Fot. Marek Bala / naszosie.pl

Mistrz świata z Ponferrady postanowił wesprzeć aukcję dwukrotnej wicemistrzyni olimpijskiej, a następnie sam wystawił zakupiony rower na sprzedaż, by wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Przy okazji wczorajszej Gali Mistrzów Sportu tradycyjnie odbył się Bal Mistrzów Sportu, na którym mogą się bawić najlepsi polscy sportowcy. W tym roku podczas imprezy utworzono dwie aukcje charytatywne, które wsparły Tomasza Golloba (12 tysięcy złotych za sprzęt żużlowców) oraz Agnieszkę Borowską, byłą mistrzynię Polski w siedmioboju, która miała wypadek podczas treningu bobslejowego i trafiła do szpitala z uszkodzeniem rdzenia kręgowego.

Na rzecz 26-latki Kamil Glik wystawił dwa zaproszenia na mecz AS Monaco (25 tysięcy złotych), Kajetan Kajetanowicz dał kask (20 tysięcy złotych), a Maja Włoszczowska rower, na którym zdobyła srebrny medal Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Sprzęt byłej mistrzyni świata za 55 tysięcy złotych kupiła Agata Laskowska, partnerka Michała Kwiatkowskiego!

To nie wszystko – Kwiato niedługo potem poinformował, że wystawi rower na aukcję w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – piękny gest!

W plebiscycie Michał Kwiatkowski ostatecznie zajął dziesiąte miejsce, a zwyciężył Kamil Stoch.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments