fot. Delko Marseille

Najbliższe tygodnie będą niezwykle wymagające dla Przemysława Kasperkiewicza. Polak m.in. zadebiutuje w wyścigu World Tour w barwach Delko Marseille podczas zbliżającego się Paryż – Nicea.

Zgodnie z zapowiedziami, ekipa Delko stara się z każdym rokiem robić co najmniej krok do przodu. Przykładem tego jest m.in. zaproszenie na “wyścig ku słońcu”, które z pewnością będzie przez francuski zespół wykorzystane do granic możliwości.

Zdecydowanie najbardziej doświadczonymi kolarzami w zespole będą Javier Moreno oraz Remi Di Gregorio. Obaj z pewnością będą w stanie napsuć krwi rywalom podczas trudniejszych etapów, a może nawet znaleźć się w okolicach czołowej dziesiątki klasyfikacji generalnej.

Istotnymi kolarzami w ekipie Delko mogą być także Delio Ferandez i Romain Combaud, którzy wielokrotnie pokazywali się czy to w długich ucieczkach, czy ciekawych akcjach w końcówce. Dodatkowo skład uzupełnią Przemysław Kasperkiewicz, Brenton Jones i Evaldas Siskevicius.

Skład Delko Marseille na Paryż – Nicea: Javier Moreno, Remi Di Gegorio, Delio Fernandez, Romain Combaud, Przemysław Kasperkiewicz, Brenton Jones, Evaldas Siskevicius.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments