Enea Bydgoszcz Triathlon zbliża się wielkimi krokami! Lista uczestników imprezy w tym roku jest już prawie zapełniona. Prawie…

We współpracy ze Squeezy, niemiecką marką tworzącą wysokiej klasy produkty energetyczne, mamy do rozdania jeden z ostatnich pakietów startowych na triathlonowy event roku 2017! Są tu z nami TRImiłośnicy? Jeśli nie zdążyłeś zapisać się na EBT bądź znasz kogoś, dla kogo było to marzenie w tym sezonie, możesz zdobyć wjazd na bydgoskie wyzwanie. Weź udział w konkursie na pakiet startowy i zostań zwycięzcą last minute!

Sam triathlon w Bydgoszczy to jednak nic w porównaniu z zadaniem, które stoi właśnie przed Tobą. Zanim staniesz do rywalizacji na starcie EBT, zrób jeszcze jeden ważny krok. Pakiet startowy trafi w ręce osoby, która najciekawiej, najbardziej pasjonująco i najbardziej sportowo zrealizuje konkursowe wymagania. Co należy zrobić, aby wygrać?

Na adres mailowy konkurs@naszosie.pl napisz, co lub kto najbardziej motywuje Cię do podejmowania kolejnych sportowych wyzwań.

Być może to właśnie Ty staniesz przed szansą zrobienia swojej życiówki na początku lipca w Bydgoszczy! Na zgłoszenia czekamy do 23.06.2017 r. do godz. 23:59.

Zrób przyjemność sobie bądź bliskim i weź udział w rywalizacji. Być może ostatni pakiet na Enea Bydgoszcz Triathlon będzie Twój, a zgodnie z zasadą „ostatni będą pierwszymi”, wróżymy zwycięzcy konkursu duży sukces.

Powodzenia!

Regulamin konkursu > TUTAJ

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments