięgnęli kolarze Voster ATS, którzy o półtorej minuty pokonali Pogoń Mostostal Puławy. Podium uzupełnili kolarze Tarnovii Tarnowo Podgórne. Ostatnie, czwarte miejsce zajęli reprezentanci Scott Chrobry Głogów.

Także wśród Pań obyło się bez niespodzianek. Po złoto sięgnął pierwszy zespół Mat Atom Deweloper, który o 33 sekundy pokonał pierwszą ekipę TKK Pacific Nestle Fitness. Podium uzupełniły zawodniczki Mróz Jedynka Kórnik.

W kategorii junior najlepsze okazały się zespoły UKS Copernicus-SMS Toruń oraz Atom Box-Met Dzierżoniów. Wśród juniorek i juniorów młodszych zwycięzcami i zwyciężczyniami okazały się za to drużyny toruńskiego Copernicusa oraz Mayday Team Lublin.

pełne wyniki – tutaj

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments