W najbliższą sobotę, 28 października na krakowskim Kazimierzu, w klubie Le Scandale, odbędzie się impreza kończąca sezon kolarski 2017.

Pomysł na imprezę powstał wśród amatorów i sympatyków kolarstwa szosowego organizujących lokalną ustawkę pod nazwą Coffee Ride. Inicjatywa znalazła duże poparcie w krakowskim środowisku kolarskim i przychyliło się do niej sporo lokalnych firm z branży rowerowej i nie tylko, które w formie Partnera imprezy będą nam towarzyszyć tego dnia. To dzięki nim : Le Scandale – 72D – Raso – Pro Bikes – Veloart – IN Mogilany – Pentel – Naszosie.pl – Wertykal – Bike RS – WAY2Champ , możemy zrealizować ten pomysł i pozyskać nagrody dla uczestników czy zaprosić gości specjalnych (zawodowców).

Impreza znalazła uznanie wśród zawodowych kolarzy, będących gośćmi naszej ustawki. Nasze trening osobiście wspiera jak tylko może przy okazji pobytów w Polsce Tomasz Marczyński. To właśnie Tomek będzie Ambasadorem imprezy, na której hucznie będziemy świętować jego spektakularne sukcesy w tym sezonie.

Bawimy się w tym dniu od godziny 11.00 wspólnym treningiem z Tomkiem gdzie trasę zakończymy tradycyjna kawką i podjazdem w komorze Hypoint w klubie 72D, na wysokości trzech tysięcy m n.p.m. Od 19.30 rusza zabawa w klubie La Scandale przy placu Nowym 9 z nagrodami i DJ do białego rana.

Wszystkie szczegóły sobotnich wydarzeń możecie śledzić na profilu Coffee Ride na Facebooku > TUTAJ