Paris-Nice / ASO

Sonny Colbrelli (Bahrain Merida Pro Cycling Team) wygrał po finiszu z mocno odchudzonego peletonu drugi etap wyścigu Paryż – Nicea. Liderem pozostał Arnaud Démare (FDJ).

W drugim dniu “Wyścigu ku Słońcu” na kolarzy czekał etap z Rochefort-en-Yvelines do Amilly o długości 195 kilometrów. Tuż po starcie usytuowana była premia górska trzeciej kategorii i była to jedyna trudność tego odcinka.

Szybko okazało się, że także dzisiaj sporo do powiedzenia będą miały dwa czynniki: mocno padający deszcz i wiatr. Po 50 kilometrach peleton mocno się podzielił, a na czele kręciło ponad 20. kolarzy. Dystans tracili między innymi Alberto Contador (Trek – Segafredo), Daniel Martin (Quick Step Floors), Simon Yates (Orica-Scott), Steven Kruijswisk (Lotto NL-Jumbo) czy Richie Porte (BMC Racing Team).

Grupa faworytów w klasyfikacji generalnej nie dała za wygraną i dojechała do czołówki na 60 kilometrów przed metą. Nie udało się to Richiemu Porte, który wyraźnie przyjechał na wyścig bez formy. Dość szybko utworzyła się kolejna grupka: Philippe Gilbert (Quick-Step Floors), Tony Gallopin (Lotto Soudal), Sven Erik Bystrøm (Katusha – Alpecin), Maarten Wynants (Team LottoNL-Jumbo) i Evaldas Siskevicius (Delko Marseille Provence KTM).

Odchudzony peleton trzymał ich na dość krótkiej smyczy, ale swój pomysł na rozegranie etapu miał Gilbert. Były mistrz świata zostawił współtowarzyszy na 20 kilometrów przed metą. Zawodnik BMC Racing Team mocno pracował i 9 kilometrów przed metą miał ponad 30 sekund przewagi.  Jednak ekipa FDJ nie odpuściła i Belg musiał uznać ich wyższość trzy kilometry dalej.

Pracę sprinterskich pociągów próbował zepsuć Kristijan Koren (Cannondale-Drapac Pro Cycling Team), który zaatakował na 3500 metrów przed metą. Doświadczone Słoweńcowi do końcowego triumfu zabrakło 1200 metrów.

Finiszowy sprint wygrał dość nieoczekiwanie Sonny Colbrelli (Bahrain Merida Pro Cycling Team)! Drugi był John Degenkolb (Trek – Segafredo), a trzeci lider Arnaud Démare (FDJ).

Wyniki drugiego etapu:

1 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain – Merida 4:20:59
2 John Degenkolb (GER) Trek – Segafredo 0:00:00
3 Arnaud Démare (Fra) FDJ 0:00:00
4 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
5 Christophe Laporte (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
6 Matti Breschel (Den) Astana Pro Team 0:00:00
7 Oliver Naesen (Bel) Ag2r La Mondiale 0:00:00
8 André Greipel (GER) Lotto – Soudal 0:00:00
9 Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
10 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
11 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 0:00:00
12 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:00:00
13 Romain Hardy (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:00:00
14 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 0:00:00
15 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates 0:00:00
16 Florian Sénéchal (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:00
17 Warren Barguil (Fra) Team Sunweb 0:00:00
18 Mauro Finetto (Ita) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
19 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb 0:00:00
20 Marcel Kittel (GER) Quick Step Floors 0:00:00
21 Luka Pibernik (Slo) Bahrain – Merida 0:00:00
22 Arnold Jeannesson (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:00:00
23 Davide Formolo (Ita) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:00
24 Tony Gallopin (Fra) Lotto – Soudal 0:00:00
25 Jelle Wallays (Bel) Lotto – Soudal 0:00:00
26 Philippe Gilbert (Bel) Quick Step Floors 0:00:00
27 Jens Keukeleire (Bel) Orica – Scott 0:00:00
28 Daniel Martin (Irl) Quick Step Floors 0:00:00
29 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
30 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Team Sky 0:00:00
31 Julian Alaphilippe (Fra) Quick Step Floors 0:00:00
32 Rudy Molard (Fra) FDJ 0:00:00
33 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb 0:00:00
34 Moreno Hofland (Ned) Lotto – Soudal 0:00:00
35 Ion Izagirre Insausti (Esp) Bahrain – Merida 0:00:00
36 Alberto Contador Velasco (Esp) Trek – Segafredo 0:00:00
37 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Movistar Team 0:00:00
38 Michael Gogl (AUT) Trek – Segafredo 0:00:00
39 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica – Scott 0:00:00
40 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:00:00
41 Simon Yates (GBr) Orica – Scott 0:00:00
42 Kristijan Koren (Slo) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:00
43 Sven Erik Bystrøm (Nor) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
44 Haimar Zubeldia Agirre (Esp) Trek – Segafredo 0:00:00
45 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:00:00
46 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:00:09
47 Christian Knees (GER) Team Sky 0:00:09
48 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ 0:00:09
49 Thomas Leezer (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:00:09
50 Yves Lampaert (Bel) Quick Step Floors 0:00:09
51 Simon Gerrans (Aus) Orica – Scott 0:00:09
52 Maarten Wynants (Bel) Team LottoNL – Jumbo 0:00:09
53 Mathew Hayman (Aus) Orica – Scott 0:00:09
54 Baptiste Planckaert (Bel) Team Katusha – Alpecin 0:00:09
55 Michal Kolár (Svk) Bora – Hansgrohe 0:00:13
56 Michael Albasini (SUI) Orica – Scott 0:00:13
57 Michal Golas (Pol) Team Sky 0:00:13
58 Bram Tankink (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:00:13
59 Mathias Frank (SUI) Ag2r La Mondiale 0:00:13
60 Delio Fernandez Cruz (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:13
61 Davide Cimolai (Ita) FDJ 0:00:13
62 José Herrada Lopez (Esp) Movistar Team 0:00:13
63 Marc Sarreau (Fra) FDJ 0:00:13
64 Alberto Losada Alguacil (Esp) Team Katusha – Alpecin 0:00:13
65 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:00:13
66 Marco Haller (AUT) Team Katusha – Alpecin 0:00:13
67 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:13
68 Luke Rowe (GBr) Team Sky 0:00:13
69 Timo Roosen (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:00:13
70 Tom Stamsnijder (Ned) Team Sunweb 0:00:13
71 Robert Wagner (GER) Team LottoNL – Jumbo 0:00:28
72 Mitch Docker (Aus) Orica – Scott 0:07:17
73 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto – Soudal 0:14:16
74 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team 0:14:16
75 Thomas De Gendt (Bel) Lotto – Soudal 0:14:16
76 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie 0:14:16
77 Rémy Di Grégorio (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:14:16
78 Stef Clement (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:14:16
79 Kristian Sbaragli (Ita) Team Dimension Data 0:14:16
80 Adam Hansen (Aus) Lotto – Soudal 0:14:16
81 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 0:14:16
82 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie 0:14:16
83 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team 0:14:16
84 Fabio Sabatini (Ita) Quick Step Floors 0:14:16
85 Mikaël Cherel (Fra) Ag2r La Mondiale 0:14:16
86 Lars Ytting Bak (Den) Lotto – Soudal 0:14:16
87 Simon Geschke (GER) Team Sunweb 0:14:16
88 Francisco José Ventoso Alberdi (Esp) BMC Racing Team 0:14:16
89 Lawson Craddock (USA) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:14:16
90 Julien Morice (Fra) Direct Energie 0:14:16
91 Adrien Petit (Fra) Direct Energie 0:14:16
92 Davide Villella (Ita) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:14:16
93 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:14:16
94 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team 0:14:16
95 Serge Pauwels (Bel) Team Dimension Data 0:14:16
96 Jack Bauer (NZl) Quick Step Floors 0:14:16
97 Grégory Rast (SUI) Trek – Segafredo 0:14:16
98 Laurent Pichon (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:14:16
99 Olivier Le Gac (Fra) FDJ 0:14:16
100 Mickaël Delage (Fra) FDJ 0:14:16
101 David De La Cruz Melgarejo (Esp) Quick Step Floors 0:14:16
102 Romain Combaud (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:14:16
103 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team 0:14:16
104 Axel Domont (Fra) Ag2r La Mondiale 0:14:16
105 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:14:16
106 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates 0:14:16
107 Grega Bole (Slo) Bahrain – Merida 0:14:16
108 Cyril Gautier (Fra) Ag2r La Mondiale 0:14:16
109 Borut Bozic (Slo) Bahrain – Merida 0:14:16
110 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates 0:14:16
111 Stijn Vandenbergh (Bel) Ag2r La Mondiale 0:14:16
112 Jacopo Guarnieri (Ita) FDJ 0:14:16
113 Quentin Pacher (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:14:16
114 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Team Sky 0:14:16
115 David Lopez Garcia (Esp) Team Sky 0:14:16
116 Danilo Wyss (SUI) BMC Racing Team 0:14:16
117 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:14:16
118 Jan Bárta (Cze) Bora – Hansgrohe 0:14:16
119 Marc Soler Gimenez (Esp) Movistar Team 0:14:16
120 Julien El Farès (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:14:16
121 Eduardo Sepulveda (Arg) Fortuneo – Vital Concept 0:14:16
122 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team 0:14:16
123 Philip Deignan (Irl) Team Sky 0:14:16
124 Tyler Farrar (USA) Team Dimension Data 0:14:16
125 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team 0:14:16
126 Juraj Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:14:16
127 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:14:16
128 Erik Baska (Svk) Bora – Hansgrohe 0:14:16
129 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team 0:14:16
130 Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek – Segafredo 0:14:16
131 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team 0:14:16
132 Arnaud Gérard (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:14:16
133 Michael Mørkøv (Den) Team Katusha – Alpecin 0:14:16
134 Christopher Juul-Jensen (Den) Orica – Scott 0:14:16
135 Tony Martin (GER) Team Katusha – Alpecin 0:14:16
136 Pierre-Luc Périchon (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:14:16
137 Nicholas Roche (Irl) BMC Racing Team 0:14:16
138 Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:14:16
139 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team 0:21:07
140 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:21:07
141 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:21:07
142 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:21:07
143 Winner Andrew Anacona Gomez (Col) Movistar Team 0:21:07
144 Pierre Rolland (Fra) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:21:07
145 José Mendes (Por) Bora – Hansgrohe 0:21:07
146 Pierre Roger Latour (Fra) Ag2r La Mondiale 0:21:07
147 Michael Woods (Can) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:21:07
148 Victor De La Parte Gonzalez (Esp) Movistar Team 0:21:07
149 Omar Fraile Matarranz (Esp) Team Dimension Data 0:21:07
150 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky 0:21:07
151 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:21:07
152 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates 0:21:07
153 Jesus Herrada Lopez (Esp) Movistar Team 0:21:07
154 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:21:07
155 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain – Merida 0:21:07
156 Andrea Guardini (Ita) UAE Team Emirates 0:21:07
157 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie 0:21:07
158 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie 0:21:07
159 Gatis Smukulis (Lat) Delko – Marseille Provence KTM 0:21:07
160 Youcef Reguigui (Alg) Team Dimension Data 0:21:07
161 Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:21:07
162 Zico Waeytens (Bel) Team Sunweb 0:21:07
163 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team 0:21:07
164 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Bahrain – Merida 0:21:07
165 Natnael Berhane (Eri) Team Dimension Data 0:21:07
166 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie 0:21:07
167 Daniel McLay (GBr) Fortuneo – Vital Concept 0:21:07
DNF Maxime Bouet (Fra) Fortuneo – Vital Concept
DNF Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis Solutions Crédits
DNF Niccolò Bonifazio (Ita) Bahrain – Merida
DNF Jesus Hernandez Blazquez (Esp) Trek – Segafredo

Klasyfikacja generalna po dwóch etapach:

1 Arnaud Démare (Fra) FDJ 7:43:28
2 Julian Alaphilippe (Fra) Quick Step Floors 0:00:06
3 Philippe Gilbert (Bel) Quick Step Floors 0:00:17
4 Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha – Alpecin 0:00:19
5 Tony Gallopin (Fra) Lotto – Soudal 0:00:19
6 Romain Hardy (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:00:21
7 Daniel Martin (Irl) Quick Step Floors 0:00:23
8 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Team Sky 0:00:23
9 Rudy Molard (Fra) FDJ 0:00:23
10 Kristijan Koren (Slo) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:00:31
11 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Movistar Team 0:00:33
12 Marco Haller (AUT) Team Katusha – Alpecin 0:00:36
13 André Greipel (GER) Lotto – Soudal 0:00:50
14 Yves Lampaert (Bel) Quick Step Floors 0:01:00
15 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha – Alpecin 0:01:01
16 Jelle Wallays (Bel) Lotto – Soudal 0:01:06
17 Warren Barguil (Fra) Team Sunweb 0:01:17
18 Davide Formolo (Ita) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:01:18
19 Alberto Contador Velasco (Esp) Trek – Segafredo 0:01:18
20 Ion Izagirre Insausti (Esp) Bahrain – Merida 0:01:18
21 Simon Yates (GBr) Orica – Scott 0:01:18
22 Marcel Kittel (GER) Quick Step Floors 0:01:31
23 Sven Erik Bystrøm (Nor) Team Katusha – Alpecin 0:02:11
24 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 0:02:17
25 Christian Knees (GER) Team Sky 0:02:20
26 Luke Rowe (GBr) Team Sky 0:02:32
27 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:02:42
28 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica – Scott 0:03:10
29 Davide Cimolai (Ita) FDJ 0:03:23
30 Bram Tankink (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:04:10
31 John Degenkolb (GER) Trek – Segafredo 0:09:10
32 Mathew Hayman (Aus) Orica – Scott 0:11:27
33 Michael Albasini (SUI) Orica – Scott 0:11:31
34 Jacopo Guarnieri (Ita) FDJ 0:15:07
35 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team 0:15:17
36 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:15:41
37 Jack Bauer (NZl) Quick Step Floors 0:15:44
38 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie 0:15:55
39 Tony Martin (GER) Team Katusha – Alpecin 0:15:58
40 David De La Cruz Melgarejo (Esp) Quick Step Floors 0:16:04
41 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain – Merida 0:16:14
42 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:16:24
43 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 0:16:24
44 Mauro Finetto (Ita) Delko – Marseille Provence KTM 0:16:24
45 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:16:24
46 Moreno Hofland (Ned) Lotto – Soudal 0:16:24
47 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb 0:16:24
48 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates 0:16:24
49 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:16:24
50 Haimar Zubeldia Agirre (Esp) Trek – Segafredo 0:16:24
51 Christophe Laporte (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:16:24
52 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb 0:16:24
53 Florian Sénéchal (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:16:24
54 Oliver Naesen (Bel) Ag2r La Mondiale 0:16:24
55 Luka Pibernik (Slo) Bahrain – Merida 0:16:24
56 Michael Gogl (AUT) Trek – Segafredo 0:16:24
57 Arnold Jeannesson (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:16:24
58 Lars Ytting Bak (Den) Lotto – Soudal 0:16:27
59 Nicholas Roche (Irl) BMC Racing Team 0:16:27
60 Maarten Wynants (Bel) Team LottoNL – Jumbo 0:16:32
61 Baptiste Planckaert (Bel) Team Katusha – Alpecin 0:16:33
62 Simon Gerrans (Aus) Orica – Scott 0:16:33
63 Thomas Leezer (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:16:33
64 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:16:33
65 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ 0:16:33
66 Mitch Docker (Aus) Orica – Scott 0:16:36
67 Delio Fernandez Cruz (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:16:37
68 Michal Golas (Pol) Team Sky 0:16:37
69 Timo Roosen (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:16:37
70 Mathias Frank (SUI) Ag2r La Mondiale 0:16:37
71 Alberto Losada Alguacil (Esp) Team Katusha – Alpecin 0:16:37
72 Tom Stamsnijder (Ned) Team Sunweb 0:16:37
73 José Herrada Lopez (Esp) Movistar Team 0:16:37
74 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:16:37
75 Marc Sarreau (Fra) FDJ 0:16:37
76 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:16:37
77 Robert Wagner (GER) Team LottoNL – Jumbo 0:16:52
78 Olivier Le Gac (Fra) FDJ 0:17:39
79 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto – Soudal 0:18:13
80 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko – Marseille Provence KTM 0:18:57
81 Matti Breschel (Den) Astana Pro Team 0:18:57
82 Jens Keukeleire (Bel) Orica – Scott 0:18:57
83 Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek – Segafredo 0:19:05
84 Michal Kolár (Svk) Bora – Hansgrohe 0:19:10
85 Danilo Wyss (SUI) BMC Racing Team 0:20:05
86 Gatis Smukulis (Lat) Delko – Marseille Provence KTM 0:24:50
87 Bryan Coquard (Fra) Direct Energie 0:25:24
88 Julien Morice (Fra) Direct Energie 0:25:34
89 Grega Bole (Slo) Bahrain – Merida 0:26:50
90 Zico Waeytens (Bel) Team Sunweb 0:30:26
91 Thomas De Gendt (Bel) Lotto – Soudal 0:30:40
92 Stef Clement (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:30:40
93 Adam Hansen (Aus) Lotto – Soudal 0:30:40
94 Kristian Sbaragli (Ita) Team Dimension Data 0:30:40
95 Francisco José Ventoso Alberdi (Esp) BMC Racing Team 0:30:40
96 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team 0:30:40
97 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team 0:30:40
98 Fabio Sabatini (Ita) Quick Step Floors 0:30:40
99 Grégory Rast (SUI) Trek – Segafredo 0:30:40
100 Axel Domont (Fra) Ag2r La Mondiale 0:30:40
101 Stijn Vandenbergh (Bel) Ag2r La Mondiale 0:30:40
102 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie 0:30:40
103 Julien El Farès (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:30:40
104 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team 0:30:40
105 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates 0:30:40
106 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 0:30:40
107 Laurent Pichon (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:30:40
108 Quentin Pacher (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:30:40
109 Adrien Petit (Fra) Direct Energie 0:30:40
110 Romain Combaud (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:30:40
111 Marc Soler Gimenez (Esp) Movistar Team 0:30:40
112 Jan Bárta (Cze) Bora – Hansgrohe 0:30:40
113 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team 0:30:40
114 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:30:40
115 Lawson Craddock (USA) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:30:40
116 Eduardo Sepulveda (Arg) Fortuneo – Vital Concept 0:30:40
117 Arnaud Gérard (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:30:40
118 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Team Sky 0:30:40
119 Simon Geschke (GER) Team Sunweb 0:30:40
120 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:30:40
121 Borut Bozic (Slo) Bahrain – Merida 0:30:40
122 Mickaël Delage (Fra) FDJ 0:30:40
123 Tyler Farrar (USA) Team Dimension Data 0:30:40
124 David Lopez Garcia (Esp) Team Sky 0:30:40
125 Cyril Gautier (Fra) Ag2r La Mondiale 0:30:40
126 Erik Baska (Svk) Bora – Hansgrohe 0:30:40
127 Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:30:40
128 Michael Mørkøv (Den) Team Katusha – Alpecin 0:30:40
129 Juraj Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:30:40
130 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team 0:30:40
131 Philip Deignan (Irl) Team Sky 0:30:40
132 Pierre-Luc Périchon (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:30:40
133 Christopher Juul-Jensen (Den) Orica – Scott 0:30:40
134 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Bahrain – Merida 0:32:25
135 Rémy Di Grégorio (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:33:13
136 Mikaël Cherel (Fra) Ag2r La Mondiale 0:33:13
137 Davide Villella (Ita) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:33:13
138 Serge Pauwels (Bel) Team Dimension Data 0:33:13
139 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:33:13
140 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates 0:33:13
141 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team 0:33:13
142 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team 0:33:13
143 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:37:31
144 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:37:31
145 Pierre Roger Latour (Fra) Ag2r La Mondiale 0:37:31
146 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:37:31
147 Winner Andrew Anacona Gomez (Col) Movistar Team 0:37:31
148 Omar Fraile Matarranz (Esp) Team Dimension Data 0:37:31
149 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:37:31
150 Victor De La Parte Gonzalez (Esp) Movistar Team 0:37:31
151 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain – Merida 0:37:31
152 José Mendes (Por) Bora – Hansgrohe 0:37:31
153 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky 0:37:31
154 Youcef Reguigui (Alg) Team Dimension Data 0:37:31
155 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie 0:37:31
156 Jesus Herrada Lopez (Esp) Movistar Team 0:37:31
157 Natnael Berhane (Eri) Team Dimension Data 0:37:31
158 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team 0:37:31
159 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie 0:38:34
160 Daniel McLay (GBr) Fortuneo – Vital Concept 0:38:46
161 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team 0:40:04
162 Pierre Rolland (Fra) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:40:04
163 Michael Woods (Can) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:40:04
164 Andrea Guardini (Ita) UAE Team Emirates 0:40:04
165 Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:40:04
166 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates 0:40:04
167 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) Cannondale – Drapac Pro Cycling Team 0:40:04