fot. Michał Kapusta / naszosie.pl

Bardzo ciekawe informacje napływają z półwyspu Apenińskiego. Według nieoficjalnych plotek, ekipa Bahrain – Merida planuje zatrudnić Grega van Avermaeta, Wouta van Aerta oraz Dylana Teunsa.

Nie od dziś wiadomo, że ekipa Bahrain – Merida chce z każdym rokiem robić wyraźny krok do przodu. W sezonie 2019, ekipa z bliskiego wschodu będzie już chciała wyraźnie poprawić rezultaty w wyścigach brukowanych i ardeńskich klasykach. Pomóc w tym mają transfery Grega van Avermaeta, Wouta van Aerta oraz Dylana Teunsa.

Co ciekawe, mistrz olimpijski z Rio de Janeiro był już blisko ekipy Bahrain – Merida przed sezonem 2018. Wszystko w związku z dużymi problemami ekipy BMC, która może już w przyszłym roku przestać istnieć. Tym samym, transfer obu kolarzy amerykańskiej ekipy wydaje się być całkiem prawdopodobny.

Nieco inaczej sytuacja wygląda w przypadku Wouta van Aerta. Młody Belg ma bowiem ważny kontrakt z ekipą Verandas Willems do końca sezonu 2019. Dodatkowo wciąż pewnym problemem może być kariera przełajowca, z której nie chce w pełni rezygnować.

Według włoskich mediów, kolejne informacje w tej sprawie powinny obiec kolarski świat po zakończeniu kampanii brukowej.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments