fot. Michał Kwiatkowski

Nowokoronowany mistrz Polski otrzymał od swojego zespołu wyjątkową wersję maszyny, na której będzie się ścigał w Tour de France!

Kwiato niedawno zdobył swój drugi tytuł mistrza Polski ze startu wspólnego i dzięki temu wystartuje w Tour de France z Orłem na piersi. Kolarz Team Sky otrzymał też nowe malowanie ramy Pinarello F10 X-Light, a więc wersji roweru F10 lżejszego od poprzedniej o 10g.

Sam sprzęt to dość „tradycyjny” zestaw używany przez zawodników Team Sky – do świetnej ramy osiągającej niezłe wyniki w testach aerodynamiki przy niskiej wadze i wysokiej sztywności dołożono osprzęt Shimano Dura-Ace R9150 Di2, koła Shimano Dura-Ace C50 z szytkami Continental Competition ProLTD, siodło Fizik, koszyki na bidony Elite czy zintegrowany kokpit MOST, na którym znalazł się Garmin Edge 1030.

Najważniejsze jest biało-czerwone malowanie ramy. Oprócz zaakcentowania ksywki kolarza przy główce ramy i na widelcu (zgodnie z logotypem na jego oficjalnej stronie) na kokpicie czeka godło naszego kraju oraz hasło „Allez Kwiato”. Miejmy nadzieję, że spojrzenie na mostek doda Kwiatkowskiemu motywacji i przyniesie sukces!

fot. instagram Michał Kwiatkowski
Poprzedni artykułWSiO 2018: Stash wygrywa trzeci etap, Janiszewski nadal liderem
Następny artykułSibiu Tour 2018: Ballerini wygrywa prolog, Adrian Kurek szósty
Menedżer sportu, fotograf. Zajmuje się sprzętem, relacjami na żywo i wiadomościami. Miłośnik wszystkiego co słodkie, w wolnym czasie lubi wyskoczyć na rower żeby poudawać, że poważnie trenuje.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments