Foto: Belga

Francuz wygrał pierwszy etap i został liderem wyścigu.

Na rozpoczęcie zmagań do pokonania było 178km z Lochristi do Knokke-Heist. W drugiej części czekały nawet dwa odcinki bruku, a sama meta znajdowała się na szczycie krótkiej, ale “sztywnej” wspinaczki.

Ucieczkę dnia stworzyło pięciu kolarzy – Lasse Norman Hansen (Aqua Blue Sport), Kenneth Vanbilsen (Cofidis), Brian Van Goethem (Roompot-Nederlandse Loterij), Ludwig de Winter (WB Veranclassic Aqua Protect) i Timothy Stevens (Pauwels sauzen – Vastgoedservice), ale peleton był bezlitosny i nie pozwolił grupce na większe harce. Na ostatnim okrążeniu pojawiło się jeszcze kilka ataków – m.in. Hansena, ale 8km wszyscy byli razem i wyglądało na to, że o zwycięstwie zdecyduje sprint. Niestety około 150m przed metą doszło do sporej kraksy, która zatrzymała większą część peletonu.

Na trudnej ostatniej prostej najlepiej poradził sobie Bryan Coquard (Direct-Energie). Francuz wyprzedził Jensa Debusschere (Lotto-Soudal) oraz Daniela McLay (Fortuneo-Vital Concept) i jutro pojedzie w koszulce lidera.

Wyniki pierwszego etapu:

1 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie 4:08:58
2 Jens Debusschere (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
3 Daniel McLay (GBr) Fortuneo – Vital Concept 0:00:00
4 Tom Van Asbroeck (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:00
5 Roy Jans (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:00:00
6 Bert Van Lerberghe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
7 Baptiste Planckaert (Bel) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
8 Michaël Van Staeyen (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
9 Kenny Dehaes (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:00:00
10 Nicolas Marini (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:00:00
11 Piet Allegaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
12 Joeri Stallaert (Bel) Cibel – Cebon 0:00:00
13 Tom Meeusen (Bel) Beobank – Corendon 0:00:00
14 Yves Lampaert (Bel) Quick Step Floors 0:00:00
15 Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
16 Oliver Naesen (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:00
17 Raymond Kreder (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:00
18 Boy Van Poppel (Ned) Trek – Segafredo 0:00:00
19 Kevyn Ista (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:00:00
20 Kévin Ledanois (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:00:00
21 Jürgen Roelandts (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
22 Gianni Vermeersch (Bel) Beobank – Corendon 0:00:00
23 Tim Merlier (Bel) Vérandas Willems – Crelan 0:00:00
24 Romain Cardis (Fra) Direct Energie 0:00:00
25 Marcel Meisen (GER) Beobank – Corendon 0:00:00
26 Stijn Steels (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
27 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:00:00
28 Corné Van Kessel (Ned) Telenet – Fidea Lions 0:00:00
29 Maxime Vantomme (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:00:00
30 Elie Gesbert (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:00:00
31 Philippe Gilbert (Bel) Quick Step Floors 0:00:00
32 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:00:00
33 Maarten Wynants (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:00
34 Elmar Reinders (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:00
35 Julien Mortier (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:00
36 Mathias De Witte (Bel) Cibel – Cebon 0:00:00
37 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie 0:00:00
38 Sven Erik Bystrøm (Nor) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
39 Jenthe Biermans (Bel) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
40 David Van Der Poel (Ned) Beobank – Corendon 0:00:00
41 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
42 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport 0:00:00
43 Jimmy Duquennoy (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:00:00
44 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team 0:00:00
45 Pierpaolo De Negri (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:00:00
46 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team 0:00:00
47 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport 0:00:00
48 Arjen Livyns (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:00:00
49 Maurits Lammertink (Ned) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
50 Rémi Cavagna (Fra) Quick Step Floors 0:00:00
51 Huub Duijn (Ned) Vérandas Willems – Crelan 0:00:00
52 Aaron Verwilst (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:00
53 Timothy Dupont (Bel) Vérandas Willems – Crelan 0:00:00
54 Tim Declercq (Bel) Quick Step Floors 0:00:00
55 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
56 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek – Segafredo 0:00:00
57 Grégory Rast (SUI) Trek – Segafredo 0:00:00
58 Iuri Filosi (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:00:00
59 Julien Morice (Fra) Direct Energie 0:00:00
60 Anthony Turgis (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
61 Thijs Aerts (Bel) Telenet – Fidea Lions 0:00:00
62 Simon Špilak (Slo) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
63 Adam Toupalík (Cze) Beobank – Corendon 0:00:00
64 Pim Ligthart (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:00
65 Vincent Baestaens (Bel) Telenet – Fidea Lions 0:00:00
66 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:00
67 Nicolas Cleppe (Bel) Telenet – Fidea Lions 0:00:00
68 Martijn Tusveld (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:00
69 Lars Van Der Haar (Ned) Telenet – Fidea Lions 0:00:00
70 Taco Van Der Hoorn (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:00
71 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:00:00
72 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
73 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
74 Olivier Pardini (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:00:00
75 Ludwig De Winter (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:00:00
76 Wout Van Aert (Bel) Vérandas Willems – Crelan 0:00:00
77 Jim Aernouts (Bel) Telenet – Fidea Lions 0:00:00
78 Alexander Geuens (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:00:00
79 Rúben Guerreiro (Por) Trek – Segafredo 0:00:00
80 Jelle Vanendert (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
81 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport 0:00:00
82 Stefan Denifl (AUT) Aqua Blue Sport 0:00:00
83 Maxime Bouet (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:00:00
84 Tony Martin (GER) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
85 Rayane Bouhanni (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
86 Rein Taaramäe (Est) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
87 Benoît Jarrier (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:00:00
88 Dion Smith (NZl) Wanty – Groupe Gobert 0:00:00
89 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:00
90 Julien Vermote (Bel) Quick Step Floors 0:00:00
91 Jan Bakelants (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:00
92 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:00:00
93 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
94 Jimmy Janssens (Bel) Cibel – Cebon 0:00:00
95 Gerry Druyts (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:00:00
96 Michael Boroš (Cze) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:00:00
97 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport 0:00:00
98 Brecht Ruyters (Bel) Cibel – Cebon 0:00:00
99 Erwann Corbel (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:00:00
100 Simone Antonini (Ita) Wanty – Groupe Gobert 0:00:00
101 Wesley Kreder (Ned) Wanty – Groupe Gobert 0:00:00
102 Damiano Cunego (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:00:00
103 Marino Kobayashi (Jpn) Nippo – Vini Fantini 0:00:00
104 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie 0:00:00
105 Gianni Marchand (Bel) Cibel – Cebon 0:00:00
106 Stan Godrie (Ned) Vérandas Willems – Crelan 0:00:00
107 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team 0:00:00
108 Marcel Sieberg (GER) Lotto – Soudal 0:00:00
109 Michael Goolaerts (Bel) Vérandas Willems – Crelan 0:00:00
110 Remy Mertz (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
111 Toon Aerts (Bel) Telenet – Fidea Lions 0:00:00
112 Florian Sénéchal (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
113 Daan Soete (Bel) Telenet – Fidea Lions 0:00:00
114 Loïc Chetout (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
115 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
116 Anthony Perez (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
117 Tiesj Benoot (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
118 Yohann Gène (Fra) Direct Energie 0:00:00
119 Petr Vakoc (Cze) Quick Step Floors 0:00:00
120 Kohei Uchima (Jpn) Nippo – Vini Fantini 0:00:00
121 Sander Cordeel (Bel) Vérandas Willems – Crelan 0:00:00
122 Matti Breschel (Den) Astana Pro Team 0:00:00
123 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport 0:00:00
124 Johannes De Paepe (Bel) Cibel – Cebon 0:00:00
125 Nikolas Maes (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
126 Adrien Petit (Fra) Direct Energie 0:00:00
127 Kevin De Jonghe (Bel) Cibel – Cebon 0:00:00
128 Francis Mourey (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:00:00
129 Niki Terpstra (Ned) Quick Step Floors 0:02:07
130 Michiel Dieleman (Bel) Cibel – Cebon 0:00:00
131 Jelle Wallays (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
132 Brian Van Goethem (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:00
133 Philipp Walsleben (GER) Beobank – Corendon 0:00:00
134 Rob Leemans (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:00:00
135 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:00:00
136 Timothy Stevens (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:02:09
137 Jens Adams (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:00:00
138 Danilo Napolitano (Ita) Wanty – Groupe Gobert 0:02:09
139 Jens Keukeleire (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:00
140 Gregory Daniel (USA) Trek – Segafredo 0:00:00
141 Lukas Spengler (SUI) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:00:00
142 Mathieu Van Der Poel (Ned) Beobank – Corendon 0:02:21
143 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
144 Milan Menten (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:00
145 Truls Korsæth (Nor) Astana Pro Team 0:00:00
146 Brecht Dhaene (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:00:00
147 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie 0:00:00
148 Daan Hoeyberghs (Bel) Beobank – Corendon 0:00:00
149 Lawrence Naesen (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:00:00
150 Matthias Brändle (AUT) Trek – Segafredo 0:00:00
151 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
152 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:00:00
153 Andrew Fenn (GBr) Aqua Blue Sport 0:04:09
154 Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
DSQ Dries De Bondt (Bel) Vérandas Willems – Crelan
DNF Martyn Irvine (Irl) Aqua Blue Sport

Klasyfikacja generalna po pierwszym etapie:

1 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie 4:08:48
2 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport 0:00:01
3 Jens Debusschere (Bel) Lotto – Soudal 0:00:04
4 Daniel McLay (GBr) Fortuneo – Vital Concept 0:00:06
5 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:00:06
6 Oliver Naesen (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:08
7 Philippe Gilbert (Bel) Quick Step Floors 0:00:08
8 Elie Gesbert (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:00:09
9 Tom Van Asbroeck (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:10
10 Roy Jans (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:00:10
11 Bert Van Lerberghe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:10
12 Baptiste Planckaert (Bel) Team Katusha – Alpecin 0:00:10
13 Michaël Van Staeyen (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:00:10
14 Kenny Dehaes (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:00:10
15 Nicolas Marini (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:00:10
16 Piet Allegaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:10
17 Joeri Stallaert (Bel) Cibel – Cebon 0:00:10
18 Tom Meeusen (Bel) Beobank – Corendon 0:00:10
19 Yves Lampaert (Bel) Quick Step Floors 0:00:10
20 Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:10
21 Raymond Kreder (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:10
22 Boy Van Poppel (Ned) Trek – Segafredo 0:00:10
23 Kevyn Ista (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:00:10
24 Kévin Ledanois (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:00:10
25 Jürgen Roelandts (Bel) Lotto – Soudal 0:00:10
26 Gianni Vermeersch (Bel) Beobank – Corendon 0:00:10
27 Tim Merlier (Bel) Vérandas Willems – Crelan 0:00:10
28 Romain Cardis (Fra) Direct Energie 0:00:10
29 Marcel Meisen (GER) Beobank – Corendon 0:00:10
30 Stijn Steels (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:10
31 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:00:10
32 Corné Van Kessel (Ned) Telenet – Fidea Lions 0:00:10
33 Maxime Vantomme (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:00:10
34 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:00:10
35 Maarten Wynants (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:10
36 Elmar Reinders (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:10
37 Julien Mortier (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:10
38 Mathias De Witte (Bel) Cibel – Cebon 0:00:10
39 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie 0:00:10
40 Sven Erik Bystrøm (Nor) Team Katusha – Alpecin 0:00:10
41 Jenthe Biermans (Bel) Team Katusha – Alpecin 0:00:10
42 David Van Der Poel (Ned) Beobank – Corendon 0:00:10
43 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:10
44 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport 0:00:10
45 Jimmy Duquennoy (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:00:10
46 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team 0:00:10
47 Pierpaolo De Negri (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:00:10
48 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team 0:00:10
49 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport 0:00:10
50 Arjen Livyns (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:00:10
51 Maurits Lammertink (Ned) Team Katusha – Alpecin 0:00:10
52 Rémi Cavagna (Fra) Quick Step Floors 0:00:10
53 Huub Duijn (Ned) Vérandas Willems – Crelan 0:00:10
54 Aaron Verwilst (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:10
55 Timothy Dupont (Bel) Vérandas Willems – Crelan 0:00:10
56 Tim Declercq (Bel) Quick Step Floors 0:00:10
57 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team 0:00:10
58 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek – Segafredo 0:00:10
59 Grégory Rast (SUI) Trek – Segafredo 0:00:10
60 Iuri Filosi (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:00:10
61 Julien Morice (Fra) Direct Energie 0:00:10
62 Anthony Turgis (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:10
63 Thijs Aerts (Bel) Telenet – Fidea Lions 0:00:10
64 Simon Špilak (Slo) Team Katusha – Alpecin 0:00:10
65 Adam Toupalík (Cze) Beobank – Corendon 0:00:10
66 Pim Ligthart (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:10
67 Vincent Baestaens (Bel) Telenet – Fidea Lions 0:00:10
68 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:10
69 Nicolas Cleppe (Bel) Telenet – Fidea Lions 0:00:10
70 Martijn Tusveld (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:10
71 Lars Van Der Haar (Ned) Telenet – Fidea Lions 0:00:10
72 Taco Van Der Hoorn (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:10
73 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:00:10
74 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:10
75 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:10
76 Olivier Pardini (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:00:10
77 Ludwig De Winter (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:00:10
78 Wout Van Aert (Bel) Vérandas Willems – Crelan 0:00:10
79 Jim Aernouts (Bel) Telenet – Fidea Lions 0:00:10
80 Alexander Geuens (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:00:10
81 Rúben Guerreiro (Por) Trek – Segafredo 0:00:10
82 Jelle Vanendert (Bel) Lotto – Soudal 0:00:10
83 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport 0:00:10
84 Stefan Denifl (AUT) Aqua Blue Sport 0:00:10
85 Maxime Bouet (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:00:10
86 Tony Martin (GER) Team Katusha – Alpecin 0:00:10
87 Rayane Bouhanni (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:10
88 Rein Taaramäe (Est) Team Katusha – Alpecin 0:00:10
89 Benoît Jarrier (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:00:10
90 Dion Smith (NZl) Wanty – Groupe Gobert 0:00:10
91 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:10
92 Julien Vermote (Bel) Quick Step Floors 0:00:10
93 Jan Bakelants (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:10
94 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:00:10
95 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 0:00:10
96 Jimmy Janssens (Bel) Cibel – Cebon 0:00:10
97 Gerry Druyts (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:00:10
98 Michael Boroš (Cze) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:00:10
99 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport 0:00:10
100 Brecht Ruyters (Bel) Cibel – Cebon 0:00:10
101 Erwann Corbel (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:00:10
102 Simone Antonini (Ita) Wanty – Groupe Gobert 0:00:10
103 Wesley Kreder (Ned) Wanty – Groupe Gobert 0:00:10
104 Damiano Cunego (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:00:10
105 Marino Kobayashi (Jpn) Nippo – Vini Fantini 0:00:10
106 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie 0:00:10
107 Gianni Marchand (Bel) Cibel – Cebon 0:00:10
108 Stan Godrie (Ned) Vérandas Willems – Crelan 0:00:10
109 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team 0:00:10
110 Marcel Sieberg (GER) Lotto – Soudal 0:00:10
111 Michael Goolaerts (Bel) Vérandas Willems – Crelan 0:00:10
112 Remy Mertz (Bel) Lotto – Soudal 0:00:10
113 Toon Aerts (Bel) Telenet – Fidea Lions 0:00:10
114 Florian Sénéchal (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:10
115 Daan Soete (Bel) Telenet – Fidea Lions 0:00:10
116 Loïc Chetout (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:10
117 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:00:10
118 Anthony Perez (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:10
119 Tiesj Benoot (Bel) Lotto – Soudal 0:00:10
120 Yohann Gène (Fra) Direct Energie 0:00:10
121 Petr Vakoc (Cze) Quick Step Floors 0:00:10
122 Kohei Uchima (Jpn) Nippo – Vini Fantini 0:00:10
123 Sander Cordeel (Bel) Vérandas Willems – Crelan 0:00:10
124 Matti Breschel (Den) Astana Pro Team 0:00:10
125 Johannes De Paepe (Bel) Cibel – Cebon 0:00:10
126 Nikolas Maes (Bel) Lotto – Soudal 0:00:10
127 Adrien Petit (Fra) Direct Energie 0:00:10
128 Kevin De Jonghe (Bel) Cibel – Cebon 0:00:10
129 Francis Mourey (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:00:10
130 Michiel Dieleman (Bel) Cibel – Cebon 0:00:10
131 Jelle Wallays (Bel) Lotto – Soudal 0:00:10
132 Brian Van Goethem (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:10
133 Philipp Walsleben (GER) Beobank – Corendon 0:00:10
134 Rob Leemans (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:00:10
135 Jens Adams (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:00:10
136 Jens Keukeleire (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:10
137 Gregory Daniel (USA) Trek – Segafredo 0:00:10
138 Lukas Spengler (SUI) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:00:10
139 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:00:10
140 Milan Menten (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:10
141 Truls Korsæth (Nor) Astana Pro Team 0:00:10
142 Brecht Dhaene (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:00:10
143 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie 0:00:10
144 Daan Hoeyberghs (Bel) Beobank – Corendon 0:00:10
145 Lawrence Naesen (Bel) WB Veranclassic – Aqua Protect 0:00:10
146 Matthias Brändle (AUT) Trek – Segafredo 0:00:10
147 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team 0:00:10
148 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:00:10
149 Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:10
150 Niki Terpstra (Ned) Quick Step Floors 0:02:17
151 Timothy Stevens (Bel) Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Continental Team 0:02:19
152 Danilo Napolitano (Ita) Wanty – Groupe Gobert 0:02:19
153 Mathieu Van Der Poel (Ned) Beobank – Corendon 0:02:31
154 Andrew Fenn (GBr) Aqua Blue Sport 0:04:19