© labicicletanews

Choć włoski klasyk nigdy nie był najważniejszą jednodniówką lutego, jego rozwój może robić wrażenie. W sezonie 2018, kibice będą mogli obejrzeć transmisję telewizyjną z trasy Trofeo Laigueglia.

Od obecnego roku, jedna z bardziej charakterystycznych włoskich jednodniówek będzie legitymować się kategorią 1.HC. Dzięki temu, organizatorzy mogli zadbać o udogodnienia dla kibiców, o których do tej pory nie było mowy. Wszystko wskazuje na to, iż z tegorocznego wyścigu będzie można obejrzeć relację video.

Wszystko dzięki kanałowi PMG Sport, który w ubiegłym sezonie przygotowywał m.in. relację z Tour of the Alps. Tym samym, transmisję “na żywo” będzie można obejrzeć nie tylko w telewizji, ale także m.in. na facebookowym profilu stacji.

Dodatkowo, organizatorzy poinformowali, iż tegoroczna edycja imprezy cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ekip. Swoje aplikacje wysłały w sumie 23 drużyny, z czego co najmniej kilka należy do dywizji World Tour. Na oficjalną listę startową musimy jednak jeszcze poczekać.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments