Ag2r La Mondiale

Początek sezonu jest więcej niż udany dla kolarzy AG2R La Mondiale. Dobrą formę prezentują głównie Alexandre Geniez i Tony Gallopin, którzy nie kryją zadowolenia ze swoich występów.

Do dziś, we Francji rozegrano trzy wyścigi z kalendarza UCI – GP Marseillaise, Etoile de Besseges i Tour de La Provence. Wszystkie trzy padły łupem dwójki kolarzy AG2R – Alexandre Genieza i Tony’ego Gallopin. Co ciekawe, podczas zakończonego wczoraj „La Provence”, obaj zajeli w klasyfikacji generalnej dwa pierwsze miejsca.

Zespół wykonał w ostatnich wyścigach niesamowitą pracę. Kiedy wszystko tak dobrze się układa, ściganie jest prawdziwą przyjemnością. Nigdy wcześniej, niż 11 lutego nie miałem 3 zwycięstw. To naprawdę kapitalny początek. Teraz czeka mnie chwila odpoczynku, a potem pojawie się na Abu Dhabi Tour

– powiedział Geniez.

Nie mogłem marzyć o lepszym początku. Jestem niesamowicie podekscytowany tym, jak działa nasz zespół. Wszyscy jesteśmy jednością, posiadmy wspólną duszę. Dodatkowo od pierwszych startów dysponuje świetną formą, która odpowiednio przełożyła się na wyniki. Teraz przyszedł czas na odpoczynek przed kolejnymi ważnymi startami

– dodał Gallopin.

Niedługo na kolarskie trasy ruszy też największa gwiazda AG2R – Romain Bardet, dla którego sezon 2018 może być najlepszym w karierze.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments