Foto: Cor Vos © 2018 / BinckBank Tour

Taco van der Hoorn (Roompot – Nederlandse Loterij) wygrał po uciecze trzeci etap BinckBank Tour. Nowym liderem został Matej Mohoric (Bahrain Merida Pro Cycling Team).

Niespełna 175 kilometrów z Aalter do Antwerpen mieli do pokonania kolarze na trzecim odcinku holenderskiego wyścigu. Profil etapu był całkowicie płaski i można się było spodziewać po raz drugi sprinterskiego pojedynku.

W ucieczkę dnia zabrali się dzisiaj:  Sean de Bie (Vérandas Willems-Crelan), Matej Mohoric (Bahrain Merida Pro Cycling Team), Maxime Vantomme (WB Aqua Protect Veranclassic) oraz Jesper Asselman i Taco van der Hoorn (obaj Roompot – Nederlandse Loterij).

Uciekająca grupka miała w pewnym momencie prawie pięć minut przewagi nad peletonem prowadzonym głównie przez BMC Racing Team.

Peleton próbował walczyć z ucieczką, ale na ostatnich 20 kilometrach przewaga zmniejszała się bardzo powoli. Na “złotym kilometrze” dziewięć sekund wywalczył Matej Mohoric, który miał chęć na przejęcie koszulki lidera.

Na ostatniej rundzie dystans wynosił dwie minuty i było już wiadomo, że to wśród piątki mamy zwycięzcę etapu. Pięć kilometrów przed metą z ucieczki zaatakował Mohoric, ale jego akcja została szybko skasowana.

Najwięcej sił na wymęczający finisz zachował Taco van der Hoorn (Roompot – Nederlandse Loterij), który wykorzystał szachowanie się pozostałych konkurentów. Drugi był Maxime Vantomme (WB Aqua Protect Veranclassic), a trzeci Sean de Bie (Vérandas Willems-Crelan).

Wyniki trzeciego etapu:

1 Taco Van Der Hoorn (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 3:47:42
2 Maxime Vantomme (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:00:03
3 Sean De Bie (Bel) Veranda’s Willems – Crelan 0:00:03
4 Matej Mohoric (Slo) Bahrain – Merida 0:00:03
5 Jesper Asselman (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:35
6 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:01:11
7 Rüdiger Selig (GER) Bora – Hansgrohe 0:01:11
8 Fabio Jakobsen (Ned) Quick Step Floors 0:01:11
9 Maximilian Walscheid (GER) Team Sunweb 0:01:11
10 Tom Van Asbroeck (Bel) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:01:11
11 Timothy Dupont (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:01:11
12 Kevyn Ista (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:01:11
13 Ryan Gibbons (RSA) Team Dimension Data 0:01:11
14 Kristoffer Halvorsen (Nor) Team Sky 0:01:11
15 Jasha Sütterlin (GER) Movistar Team 0:01:11
16 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain – Merida 0:01:11
17 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:01:11
18 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 0:01:11
19 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 0:01:11
20 Milan Menten (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:11
21 Rudy Barbier (Fra) Ag2r La Mondiale 0:01:11
22 Dimitri Peyskens (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:01:11
23 Gediminas Bagdonas (Ltu) Ag2r La Mondiale 0:01:11
24 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:01:11
25 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:01:11
26 Mads Pedersen (Den) Trek – Segafredo 0:01:11
27 Rick Zabel (GER) Team Katusha – Alpecin 0:01:11
28 Sebastian Langeveld (Ned) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:01:11
29 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 0:01:11
30 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 0:01:11
31 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:01:11
32 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:01:11
33 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team 0:01:11
34 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:01:11
35 Timo Roosen (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:01:11
36 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:01:11
37 Niki Terpstra (Ned) Quick Step Floors 0:01:11
38 Florian Sénéchal (Fra) Quick Step Floors 0:01:11
39 Manuele Boaro (Ita) Bahrain – Merida 0:01:11
40 Yves Lampaert (Bel) Quick Step Floors 0:01:11
41 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 0:01:11
42 Valentin Madouas (Fra) Groupama – FDJ 0:01:11
43 Magnus Cort Nielsen (Den) Astana Pro Team 0:01:11
44 Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:11
45 Victor Campenaerts (Bel) Lotto – Soudal 0:01:11
46 Maximilian Schachmann (GER) Quick Step Floors 0:01:11
47 Sep Vanmarcke (Bel) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:01:11
48 Jens Debusschere (Bel) Lotto – Soudal 0:01:11
49 Lars Boom (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:01:11
50 Marcel Kittel (GER) Team Katusha – Alpecin 0:01:11
51 Tim Wellens (Bel) Lotto – Soudal 0:01:11
52 Oliver Naesen (Bel) Ag2r La Mondiale 0:01:11
53 Xandro Meurisse (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:01:11
54 Julien Vermote (Bel) Team Dimension Data 0:01:11
55 Matteo Pelucchi (Ita) Bora – Hansgrohe 0:01:11
56 Tom Scully (NZl) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:01:11
57 Dylan Van Baarle (Ned) Team Sky 0:01:11
58 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama – FDJ 0:01:11
59 Gregor Mühlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:01:11
60 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates 0:01:11
61 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates 0:01:11
62 Nikolas Maes (Bel) Lotto – Soudal 0:01:11
63 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team 0:01:11
64 Alex Dowsett (GBr) Team Katusha – Alpecin 0:01:11
65 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton – Scott 0:01:11
66 Stefan Küng (SUI) BMC Racing Team 0:01:11
67 Maciej Bodnar (Pol) Bora – Hansgrohe 0:01:11
68 Andrei Grivko (Ukr) Astana Pro Team 0:01:11
69 Zdenek Štybar (Cze) Quick Step Floors 0:01:11
70 Gijs Van Hoecke (Bel) Team LottoNL – Jumbo 0:01:11
71 Edward Theuns (Bel) Team Sunweb 0:01:11
72 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 0:01:11
73 Dion Smith (NZl) Wanty – Groupe Gobert 0:01:11
74 Leonardo Basso (Ita) Team Sky 0:01:11
75 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:01:11
76 Matti Breschel (Den) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:01:11
77 Boy Van Poppel (Ned) Trek – Segafredo 0:01:11
78 Borut Bozic (Slo) Bahrain – Merida 0:01:11
79 Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:11
80 Alex Kirsch (Lux) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:01:11
81 Dries De Bondt (Bel) Veranda’s Willems – Crelan 0:01:11
82 Baptiste Planckaert (Bel) Team Katusha – Alpecin 0:01:53
83 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team 0:01:53
84 Victor De La Parte (Esp) Movistar Team 0:01:53
85 Nicholas Dlamini (RSA) Team Dimension Data 0:01:53
86 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:01:53
87 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:53
88 Luka Pibernik (Slo) Bahrain – Merida 0:01:53
89 Romain Seigle (Fra) Groupama – FDJ 0:02:10
90 Dayer Quintana (Col) Movistar Team 0:02:32
91 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team 0:02:32
92 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:02:32
93 Matthias Brändle (AUT) Trek – Segafredo 0:02:32
94 Ryan Mullen (Irl) Trek – Segafredo 0:02:32
95 Rúben Guerreiro (Por) Trek – Segafredo 0:02:32
96 Nico Denz (GER) Ag2r La Mondiale 0:02:32
97 Stijn Devolder (Bel) Veranda’s Willems – Crelan 0:02:32
98 Miles Scotson (Aus) BMC Racing Team 0:02:32
99 Dries Van Gestel (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:02:32
100 Senne Leysen (Bel) Veranda’s Willems – Crelan 0:02:32
101 Stijn Steels (Bel) Veranda’s Willems – Crelan 0:02:32
102 Nuno Bico (Por) Movistar Team 0:02:32
103 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:02:32
104 Julien Duval (Fra) Ag2r La Mondiale 0:02:32
105 Lukasz Wisniowski (Pol) Team Sky 0:02:32
106 Markel Irizar Aramburu (Esp) Trek – Segafredo 0:02:32
107 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:02:32
108 Jan-Willem Van Schip (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:02:32
109 Piet Allegaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:02:32
110 Logan Owen (USA) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:02:32
111 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates 0:02:32
112 Rémy Mertz (Bel) Lotto – Soudal 0:02:32
113 Frederik Frison (Bel) Lotto – Soudal 0:02:32
114 David Per (Slo) Bahrain – Merida 0:02:32
115 Scott Thwaites (GBr) Team Dimension Data 0:02:32
116 Juraj Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:02:32
117 Daniel Oss (Ita) Bora – Hansgrohe 0:02:32
118 Aimé De Gendt (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:02:32
119 Stijn Vandenbergh (Bel) Ag2r La Mondiale 0:02:39
120 Kenny Dehaes (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:02:39
121 Zico Waeytens (Bel) Veranda’s Willems – Crelan 0:03:07
122 Tim Declercq (Bel) Quick Step Floors 0:03:07
123 Davide Cimolai (Ita) Groupama – FDJ 0:03:07
124 Mads Schmidt Würtz (Den) Team Katusha – Alpecin 0:03:07
125 Lukas Spengler (SUI) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:03:07
126 Elmar Reinders (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:03:07
127 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb 0:03:07
128 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb 0:03:07
129 Paul Martens (GER) Team LottoNL – Jumbo 0:03:07
130 Nathan Van Hooydonck (Bel) BMC Racing Team 0:03:07
131 Hector Carretero (Esp) Movistar Team 0:03:07
132 Daniel Hoelgaard (Nor) Groupama – FDJ 0:03:07
133 Aidis Kruopis (Ltu) Veranda’s Willems – Crelan 0:03:07
134 Julius Van Den Berg (Ned) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:03:07
135 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team 0:03:07
136 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team 0:03:07
137 Mathew Hayman (Aus) Mitchelton – Scott 0:03:07
138 Alexander Edmondson (Aus) Mitchelton – Scott 0:03:15
139 Caleb Ewan (Aus) Mitchelton – Scott 0:02:32
140 Tom-Jelte Slagter (Ned) Team Dimension Data 0:03:24
141 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:03:26
142 Owain Doull (GBr) Team Sky 0:01:11
143 Svein Tuft (Can) Mitchelton – Scott 0:03:51
144 Roger Kluge (GER) Mitchelton – Scott 0:03:51
145 Nicolas Dougall (RSA) Team Dimension Data 0:02:32
146 Alexis Gougeard (Fra) Ag2r La Mondiale 0:04:50
147 Marco Mathis (GER) Team Katusha – Alpecin 0:04:50
148 Loïc Vliegen (Bel) BMC Racing Team 0:04:50
149 Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates 0:04:50
150 Yousif Mirza Al-Hammadi (UAE) UAE Team Emirates 0:04:50
151 Ignatas Konovalovas (Ltu) Groupama – FDJ 0:04:50
152 Christopher Lawless (GBr) Team Sky 0:04:50
153 Francisco José Ventoso Alberdi (Esp) BMC Racing Team 0:04:50
154 Tom Devriendt (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:05:01
155 Diego Rosa (Ita) Team Sky 0:07:47
156 Ludwig De Winter (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:08:50
157 Enzo Wouters (Bel) Lotto – Soudal 0:08:50
158 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb 0:08:50
159 Amund Grøndahl Jansen (Nor) Team LottoNL – Jumbo 0:10:00

Klasyfikacja generalna po trzecim etapie:

1 Matej Mohoric (Slo) Bahrain – Merida 8:03:45
2 Sean De Bie (Bel) Veranda’s Willems – Crelan 0:00:01
3 Stefan Küng (SUI) BMC Racing Team 0:00:19
4 Maxime Vantomme (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:00:25
5 Taco Van Der Hoorn (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:31
6 Victor Campenaerts (Bel) Lotto – Soudal 0:00:33
7 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:00:34
8 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:00:34
9 Maximilian Schachmann (GER) Quick Step Floors 0:00:38
10 Alex Dowsett (GBr) Team Katusha – Alpecin 0:00:38
11 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:39
12 Maciej Bodnar (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:42
13 Yves Lampaert (Bel) Quick Step Floors 0:00:42
14 Tom Scully (NZl) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:43
15 Owain Doull (GBr) Team Sky 0:00:47
16 Jasha Sütterlin (GER) Movistar Team 0:00:47
17 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:00:47
18 Dylan Van Baarle (Ned) Team Sky 0:00:49
19 Mads Pedersen (Den) Trek – Segafredo 0:00:50
20 Niki Terpstra (Ned) Quick Step Floors 0:00:50
21 Tim Wellens (Bel) Lotto – Soudal 0:00:50
22 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 0:00:51
23 Lars Boom (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:00:53
24 Sebastian Langeveld (Ned) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:53
25 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 0:00:55
26 Marcel Kittel (GER) Team Katusha – Alpecin 0:00:57
27 Sep Vanmarcke (Bel) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:00:57
28 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team 0:00:58
29 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 0:01:00
30 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:01:00
31 Gijs Van Hoecke (Bel) Team LottoNL – Jumbo 0:01:01
32 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team 0:01:01
33 Florian Sénéchal (Fra) Quick Step Floors 0:01:04
34 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:01:04
35 Edward Theuns (Bel) Team Sunweb 0:01:05
36 Gregor Mühlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:01:05
37 Maximilian Walscheid (GER) Team Sunweb 0:01:05
38 Andrei Grivko (Ukr) Astana Pro Team 0:01:06
39 Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:08
40 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama – FDJ 0:01:15
41 Timo Roosen (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:01:15
42 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 0:01:16
43 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:01:17
44 Ryan Gibbons (RSA) Team Dimension Data 0:01:19
45 Jesper Asselman (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:01:19
46 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain – Merida 0:01:19
47 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 0:01:20
48 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates 0:01:23
49 Manuele Boaro (Ita) Bahrain – Merida 0:01:23
50 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 0:01:23
51 Gediminas Bagdonas (Ltu) Ag2r La Mondiale 0:01:23
52 Valentin Madouas (Fra) Groupama – FDJ 0:01:27
53 Zdenek Štybar (Cze) Quick Step Floors 0:01:28
54 Xandro Meurisse (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:01:30
55 Boy Van Poppel (Ned) Trek – Segafredo 0:01:31
56 Dion Smith (NZl) Wanty – Groupe Gobert 0:01:33
57 Fabio Jakobsen (Ned) Quick Step Floors 0:01:34
58 Alex Kirsch (Lux) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:01:36
59 Dries De Bondt (Bel) Veranda’s Willems – Crelan 0:01:36
60 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:01:36
61 Tom Van Asbroeck (Bel) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:01:38
62 Oliver Naesen (Bel) Ag2r La Mondiale 0:01:39
63 Rüdiger Selig (GER) Bora – Hansgrohe 0:01:39
64 Kristoffer Halvorsen (Nor) Team Sky 0:01:41
65 Julien Vermote (Bel) Team Dimension Data 0:01:43
66 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:01:47
67 Matti Breschel (Den) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:01:49
68 Kevyn Ista (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:01:49
69 Borut Bozic (Slo) Bahrain – Merida 0:01:49
70 Leonardo Basso (Ita) Team Sky 0:01:50
71 Nikolas Maes (Bel) Lotto – Soudal 0:01:53
72 Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:56
73 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates 0:01:56
74 Jens Debusschere (Bel) Lotto – Soudal 0:01:57
75 Timothy Dupont (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:01:58
76 Miles Scotson (Aus) BMC Racing Team 0:02:02
77 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:02:04
78 Ryan Mullen (Irl) Trek – Segafredo 0:02:07
79 Romain Seigle (Fra) Groupama – FDJ 0:02:12
80 Victor De La Parte (Esp) Movistar Team 0:02:13
81 Matthias Brändle (AUT) Trek – Segafredo 0:02:18
82 Dimitri Peyskens (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:02:19
83 Baptiste Planckaert (Bel) Team Katusha – Alpecin 0:02:22
84 Rudy Barbier (Fra) Ag2r La Mondiale 0:02:26
85 Nicholas Dlamini (RSA) Team Dimension Data 0:02:28
86 Rick Zabel (GER) Team Katusha – Alpecin 0:02:29
87 Lukasz Wisniowski (Pol) Team Sky 0:02:31
88 Milan Menten (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:02:32
89 Markel Irizar Aramburu (Esp) Trek – Segafredo 0:02:33
90 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:02:34
91 Frederik Frison (Bel) Lotto – Soudal 0:02:37
92 Matteo Pelucchi (Ita) Bora – Hansgrohe 0:02:40
93 Julien Duval (Fra) Ag2r La Mondiale 0:02:41
94 Luka Pibernik (Slo) Bahrain – Merida 0:02:42
95 Nico Denz (GER) Ag2r La Mondiale 0:02:45
96 Senne Leysen (Bel) Veranda’s Willems – Crelan 0:02:46
97 Nicolas Dougall (RSA) Team Dimension Data 0:02:47
98 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team 0:02:48
99 Mads Schmidt Würtz (Den) Team Katusha – Alpecin 0:02:50
100 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team 0:02:53
101 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:02:54
102 Logan Owen (USA) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:02:55
103 Alexander Edmondson (Aus) Mitchelton – Scott 0:02:55
104 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb 0:02:55
105 Rémy Mertz (Bel) Lotto – Soudal 0:02:57
106 Stijn Vandenbergh (Bel) Ag2r La Mondiale 0:03:00
107 Nathan Van Hooydonck (Bel) BMC Racing Team 0:03:00
108 Julius Van Den Berg (Ned) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:03:05
109 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:03:05
110 Stijn Steels (Bel) Veranda’s Willems – Crelan 0:03:07
111 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:03:08
112 Daniel Oss (Ita) Bora – Hansgrohe 0:03:09
113 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb 0:03:13
114 Scott Thwaites (GBr) Team Dimension Data 0:03:14
115 Stijn Devolder (Bel) Veranda’s Willems – Crelan 0:03:16
116 Caleb Ewan (Aus) Mitchelton – Scott 0:03:16
117 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates 0:03:19
118 Piet Allegaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:03:20
119 Paul Martens (GER) Team LottoNL – Jumbo 0:03:23
120 Elmar Reinders (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:03:26
121 Rúben Guerreiro (Por) Trek – Segafredo 0:03:27
122 Aimé De Gendt (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:03:29
123 Mathew Hayman (Aus) Mitchelton – Scott 0:03:29
124 Hector Carretero (Esp) Movistar Team 0:03:31
125 Tim Declercq (Bel) Quick Step Floors 0:03:32
126 Juraj Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:03:33
127 David Per (Slo) Bahrain – Merida 0:03:34
128 Nuno Bico (Por) Movistar Team 0:03:40
129 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team 0:03:41
130 Jan-Willem Van Schip (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:03:45
131 Dayer Quintana (Col) Movistar Team 0:03:50
132 Tom-Jelte Slagter (Ned) Team Dimension Data 0:03:59
133 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:04:03
134 Kenny Dehaes (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:04:04
135 Dries Van Gestel (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:04:05
136 Lukas Spengler (SUI) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:04:14
137 Daniel Hoelgaard (Nor) Groupama – FDJ 0:04:16
138 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team 0:04:23
139 Aidis Kruopis (Ltu) Veranda’s Willems – Crelan 0:04:23
140 Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates 0:04:27
141 Zico Waeytens (Bel) Veranda’s Willems – Crelan 0:04:31
142 Marco Mathis (GER) Team Katusha – Alpecin 0:04:35
143 Alexis Gougeard (Fra) Ag2r La Mondiale 0:04:56
144 Francisco José Ventoso Alberdi (Esp) BMC Racing Team 0:05:00
145 Loïc Vliegen (Bel) BMC Racing Team 0:05:05
146 Roger Kluge (GER) Mitchelton – Scott 0:05:09
147 Ignatas Konovalovas (Ltu) Groupama – FDJ 0:05:14
148 Svein Tuft (Can) Mitchelton – Scott 0:05:53
149 Davide Cimolai (Ita) Groupama – FDJ 0:06:11
150 Yousif Mirza Al-Hammadi (UAE) UAE Team Emirates 0:06:19
151 Tom Devriendt (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:06:43
152 Diego Rosa (Ita) Team Sky 0:07:50
153 Ludwig De Winter (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:09:47
154 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb 0:09:52
155 Enzo Wouters (Bel) Lotto – Soudal 0:10:05
156 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:10:42
157 Amund Grøndahl Jansen (Nor) Team LottoNL – Jumbo 0:10:47
158 Magnus Cort Nielsen (Den) Astana Pro Team 0:11:16
159 Christopher Lawless (GBr) Team Sky 0:12:44