DkpCycling

Marta Bastianelli (Alé Cipollini) wygrała pierwszy etap wyścigu w Toskanii. Piąta finiszowała Katarzyna Wilkos (MAT – Atom Deweloper).

Pierwszy etap Premondiale Giro Toscana Int. Femminile – Memorial Michela Fanini  to ponad 133 kilometry ścigania wokół Segromigno di Piano. Pod koniec rywalizacji na panie czekały dwa podjazdy.

Wszystko rozstrzygnęło się na ostatnim wzniesieniu. Wtedy z naciągniętego peletonu zaatakowała kilkunastoosobowa grupka. I właśnie te zawodniczki walczyły na finiszu o zwycięstwo.

Najszybsza okazała się aktualna mistrzyni Europy – Marta Bastianelli (Alé Cipollini). Druga była Arlenis Sierra (Astana Womens Team), która dodatkowo została nową liderką wyścigu. Podium etapowe uzupełniła Rosjanka Diana Klimova.

Świetnie pojechała Katarzyna Wilkos (MAT – Atom Deweloper), która finiszowała na piątym miejscu.

Wyniki pierwszego etapu:

1 BASTIANELLI Marta (ITA) ALE CIPOLLINI 3:18:42
2 SIERRA Arlenis (CUB) ASTANA WOMEN’S TEAM 0:00:00
3 KLIMOVA Diana (RUS) RUSSIAN NATIONAL TEAM 0:00:00
4 CONFALONIERI Maria Giulia (ITA) VALCAR PBM 0:00:00
5 WILKOS Katarzyna (POL) MAT ATOM DEWELOPER 0:00:00
6 LELEIVYTE Rasa (LTU) AROMITALIA VAIANO 0:00:00
7 QUAGLIOTTO Nadia (ITA) TOP GIRLS FASSA BORTOLO 0:00:00
8 TOMASI Laura (ITA) TOP GIRLS FASSA BORTOLO 0:00:00
9 SHEKEL Olha (UKR) MICHELA FANINI 0:00:00
10 WRIGHT Sophie (GBR) CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM 0:00:00
11 CHRISTMAS Danielle (GBR) BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS 0:00:00
12 SANTESTEBAN Ane (ESP) ALE CIPOLLINI 0:00:00
13 PALADIN Soraya (ITA) ALE CIPOLLINI 0:00:00
14 PALADIN Asya (ITA) VALCAR PBM 0:00:03
15 MERINO Eider (ESP) BASQUE NATIONAL TEAM 0:00:03
16 PIRRONE Elena (ITA) ASTANA WOMEN’S TEAM 0:00:05
17 BERTIZZOLO Sofia (ITA) ASTANA WOMEN’S TEAM 0:00:05
18 HARVEY Mikayla (NZL) TEAM ILLUMINATE 0:00:29
19 KONONENKO Valeriya (UKR) UKRAINE NATIONAL TEAM 0:00:29
20 TUSLAITE Daiva (LTU) ALE CIPOLLINI 0:00:29
21 NOVOLODSKAYA Maria (RUS) RUSSIAN NATIONAL TEAM 0:00:29
22 BALDUCCI Michela (ITA) AROMITALIA VAIANO 0:00:29
23 SHARGA Olena (UKR) UKRAINE NATIONAL TEAM 0:00:29
24 IVANIUK Maryna (UKR) UKRAINE NATIONAL TEAM 0:00:29
25 MUCCIOLI Dalia (ITA) VALCAR PBM 0:00:29
26 CIPRIANI Carmela (ITA) CONCERIA ZABRI-FANINI 0:00:29
27 GONZALES BLANCO Lucia (ESP) BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS 0:00:29
28 NEUMANOVA Tereza (CZE) TEAM DUKLA PRAHA WOMEN 0:00:29
29 SILVESTRI Debora (ITA) EUROTARGET-BIANCHI-VITASANA 0:00:29
30 ANDERSON Grace (NZL) TEAM ILLUMINATE 0:00:29
31 DOBRYNINA Kseniia (RUS) MIX 1-SERVETTO-STRADALLI CYCLE-ALUREC 0:00:29
32 SADLECKA Magdalena (POL) TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TE 0:00:29
33 KOPPENBURG Clara Marie (GER) CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM 0:00:29
34 MAGRI Silvia (ITA) RAPPRESENTATIVA VENETO 0:00:29
35 VAN NECK Melissa (CZE) TEAM DUKLA PRAHA WOMEN 0:00:29
36 PITEL Edwige (FRA) BORN TO WIN 0:00:29
37 ROSSATO Beatrice (ITA) TOP GIRLS FASSA BORTOLO 0:00:29
38 FRANCHI Elena (ITA) CONCERIA ZABRI-FANINI 0:00:29
39 RIABCHENKO Tetiana (UKR) UKRAINE NATIONAL TEAM 0:00:29
40 LEPISTO LOTTA Pauliina (FIN) CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM 0:00:29
41 VYSOTSKA Yevgeniya (UKR) MICHELA FANINI 0:00:29
42 LACH Marta (POL) MAT ATOM DEWELOPER 0:00:29
43 STUDENIKINA Natalia (RUS) RUSSIAN NATIONAL TEAM 0:00:29
44 SEMENOVA Iryna (UKR) UKRAINE NATIONAL TEAM 0:00:29
45 MARTINEZ BONATE Cristina (ESP) BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS 0:00:29
46 BORTOLOTTI Simona (ITA) TRE COLLI-CHIRIO-CASA GIANI 0:00:29
47 KIRALY Monika (HUN) MICHELA FANINI 0:00:29
48 POTOKINA Anna (RUS) MIX 1-SERVETTO-STRADALLI CYCLE-ALUREC 0:00:29
49 CEOLONI Anna (ITA) MICHELA FANINI 0:00:29
50 PERINI Chiara (ITA) TOP GIRLS FASSA BORTOLO 0:00:29
51 SOWA Karolina (POL) MAT ATOM DEWELOPER 0:00:29
52 MALKOVA Daria (RUS) RUSSIAN NATIONAL TEAM 0:00:48
53 KUMIEGA Karolina (POL) TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TE 0:00:48
54 HANSELMANN Nicole (SUI) CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM 0:00:49
55 BRZEZNA Monika (POL) MAT ATOM DEWELOPER 0:01:07
56 LAIZANE Lija (LAT) AROMITALIA VAIANO 0:01:14
57 ROBB Lisa (GER) TEAM STUTTGART 0:01:14
58 JORGENSEN Emma (DEN) CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM 0:01:14
59 FIDANZA Arianna (ITA) EUROTARGET-BIANCHI-VITASANA 0:01:14
60 DE RANIERI Lisa (ITA) AROMITALIA VAIANO 0:01:14
61 MORENO CANCHON Blanca (COL) ASTANA WOMEN’S TEAM 0:01:14
62 CONSONNI Chiara (ITA) VALCAR PBM 0:01:14
63 DELLA VALLE Elisa (ITA) MICHELA FANINI 0:01:14
64 POLLICINI Silvia (ITA) VALCAR PBM 0:01:14
65 HAGIWARA Mayuko (JPN) ALE CIPOLLINI 0:01:14
66 CATTERICK Georgia (NZL) TEAM ILLUMINATE 0:01:14
67 KASHIKI Shoko (JPN) TEAM ILLUMINATE 0:01:14
68 KULYNYCH Olha (UKR) UKRAINE NATIONAL TEAM 0:01:14
69 CASASOLA Sara (ITA) MIX 1-SERVETTO-STRADALLI CYCLE-ALUREC 0:01:14
70 KARASIEWICZ Karolina (POL) TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TE 0:01:48
71 DEBESAY Mosana (ERI) MIX 1-SERVETTO-STRADALLI CYCLE-ALUREC 0:01:48
72 MACHACOVA Jarmila (CZE) TEAM DUKLA PRAHA WOMEN 0:01:48
73 SAIFUTDINOVA Natalya (KAZ) ASTANA WOMEN’S TEAM 0:01:48
74 TREVISI Anna (ITA) ALE CIPOLLINI 0:01:52
75 FOLLONI Silvia (ITA) TRE COLLI-CHIRIO-CASA GIANI 0:01:57
76 PERINOVIC Maja (CRO) TOP GIRLS FASSA BORTOLO 0:02:01
77 SULTANOVA Rinata (KAZ) KAZAKHSTAN NATIONAL TEAM 0:02:01
78 RYSZ Kaja (POL) MAT ATOM DEWELOPER 0:02:01
79 CARBONARI Anastasia (ITA) BORN TO WIN 0:02:01
80 BARIANI Giorgia (ITA) RAPPRESENTATIVA VENETO 0:02:01
81 VIGILIA Alessia (ITA) VALCAR PBM 0:02:01
82 ALONSO Sandra (ESP) BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS 0:02:01
83 COLBORNE Henrietta (GBR) BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS 0:02:01
84 GASPARINI Alice (ITA) EUROTARGET-BIANCHI-VITASANA 0:02:01
85 SESSI Arianna (ITA) TRE COLLI-CHIRIO-CASA GIANI 0:02:01
86 FIDANZA Martina (ITA) EUROTARGET-BIANCHI-VITASANA 0:02:01
87 SALTON BASEI Marzia (ITA) CONCERIA ZABRI-FANINI 0:02:01
88 COSENTINO Caris (ITA) BORN TO WIN 0:02:01
89 NESTI Nicole (ITA) AROMITALIA VAIANO 0:02:01
90 KORVASOVÁ Tereza (CZE) TEAM DUKLA PRAHA WOMEN 0:02:01
91 CANVELLI Vania (ITA) TOP GIRLS FASSA BORTOLO 0:02:01
92 KOHOUTKOVA Katerina (CZE) TEAM DUKLA PRAHA WOMEN 0:02:15
93 USABIAGA Ana (ESP) BASQUE NATIONAL TEAM 0:02:15
94 ELGUSTO ARTEAGA Ainara (ESP) BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS 0:02:15
95 MICHIELETTO Giovanna (ITA) RAPPRESENTATIVA VENETO 0:02:59
96 COVRIG Ana Maria (ROU) EUROTARGET-BIANCHI-VITASANA 0:03:47
97 PERSICO Silvia (ITA) VALCAR PBM 0:03:47
98 BROGI Angelica (ITA) AROMITALIA VAIANO 0:03:47
99 FEDER Lea (GER) TEAM STUTTGART 0:06:12
100 MEUCCI Claudia (ITA) CONCERIA ZABRI-FANINI 0:06:12
101 ISKAKOVA Amilya (KAZ) ASTANA WOMEN’S TEAM 0:06:12
102 FERNANDES SILVA Clemilda (BRA) CONCERIA ZABRI-FANINI 0:06:12
103 SANAKBAYEVA Zhanerke (KAZ) KAZAKHSTAN NATIONAL TEAM 0:06:14
104 MILLARD Alexandra (USA) TEAM ILLUMINATE 0:06:16
105 SONZOGNI Manuela (ITA) EUROTARGET-BIANCHI-VITASANA 0:06:16
106 OESTERBY Fie (DEN) TRE COLLI-CHIRIO-CASA GIANI 0:06:18
107 FRAIEGARI Giorgia (ITA) BORN TO WIN 0:06:18
108 GEPPI Leonora (ITA) MICHELA FANINI 0:06:18
109 STEPANOVA Alexandra (RUS) RUSSIAN NATIONAL TEAM 0:06:51
110 GOROSTIZA ULLOA Aroa (ESP) BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS 0:07:54
111 VETTORELLO Giorgia (ITA) RAPPRESENTATIVA VENETO 0:07:54
112 NERLO Aurela (POL) MAT ATOM DEWELOPER 0:08:33
113 DA RUI Miriana (ITA) RAPPRESENTATIVA VENETO 0:08:51
114 HESS Jana (GER) TEAM STUTTGART 0:08:53
115 LEONARDI Elena (ITA) TOP GIRLS FASSA BORTOLO 0:09:47
116 CILENTI Sofia (ITA) CONCERIA ZABRI-FANINI 0:09:47
117 BULLERI Alessia (ITA) AROMITALIA VAIANO 0:09:47
118 SANS VAR Romero (ESP) BASQUE NATIONAL TEAM 0:09:47
119 TOFFANIN Martina (ITA) RAPPRESENTATIVA VENETO 0:09:47
120 MAGNETTO ALLIETTA Daniela (ITA) CONCERIA ZABRI-FANINI 0:09:56
121 GONCHAROVA Alexandra (RUS) RUSSIAN NATIONAL TEAM 0:10:55
122 PRADERA Jeydy (CUB) ASTANA WOMEN’S TEAM 0:11:18
123 HOCHMANN Lucie (CZE) TEAM DUKLA PRAHA WOMEN 0:12:12
124 ZANETTI Emanuela (ITA) RAPPRESENTATIVA VENETO 0:12:25
125 CHIRKOVA Sofia (RUS) RUSSIAN NATIONAL TEAM 0:14:24
126 WOLL Maria (GER) TEAM STUTTGART 0:14:53
127 WERNER Luisa (GER) TEAM STUTTGART 0:14:53
128 NOVIKOVA Olena (UKR) MIX 1-SERVETTO-STRADALLI CYCLE-ALUREC 0:16:35
129 DAL MAGRO Alessia (ITA) MICHELA FANINI 0:17:42
130 REATI Vittoria (ITA) BORN TO WIN 0:17:42
131 GENELEVA Tatyana (KAZ) KAZAKHSTAN NATIONAL TEAM 0:17:42
DNF SAGAN Anna (POL) TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TE
DNF LORKOWSKA Patrycja (POL) TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TE
DNF CAFERRI Roberta (ITA) BORN TO WIN
DNF MYRXINA Veronika (KAZ) KAZAKHSTAN NATIONAL TEAM
DNF SUÁREZ Paula (ESP) BASQUE NATIONAL TEAM
DNF BARBIERI Isotta (ITA) TRE COLLI-CHIRIO-CASA GIANI
DNF BARBIERI Sofia (ITA) TRE COLLI-CHIRIO-CASA GIANI
DNS PASTARNAK Viktoriya (KAZ) KAZAKHSTAN NATIONAL TEAM
DNS MUÑOZ Mireia (ESP) BASQUE NATIONAL TEAM

Klasyfikacja generalna po pierwszym etapie:

1 SIERRA ARLENIS (CUB) ASTANA WOMEN’S TEAM 3:21:33
2 BASTIANELLI MARTA (ITA) ALE CIPOLLINI 0:00:07
3 CONFALONIERI MARIA GIULIA (ITA) VALCAR PBM 0:00:11
4 PIRRONE ELENA (ITA) ASTANA WOMEN’S TEAM 0:00:13
5 WRIGHT SOPHIE (GBR) CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM 0:00:14
6 BERTIZZOLO SOFIA (ITA) ASTANA WOMEN’S TEAM 0:00:14
7 TOMASI LAURA (ITA) TOP GIRLS FASSA BORTOLO 0:00:14
8 PALADIN SORAYA (ITA) ALE CIPOLLINI 0:00:15
9 SHEKEL OLHA (UKR) MICHELA FANINI 0:00:16
10 KLIMOVA DIANA (RUS) RUSSIAN NATIONAL TEAM 0:00:16
11 WILKOS KATARZYNA (POL) MAT ATOM DEWELOPER 0:00:17
12 SANTESTEBAN ANE (ESP) ALE CIPOLLINI 0:00:22
13 CHRISTMAS DANIELLE (GBR) BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS 0:00:22
14 MERINO EIDER (ESP) BASQUE NATIONAL TEAM 0:00:23
15 LELEIVYTE RASA (LTU) AROMITALIA VAIANO 0:00:23
16 QUAGLIOTTO NADIA (ITA) TOP GIRLS FASSA BORTOLO 0:00:24
17 PALADIN ASYA (ITA) VALCAR PBM 0:00:31
18 LEPISTO LOTTA PAULIINA (FIN) CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM 0:00:34
19 KOPPENBURG CLARA MARIE (GER) CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM 0:00:38
20 DOBRYNINA KSENIIA (RUS) MIX 1-SERVETTO-STRADALLI CYCLE-ALUREC 0:00:41
21 TUSLAITE DAIVA (LTU) ALE CIPOLLINI 0:00:41
22 NOVOLODSKAYA MARIA (RUS) RUSSIAN NATIONAL TEAM 0:00:43
23 LACH MARTA (POL) MAT ATOM DEWELOPER 0:00:44
24 MUCCIOLI DALIA (ITA) VALCAR PBM 0:00:44
25 KONONENKO VALERIYA (UKR) UKRAINE NATIONAL TEAM 0:00:44
26 PITEL EDWIGE (FRA) BORN TO WIN 0:00:48
27 SILVESTRI DEBORA (ITA) EUROTARGET-BIANCHI-VITASANA 0:00:48
28 RIABCHENKO TETIANA (UKR) UKRAINE NATIONAL TEAM 0:00:49
29 VAN NECK MELISSA (CZE) TEAM DUKLA PRAHA WOMEN 0:00:50
30 SHARGA OLENA (UKR) UKRAINE NATIONAL TEAM 0:00:50
31 SADLECKA MAGDALENA (POL) TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TE 0:00:50
32 KIRALY MONIKA (HUN) MICHELA FANINI 0:00:50
33 SEMENOVA IRYNA (UKR) UKRAINE NATIONAL TEAM 0:00:51
34 POTOKINA ANNA (RUS) MIX 1-SERVETTO-STRADALLI CYCLE-ALUREC 0:00:51
35 HARVEY MIKAYLA (NZL) TEAM ILLUMINATE 0:00:52
36 ROSSATO BEATRICE (ITA) TOP GIRLS FASSA BORTOLO 0:00:52
37 STUDENIKINA NATALIA (RUS) RUSSIAN NATIONAL TEAM 0:00:52
38 VYSOTSKA YEVGENIYA (UKR) MICHELA FANINI 0:00:53
39 NEUMANOVA TEREZA (CZE) TEAM DUKLA PRAHA WOMEN 0:00:53
40 GONZALES BLANCO LUCIA (ESP) BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS 0:00:53
41 IVANIUK MARYNA (UKR) UKRAINE NATIONAL TEAM 0:00:54
42 CIPRIANI CARMELA (ITA) CONCERIA ZABRI-FANINI 0:00:55
43 PERINI CHIARA (ITA) TOP GIRLS FASSA BORTOLO 0:00:55
44 FRANCHI ELENA (ITA) CONCERIA ZABRI-FANINI 0:00:55
45 MARTINEZ BONATE CRISTINA (ESP) BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS 0:00:57
46 BALDUCCI MICHELA (ITA) AROMITALIA VAIANO 0:00:57
47 BORTOLOTTI SIMONA (ITA) TRE COLLI-CHIRIO-CASA GIANI 0:00:58
48 MAGRI SILVIA (ITA) RAPPRESENTATIVA VENETO 0:01:00
49 SOWA KAROLINA (POL) MAT ATOM DEWELOPER 0:01:01
50 CEOLONI ANNA (ITA) MICHELA FANINI 0:01:01
51 ANDERSON GRACE (NZL) TEAM ILLUMINATE 0:01:02
52 HANSELMANN NICOLE (SUI) CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM 0:01:04
53 KUMIEGA KAROLINA (POL) TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TE 0:01:17
54 JORGENSEN EMMA (DEN) CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM 0:01:20
55 MALKOVA DARIA (RUS) RUSSIAN NATIONAL TEAM 0:01:20
56 BRZEZNA MONIKA (POL) MAT ATOM DEWELOPER 0:01:22
57 CONSONNI CHIARA (ITA) VALCAR PBM 0:01:27
58 FIDANZA ARIANNA (ITA) EUROTARGET-BIANCHI-VITASANA 0:01:31
59 LAIZANE LIJA (LAT) AROMITALIA VAIANO 0:01:33
60 POLLICINI SILVIA (ITA) VALCAR PBM 0:01:33
61 KULYNYCH OLHA (UKR) UKRAINE NATIONAL TEAM 0:01:38
62 HAGIWARA MAYUKO (JPN) ALE CIPOLLINI 0:01:40
63 ROBB LISA (GER) TEAM STUTTGART 0:01:46
64 KASHIKI SHOKO (JPN) TEAM ILLUMINATE 0:01:47
65 CASASOLA SARA (ITA) MIX 1-SERVETTO-STRADALLI CYCLE-ALUREC 0:01:47
66 MORENO CANCHON BLANCA (COL) ASTANA WOMEN’S TEAM 0:01:47
67 DELLA VALLE ELISA (ITA) MICHELA FANINI 0:01:49
68 DE RANIERI LISA (ITA) AROMITALIA VAIANO 0:01:49
69 CATTERICK GEORGIA (NZL) TEAM ILLUMINATE 0:01:49
70 MACHACOVA JARMILA (CZE) TEAM DUKLA PRAHA WOMEN 0:02:05
71 TREVISI ANNA (ITA) ALE CIPOLLINI 0:02:13
72 SAIFUTDINOVA NATALYA (KAZ) ASTANA WOMEN’S TEAM 0:02:13
73 KARASIEWICZ KAROLINA (POL) TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TE 0:02:17
74 GASPARINI ALICE (ITA) EUROTARGET-BIANCHI-VITASANA 0:02:17
75 FIDANZA MARTINA (ITA) EUROTARGET-BIANCHI-VITASANA 0:02:18
76 BARIANI GIORGIA (ITA) RAPPRESENTATIVA VENETO 0:02:19
77 DEBESAY MOSANA (ERI) MIX 1-SERVETTO-STRADALLI CYCLE-ALUREC 0:02:19
78 VIGILIA ALESSIA (ITA) VALCAR PBM 0:02:20
79 KORVASOVÁ TEREZA (CZE) TEAM DUKLA PRAHA WOMEN 0:02:24
80 ALONSO SANDRA (ESP) BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS 0:02:25
81 COLBORNE HENRIETTA (GBR) BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS 0:02:26
82 PERINOVIC MAJA (CRO) TOP GIRLS FASSA BORTOLO 0:02:26
83 CARBONARI ANASTASIA (ITA) BORN TO WIN 0:02:27
84 CANVELLI VANIA (ITA) TOP GIRLS FASSA BORTOLO 0:02:28
85 NESTI NICOLE (ITA) AROMITALIA VAIANO 0:02:30
86 RYSZ KAJA (POL) MAT ATOM DEWELOPER 0:02:30
87 SALTON BASEI MARZIA (ITA) CONCERIA ZABRI-FANINI 0:02:32
88 USABIAGA ANA (ESP) BASQUE NATIONAL TEAM 0:02:33
89 SULTANOVA RINATA (KAZ) KAZAKHSTAN NATIONAL TEAM 0:02:35
90 COSENTINO CARIS (ITA) BORN TO WIN 0:02:36
91 FOLLONI SILVIA (ITA) TRE COLLI-CHIRIO-CASA GIANI 0:02:36
92 SESSI ARIANNA (ITA) TRE COLLI-CHIRIO-CASA GIANI 0:02:39
93 KOHOUTKOVA KATERINA (CZE) TEAM DUKLA PRAHA WOMEN 0:02:44
94 ELGUSTO ARTEAGA AINARA (ESP) BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS 0:02:45
95 MICHIELETTO GIOVANNA (ITA) RAPPRESENTATIVA VENETO 0:03:31
96 BROGI ANGELICA (ITA) AROMITALIA VAIANO 0:03:59
97 PERSICO SILVIA (ITA) VALCAR PBM 0:04:02
98 COVRIG ANA MARIA (ROU) EUROTARGET-BIANCHI-VITASANA 0:04:07
99 ISKAKOVA AMILYA (KAZ) ASTANA WOMEN’S TEAM 0:06:40
100 MEUCCI CLAUDIA (ITA) CONCERIA ZABRI-FANINI 0:06:46
101 FEDER LEA (GER) TEAM STUTTGART 0:06:46
102 GEPPI LEONORA (ITA) MICHELA FANINI 0:06:47
103 SANAKBAYEVA ZHANERKE (KAZ) KAZAKHSTAN NATIONAL TEAM 0:06:48
104 OESTERBY FIE (DEN) TRE COLLI-CHIRIO-CASA GIANI 0:06:49
105 MILLARD ALEXANDRA (USA) TEAM ILLUMINATE 0:06:53
106 FRAIEGARI GIORGIA (ITA) BORN TO WIN 0:06:53
107 SONZOGNI MANUELA (ITA) EUROTARGET-BIANCHI-VITASANA 0:06:54
108 FERNANDES SILVA CLEMILDA (BRA) CONCERIA ZABRI-FANINI 0:06:59
109 STEPANOVA ALEXANDRA (RUS) RUSSIAN NATIONAL TEAM 0:07:25
110 VETTORELLO GIORGIA (ITA) RAPPRESENTATIVA VENETO 0:08:15
111 GOROSTIZA ULLOA AROA (ESP) BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS 0:08:25
112 NERLO AURELA (POL) MAT ATOM DEWELOPER 0:08:58
113 DA RUI MIRIANA (ITA) RAPPRESENTATIVA VENETO 0:09:17
114 HESS JANA (GER) TEAM STUTTGART 0:09:27
115 LEONARDI ELENA (ITA) TOP GIRLS FASSA BORTOLO 0:10:16
116 TOFFANIN MARTINA (ITA) RAPPRESENTATIVA VENETO 0:10:16
117 BULLERI ALESSIA (ITA) AROMITALIA VAIANO 0:10:17
118 CILENTI SOFIA (ITA) CONCERIA ZABRI-FANINI 0:10:23
119 MAGNETTO ALLIETTA DANIELA (ITA) CONCERIA ZABRI-FANINI 0:10:25
120 SANS VAR ROMERO (ESP) BASQUE NATIONAL TEAM 0:10:30
121 GONCHAROVA ALEXANDRA (RUS) RUSSIAN NATIONAL TEAM 0:11:20
122 PRADERA JEYDY (CUB) ASTANA WOMEN’S TEAM 0:11:36
123 HOCHMANN LUCIE (CZE) TEAM DUKLA PRAHA WOMEN 0:12:32
124 ZANETTI EMANUELA (ITA) RAPPRESENTATIVA VENETO 0:12:51
125 CHIRKOVA SOFIA (RUS) RUSSIAN NATIONAL TEAM 0:14:57
126 WOLL MARIA (GER) TEAM STUTTGART 0:15:31
127 WERNER LUISA (GER) TEAM STUTTGART 0:15:35
128 NOVIKOVA OLENA (UKR) MIX 1-SERVETTO-STRADALLI CYCLE-ALUREC 0:17:21
129 GENELEVA TATYANA (KAZ) KAZAKHSTAN NATIONAL TEAM 0:18:21
130 DAL MAGRO ALESSIA (ITA) MICHELA FANINI 0:18:25
131 REATI VITTORIA (ITA) BORN TO WIN 0:18:29