Wallonie-Bruxelles

Nowy belgijski zespół ProConti, znany wcześniej jako Wallonie – Bruxelles, zaprezentował skład na sezon 2017.

Zbliżający się sezon będzie niezwykle istotny dla zespołu z Beneluksu. Po 6 latach spędzonych w trzeciej dywizji, przyszedł czas na sportowy awans, a co za tym idzie starty w większych wyścigach i nowe wyzwania. Liderami ekipy mają zostać nowe nabytki w postaci Roya Jansa, Maxima Vantomme, Justina Julesa i Alexa Kirscha. Czwórka ma zastąpić Baptista Planckaerta, który po wygraniu UCI Europe Tour, postanowił związać się z Katushą.

Skład WB-Veranclassic-Aqua Protect: Sebastien Delfosse, Tom Dernies Thomas Deruette, Ludwig De Winter, Jimmy Duquennoy, Grégory Habeaux, Kevyn Ista, Roy Jans, Alex Kirsch, Justin Jules, Christophe Masson, Lawrence Naesen, Olivier Pardini, Dimitri Peyskens, Ludovic Robeet, Lukas Spengler, Julien Stassen, Maxime Vantomme i Antoine Warnier.

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
rowerzysta
rowerzysta

Hmm… Widziałem na zdjęciach gorsze stroje – ale naprawdę niewiele gorsze… Kiedy jeździli w czerwonych spodenkach, wszyscy wyglądali zupełnie nieźle – i jednakowo. Na tej fotografii niektórzy wyglądają jakby mieli krzywo założone pieluchomajtki 🙁