Fot. Michał Kapusta / naszosie.pl

W tym roku kibice będą mieli okazję śledzić kolarską rywalizację w Wyścigu Szlakiem Walk Majora Hubala na żywo w telewizji. Relację live z etapów prowadzić będzie TVP3.

W środowe popołudnie organizatorzy Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Szlakiem Walk Majora Hubala podpisali umowę z kieleckim oddziałem TVP3, która zadba o relacje z „hubalskiej” rywalizacji. Transmisje live prowadzone będą w paśmie ogólnopolskim, a dodatkowo wieczorami emitowane będą 12-minutowe kroniki podsumowujące kolarskie zmagania.

– Bardzo cieszymy się ze współpracy podjętej z TVP3. To dla nas duży krok na przód. Zarówno dla naszych sponsorów, jak i dla drużyn startujących w wyścigu, bardzo ważne jest, by dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców. Obecność telewizji daje nam taką możliwość – mówił Andrzej Sypytkowski, dyrektor Wyścigu Hubala. – Przed rokiem prowadziliśmy relacje live w Internecie, jednak zdajemy sobie sprawę, że jej jakość nie była najwyższa. W tym roku będzie zupełnie inaczej. TVP3 gwarantuje nam wysoką jakość obrazu i komentarza, a ponieważ transmisje prowadzone będą w paśmie ogólnopolskim, śledzić będzie je mógł każdy zainteresowany.

13. edycja Wyścigu Szlakiem Walk Majora Hubala rozegrana zostanie w dniach 1-3 czerwca, a zwyczajowo prologiem zmagań będzie kryterium o Puchar Mariana Formy, które 31 maja odbędzie się w Kielcach.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments