Fortuneo - Oscaro

Elie Gesbert (Fortuneo – Oscaro) wygrał po pięknej ucieczce pierwszy etap Tour du Limousin.

50. edycja Tour du Limousin rozpoczęła się dzisiaj w Panazol. Na pierwszym etapie do przejechania było 168 kilometrów, a kolarze mieli finiszować w Rochechouart.

Na pierwszej lotnej premii trzy bonusowe sekundy zgarnął Alexis Vuillermoz (AG2R La Mondiale). Dopiero po 40. kilometrach ścigania utworzył się ostateczny odjazd. Jechali w nim Elie Gesbert (Fortuneo – Oscaro) i Flavien Dassonville (HP BTP – Auber93).

Na górskich premiach brylował Dassonville, który został liderem tej klasyfikacji. Natomiast sześć sekund do generalki wywalczył Gesbert. Peleton zdawał się kontrolować sytuację, choć na 25 kilometrów przed metą przewaga wynosiła jeszcze ponad trzy minuty.

Dwójka nie poddawała się, mocno pracowała i na pięć kilometrów przed metą było już pewne, że między sobą rozegrają walkę o etapowy triumf i koszulkę lidera wyścigu. Dwa kilometry dalej na atak zdecydował się Elie Gesbert, ale Flavien Dassonville nie dawał za wygraną.

Ostatecznie to jednak zawodnik Fortuneo – Oscaro zachował więcej sił i mógł cieszyć się ze zwycięstwa. Gesbert został także liderem wyścigu. Drugi był Dassonville, a peleton przyprowadził Mathieu van der Poel (Beobank – Corendon).

Polacy niestety nie startują.

Wyniki pierwszego etapu:

1 * GESBERT Elie Fortuneo – Oscaro FRA les 168 km en 3h54’42” (moy. 42.948 km/h) (b : 16”)
2 DASSONVILLE Flavien HP BTP – Auber 93 FRA 08” (b : 10”)
3 * VAN DER POEL Mathieu Beobank – Corendon NED 18” (b : 4”)
4 * VERMEERSCH Gianni Beobank – Corendon BEL 03h55’00” ‘
5 SIMON Julien Cofidis, Solutions Credits FRA ‘
6 VUILLERMOZ Alexis AG2R La Mondiale FRA ‘ (b : 3”)
7 JULES Justin WB Veranclassic Aquality Prote FRA ‘
8 GAVAZZI Francesco Androni – Sidermec – Bottecchia ITA ‘
9 NAPOLITANO Danilo Wanty – Groupe Gobert ITA ‘
10 * VENDRAME Andrea Androni – Sidermec – Bottecchia ITA ‘
11 * COQUARD Bryan Direct Energie FRA ‘
12 * LEDANOIS Kevin Fortuneo – Oscaro FRA ‘
13 * VAN GINNEKEN Sjoerd Roompot – Nederlandse Loterij NED ‘
14 VANTOMME Maxime WB Veranclassic Aquality Prote BEL ‘
15 * ROTA Lorenzo Bardiani CSF ITA ‘
16 FINETTO Mauro Delko Marseille Provence KTM ITA ‘
17 FONSECA Armindo Fortuneo – Oscaro FRA ‘
18 * CALMEJANE Lilian Direct Energie FRA 25” (b : 1”)
19 MINNAARD Marco Wanty – Groupe Gobert NED ‘
20 BUSATO Matteo Wilier Triestina – Selle Italia ITA ‘
21 MADRAZO RUIZ Angel Delko Marseille Provence KTM ESP ‘
22 * GOUAULT Pierre HP BTP – Auber 93 FRA ‘
23 DUPONT Hubert AG2R La Mondiale FRA ‘
24 * TOUZE Damien HP BTP – Auber 93 FRA ‘
25 * ANDREETTA Simone Bardiani CSF ITA ‘
26 DELAPLACE Anthony Fortuneo – Oscaro FRA ‘
27 * CICCONE Giulio Bardiani CSF ITA ‘
28 * ENGER Sondre AG2R La Mondiale NOR 30”
29 * ZABALA LOPEZ Josu Caja Rural – Seguros RGA ESP ‘
30 * BIDARD François AG2R La Mondiale FRA 32”
31 * ARMIRAIL Bruno FDJ FRA ‘
32 COMBAUD Romain Delko Marseille Provence KTM FRA ‘
33 SICARD Romain Direct Energie FRA 34”
34 * VELASCO Simone Bardiani CSF ITA 38”
35 * OURSELIN Paul Direct Energie FRA 40”
36 WALSLEBEN Philipp Beobank – Corendon GER 41”
37 * LE TURNIER Mathias Cofidis, Solutions Credits FRA 43”
38 GUILLEMOIS Romain Direct Energie FRA ‘
39 * ARANBURU DEBA Alex Caja Rural – Seguros RGA ESP ‘
40 GERARD Arnaud Fortuneo – Oscaro FRA ‘
41 * COSNEFROY Benoit AG2R La Mondiale FRA ‘ (b : 1”)
42 HARDY Romain Fortuneo – Oscaro FRA ‘
43 VACHON Florian Fortuneo – Oscaro FRA ‘
44 JARRIER Benoit Fortuneo – Oscaro FRA ‘
45 HABEAUX Gregory WB Veranclassic Aquality Prote BEL 52”
46 BELLETTI Manuel Wilier Triestina – Selle Italia ITA ‘
47 FRAPPORTI Marco Androni – Sidermec – Bottecchia ITA 54”
48 * MORTIER Julien WB Veranclassic Aquality Prote BEL 56”
49 GAUTIER Cyril AG2R La Mondiale FRA 59”
50 TULIK Angelo Direct Energie FRA 01’01”
51 * SIMION Paolo Bardiani CSF ITA 18”
52 * LASTRA MARTINEZ Jonathan Caja Rural – Seguros RGA ESP 01’47”
53 EDET Nicolas Cofidis, Solutions Credits FRA 01’51” (b : 2”)
54 PRADES REVERTER Eduard Caja Rural – Seguros RGA ESP 01’53”
55 * MARTIN Guillaume Wanty – Groupe Gobert FRA 01’54”
56 * DOUBEY Fabien Wanty – Groupe Gobert FRA ‘
57 * TOUPALIK Adam Beobank – Corendon CZE ‘
58 BAUGNIES Jérôme Wanty – Groupe Gobert BEL ‘
59 LAGUTIN Sergey Gazprom – Rusvelo RUS ‘
60 FEILLU Romain HP BTP – Auber 93 FRA ‘
61 * VAN DER POEL David Beobank – Corendon NED ‘
62 * MENUT David HP BTP – Auber 93 FRA ‘
63 * VENTURINI Clement Cofidis, Solutions Credits FRA 18”
64 * AMEZQUETA MORENO Julen Wilier Triestina – Selle Italia ESP 01’58”
65 TORRES AGUDELO Rodolfo Androni – Sidermec – Bottecchia COL ‘
66 * SHALUNOV Evgeny Gazprom – Rusvelo RUS ‘
67 BALDO Nicolas HP BTP – Auber 93 FRA ‘
68 MEEUSEN Tom Beobank – Corendon BEL 02’03”
69 MEISEN Marcel Beobank – Corendon GER ‘
70 * SENECHAL Florian Cofidis, Solutions Credits FRA 18”
71 BERARD Julien AG2R La Mondiale FRA 02’14”
72 PALINI Andrea Androni – Sidermec – Bottecchia ITA 02’31”
73 * FRAPPORTI Mattia Androni – Sidermec – Bottecchia ITA 02’37”
74 ANTOMARCHI Julien Roubaix – Lille Metropole FRA 02’51”
75 CABOT Jeremy Roubaix – Lille Metropole FRA 04’02”
76 * HOEYBERGHS Daan Beobank – Corendon BEL 04’32”
77 SOLOMENNIKOV Andrei Gazprom – Rusvelo RUS 04’42”
78 * KOBERNYAK Evgeny Gazprom – Rusvelo RUS ‘
79 ERSHOV Artur Gazprom – Rusvelo RUS ‘
80 BAGOT Yoann Cofidis, Solutions Credits FRA ‘
81 BESCOND Jeremy HP BTP – Auber 93 FRA ‘
82 QUEMENEUR Perrig Direct Energie FRA ‘
83 * RODRIGUEZ SALAZAR John Delko Marseille Provence KTM COL ‘
84 VEUCHELEN Frederik Wanty – Groupe Gobert BEL ‘
85 * BARRENETXEA URIARTE Ander Euskadi Basque Country – Muri ESP ‘
86 BRAVO OIARBIDE Garikoitz Euskadi Basque Country – Muri ESP ‘
87 EL FARES Julien Delko Marseille Provence KTM FRA 07’25”
88 DEGAND Thomas Wanty – Groupe Gobert BEL ‘
89 * VAN EMPEL Etienne Roompot – Nederlandse Loterij NED ‘
90 * DERUETTE Thomas WB Veranclassic Aquality Prote BEL ‘
91 KONOVALOVAS Ignatas FDJ LTU ‘
92 OVECHKIN Artem Gazprom – Rusvelo RUS ‘
93 RAIBAUD Jimmy Armée de Terre FRA 07’36”
94 * BARCELO ARAGON Fernando Cofidis, Solutions Credits ESP 07’45”
95 * BALLERINI Davide Androni – Sidermec – Bottecchia ITA 07’53”
96 * ROBEET Ludovic WB Veranclassic Aquality Prote BEL 07’57”
97 * BONUSI Raffaello Androni – Sidermec – Bottecchia ITA 08’02”
98 HUPOND Thierry Delko Marseille Provence KTM FRA ‘
99 BAGUES KALPARSORO Aritz Euskadi Basque Country – Muri ESP ‘
100 * WARNIER Antoine WB Veranclassic Aquality Prote BEL 04h02’44” ‘
101 * IRISARRI RINCON Jon Caja Rural – Seguros RGA ESP 08’05”
102 * MARECZKO Jakub Wilier Triestina – Selle Italia ITA ‘
103 * PELEGRI FERRANDIS Oscar Caja Rural – Seguros RGA ESP ‘
104 * MOSCA Jacopo Wilier Triestina – Selle Italia ITA ‘
105 * BUDDING Martijn Roompot – Nederlandse Loterij NED ‘
106 POZZATO Filippo Wilier Triestina – Selle Italia ITA ‘
107 CECCHIN Alberto Wilier Triestina – Selle Italia ITA ‘
108 SPRENGERS Thomas Sport Vlaanderen – Baloise BEL ‘
109 * TURRIN Alex Wilier Triestina – Selle Italia ITA ‘
110 * LOOIJ Andre Roompot – Nederlandse 10009002287 Loterij NED ‘
111 * NOPPE Christophe Sport Vlaanderen – Baloise BEL ‘
112 * CAMPISTROUS Romain Armée de Terre FRA ‘
113 * LEVEAU Jérémy Roubaix – Lille Metropole FRA ‘
114 GONZALEZ PRIETO Aitor Euskadi Basque Country – Muri ESP ‘
115 GENE Yohann Direct Energie FRA ‘
116 CALLEEUW Joeri Roubaix – Lille Metropole BEL ‘
117 DE PAUW Moreno Sport Vlaanderen – Baloise BEL ‘
118 * WACKERMANN Luca Bardiani CSF ITA 08’09”
119 MARTINEZ Yannick Delko Marseille Provence KTM FRA ‘
120 * STERBINI Simone Bardiani CSF ITA 08’11”
121 * RIESEBEEK Oscar Roompot – Nederlandse Loterij NED 08’36”
122 * ALBANESE Vincenzo Bardiani CSF ITA 09’43”
123 JAKIN Alo HP BTP – Auber 93 EST 10’08”
124 RIBLON Christophe AG2R La Mondiale FRA 10’12”
125 MAIKIN Roman Gazprom – Rusvelo RUS 10’26”
126 STEELS Stijn Sport Vlaanderen – Baloise BEL 11’55”
127 CANAL Fabien Armée de Terre FRA 11’56”
128 DE VRIES Berden Roompot – Nederlandse Loterij NED 12’12”
129 VAN DER LIJKE Nick Roompot – Nederlandse Loterij NED ‘
130 TRONET Steven Armée de Terre FRA ‘
131 * LE ROUX Romain Armée de Terre FRA ‘
132 PEYSKENS Dimitri WB Veranclassic Aquality Prote BEL 12’25”
133 PINEAU Cedric FDJ FRA 12’34”
134 * SEIGLE Romain FDJ FRA ‘
135 * GAUDU David FDJ FRA ‘
136 * GONZALEZ VELASCO Adrian Euskadi Basque Country – Muri ESP 13’16”
137 * PAGE Dylan Caja Rural – Seguros RGA SUI 13’32” 1”
138 LEVARLET Guillaume Wanty – Groupe Gobert FRA 14’50”
139 REZA Kevin FDJ FRA ‘
140 LOUBET Julien Armée de Terre FRA ‘
141 * FERASSE Thibault Armée de Terre FRA 14’52”
142 * IRIZAR LASKURAIN Julen Euskadi Basque Country – Muri ESP 15’14”
143 VEREECKEN Nicolas Roubaix – Lille Metropole BEL 15’22”
144 * SEYNAEVE Lander Roubaix – Lille Metropole BEL 17’51”
145 * KOWALSKI Dylan Roubaix – Lille Metropole FRA ‘
146 ROVNY Ivan Gazprom – Rusvelo RUS ‘
147 * POLS Ruben Sport Vlaanderen – Baloise BEL ‘
148 * VAN ROOY Kenneth Sport Vlaanderen – Baloise BEL ‘

Wycofali się:

DI GREGORIO Rémy Delko Marseille Provence KTM
YSSAAD Yannis Armée de Terre
ITURRIA SEGUROLA Mikel Euskadi Basque Country – Murias
POUILLY Félix Roubaix – Lille Metropole

Klasyfikacja generalna po pierwszym etapie:

1 * GESBERT Elie Fortuneo – Oscaro FRA les 168 km en 3h54’26” (moy. 42,948 km/h)
2 DASSONVILLE Flavien HP BTP – Auber 93 FRA 14”
3 * VAN DER POEL Mathieu Beobank – Corendon NED 30”
4 VUILLERMOZ Alexis AG2R La Mondiale FRA 31”
5 * VERMEERSCH Gianni Beobank – Corendon BEL 34”
6 SIMON Julien Cofidis, Solutions Credits FRA ‘
7 JULES Justin WB Veranclassic Aquality Protect FRA ‘
8 GAVAZZI Francesco Androni – Sidermec – Bottecchia ITA ‘
9 NAPOLITANO Danilo Wanty – Groupe Gobert ITA ‘
10 * VENDRAME Andrea Androni – Sidermec – Bottecchia ITA ‘
11 * COQUARD Bryan Direct Energie FRA ‘
12 * LEDANOIS Kevin Fortuneo – Oscaro FRA ‘
13 * VAN GINNEKEN Sjoerd Roompot – Nederlandse Loterij NED ‘
14 VANTOMME Maxime WB Veranclassic Aquality Protect BEL ‘
15 * ROTA Lorenzo Bardiani CSF ITA ‘
16 FINETTO Mauro Delko Marseille Provence KTM ITA ‘
17 FONSECA Armindo Fortuneo – Oscaro FRA ‘
18 * SIMION Paolo Bardiani CSF ITA ‘
19 * VENTURINI Clement Cofidis, Solutions Credits FRA ‘
20 * SENECHAL Florian Cofidis, Solutions Credits FRA ‘
21 * CALMEJANE Lilian Direct Energie FRA 40”
22 MINNAARD Marco Wanty – Groupe Gobert NED 41”
23 BUSATO Matteo Wilier Triestina – Selle Italia ITA ‘
24 MADRAZO RUIZ Angel Delko Marseille Provence KTM ESP ‘
25 * GOUAULT Pierre HP BTP – Auber 93 FRA ‘
26 DUPONT Hubert AG2R La Mondiale FRA ‘
27 * TOUZE Damien HP BTP – Auber 93 FRA ‘
28 * ANDREETTA Simone Bardiani CSF ITA ‘
29 DELAPLACE Anthony Fortuneo – Oscaro FRA ‘
30 * CICCONE Giulio Bardiani CSF ITA ‘
31 * ENGER Sondre AG2R La Mondiale NOR 46”
32 * ZABALA LOPEZ Josu Caja Rural – Seguros RGA ESP ‘
33 * BIDARD François AG2R La Mondiale FRA 48”
34 * ARMIRAIL Bruno FDJ FRA ‘
35 COMBAUD Romain Delko Marseille Provence KTM FRA ‘
36 SICARD Romain Direct Energie FRA 50”
37 * VELASCO Simone Bardiani CSF ITA 54”
38 * OURSELIN Paul Direct Energie FRA 56”
39 WALSLEBEN Philipp Beobank – Corendon GER 57”
40 * COSNEFROY Benoit AG2R La Mondiale FRA 58”
41 * LE TURNIER Mathias Cofidis, Solutions Credits FRA 59”
42 GUILLEMOIS Romain Direct Energie FRA ‘
43 * ARANBURU DEBA Alex Caja Rural – Seguros RGA ESP ‘
44 GERARD Arnaud Fortuneo – Oscaro FRA ‘
45 HARDY Romain Fortuneo – Oscaro FRA ‘
46 VACHON Florian Fortuneo – Oscaro FRA ‘
47 JARRIER Benoit Fortuneo – Oscaro FRA ‘
48 HABEAUX Gregory WB Veranclassic Aquality Protect BEL 01’08”
49 BELLETTI Manuel Wilier Triestina – Selle Italia ITA ‘
50 FRAPPORTI Marco Androni – Sidermec – Bottecchia ITA 01’10”
51 * MORTIER Julien WB Veranclassic Aquality Protect BEL 01’12”
52 GAUTIER Cyril AG2R La Mondiale FRA 01’15”
53 TULIK Angelo Direct Energie FRA 01’17”
54 * LASTRA MARTINEZ Jonathan Caja Rural – Seguros RGA ESP 02’03”
55 EDET Nicolas Cofidis, Solutions Credits FRA 02’05”
56 PRADES REVERTER Eduard Caja Rural – Seguros RGA ESP 02’09”
57 * MARTIN Guillaume Wanty – Groupe Gobert FRA 02’10”
58 * DOUBEY Fabien Wanty – Groupe Gobert FRA ‘
59 * TOUPALIK Adam Beobank – Corendon CZE ‘
60 BAUGNIES Jérôme Wanty – Groupe Gobert BEL ‘
61 LAGUTIN Sergey Gazprom – Rusvelo RUS ‘
62 FEILLU Romain HP BTP – Auber 93 FRA ‘
63 * VAN DER POEL David Beobank – Corendon NED ‘
64 * MENUT David HP BTP – Auber 93 FRA ‘
65 * AMEZQUETA MORENO Julen Wilier Triestina – Selle Italia ESP 02’14”
66 TORRES AGUDELO Rodolfo Androni – Sidermec – Bottecchia COL ‘
67 * SHALUNOV Evgeny Gazprom – Rusvelo RUS ‘
68 BALDO Nicolas HP BTP – Auber 93 FRA ‘
69 MEEUSEN Tom Beobank – Corendon BEL 02’19”
70 MEISEN Marcel Beobank – Corendon GER ‘
71 BERARD Julien AG2R La Mondiale FRA 02’30”
72 PALINI Andrea Androni – Sidermec – Bottecchia ITA 02’47”
73 * FRAPPORTI Mattia Androni – Sidermec – Bottecchia ITA 02’53”
74 ANTOMARCHI Julien Roubaix – Lille Metropole FRA 03’07”
75 CABOT Jeremy Roubaix – Lille Metropole FRA 04’18”
76 * HOEYBERGHS Daan Beobank – Corendon BEL 04’48”
77 SOLOMENNIKOV Andrei Gazprom – Rusvelo RUS 04’58”
78 * KOBERNYAK Evgeny Gazprom – Rusvelo RUS ‘
79 ERSHOV Artur Gazprom – Rusvelo RUS ‘
80 BAGOT Yoann Cofidis, Solutions Credits FRA ‘
81 BESCOND Jeremy HP BTP – Auber 93 FRA ‘
82 QUEMENEUR Perrig Direct Energie FRA ‘
83 * RODRIGUEZ SALAZAR John Delko Marseille Provence KTM COL ‘
84 VEUCHELEN Frederik Wanty – Groupe Gobert BEL ‘
85 * BARRENETXEA URIARTE Ander Euskadi Basque Country – Murias ESP ‘
86 BRAVO OIARBIDE Garikoitz Euskadi Basque Country – Murias ESP ‘
87 EL FARES Julien Delko Marseille Provence KTM FRA 07’41”
88 DEGAND Thomas Wanty – Groupe Gobert BEL ‘
89 * VAN EMPEL Etienne Roompot – Nederlandse Loterij NED ‘
90 * DERUETTE Thomas WB Veranclassic Aquality Protect BEL ‘
91 KONOVALOVAS Ignatas FDJ LTU ‘
92 OVECHKIN Artem Gazprom – Rusvelo RUS ‘
93 RAIBAUD Jimmy Armée de Terre FRA 07’52”
94 * BARCELO ARAGON Fernando Cofidis, Solutions Credits ESP 08’01”
95 * BALLERINI Davide Androni – Sidermec – Bottecchia ITA 08’09”
96 * ROBEET Ludovic WB Veranclassic Aquality Protect BEL 08’13”
97 * BONUSI Raffaello Androni – Sidermec – Bottecchia ITA 08’18”
98 HUPOND Thierry Delko Marseille Provence KTM FRA ‘
99 BAGUES KALPARSORO Aritz Euskadi Basque Country – Murias ESP ‘
100 * WARNIER Antoine WB Veranclassic Aquality Protect BEL ‘
101 * IRISARRI RINCON Jon Caja Rural – Seguros RGA ESP 08’21”
102 * MARECZKO Jakub Wilier Triestina – Selle Italia ITA ‘
103 * PELEGRI FERRANDIS Oscar Caja Rural – Seguros RGA ESP ‘
104 * MOSCA Jacopo Wilier Triestina – Selle Italia ITA ‘
105 * BUDDING Martijn Roompot – Nederlandse Loterij NED ‘
106 POZZATO Filippo Wilier Triestina – Selle Italia ITA ‘
107 CECCHIN Alberto Wilier Triestina – Selle Italia ITA ‘
108 SPRENGERS Thomas Sport Vlaanderen – Baloise BEL
109 * TURRIN Alex Wilier Triestina – Selle Italia ITA ‘
110 * LOOIJ Andre Roompot – Nederlandse Loterij NED ‘
111 * NOPPE Christophe Sport Vlaanderen – Baloise BEL ‘
112 * CAMPISTROUS Romain Armée de Terre FRA ‘
113 * LEVEAU Jérémy Roubaix – Lille Metropole FRA ‘
114 GONZALEZ PRIETO Aitor Euskadi Basque Country – Murias ESP ‘
115 GENE Yohann Direct Energie FRA ‘
116 CALLEEUW Joeri Roubaix – Lille Metropole BEL ‘
117 DE PAUW Moreno Sport Vlaanderen – Baloise BEL ‘
118 * WACKERMANN Luca Bardiani CSF ITA 08’25”
119 MARTINEZ Yannick Delko Marseille Provence KTM FRA ‘
120 * STERBINI Simone Bardiani CSF ITA 08’27”
121 * RIESEBEEK Oscar Roompot – Nederlandse Loterij NED 08’52”
122 * ALBANESE Vincenzo Bardiani CSF ITA 09’59”
123 JAKIN Alo HP BTP – Auber 93 EST 10’24”
124 RIBLON Christophe AG2R La Mondiale FRA 10’28”
125 MAIKIN Roman Gazprom – Rusvelo RUS 10’42”
126 STEELS Stijn Sport Vlaanderen – Baloise BEL 12’11”
127 CANAL Fabien Armée de Terre FRA 12’12”
128 DE VRIES Berden Roompot – Nederlandse Loterij NED 12’28”
129 VAN DER LIJKE Nick Roompot – Nederlandse Loterij NED ‘
130 TRONET Steven Armée de Terre FRA ‘
131 * LE ROUX Romain Armée de Terre FRA ‘
132 PEYSKENS Dimitri WB Veranclassic Aquality Protect BEL 12’41”
133 PINEAU Cedric FDJ FRA 12’50”
134 * SEIGLE Romain FDJ FRA ‘
135 * GAUDU David FDJ FRA ‘
136 * GONZALEZ VELASCO Adrian Euskadi Basque Country – Murias ESP 13’32”
137 * PAGE Dylan Caja Rural – Seguros RGA SUI 13’47”
138 LEVARLET Guillaume Wanty – Groupe Gobert FRA 15’06”
139 REZA Kevin FDJ FRA ‘
140 LOUBET Julien Armée de Terre FRA ‘
141 * FERASSE Thibault Armée de Terre FRA 15’08”
142 * IRIZAR LASKURAIN Julen Euskadi Basque Country – Murias ESP 15’30”
143 VEREECKEN Nicolas Roubaix – Lille Metropole BEL 15’38”
144 * SEYNAEVE Lander Roubaix – Lille Metropole BEL 18’07”
145 * KOWALSKI Dylan Roubaix – Lille Metropole FRA ‘
146 ROVNY Ivan Gazprom – Rusvelo RUS ‘
147 * POLS Ruben Sport Vlaanderen – Baloise BEL ‘
148 * VAN ROOY Kenneth Sport Vlaanderen – Baloise BEL ‘

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments