Fot. Team Sunweb

Już niedługo rozpocznie się oczekiwany przez wielu wyścig Volta ao Algarve. Dziś skład na portugalską imprezę zaprezentowała ekipa Sunweb.

Wyścig Volta ao Algarve to z reguły bardzo mocno obsadzona impreza, w której sprawdzić się mogą kolarze każdej specjalności. Skorzystać z tego postanowiła ekipa Sunweb, która za cel obrała sobie walkę w klasyfikacji generalnej.

Niemiecki zespół z pewnością powinien być widoczny na trudniejszych odcinkach trasy. W górach polwaczyć powinni Laurens Ten Dam, Sam Oomen oraz Jai Hindley. W pomocy liderom z pewnością znakomicie odnajdzie się Simon Geschke. Co ważne, także podczas czasówki koszulka Sunwebu powinna być widoczna. Wszystko dzięki Lennardowi Kamnie, który chce bardzo dobrze wejść w sezon.

Z olbrzymią radością czekamy na tydzień ścigania w Portugalii. Większość naszych zawodników dopiero rozpoczyna sezon, dzięki czemu cały skład jest bardzo zmotywowany

– powiedział trener Arthur van Dongen.

Skład Team Sunweb na Volta ao Algarve 2018: Laurens ten Dam, Simon Geschke, Chad Haga, Jai Hindley, Lennard Hofstede, Lennard Kämna, Sam Oomen.