Cannondale-Drapac / slipstreamsports.com

Podczas gdy Andrew Talansky i Rigoberto Uran podzielą się odpowiedzialnością za dobry wynik w klasyfikacji generalnej Wielkiej Pętli, Pierre Rolland polować będzie na etapowe zwycięstwa.

Chociaż występuje w wielkich tourach ze zmiennym szczęściem, ekipę Jonathana Vaughtersa jak zwykle charakteryzuje entuzjazm i wola wzajemnej współpracy.

Wystartujemy w wyścigu z dwoma liderami, Andrew i Rigo. Ambicje dotyczące klasyfikacji generalnej nie odwiodą nas jednak od walki o zwycięstwa etapowe. W drużynie widzę entuzjazm. Widzę potencjał. Widzę też jakość i moc. Widzę grupę ludzi, którzy gotowi są siebie wspierać,

– ogłaszając skład powiedział dyrektor sportowy Cannondale-Drapac, Charles Wegelius.

Obok Rollanda, w odjazdach dnia z pewnością zobaczymy zaprawionych w harcach Simona Clarke’a i Dylana Van Baarle oraz nieobliczalnego Alberto Bettiola. Chociaż to już jego siódmy sezon w gronie zawodowców, w Tour de France zadebiutuje Taylor Phinney, pierwszego dnia rozgrywania imprezy otrzymując szansę na wywalczenie wymarzonej koszulki lidera wyścigu.

 

Skład Cannondale-Drapac na Tour de France 2017: Alberto Bettiol, Patrick Bevin, Nate Brown, Simon Clarke, Andrew Talansky, Taylor Phinney, Pierre Rolland, Rigoberto Urán, Dylan Van Baarle

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments