Fot. AleCipollini

Kobiecy wyścig Gran Premio Bruno Beghelli rozstrzygnął się po walce sprinterek. Najlepsza okazała się Marta Bastianelli (Ale Cipollini).

Panie rywalizowały na identycznej pętli jak panowie i pokonywały ją sześciokrotnie. Na każdej z rund czekał na zawodniczki krótki podjazd, ale przez fakt, że wspinaczka znajdowała się w pierwszej części rundy to nie miała ona wpływu na końcową rozgrywkę.

W finałowej walce o zwycięstwo rywalizowało około 30 zawodniczek. Najlepszym finiszem popisała się Marta Bastianelli (Ale Cipollini), która wyprzedziła na kresce Elisę Balsamo (Valcar PBM) i brązową medalistkę mistrzostw świata w kategorii juniorek – Letizię Paternoster. Na 14. miejscu metę przekroczyła Eugenia Bujak (BTC City Ljubljana).

Wyniki:

1 BASTIANELLI Marta Alé Cipollini 1:59:31
2 BALSAMO Elisa Vacar PBM +0:00
3 PATERNOSTER Letizia Veneto +0:00
4 BERTIZZOLO Sofia Astana Women’s Team +0:00
5 CONFALONIERI Maria Giulia Italia +0:00
6 GUTIERREZ Sheyla Cylance Pro Cycling +0:00
7 LELEIVYTE Rasa Aromitalia Vaiano +0:00
8 QUAGLIOTTO Nadia Top Girls Fassa Bortolo +0:00
9 BARBIERI Rachele Cylance Pro Cycling +0:00
10 BALDUCCI Michela Giusfredi Bianchi +0:00
11 BROGI Angelica Eurotarget Still Bike +0:00
12 IAKOVENKO Anastasiia Russia +0:00
13 STRICKER Anna Zita Maria BTC City Ljubljana +0:00
14 BUJAK Eugenia BTC City Ljubljana +0:00
15 CECCHINI Elena Italia +0:00
16 CIPRIANI Carmela Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti +0:00
17 DOBRYNINA Kseniia Servetto Giusta +0:00
18 BORGHESI Letizia Servetto Giusta +0:00
19 BORTOLOTTI Simona Giusfredi Bianchi +0:00
20 BATAGELJ Polona BTC City Ljubljana +0:00
21 PINTAR Ursa BTC City Ljubljana +0:00
22 GUDERZO Tatiana Italia +0:00
23 PLIASKINA Anastasiia Russia +0:00
24 DOEBEL-HICKOK Kristabel Cylance Pro Cycling +0:00
25 VYSOTSKA Yevgeniya Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti +0:00
26 PALADIN Soraya Alé Cipollini +0:00
27 ROSSATO Beatrice Top Girls Fassa Bortolo +0:00
28 MAGNALDI Erica BePink Cogeas +0:00
29 RATTO Rossella Cylance Pro Cycling +0:00
30 KIRALY Monika SC Michela Fanini +0:00
31 SHAPIRA Omer Giusfredi Bianchi +0:00
32 CEOLONI Anna SC Michela Fanini +0:00
33 KIRILLOVA Polina Russia +0:00
34 SANABRIA Ana Cristina Servetto Giusta +0:09
35 TUSLAITE Daiva 0 +0:11
36 IVANOVA irina Russia +1:06
37 PAVLUKHINA Olena Astana Women’s Team +1:06
38 FRAPPORTI Simona Italia +1:06
39 D’AGOSTIN Nicole Veneto +1:06
40 SILVESTRI Debora Eurotarget Still Bike +1:06
41 MARTURANO Greta Eurotarget Still Bike +1:06
42 TREVISI Anna Alé Cipollini +1:06
43 FRANCHI Elena Aromitalia Vaiano +1:06
44 SALTON BASEI Marzia Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti +1:06
45 RADOTIC Mia BTC City Ljubljana +1:06
46 PIRRONE Elena Italia +1:06
47 VALSECCHI Silvia BePink Cogeas +1:06
48 LAIZANE Lija Aromitalia Vaiano +1:06
49 NESTI Nicole Aromitalia Vaiano +1:06
50 CANVELLI Vania Giusfredi Bianchi +1:06
51 MORZENTI Lisa Astana Women’s Team +1:06
52 TCYMBALIUK Ksenia Wilier Triestina – Selle Italia +1:34
53 SKALNIAK Agnieszka Astana Women’s Team +1:34
54 MUCCIOLI Dalia Vacar PBM +1:34
55 RAGUSA Katia BePink Cogeas +1:34
56 OSHURKOVA Elyzaveta Russia +1:34
57 VIGILIA Alessia Italia +3:39
58 ZANETTIN Chiara Vacar PBM +3:39
59 ERIC Jelena BTC City Ljubljana +4:05
60 BEGGIN Sofia Astana Women’s Team +4:05
61 PERSICO Silvia Vacar PBM +4:09
62 POLLICINI Silvia Vacar PBM +4:09
63 FIDANZA Martina Eurotarget Still Bike +4:09
64 PALADIN Asja Top Girls Fassa Bortolo +4:09
DNF KALASHEEVA Tatiana Wilier Triestina – Selle Italia
DNF STOLBOVA Kristina Wilier Triestina – Selle Italia
DNF CHIRKOVA Sofia Wilier Triestina – Selle Italia
DNF MARCHESINI Giulia Aromitalia Vaiano
DNF MARIOTTO Sara Top Girls Fassa Bortolo
DNF PAVIN Michela Top Girls Fassa Bortolo
DNF CAUZ Francesca Giusfredi Bianchi
DNF MILONE Barbara Servetto Giusta
DNF PISCIALI Francesca Servetto Giusta
DNF BARBIERI Isotta ASC Cycling Chirio
DNF BARBIERI Sofia ASC Cycling Chirio
DNF FOLLONI Silvia ASC Cycling Chirio
DNF GALVANI Letizia ASC Cycling Chirio
DNF SAPORITI Gaia ASC Cycling Chirio
DNF CAVALLI Marta Vacar PBM
DNF MAGNETTO ALLIETTA Daniela Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti
DNF DE IULIIS Manuela Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti
DNF STRIZZI Isabella Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti
DNF NOSKOVA Nikola BePink Cogeas
DNF SPEROTTO Maria Vittoria BePink Cogeas
DNF PATTARO Francesca BePink Cogeas
DNF BALDUCCI Francesca SC Michela Fanini
DNF DALLA VALLE Elisa SC Michela Fanini
DNF DAL MAGRO Alessia SC Michela Fanini
DNF PICCA Valentina SC Michela Fanini
DNF TAGLIAFERRO Marta Cylance Pro Cycling
DNF MICHELOTTI Martina Eurotarget Still Bike
DNF PANZERI Paola Eurotarget Still Bike
DNF GAIO Aurora Veneto
DNF MICHIELETTO Giovanna Veneto
DNF GUIDA Rachele Veneto
DNF TOMASI Laura Veneto
DNF SEVERI Federica Vallerbike
DNF CAPASA Irene Vallerbike
DNF FOGGI Matilde Vallerbike
DNF FORTUNI Alice Vallerbike
DNF CHEKINA Alexandra Russia
DNS BONADONNA Marta Wilier Triestina – Selle Italia
DNS DE RANIERI Lisa Aromitalia Vaiano
DNS COVRIG Ana Maria Top Girls Fassa Bortolo
DNS FRAIEGARI Giorgia Giusfredi Bianchi
DNS HOSKING Chloe Alé Cipollini
DNS POTOKINA Anna Servetto Giusta
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments