Michał Kapusta / naszosie.pl

Lang Team zaprezentował szczegóły dotyczące jednego z największych wyścigów amatorskich w Polsce!

Już dziewiąta edycja Tour de Pologne Amatorów odbędzie się 10 sierpnia 2018 roku. Start, tradycyjnie już, w Bukowinie Tatrzańskiej pod Bukovina Resort. Stąd kolarze ruszą na wymagającą, 58-kilometrową rundę, po której później pojadą też zawodowcy. Do pokonania słynna wspinaczka pod ścianę Bukovina w Gliczarowie, inne wymagające podjazdy i szybkie, niebezpiecznie zjazdy. Do tego start wspólny i możliwość rywalizacji z kilkoma tysiącami uczestników! Nie wspominając o możliwości spotkania gwiazd kolarstwa – w zeszłym roku na linii startu ustawili się m.in. Adrian Tekliński, Czesław Lang, Dariusz Banaszek czy Brian Cookson.

Mapa Tour de Pologne Amatorów 2018:

Profil Tour de Pologne Amatorów 2018:

Zapisy ruszają 12 stycznia, a więc w najbliższy piątek. Warto się spieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Nowością jest możliwość wykupienia pakietu VIP, dzięki któremu otrzymamy gwarancję startu z pierwszego sektora, koszulkę kolarską, plecak oraz książkę “Zawodowiec” z autografem Czesława Langa. Tak jak w przypadku “zwykłych” zapisów – liczba miejsc jest ograniczona, a o przypisaniu do pierwszego sektora decydować będzie kolejność wpłat.

Tegoroczne Tour de Pologne będzie jubileuszowe z wielu powodów – to już 75. edycja rozgrywana równo 90 lat po starcie pierwszego wyścigu. Do tego mija już 25 lat od kiedy szefostwo przejął Czesław Lang, dlatego możemy się spodziewać jeszcze lepszej organizacji i huczniejszej “imprezy”!

Zarejestrować się na Tour de Pologne Amatorów można TUTAJ!