Wiele osób w trakcie intensywnego wysiłku zapomina o odpowiedniej częstotliwości nawadniania. Nie każdy wie, że ubytek płynów skutkuje znaczącym pogorszeniem nie tylko wyników, ale i samopoczucia.

Skutkiem nierozsądnego przyjmowania płynów może być osłabienie nazywane popularnie wśród kolarzy „bombą” lub nawet nieukończenie wyścigu. Konieczność udzielania pomocy medycznej przez służby ratunkowe nie należy do przyjemnych, zatem warto zatroszczyć się o zdrowie. Z pomocą dla kolarzy przychodzi Squeezy – marka oferująca szeroką gamę napojów pełnych energii. Różne smaki, inne zastosowania, jednak cel tylko jeden – sprawić, abyś mógł poczuć się mocniejszy zarówno przed wysiłkiem, podczas, jak i po nim. Wybierz to, co sprawdzone i polecane przez wiele osób na całym świecie. Napoje energetyczne przyniosą ulgę suchemu gardłu, a samemu sportowcowi zapewnią świeżą dawkę mocy. Jak perfekcyjnie przygotować się na każdy moment?!

Przed wysiłkiem zadbaj o odpowiednią ilość energii

Napój węglowodanowy Squeezy Carbo Load Drink to napój uzupełniający zasoby energii przed intensywnym wysiłkiem fizycznym. Produkt jest bogaty w węglowodany złożone i proste, dlatego dba o maksymalne naładowanie mocy przed każdymi zawodami kolarskimi. W składzie nie znajdziesz sztucznych barwników czy też zbędnych dodatków, które obciążą Twój żołądek, a przyjemny cytrynowy smak wynika z naturalnych substancji. Warto podkreślić, że napoje Squeezy są wolne od składników pochodzenia zwierzęcego, dzięki czemu idealnie nadają się dla wegan, a brak glutenu i laktozy sprawia, że to idealne rozwiązaniem dla osób nietolerujących tych związków. Aby w pełni wykorzystać możliwości Squeezy Carbo Load Drink oraz swojego organizmu zaleca się spożycie 500 ml napoju dziennie w okresie 3 dni przed zawodami.

W trakcie wysiłku – niech energia Cię nie opuszcza!

Izotoniczny napój o orzeźwiającym pomarańczowym smaku stworzony z myślą o sportowcach sprawia, że napój energetyczny Squeezy Energy Drink doskonale nadaje się podczas jazdy na rowerze. Skład został oparty na węglowodanach różnego typu w tym maltodekstrynie, fruktozie i glukozie. Produkt pozwala szybko i na długo uzupełnić zapasy energii, a dodatek soli potasu i sodu wspomaga gospodarkę mineralną całego organizmu. Brak sztucznych składników, słodzików oraz barwników gwarantuje, że napój jest łatwo przyswajalny i nie obciąża żołądka. Warto wspomnieć także o niskiej osmolalności, czyli niewielkiemu stężeniu luźnych cząstek w rozpuszczonym Squeezy Energy Drink. W ten sposób poprawia się absorpcja energii w organizmie.

Napój energetyczny z kofeiną Squeezy Super Energy Drink o smaku słodkiego grejpfruta to wzbogacony o dawkę kofeiny popularny napój Energy Drink. W tym przypadku naukowo udowodniony jest pozytywny wpływ kofeiny na wydolność sportowca. Skład produktu, podobnie jak wcześniejsze, jest pozbawiony sztucznych słodzików i barwników, więc nie ciąży kolarzowi i łatwo się go przyswaja. Wsiadając na rower, nie można zapomnieć podczas przeprawy o doładowaniu mocy – Squeezy Super Energy Drink wspomoże dodatkowo pobudzającą kofeiną, abyś mógł ruszyć po swoje!

Ciągle mało? Mamy więcej propozycji! Napój energetyczny z kolagenem Squeezy Energy Forti Drink uzupełni moc jeszcze skuteczniej dzięki dodatkowi FORTIGEL. Opatentowana formuła kolagenu w formie hydrolizowanej cechuje się naukowo potwierdzoną skutecznością w odbudowie chrząstek i wspomaganiu stawów narażonych na wytężony wysiłek fizyczny. Tak jak w poprzednich napojach, Squeezy Energy Forti Drink również jest bogaty w węglowodany, które szybko i na długo ładują baterie. Z takim wsparciem każdy rowerowy szlak można pokonać jeszcze skuteczniej.

Regeneracja matką sukcesu

Aby osiągać wyniki i piąć się w górę w sportowym świecie oprócz treningu ważna jest odpowiednia regeneracja. To właśnie w trakcie odpoczynku nasz organizm poprawia swoje parametry i to wtedy „łapiemy” formę. Z pomocą przychodzi napój proteinowy Squeezy Protein Energy Drink, który doskonale wspomaga procesy regeneracyjne mięśni po ciężkim wysiłku. Duża zawartość białka (30%) w odpowiednim stosunku do węglowodanów (60%) działa kojąco na mięśnie i odbudowuje zapasy energetyczne utracone w trakcie aktywności. Całość dopełnia pyszny, czekoladowy smak – żaden zawodnik nie oprze się Squeezy Protein Energy Drink. Dodatek niezbędnych witamin i minerałów skutecznie rekompensuje ubytek tych cennych mikroskładników i sprawia, że jest to niezastąpiony produkt dla kolarzy!

Squeezy kompleksowo dba o rowerzystów poprzez tworzenie najzdrowszych i najbardziej zaawansowanych suplementów. Przekonaj się sam i sprawdź bogatą ofertę na www.squeezy.com.pl. Wygrywanie jeszcze nigdy nie było tak zdrowe, smaczne i przyjemne!

Artykuł sponsorowany