Fot. Alé Cipollini

Polka Marta Lach reprezentująca ekipę MAT ATOM Deweloper zajęła dobre czwarte miejsce na pierwszym etapie wyścigu Premondiale Giro Toscana 2017. Etapowe zwycięstwo oraz koszulkę lidera zgarnęła Janneke Ensing (Alé Cipollini). 

Drugiego dnia rywalizacji w toskańskiej “etapówce” zawodniczki miały do przejechania 133,6 km wokół Segromigno in Piano. W ostatniej części zmagań do pokonania były dwie górskie premie drugiej kategorii Segromigno in Monte – Via delle Selvete.

Janneke Ensing zaatakowała przed szczytem ostatniego podjazdu i wygrała górską premię. Na kresce Holenderka, Moolman i Confalonieri rozegrały finisz, na którym także najlepsza okazała się reprezentantka Alé Cipollini. Peleton przyprowadziła Marta Lach.

Wyniki pierwszego etapu: 

1 17 Ensing, Janneke 30 Alé Cipollini 3h 22′ 03” 1 1 1 –
2 1 Moolman-Pasio, Ashleigh 31 Cervélo-Bigla Pro Cyclin.. + 00′ 00” 2 2 2 –
3 77 Confalonieri, Giulia 24 Valcar PBM Mix + 00′ 00” 5 3 4 –
4 140 Lach, Marta – Mat Atom Deweloper + 00′ 05” 20 4 – 9
5 73 Balsamo, Elisa 19 Valcar PBM Mix + 00′ 05” 6 5 – 3
6 90 Silvestri, Debora – Rappresentativa Lombardia + 00′ 05” 10 6 – 5
7 4 Klein, Lisa 21 Cervélo-Bigla Pro Cyclin.. + 00′ 05” 4 7 – 2
8 33 Leleivyte, Rasa 29 Aromitalia Vaiano Mix + 00′ 05” 26 8 – –
9 49 Cipriani, Carmela 20 Conceria Zabri Fanini Gu.. + 00′ 05” 27 9 – 15
10 25 Balducci, Michela 22 Giusfredi Bianchi + 00′ 05” 30 11 – 17
11 122 Saifutdinova, Natalya 28 Astana Women’s Team + 00′ 05” 17 – – –
12 55 Vytotska, Yevgeniya 41 Conceria Zabri Fanini Gu.. + 00′ 05” 31 – – –
13 113 Machačová, Jarmila – Team Dukla Praha + 00′ 05” 9 – – –
14 125 Pavlukhina, Olena 28 Astana Women’s Team + 00′ 05” 16 – – –
15 44 Borghesi, Letizia 18 Servetto Giusta Mix + 00′ 05” 21 – – 10
16 6 Ludwig, Cecilie 22 Cervélo-Bigla Pro Cyclin.. + 00′ 05” 3 10 3 1
17 139 Wilkos, Katarzyna – Mat Atom Deweloper + 00′ 05” 8 – – –
18 78 Zanettin, Chiara 19 Valcar PBM Mix + 00′ 05” 25 – – 14
19 136 Iakovenko, Anastasiia – Russia + 00′ 05” 19 – – 8
20 27 Fraiegari, Giorgia 22 Giusfredi Bianchi + 00′ 05” 15 – – 7
21 42 Dobrynina, Kseniia 23 Servetto Giusta Mix + 00′ 05” 12 – – –
22 138 Szybiak, Ewelina – Mat Atom Deweloper + 00′ 05” 14 – – –
23 13 Király, Mónika 33 SC Michela Fanini + 00′ 05” 18 – – –
24 121 Beggin, Sofia 19 Astana Women’s Team + 00′ 05” 34 – – 19
25 5 Koppenburg, Clara 22 Cervélo-Bigla Pro Cyclin.. + 00′ 05” 7 – – 4
26 10 Ceoloni, Anna 25 SC Michela Fanini + 00′ 05” 28 – – –
27 91 Brogi, Angelica – Rappresentativa Lombardia + 00′ 05” 11 – – 6
28 137 Brezna, Monika – Mat Atom Deweloper + 00′ 05” 13 – – –
29 159 Dietrich, Jacqueline – Team Stuttgart + 00′ 05” 23 – – 12
30 26 Shapira, Omer 23 Giusfredi Bianchi + 00′ 05” 22 – – 11
31 141 Nerlo, Aurela – Mat Atom Deweloper + 00′ 05” 29 – – 16
32 40 Nesti, Nicole 19 Aromitalia Vaiano Mix + 00′ 05” 33 – – 18
33 29 Canvelli, Vania 19 Giusfredi Bianchi + 00′ 13” 37 – – 22
34 74 Cavalli, Marta 19 Valcar PBM Mix + 00′ 18” 24 – – 13
35 43 Sanabria, Ana Cristina 27 Servetto Giusta Mix + 00′ 20” 32 – – –
36 164 Pavlendová, Alžbeta – Slovakia + 00′ 23” 40 – – –
37 80 Persico, Silvia 20 Valcar PBM Mix + 00′ 24” 35 – – 20
38 37 Laizane, Lija 24 Aromitalia Vaiano Mix + 00′ 24” 38 – – –
39 30 Bortolotti, Simona 22 Giusfredi Bianchi + 00′ 24” 39 – – –
40 63 Quagliotto, Nadia 20 Top Girls Fassa Bortolo + 00′ 24” 36 – – 21
41 12 Kononenko, Valeriya 27 SC Michela Fanini + 00′ 31” 41 – – –
42 114 Neck, Melissa van – Team Dukla Praha + 00′ 36” 43 – – –
43 61 Paladin, Asja 22 Top Girls Fassa Bortolo + 00′ 37” 49 – – –
44 58 Covrig, Ana Maria 22 Top Girls Fassa Bortolo + 00′ 39” 44 – – –
45 75 Pollicini, Silvia 18 Valcar PBM Mix + 00′ 39” 45 – – 23
46 64 Rossato, Beatrice 20 Top Girls Fassa Bortolo + 00′ 39” 46 – – 24
47 9 Balducci, Francesca 21 SC Michela Fanini + 00′ 39” 47 – – 25
48 84 Gaio, Aurora 18 Rappresentativa Veneto + 00′ 39” 48 – – 26
49 3 Pohl, Stephanie 29 Cervélo-Bigla Pro Cyclin.. + 00′ 39” 42 – – –
50 50 Magnetto, Daniela 21 Conceria Zabri Fanini Gu.. + 00′ 54” 53 – – 29
51 123 Umutzhanova, Makhabbat 23 Astana Women’s Team + 00′ 54” 50 – – –
52 45 Pisciali, Francesca – Servetto Giusta Mix + 00′ 54” 58 – – 31
53 2 Pilote-Fortin, Gabrie.. 24 Cervélo-Bigla Pro Cyclin.. + 00′ 54” 56 – – –
54 19 Taylor, Carlee 28 Alé Cipollini + 00′ 54” 55 – – –
55 35 De Ranieri, Lisa 20 Aromitalia Vaiano Mix + 00′ 54” 57 – – 30
56 76 Arzuffi, Allegra 19 Valcar PBM Mix + 00′ 54” 51 – – 27
57 39 Matteoli, Emilia – Aromitalia Vaiano Mix + 00′ 54” 52 – – 28
58 79 Muccioli, Dalia 24 Valcar PBM Mix + 00′ 54” 54 – – –
59 161 Juhasova, Andrea – Slovakia + 01′ 00” 59 – – –
60 36 Franchi, Elena 21 Aromitalia Vaiano Mix + 01′ 48” 60 – – 32
61 53 Salton Basei, Marzia 20 Conceria Zabri Fanini Gu.. + 02′ 40” 61 – – 33
62 134 Klimova, Diana – Russia + 03′ 36” 62 – – 34
63 21 Alzini, Martina 20 Alé Cipollini + 04′ 02” 71 – – 40
64 135 Badykova, Guinaz – Russia + 04′ 02” 73 – – –
65 132 Kalasheeva, Tatiana – Russia + 04′ 02” 76 – – 43
66 46 Cesar, Jennifer 28 Servetto Giusta Mix + 04′ 02” 66 – – –
67 157 Buchler, Elena – Team Stuttgart + 04′ 02” 69 – – –
68 119 Neumanová, Tereza – Team Dukla Praha + 04′ 02” 70 – – 39
69 153 Schweinberger, Kathrin – Team Stuttgart + 04′ 02” 64 – – 36
70 118 Kohoutková, Katerina – Team Dukla Praha + 04′ 02” 67 – – 37
71 51 De Iuliis, Manuela 26 Conceria Zabri Fanini Gu.. + 04′ 02” 79 – – –
72 100 Lekuona, Lierni 22 País Vasco + 04′ 02” 83 – – 46
73 147 Yizhak, Hila – Israel + 04′ 02” 84 – – 47
74 142 Lorkowska, Patrycja – Mat Atom Deweloper + 04′ 02” 72 – – 41
75 162 Jasekova, Tatiana – Slovakia + 04′ 02” 82 – – –
76 160 Jenal, Annina – Team Stuttgart + 04′ 02” 75 – – –
77 16 Picca, Valentina 29 SC Michela Fanini + 04′ 02” 78 – – –
78 165 Hanesova, Livia – Slovakia + 04′ 02” 80 – – –
79 62 Pavin, Michela 23 Top Girls Fassa Bortolo + 04′ 02” 65 – – –
80 60 Mariotto, Sara 20 Top Girls Fassa Bortolo + 04′ 02” 77 – – 44
81 81 Michieletto, Giovanna – Rappresentativa Veneto + 04′ 02” 81 – – 45
82 67 Folloni, Silvia – Team Chirio-Tre Colli + 04′ 02” 85 – – 48
83 87 Tomasi, Laura 18 Rappresentativa Veneto + 04′ 02” 63 – – 35
84 31 Perini, Chiara 19 Giusfredi Bianchi + 04′ 02” 74 – – 42
85 89 Marturano, Greta – Rappresentativa Lombardia + 04′ 02” 68 – – 38
86 133 Chirkova, Sofia – Russia + 04′ 46” 87 – – 49
87 146 Bloch, Shani – Israel + 04′ 48” 86 – – –
88 38 Martini, Alessia 25 Aromitalia Vaiano Mix + 04′ 52” 88 – – –
89 124 Geneleva, Tatyana 20 Astana Women’s Team + 05′ 45” 89 – – 50
90 14 Dal Magro, Alessia 19 SC Michela Fanini + 05′ 45” 91 – – 51
91 47 Novikova, Olena – Servetto Giusta Mix + 06′ 01” 106 – – –
92 155 Neumann, Laura – Team Stuttgart + 06′ 01” 99 – – 57
93 101 Lopez, Enara – País Vasco + 06′ 01” 101 – – 59
94 130 Tcymbaliuk, Kseniia – Russia + 06′ 01” 94 – – 53
95 126 Iskakova, Amiliya 22 Astana Women’s Team + 06′ 01” 93 – – 52
96 150 Fishman, Roni – Israel + 06′ 01” 103 – – 61
97 117 Korvasová, Tereza – Team Dukla Praha + 06′ 01” 95 – – 54
98 15 Dalla Valle, Elisa 19 SC Michela Fanini + 06′ 01” 97 – – 55
99 154 Schweinberger, Christ.. – Team Stuttgart + 06′ 01” 98 – – 56
100 94 Sessi, Arianna – Rappresentativa Lombardia + 06′ 01” 102 – – 60
101 32 Zavalloni, Victoria 18 Giusfredi Bianchi + 06′ 01” 100 – – 58
102 28 Barbieri, Sara – Giusfredi Bianchi + 06′ 01” 96 – – –
103 65 Barbieri, Isotta – Team Chirio-Tre Colli + 06′ 01” 104 – – 62
104 34 Bulleri, Alessia 24 Aromitalia Vaiano Mix + 06′ 01” 92 – – –
105 57 Bartelloni, Beatrice 24 Top Girls Fassa Bortolo + 06′ 01” 90 – – –
106 70 Saporiti, Gaia – Team Chirio-Tre Colli + 06′ 17” 105 – – 63
107 98 Suárez, Paula – País Vasco + 06′ 19” 107 – – 64
108 83 Mariotto, Valentina – Rappresentativa Veneto + 06′ 22” 109 – – 65
109 54 Strizzi, Isabella 20 Conceria Zabri Fanini Gu.. + 06′ 41” 110 – – 66
110 99 Usabiaga, Irene – País Vasco + 06′ 41” 108 – – –
111 131 Petukhova, Mariia – Russia + 06′ 56” 111 – – 67
112 52 Capobianchi, Giorgia 19 Conceria Zabri Fanini Gu.. + 06′ 56” 112 – – 68
113 59 Leonardi, Elena 21 Top Girls Fassa Bortolo + 08′ 52” 113 – – 69
114 163 Findrova, Mariana – Slovakia + 10′ 33” 114 – – –
115 97 Munoz, Mireia – País Vasco + 11′ 00” 115 – – 70
116 66 Barbieri, Sofia – Team Chirio-Tre Colli + 11′ 44” 116 – – 71
117 156 Heidenreich, Franka – Team Stuttgart + 13′ 46” 117 – – –
118 11 Reati, Vittoria 21 SC Michela Fanini + 13′ 46” 118 – – 72
119 82 Fattori, Giorgia – Rappresentativa Veneto + 13′ 53” 120 – – 74
120 92 Cozzari, Martina – Rappresentativa Lombardia + 14′ 02” 119 – – 73
DNF 20 Stefani, Martina 18 Alé Cipollini
DNF 48 Milone, Barbara – Servetto Giusta Mix
DNF 85 Guida, Rachele – Rappresentativa Veneto
DNF 93 Pedroni, Anna – Rappresentativa Lombardia
DNF 128 Vieceli, Lara 24 Astana Women’s Team
DNF 145 Moran, Amit – Israel
DNF 148 Fasterbov, Elena – Israel
DNS 18 Santesteban, Ane 26 Alé Cipollini
DNS 41 Potokina, Anna 30 Servetto Giusta Mix
DNS 68 Galvani, Letizia – Team Chirio-Tre Colli
DNS 129 Stolbova, Kristina – Russia
DNS 143 Bacinska, Agnieszka – Mat Atom Deweloper

Klasyfikacja generalna: 

1 17 Ensing, Janneke 30 Alé Cipollini 3h 24′ 48” + 3
2 1 Moolman-Pasio, Ashleigh 31 Cervélo-Bigla Pro Cycling Team 3h 24′ 48” + 00′ 00” + 1
3 6 Ludwig, Cecilie 22 Cervélo-Bigla Pro Cycling Team 3h 25′ 00” + 00′ 12” – 1
4 4 Klein, Lisa 21 Cervélo-Bigla Pro Cycling Team 3h 25′ 00” + 00′ 12” – 3
5 77 Confalonieri, Giulia 24 Valcar PBM Mix 3h 25′ 04” + 00′ 16” + 15
6 73 Balsamo, Elisa 19 Valcar PBM Mix 3h 25′ 06” + 00′ 18” – 1
7 5 Koppenburg, Clara 22 Cervélo-Bigla Pro Cycling Team 3h 25′ 06” + 00′ 18” – 1
8 139 Wilkos, Katarzyna – Mat Atom Deweloper 3h 25′ 09” + 00′ 21” –
9 113 Machačová, Jarmila – Team Dukla Praha 3h 25′ 10” + 00′ 22” + 2
10 90 Silvestri, Debora – Rappresentativa Lombardia 3h 25′ 10” + 00′ 22” + 2
11 91 Brogi, Angelica – Rappresentativa Lombardia 3h 25′ 11” + 00′ 23” + 3
12 42 Dobrynina, Kseniia 23 Servetto Giusta Mix 3h 25′ 12” + 00′ 24” + 3
13 137 Brezna, Monika – Mat Atom Deweloper 3h 25′ 12” + 00′ 24” + 4
14 138 Szybiak, Ewelina – Mat Atom Deweloper 3h 25′ 14” + 00′ 26” + 7
15 27 Fraiegari, Giorgia 22 Giusfredi Bianchi 3h 25′ 14” + 00′ 26” + 7
16 125 Pavlukhina, Olena 28 Astana Women’s Team 3h 25′ 14” + 00′ 26” + 7
17 122 Saifutdinova, Natalya 28 Astana Women’s Team 3h 25′ 16” + 00′ 28” + 14
18 13 Király, Mónika 33 SC Michela Fanini 3h 25′ 17” + 00′ 29” + 16
19 136 Iakovenko, Anastasiia – Russia 3h 25′ 17” + 00′ 29” + 16
20 140 Lach, Marta – Mat Atom Deweloper 3h 25′ 17” + 00′ 29” + 17
21 44 Borghesi, Letizia 18 Servetto Giusta Mix 3h 25′ 17” + 00′ 29” + 17
22 26 Shapira, Omer 23 Giusfredi Bianchi 3h 25′ 18” + 00′ 30” + 22
23 159 Dietrich, Jacqueline – Team Stuttgart 3h 25′ 19” + 00′ 31” + 23
24 74 Cavalli, Marta 19 Valcar PBM Mix 3h 25′ 20” + 00′ 32” – 17
25 78 Zanettin, Chiara 19 Valcar PBM Mix 3h 25′ 20” + 00′ 32” + 26
26 33 Leleivyte, Rasa 29 Aromitalia Vaiano Mix 3h 25′ 20” + 00′ 32” + 27
27 49 Cipriani, Carmela 20 Conceria Zabri Fanini Guerciotti 3h 25′ 20” + 00′ 32” + 28
28 10 Ceoloni, Anna 25 SC Michela Fanini 3h 25′ 21” + 00′ 33” + 33
29 141 Nerlo, Aurela – Mat Atom Deweloper 3h 25′ 23” + 00′ 35” + 43
30 25 Balducci, Michela 22 Giusfredi Bianchi 3h 25′ 23” + 00′ 35” + 45
31 55 Vytotska, Yevgeniya 41 Conceria Zabri Fanini Guerciotti 3h 25′ 24” + 00′ 36” + 47
32 43 Sanabria, Ana Cristina 27 Servetto Giusta Mix 3h 25′ 24” + 00′ 36” – 22
33 40 Nesti, Nicole 19 Aromitalia Vaiano Mix 3h 25′ 26” + 00′ 38” + 54
34 121 Beggin, Sofia 19 Astana Women’s Team 3h 25′ 26” + 00′ 38” + 54
35 80 Persico, Silvia 20 Valcar PBM Mix 3h 25′ 30” + 00′ 42” – 22
36 63 Quagliotto, Nadia 20 Top Girls Fassa Bortolo 3h 25′ 31” + 00′ 43” – 20
37 29 Canvelli, Vania 19 Giusfredi Bianchi 3h 25′ 36” + 00′ 48” + 59
38 37 Laizane, Lija 24 Aromitalia Vaiano Mix 3h 25′ 37” + 00′ 49” + 2
39 30 Bortolotti, Simona 22 Giusfredi Bianchi 3h 25′ 40” + 00′ 52” + 20
40 164 Pavlendová, Alžbeta – Slovakia 3h 25′ 40” + 00′ 52” + 25
41 12 Kononenko, Valeriya 27 SC Michela Fanini 3h 25′ 43” + 00′ 55” – 9
42 3 Pohl, Stephanie 29 Cervélo-Bigla Pro Cycling Team 3h 25′ 43” + 00′ 55” – 33
43 114 Neck, Melissa van – Team Dukla Praha 3h 25′ 47” + 00′ 59” – 14
44 58 Covrig, Ana Maria 22 Top Girls Fassa Bortolo 3h 25′ 51” + 01′ 03” – 11
45 75 Pollicini, Silvia 18 Valcar PBM Mix 3h 25′ 52” + 01′ 04” – 6
46 64 Rossato, Beatrice 20 Top Girls Fassa Bortolo 3h 25′ 54” + 01′ 06” + 6
47 9 Balducci, Francesca 21 SC Michela Fanini 3h 25′ 54” + 01′ 06” + 7
48 84 Gaio, Aurora 18 Rappresentativa Veneto 3h 26′ 01” + 01′ 13” + 46
49 61 Paladin, Asja 22 Top Girls Fassa Bortolo 3h 26′ 04” + 01′ 16” + 65
50 123 Umutzhanova, Makhabbat 23 Astana Women’s Team 3h 26′ 07” + 01′ 19” – 5
51 76 Arzuffi, Allegra 19 Valcar PBM Mix 3h 26′ 08” + 01′ 20” – 4
52 39 Matteoli, Emilia – Aromitalia Vaiano Mix 3h 26′ 08” + 01′ 20” – 2
53 50 Magnetto, Daniela 21 Conceria Zabri Fanini Guerciotti 3h 26′ 11” + 01′ 23” + 10
54 79 Muccioli, Dalia 24 Valcar PBM Mix 3h 26′ 11” + 01′ 23” + 10
55 19 Taylor, Carlee 28 Alé Cipollini 3h 26′ 11” + 01′ 23” + 11
56 2 Pilote-Fortin, Gabrielle 24 Cervélo-Bigla Pro Cycling Team 3h 26′ 12” + 01′ 24” + 15
57 35 De Ranieri, Lisa 20 Aromitalia Vaiano Mix 3h 26′ 12” + 01′ 24” + 16
58 45 Pisciali, Francesca – Servetto Giusta Mix 3h 26′ 15” + 01′ 27” + 27
59 161 Juhasova, Andrea – Slovakia 3h 26′ 21” + 01′ 33” + 27
60 36 Franchi, Elena 21 Aromitalia Vaiano Mix 3h 26′ 59” + 02′ 11” – 32
61 53 Salton Basei, Marzia 20 Conceria Zabri Fanini Guerciotti 3h 27′ 59” + 03′ 11” + 15
62 134 Klimova, Diana – Russia 3h 28′ 52” + 04′ 04” – 4
63 87 Tomasi, Laura 18 Rappresentativa Veneto 3h 29′ 10” + 04′ 22” – 45
64 153 Schweinberger, Kathrin – Team Stuttgart 3h 29′ 11” + 04′ 23” – 40
65 62 Pavin, Michela 23 Top Girls Fassa Bortolo 3h 29′ 13” + 04′ 25” – 38
66 46 Cesar, Jennifer 28 Servetto Giusta Mix 3h 29′ 13” + 04′ 25” – 36
67 118 Kohoutková, Katerina – Team Dukla Praha 3h 29′ 15” + 04′ 27” – 26
68 89 Marturano, Greta – Rappresentativa Lombardia 3h 29′ 15” + 04′ 27” – 26
69 157 Buchler, Elena – Team Stuttgart 3h 29′ 15” + 04′ 27” – 26
70 119 Neumanová, Tereza – Team Dukla Praha 3h 29′ 16” + 04′ 28” – 22
71 21 Alzini, Martina 20 Alé Cipollini 3h 29′ 16” + 04′ 28” – 22
72 142 Lorkowska, Patrycja – Mat Atom Deweloper 3h 29′ 17” + 04′ 29” – 16
73 135 Badykova, Guinaz – Russia 3h 29′ 18” + 04′ 30” – 13
74 31 Perini, Chiara 19 Giusfredi Bianchi 3h 29′ 19” + 04′ 31” – 12
75 160 Jenal, Annina – Team Stuttgart 3h 29′ 20” + 04′ 32” – 6
76 132 Kalasheeva, Tatiana – Russia 3h 29′ 21” + 04′ 33” + 3
77 60 Mariotto, Sara 20 Top Girls Fassa Bortolo 3h 29′ 22” + 04′ 34” + 7
78 16 Picca, Valentina 29 SC Michela Fanini 3h 29′ 24” + 04′ 36” + 14
79 51 De Iuliis, Manuela 26 Conceria Zabri Fanini Guerciotti 3h 29′ 25” + 04′ 37” + 20
80 165 Hanesova, Livia – Slovakia 3h 29′ 25” + 04′ 37” + 21
81 81 Michieletto, Giovanna – Rappresentativa Veneto 3h 29′ 26” + 04′ 38” + 22
82 162 Jasekova, Tatiana – Slovakia 3h 29′ 29” + 04′ 41” + 33
83 100 Lekuona, Lierni 22 País Vasco 3h 29′ 30” + 04′ 42” + 33
84 147 Yizhak, Hila – Israel 3h 29′ 32” + 04′ 44” + 38
85 67 Folloni, Silvia – Team Chirio-Tre Colli 3h 29′ 36” + 04′ 48” + 40
86 146 Bloch, Shani – Israel 3h 30′ 06” + 05′ 18” – 16
87 133 Chirkova, Sofia – Russia 3h 30′ 09” + 05′ 21” + 8
88 38 Martini, Alessia 25 Aromitalia Vaiano Mix 3h 30′ 10” + 05′ 22” – 14
89 124 Geneleva, Tatyana 20 Astana Women’s Team 3h 31′ 08” + 06′ 20” + 9
90 57 Bartelloni, Beatrice 24 Top Girls Fassa Bortolo 3h 31′ 11” + 06′ 23” – 64
91 14 Dal Magro, Alessia 19 SC Michela Fanini 3h 31′ 11” + 06′ 23” + 20
92 34 Bulleri, Alessia 24 Aromitalia Vaiano Mix 3h 31′ 13” + 06′ 25” – 56
93 126 Iskakova, Amiliya 22 Astana Women’s Team 3h 31′ 17” + 06′ 29” – 36
94 130 Tcymbaliuk, Kseniia – Russia 3h 31′ 18” + 06′ 30” – 26
95 117 Korvasová, Tereza – Team Dukla Praha 3h 31′ 21” + 06′ 33” – 12
96 28 Barbieri, Sara – Giusfredi Bianchi 3h 31′ 23” + 06′ 35” – 7
97 15 Dalla Valle, Elisa 19 SC Michela Fanini 3h 31′ 23” + 06′ 35” – 7
98 154 Schweinberger, Christina – Team Stuttgart 3h 31′ 23” + 06′ 35” – 7
99 155 Neumann, Laura – Team Stuttgart 3h 31′ 23” + 06′ 35” – 6
100 32 Zavalloni, Victoria 18 Giusfredi Bianchi 3h 31′ 26” + 06′ 38” + 6
101 101 Lopez, Enara – País Vasco 3h 31′ 27” + 06′ 39” + 8
102 94 Sessi, Arianna – Rappresentativa Lombardia 3h 31′ 29” + 06′ 41” + 15
103 150 Fishman, Roni – Israel 3h 31′ 31” + 06′ 43” + 18
104 65 Barbieri, Isotta – Team Chirio-Tre Colli 3h 31′ 31” + 06′ 43” + 19
105 70 Saporiti, Gaia – Team Chirio-Tre Colli 3h 31′ 34” + 06′ 46” – 38
106 47 Novikova, Olena – Servetto Giusta Mix 3h 31′ 37” + 06′ 49” + 21
107 98 Suárez, Paula – País Vasco 3h 31′ 45” + 06′ 57” + 5
108 99 Usabiaga, Irene – País Vasco 3h 31′ 51” + 07′ 03” – 83
109 83 Mariotto, Valentina – Rappresentativa Veneto 3h 32′ 04” + 07′ 16” + 22
110 54 Strizzi, Isabella 20 Conceria Zabri Fanini Guerciotti 3h 32′ 09” + 07′ 21” + 8
111 131 Petukhova, Mariia – Russia 3h 32′ 15” + 07′ 27” – 34
112 52 Capobianchi, Giorgia 19 Conceria Zabri Fanini Guerciotti 3h 32′ 19” + 07′ 31” – 12
113 59 Leonardi, Elena 21 Top Girls Fassa Bortolo 3h 34′ 11” + 09′ 23” – 32
114 163 Findrova, Mariana – Slovakia 3h 35′ 58” + 11′ 10” – 7
115 97 Munoz, Mireia – País Vasco 3h 36′ 36” + 11′ 48” + 11
116 66 Barbieri, Sofia – Team Chirio-Tre Colli 3h 37′ 08” + 12′ 20” – 11
117 156 Heidenreich, Franka – Team Stuttgart 3h 39′ 15” + 14′ 27” + 3
118 11 Reati, Vittoria 21 SC Michela Fanini 3h 39′ 24” + 14′ 36” + 11
119 92 Cozzari, Martina – Rappresentativa Lombardia 3h 39′ 27” + 14′ 39” – 11
120 82 Fattori, Giorgia – Rappresentativa Veneto 3h 39′ 31” + 14′ 43” + 8