Thomas Boudat (Direct Energie) wygrał po finiszu z małej grupki trzeci etap Settimana Internazionale Coppi e Bartali. Drugi był Alan Banaszek (CCC Sprandi Polkowice)!

171 kilometrów ze startem i metą w Crevalcore – tak przedstawiał się trzeci etap wyścigu Settimana Internazionale Coppi e Bartali. Profil był płaski jak stół i szansę na zwycięstwo mieli sprinterzy.

W ucieczkę dia zabrali się: Davide Ballerini (Androni – Sidermec), Josu Zabala (Caja Rural – Seguros RGA) i Niccolò Salvietti (Sangemini – Mg. K. Vis). Jednak ta trójka 70 kilometrów przed metą została doścignięta.

Peleton podzielił się, a na czele kręcili: Wiliam Clarke (Cannondale – Drapac), Romain Sicard (Direct Energie), Maxime Bouet (Fortuneo – Vital Concept), Perrig Quemeneur (Direct Energie), Bryan Nauleau (Direct Energie), Calderon (Bicicleteas Strongman),Justin Oien (Caja Rural – Seguros RGA), Laurent Pichon (Fortuneo – Vital Concept), Jonathan Hivert (Fortuneo – Vital Concept), Toms Skujins (Cannondale – Drapac), Florian Vachon (Fortuneo – Vital Concept), Jaime Roson (Caja Rural – Seguros RGA), Ian Boswell (Sky), Armindo Fonseca (Fortuneo – Vital Concept), Niccolò Salvietti (Sangemini – Mg. K Vis), Alan Banaszek (CCC Sprandi Polkowice), Lilian Calmejane (Direct Energie), Angelo Tulik (Direct Energie), Thomas Boudat (Direct Energie) i Alexander Evtushenko (Lokosphinx).

Mocna grupa szybko uzyskała przewagę i wiadomo było, że to wśród nich mieliśmy etapowego zwycięzcę. Najszybszy okazał się Thomas Boudat (Direct Energie), który na kresce pokonał Alana Banaszka (CCC Sprandi Polkowice). To kolejny świetny wynik młodego kolarza CCC!

Trzeci był Wiliam Clarke (Cannondale – Drapac). Liderem pozostał Toms Skujins (Cannondale – Drapac), który zajął dzisiaj piąte miejsce.

Wyniki trzeciego etapu:

1 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie 3:57:50
2 Alan Banaszek (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:00
3 William Clarke (Aus) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:00
4 Armindo Fonseca (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:00:00
5 Toms Skujins (Lat) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:00
6 Maxime Bouet (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:00:00
7 Stanislau Bazhkou (Blr) Minsk Cycling Club 0:00:00
8 Justin Oien (USA) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
9 Niccolo’ Salvietti (Ita) Sangemini – MG.Kvis 0:00:00
10 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie 0:00:00
11 Florian Vachon (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:00:00
12 Laurent Pichon (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:00:00
13 Ian Boswell (USA) Team Sky 0:00:00
14 Jaime Roson Garcia (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
15 Romain Sicard (Fra) Direct Energie 0:00:00
16 Steven Calderon Porras (Col) Bicicletas Strongman 0:00:00
17 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie 0:00:00
18 Jonathan Hivert (Fra) Direct Energie 0:00:14
19 Brian Nauleau (Fra) Direct Energie 0:00:14
20 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:37
21 Ryan Gibbons (RSA) Team Dimension Data 0:00:37
22 Filippo Fortin (Ita) Tirol Cycling Team 0:00:37
23 Eduard Michael Grosu (Rou) Nippo – Vini Fantini 0:00:37
24 Elia Viviani (Ita) Team Sky 0:00:37
25 Siarhei Papok (Blr) Minsk Cycling Club 0:00:37
26 Jonas Koch (GER) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:37
27 Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) Team Dimension Data 0:00:37
28 Fabio Tommassini (Ita) D’Amico – Utensilnord 0:00:37
29 Jonathan Lastra Martinez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:37
30 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:00:37
31 Nicola Gaffurini (Ita) Sangemini – MG.Kvis 0:00:37
32 Dmitrii Sokolov (Rus) Lokosphinx 0:00:37
33 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:37
34 Sebastian Lander (Den) GM Europa Ovini 0:00:37
35 Rodolfo Torres Agudelo (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:37
36 Simone Bernardini (Ita) Sangemini – MG.Kvis 0:00:37
37 Marco Canola (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:00:37
38 Giovanni Carboni (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:37
39 František Sisr (Cze) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:37
40 Davide Orrico (Ita) Sangemini – MG.Kvis 0:00:37
41 Dmitrii Strakhov (Rus) Lokosphinx 0:00:37
42 Michele Gazzarra (Ita) Sangemini – MG.Kvis 0:00:37
43 Ivan Santaromita (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:00:37
44 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:37
45 Paolo Totò (Ita) Sangemini – MG.Kvis 0:00:37
46 Taylor Phinney (USA) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:37
47 Iuri Filosi (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:00:37
48 Kiryll Pozdnyakov (Aze) Synergy Baku Cycling Project 0:00:37
49 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:37
50 Michele Scartezzini (Ita) Sangemini – MG.Kvis 0:00:37
51 Eduardo Sepulveda (Arg) Fortuneo – Vital Concept 0:00:44
52 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky 0:00:47
53 Perrig Quéméneur (Fra) Direct Energie 0:00:52
54 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie 0:00:57
55 Romain Hardy (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:01:01
56 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 0:01:41
57 Jaco Venter (RSA) Team Dimension Data 0:01:41
58 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:03:57
59 Josip Rumac (Cro) Synergy Baku Cycling Project 0:05:12
60 Elchin Asadov (Aze) Synergy Baku Cycling Project 0:05:16
61 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:05:16
62 Mattia Viel (Ita) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:05:16
63 Patrick Gamper (AUT) Tirol Cycling Team 0:05:16
64 Christopher Latham (GBr) Team Wiggins 0:05:16
65 Alessio Brugna (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:05:16
66 Elgun Alizada (Aze) Synergy Baku Cycling Project 0:05:16
67 Raman Ramanau (Blr) Minsk Cycling Club 0:05:16
68 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss Cycling Team 0:05:16
69 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani – CSF 0:05:16
70 Alexander Evtushenko (Rus) Lokosphinx 0:05:16
71 Artem Samolenkov (Rus) Lokosphinx 0:05:16
72 Dylan Kerfoot-Robson (GBr) Team Wiggins 0:05:16
73 Abderrahim Zahiri (Mar) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:05:16
74 Mamyr Stash (Rus) Lokosphinx 0:05:16
75 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani – CSF 0:05:16
76 Clemens Fankhauser (AUT) Tirol Cycling Team 0:05:16
77 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:05:16
78 Simone Ravanelli (Ita) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:05:16
79 Sebastian Schönberger (AUT) Tirol Cycling Team 0:05:16
80 Nicolas Samparisi (Ita) D’Amico – Utensilnord 0:05:16
81 Igor Anton Hernandez (Esp) Team Dimension Data 0:05:16
82 Matthias Krizek (AUT) Tirol Cycling Team 0:05:16
83 Samir Jabrayilov (Aze) Synergy Baku Cycling Project 0:05:16
84 Angelo Raffaele (Ita) D’Amico – Utensilnord 0:05:16
85 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss Cycling Team 0:05:16
86 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss Cycling Team 0:05:16
87 Vasyl Malynivskyi (Ukr) Kolss Cycling Team 0:05:16
88 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural – Seguros RGA 0:05:16
89 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita – Selle SMP p/b Fondriest 0:05:16
90 Scott Davies (GBr) Team Wiggins 0:05:16
91 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:05:16
92 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi – Polkowice 0:05:16
93 Maximilian Kuen (AUT) Tirol Cycling Team 0:05:16
94 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi – Polkowice 0:05:16
95 Nicola Genovese (Ita) D’Amico – Utensilnord 0:05:16
96 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss Cycling Team 0:05:16
97 Eduard Vorganov (Rus) Minsk Cycling Club 0:05:16
98 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss Cycling Team 0:05:16
99 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – RusVelo 0:05:16
100 Daniel Savini (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:05:16
101 Federico Canuti (Ita) D’Amico – Utensilnord 0:05:16
102 Manuel Senni (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:05:16
103 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss Cycling Team 0:05:16
104 Marcin Bialoblocki (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:05:16
105 Mauro Finetto (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:05:16
106 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:05:16
107 Paolo Baccio (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:05:16
108 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani – CSF 0:05:16
109 Daniel Andres Rozo Velez (Col) Bicicletas Strongman 0:05:16
110 Jonathan Klever Caicedo Cepeda (Ecu) Bicicletas Strongman 0:05:16
111 Serge Pauwels (Bel) Team Dimension Data 0:05:16
112 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:05:16
113 Ettore Carlini (Ita) D’Amico – Utensilnord 0:05:16
114 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Sangemini – MG.Kvis 0:05:16
115 James Knox (GBr) Team Wiggins 0:05:16
116 Antonio Di Sante (Ita) GM Europa Ovini 0:05:16
117 Marco Bernardinetti (Ita) Amore & Vita – Selle SMP p/b Fondriest 0:05:16
118 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina – Selle Italia 0:05:16
119 Michael Thompson (GBr) Team Wiggins 0:05:16
120 Matteo Rotondi (Ita) GM Europa Ovini 0:05:16
121 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita – Selle SMP p/b Fondriest 0:05:16
122 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:05:16
123 Alexander Aranburu Deva (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:05:16
124 Omar Fraile Matarranz (Esp) Team Dimension Data 0:05:16
125 David Lopez Garcia (Esp) Team Sky 0:05:16
126 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina – Selle Italia 0:05:16
127 Adrien Niyonshuti (Rwa) Team Dimension Data 0:05:16
128 Antonio Parrinello (Ita) GM Europa Ovini 0:05:16
129 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi – Polkowice 0:05:16
130 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky 0:05:16
131 Nicola Conci (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:05:16
132 Jon Irisarri Rincon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:05:16
133 Michael O’Loughlin (Irl) Team Wiggins 0:05:16
134 Jose Daniel Viejo Redondo (Esp) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:05:25
135 Lawson Craddock (USA) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:05:26
136 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:05:26
137 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani – CSF 0:05:30
138 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:05:30
139 Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:05:30
140 Yovcho Yovchev (Bul) Amore & Vita – Selle SMP p/b Fondriest 0:09:11
141 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita – Selle SMP p/b Fondriest 0:09:11
142 Oleksandr Golovash (Ukr) Minsk Cycling Club 0:09:12
143 Rafael Reis (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:09:12
144 Brice Feillu (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:09:12
145 Besmir Banushi (Alb) Amore & Vita – Selle SMP p/b Fondriest 0:09:12
146 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) Wilier Triestina – Selle Italia 0:09:12
147 Enver Asanov (Aze) Synergy Baku Cycling Project 0:09:12
148 Jonathan Stil Millan Ayala (Col) Bicicletas Strongman 0:09:12
149 Juan Sebastian Tamayo Martinez (Col) Bicicletas Strongman 0:09:12
150 Uri Martins Sandoval (Mex) Amore & Vita – Selle SMP p/b Fondriest 0:09:12
151 Massimo Rosa (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:09:12
152 Adriano Brogi (Ita) GM Europa Ovini 0:09:12
153 Benjamin Brkic (AUT) Tirol Cycling Team 0:09:12
154 Marco Maronese (Ita) Bardiani – CSF 0:09:12
155 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:09:12
156 Mihail Mihailov (Bul) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:09:12
157 Danilo Celano (Ita) Amore & Vita – Selle SMP p/b Fondriest 0:09:12
158 Hideto Nakane (Jpn) Nippo – Vini Fantini 0:09:12
159 Marco Molteni (Ita) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:09:12
160 Oscar Eduardo Sanchez Guarin (Col) Bicicletas Strongman 0:09:12
161 Didier Alexander Sastoque Pulido (Col) Bicicletas Strongman 0:09:12
162 Andrea Ruscetta (Ita) GM Europa Ovini 0:09:12
163 Julen Amezqueta (Esp) Wilier Triestina – Selle Italia 0:09:12
164 Aristóbulo Cala (Col) Bicicletas Strongman 0:09:12
165 Marco Tizza (Ita) GM Europa Ovini 0:09:12
166 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani – CSF 0:09:12
167 Llibert Sendros Juve (Esp) Kolss Cycling Team 0:09:12
168 Yauhen Sobal (Blr) Minsk Cycling Club 0:09:12
169 Josu Zabala Lopez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:09:12
170 Sergio Vega Merodio (Esp) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:09:12
171 Aleh Ahiyevich (Blr) Minsk Cycling Club 0:09:12
172 Alexander Vdovin (Rus) Lokosphinx 0:09:12
173 Kanstantsin Klimiankou (Blr) Minsk Cycling Club 0:09:12
174 Artem Nych (Rus) Gazprom – RusVelo 0:09:12
175 Simone Sterbini (Ita) Bardiani – CSF 0:09:12
176 Sergey Vdovin (Rus) Lokosphinx 0:09:12
177 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini 0:09:12
178 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:09:12
179 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:09:12
180 Oliver Wood (GBr) Team Wiggins 0:09:12
181 Sebastian Orlando Caro Monroy (Col) D’Amico – Utensilnord 0:09:12
182 Nathan Brown (USA) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:09:19
183 Leonardo Fedrigo (Ita) Team Wiggins 0:09:19
DNF Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia
DNF Arnold Jeannesson (Fra) Fortuneo – Vital Concept
DNS Jonathan Dibben (GBr) Team Sky

Klasyfikacja generalna po trzecim etapie:

1 Toms Skujins (Lat) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 9:53:13
2 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie 0:00:16
3 Jaime Roson Garcia (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:37
4 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:54
5 Rodolfo Torres Agudelo (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:01
6 Ian Boswell (USA) Team Sky 0:01:10
7 Romain Sicard (Fra) Direct Energie 0:01:21
8 Marco Canola (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:01:32
9 Florian Vachon (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:01:39
10 Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) Team Dimension Data 0:02:00
11 Kiryll Pozdnyakov (Aze) Synergy Baku Cycling Project 0:02:00
12 Nicola Gaffurini (Ita) Sangemini – MG.Kvis 0:02:10
13 Dmitrii Strakhov (Rus) Lokosphinx 0:02:11
14 Ivan Santaromita (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:02:21
15 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:02:51
16 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky 0:02:52
17 Eduardo Sepulveda (Arg) Fortuneo – Vital Concept 0:02:53
18 Michele Gazzarra (Ita) Sangemini – MG.Kvis 0:03:33
19 Fabio Tommassini (Ita) D’Amico – Utensilnord 0:05:17
20 Davide Orrico (Ita) Sangemini – MG.Kvis 0:05:32
21 Jonathan Lastra Martinez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:05:41
22 Mauro Finetto (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:06:19
23 Manuel Senni (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:06:26
24 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky 0:07:05
25 Serge Pauwels (Bel) Team Dimension Data 0:07:08
26 Jonathan Hivert (Fra) Direct Energie 0:07:09
27 Maxime Bouet (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:07:17
28 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:07:30
29 Daniel Andres Rozo Velez (Col) Bicicletas Strongman 0:07:33
30 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina – Selle Italia 0:09:12
31 Antonio Di Sante (Ita) GM Europa Ovini 0:09:18
32 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:09:20
33 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani – CSF 0:09:34
34 Ryan Gibbons (RSA) Team Dimension Data 0:10:12
35 Alexander Aranburu Deva (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:10:20
36 Paolo Totò (Ita) Sangemini – MG.Kvis 0:10:25
37 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural – Seguros RGA 0:10:32
38 Giovanni Carboni (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:10:43
39 Jonathan Klever Caicedo Cepeda (Ecu) Bicicletas Strongman 0:10:43
40 Steven Calderon Porras (Col) Bicicletas Strongman 0:11:32
41 Romain Hardy (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:11:41
42 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:11:59
43 Antonio Parrinello (Ita) GM Europa Ovini 0:12:07
44 Paolo Baccio (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:12:10
45 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Sangemini – MG.Kvis 0:12:20
46 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:12:36
47 Nicola Conci (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:12:38
48 Armindo Fonseca (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:13:12
49 Sebastian Schönberger (AUT) Tirol Cycling Team 0:13:38
50 Alexander Evtushenko (Rus) Lokosphinx 0:13:52
51 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:14:14
52 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita – Selle SMP p/b Fondriest 0:14:17
53 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) Wilier Triestina – Selle Italia 0:14:31
54 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi – Polkowice 0:14:36
55 James Knox (GBr) Team Wiggins 0:14:37
56 Eduard Vorganov (Rus) Minsk Cycling Club 0:14:38
57 Danilo Celano (Ita) Amore & Vita – Selle SMP p/b Fondriest 0:15:33
58 Aristóbulo Cala (Col) Bicicletas Strongman 0:15:35
59 Daniel Savini (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:15:39
60 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:15:40
61 Simone Ravanelli (Ita) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:15:51
62 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani – CSF 0:15:59
63 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:16:03
64 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie 0:16:51
65 Jonas Koch (GER) CCC Sprandi – Polkowice 0:17:15
66 Laurent Pichon (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:17:37
67 Omar Fraile Matarranz (Esp) Team Dimension Data 0:17:39
68 Elia Viviani (Ita) Team Sky 0:18:05
69 Stanislau Bazhkou (Blr) Minsk Cycling Club 0:18:23
70 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita – Selle SMP p/b Fondriest 0:18:28
71 Dmitrii Sokolov (Rus) Lokosphinx 0:18:34
72 Abderrahim Zahiri (Mar) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:18:47
73 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie 0:18:58
74 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita – Selle SMP p/b Fondriest 0:19:10
75 Federico Canuti (Ita) D’Amico – Utensilnord 0:19:58
76 Artem Nych (Rus) Gazprom – RusVelo 0:20:06
77 David Lopez Garcia (Esp) Team Sky 0:20:17
78 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina – Selle Italia 0:20:21
79 Nathan Brown (USA) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:20:42
80 Jonathan Stil Millan Ayala (Col) Bicicletas Strongman 0:20:44
81 Brice Feillu (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:20:51
82 Perrig Quéméneur (Fra) Direct Energie 0:21:01
83 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini 0:21:21
84 Igor Anton Hernandez (Esp) Team Dimension Data 0:21:26
85 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:21:31
86 Brian Nauleau (Fra) Direct Energie 0:21:36
87 Oscar Eduardo Sanchez Guarin (Col) Bicicletas Strongman 0:21:37
88 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:21:49
89 Scott Davies (GBr) Team Wiggins 0:22:03
90 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani – CSF 0:22:08
91 Marco Bernardinetti (Ita) Amore & Vita – Selle SMP p/b Fondriest 0:22:48
92 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – RusVelo 0:23:05
93 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi – Polkowice 0:23:20
94 František Sisr (Cze) CCC Sprandi – Polkowice 0:23:59
95 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani – CSF 0:24:08
96 Iuri Filosi (Ita) Nippo – Vini Fantini 0:24:12
97 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie 0:24:13
98 Alexander Vdovin (Rus) Lokosphinx 0:24:15
99 Jon Irisarri Rincon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:24:17
100 Eduard Michael Grosu (Rou) Nippo – Vini Fantini 0:24:26
101 Niccolo’ Salvietti (Ita) Sangemini – MG.Kvis 0:24:54
102 Filippo Fortin (Ita) Tirol Cycling Team 0:24:56
103 Ettore Carlini (Ita) D’Amico – Utensilnord 0:24:56
104 Michele Scartezzini (Ita) Sangemini – MG.Kvis 0:25:18
105 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 0:25:39
106 Josip Rumac (Cro) Synergy Baku Cycling Project 0:25:47
107 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss Cycling Team 0:25:54
108 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi – Polkowice 0:26:05
109 Simone Bernardini (Ita) Sangemini – MG.Kvis 0:26:32
110 Jaco Venter (RSA) Team Dimension Data 0:26:38
111 Matthias Krizek (AUT) Tirol Cycling Team 0:26:39
112 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:27:05
113 Adrien Niyonshuti (Rwa) Team Dimension Data 0:27:16
114 Justin Oien (USA) Caja Rural – Seguros RGA 0:27:19
115 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:27:23
116 Matteo Rotondi (Ita) GM Europa Ovini 0:28:30
117 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani – CSF 0:29:04
118 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss Cycling Team 0:29:21
119 Nicolas Samparisi (Ita) D’Amico – Utensilnord 0:29:26
120 Nicola Genovese (Ita) D’Amico – Utensilnord 0:29:31
121 Elgun Alizada (Aze) Synergy Baku Cycling Project 0:29:49
122 Julen Amezqueta (Esp) Wilier Triestina – Selle Italia 0:29:49
123 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss Cycling Team 0:30:05
124 Samir Jabrayilov (Aze) Synergy Baku Cycling Project 0:30:11
125 William Clarke (Aus) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:30:17
126 Taylor Phinney (USA) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:30:21
127 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:30:53
128 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:30:58
129 Massimo Rosa (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:31:02
130 Josu Zabala Lopez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:31:14
131 Christopher Latham (GBr) Team Wiggins 0:32:05
132 Marco Tizza (Ita) GM Europa Ovini 0:32:16
133 Patrick Gamper (AUT) Tirol Cycling Team 0:32:24
134 Alan Banaszek (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:32:34
135 Sergey Vdovin (Rus) Lokosphinx 0:32:35
136 Sebastian Orlando Caro Monroy (Col) D’Amico – Utensilnord 0:32:54
137 Adriano Brogi (Ita) GM Europa Ovini 0:33:14
138 Andrea Ruscetta (Ita) GM Europa Ovini 0:33:14
139 Kanstantsin Klimiankou (Blr) Minsk Cycling Club 0:33:27
140 Mattia Viel (Ita) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:33:42
141 Artem Samolenkov (Rus) Lokosphinx 0:33:57
142 Siarhei Papok (Blr) Minsk Cycling Club 0:33:58
143 Maximilian Kuen (AUT) Tirol Cycling Team 0:34:09
144 Sergio Vega Merodio (Esp) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:34:36
145 Marcin Bialoblocki (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:34:43
146 Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:34:53
147 Elchin Asadov (Aze) Synergy Baku Cycling Project 0:35:11
148 Juan Sebastian Tamayo Martinez (Col) Bicicletas Strongman 0:35:11
149 Michael O’Loughlin (Irl) Team Wiggins 0:35:15
150 Didier Alexander Sastoque Pulido (Col) Bicicletas Strongman 0:35:18
151 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss Cycling Team 0:35:19
152 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss Cycling Team 0:35:56
153 Michael Thompson (GBr) Team Wiggins 0:36:01
154 Clemens Fankhauser (AUT) Tirol Cycling Team 0:36:03
155 Lawson Craddock (USA) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:36:17
156 Rafael Reis (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:36:19
157 Mamyr Stash (Rus) Lokosphinx 0:37:22
158 Yauhen Sobal (Blr) Minsk Cycling Club 0:37:38
159 Dylan Kerfoot-Robson (GBr) Team Wiggins 0:37:46
160 Llibert Sendros Juve (Esp) Kolss Cycling Team 0:37:58
161 Benjamin Brkic (AUT) Tirol Cycling Team 0:38:05
162 Sebastian Lander (Den) GM Europa Ovini 0:38:27
163 Vasyl Malynivskyi (Ukr) Kolss Cycling Team 0:38:57
164 Angelo Raffaele (Ita) D’Amico – Utensilnord 0:39:00
165 Marco Maronese (Ita) Bardiani – CSF 0:39:02
166 Mihail Mihailov (Bul) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:39:16
167 Uri Martins Sandoval (Mex) Amore & Vita – Selle SMP p/b Fondriest 0:39:45
168 Besmir Banushi (Alb) Amore & Vita – Selle SMP p/b Fondriest 0:40:16
169 Raman Ramanau (Blr) Minsk Cycling Club 0:40:34
170 Oliver Wood (GBr) Team Wiggins 0:40:39
171 Yovcho Yovchev (Bul) Amore & Vita – Selle SMP p/b Fondriest 0:40:52
172 Enver Asanov (Aze) Synergy Baku Cycling Project 0:41:10
173 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss Cycling Team 0:41:32
174 Simone Sterbini (Ita) Bardiani – CSF 0:41:46
175 Marco Molteni (Ita) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:42:05
176 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:42:17
177 Oleksandr Golovash (Ukr) Minsk Cycling Club 0:42:33
178 Hideto Nakane (Jpn) Nippo – Vini Fantini 0:42:50
179 Jose Daniel Viejo Redondo (Esp) Unieuro Trevigiani – Hemus 1896 0:43:46
180 Alessio Brugna (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:44:15
181 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:44:26
182 Aleh Ahiyevich (Blr) Minsk Cycling Club 0:44:29
183 Leonardo Fedrigo (Ita) Team Wiggins 0:49:53