Fot. ŻTC

Komisja Masters Polskiego Związku Kolarskiego przyznała organizację wyścigu firmie Poland Bike.

Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport w przyszłym roku odbędą się 1 lipca w Starachowicach. Głównym organizatorem została firma Poland Bike. Informację przekazało Starostwo Powiatowe, które cieszy się z możliwości współpracy z organizatorem.

Zawody będą okazją do rozdania koszulek najlepszym kolarzom Masters ścigającym się w Polsce z licencjami PZKol oraz amatorom. Start i meta Mistrzostw Polski Masters 2018 odbędzie się przy hotelu Europa w Starachowicach, który jest bardzo przyjazny rowerzystom (>więcej).

Nasi reprezentanci odnoszą spore sukcesy poza granicami kraju i przywożą co roku medale z mistrzostw świata. Dla osób, które chcą walczyć z licencją przed ukończeniem 30. roku życia stworzono „Cyklosport”. Ostatnie mistrzostwa rozegrano w Serocku.

Dla firmy Poland Bike będzie to wyjątkowy rok. Firma odchodzi swoje dziesięciolecie istnienia, a jej szef Grzegorz Wajs wraz z ekipą, organizuje serię wyścigów MTB (w tym Mistrzostwa Polski na warszawskiej Kazurze), Warszawski Triathlon Zimowy, Memoriał Stanisława Królaka, a od tego roku Starachowicką Strzałę.

Więcej szczegółów o mistrzostwach Polski podamy niebawem.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments