W poniedziałek, 8 stycznia rozpoczyna się największy wyścig na trenażerach – Elite Race 2018. W Warszawie, zapraszamy do naszego salonu.

Zima w Środkowej Europie to bardzo trudny czas dla kolarzy. Skute lodem szosy, przenikliwe, mroźne wiatry i ponure ciemności. Jednak trening zimową porą to fundament kolarskiej wydolności! Wiedzą o tym starzy mistrzowie i młodzi adepci – trzeba solidnie przepracować ten trudny okres, żeby wiosną z uśmiechem triumfu wjeżdżać na linię mety.

Marka Elite od lat przychodzi z pomocą wszystkim tym, którzy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych wybierają domowe zacisze. Dzięki doskonałym trenażerom Elite własne cztery ściany łatwo zamienić w prawdziwą arenę sportowych zmagań. Czasem jednak trudno jest wykrzesać odrobinę automotywacji, żeby wsiąść na rower zamontowany na trenażerze, dlatego wymyśliliśmy Elite Race! Już po raz czwarty zadbamy o „przyprawienie” samotnych zmagań zaciętą rywalizacją!

Kiedy?

Eliminacje odbędą się w dniach 8-31 stycznia 2018 roku. W wyznaczonych, profesjonalnych sklepach rowerowych, każdy uczestnik i uczestniczka Elite Race będzie miała do pokonania tę samą, wirtualną trasę. Najlepsi zawodnicy awansują do finałów, również rozgrywanych lokalnie, które zaplanowaliśmy na sobotę 10 lutego 2018. Zdobywcy pierwszych trzech miejsc w kategorii kobiet i mężczyzn otrzymają nagrody w postaci voucherów wartościowych do wykorzystania w sklepie, w którym startować będą w finale.

Wartość nagród:

1 miejsce: 400 zł
2 miejsce: 200 zł
3 miejsce: 100 zł

Zawody odbędą się na trenażerze Elite Drivo.

Zapraszamy do Warszawy, do “Salonu rowerowego NaSzosie” przy ulicy Wczasowej 1, od poniedziałku do piątku od godziny 11 do 19, zaś w sobotę od 10 do 15. Po wyścigu będzie można skorzystać z prysznica. Na każdego kto wystartuje czeka drobna niespodzianka 😉

Wydarzenie na Facebooku > TUTAJ. Zapisz się już dziś!

Regulamin > tutaj