Tour of Hainan

Kazach był najszybszy na drugim etapie chińskiego wyścigu Tour of Hainan (kat. 2.HC). Po chaotycznej końcówce wyprzedził swojego rodaka i kolegę z zespołu Alexey’a Lutsenko oraz Włocha Roberto Ferrariego z Lampre-Merida. Liderem wyścigu pozostał Brazylijczyk Rafael Andriato z ekipy Willier-Southeast.

Na kolarzy czekał dzisiaj najdłuższy etap wyścigu rozgrywany przy dusznej i wilgotnej aurze, aż 230-kilometrowa trasa wiodła z Xinglong do Haikou – stolicy prowincji Hainan. Trasa płaska, brak górskich premii, w środku etapu jedynie znajdowały się niegroźne pagórki, w każdym razie przewidywanym finiszem była końcówka sprinterska.

Na początku etapu uformowała się sześcioosobowa grupa, w której jechali: dwaj Brazylijczycy Murilo Ferraz Affonso i Roberto Silva (obaj Funvic), Kirill Zakharov (Reprezentacja Rosji), Fin Joonas Henttala (Team Novo Nordisk), Chińczyk Meiyin Wang (Wisdom – Henxiang Cycling Team), oraz Kazach Alexandr Ovsiannikov (Vino 4ever – SKO). Ucieczka osiągnęła maksymalnie 6 minut, po czym kolarze porwali się i na czele zostali tylko Ferraz Affonso i Zakharov. Peleton cały czas kontrolował ucieczkę, stale utrzymując przewagę na poziomie 3-4 minut.

Głównie dzięki pracy ekip World Tour, ucieczka została zlikwidowana na 16 kilometrów przed metą. Po dogonieniu odjazdu nastąpiły ataki kilku kolarzy z niżej klasyfikowanych drużyn, jednak mocna praca dla Ferrariego, Walscheida i innych dobrych sprinterów nie pozwoliła żadnemu z kolarzy na poważniejszą akcję. Na ostatnich kilometrach pracowali głównie kolarze CCC-Sprandi Polkowice, Astany i Team Giant-Alpecin rozwijając na ostatniej prostej bardzo szybkie tempo.

Etap zakończył się dość kuriozalnie. Na ostatnim kilometrze na czele było dwóch kolarzy Astany, natomiast za nimi koło puścili kolarze Lampre. Zawodnicy kazachskiego zespołu nie zwolnili tempa, a wręcz przyspieszyli i na metę przyjechali z sekundową przewagą nad dużą grupą. W ten sposób Kazachowie przechytrzyli cały peleton i kreskę przekraczali z podniesionymi rękoma. Dla Tleubayeva to pierwsze zwycięstwo od dwóch lat, kiedy wygrywał Mistrzostwa Azji ze startu wspólnego. To najważniejszy sukces dla Kazacha, wcześniej wygrywał etapy w mniej znaczących wyścigach takich jak GP Soczi (2011), Vuelta Independencia Nacional (2012) oraz Tour of Alsace (2012).

Liderem klasyfikacji generalnej pozostał Brazylijczyk Andriato, który przyjechał na piątym miejscu. Na drugie miejsce awansował Tleubayev, który ma taki sam czas jak lider, natomiast trzeci jest Lutsenko z jedną sekundą straty. W klasyfikacji punktowej pierwszy jest Lutsenko, natomiast w klasyfikacji górskiej nadal przoduje Jingbiao Zhao (Wisdom – Hengxiang).

Wyniki:

1 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team 5:33:26
2 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
3 Roberto Ferrari (Ita) Lampre – Merida 0:00:00
4 Max Walscheid (GER) Team Giant – Alpecin 0:00:00
5 Rafael Andriato (Bra) Wilier Triestina – Southeast 0:00:00
6 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling 0:00:00
7 Andriy Kulyk (Ukr) Kolss – BDC Team 0:00:00
8 Andrea Pasqualon (Ita) Team Roth 0:00:00
9 Yuriy Metlushenko (Ukr) Jilun – Shakeland Cycling Team 0:00:00
10 Zsolt Der (Hun) Team Vorarlberg 0:00:00
11 Francisco Chamorro (Arg) Funvic Soul Cycles – Carrefour 0:00:00
12 Sergiy Grechyn (Ukr) Jilun – Shakeland Cycling Team 0:00:00
13 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
14 Jingbiao Zhao (Chn) Wisdom – Hengxiang Cycling Team 0:00:00
15 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk 0:00:00
16 Federico Zurlo (Ita) Lampre – Merida 0:00:00
17 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:00
18 Matej Mohoric (Slo) Lampre – Merida 0:00:00
19 Graeme Brown (Aus) Drapac Professional Cycling 0:00:00
20 Cristobal Olavarria (Chi) Jilun – Shakeland Cycling Team 0:00:00
21 Sergey Vlassenko (Kaz) Vino 4ever – SKO 0:00:00
22 Evgeny Zotov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
23 Vasilii Neustroev (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
24 Asbjørn Kragh Andersen (Den) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
25 Francesc Zurita (Esp) Team Vorarlberg 0:00:00
26 Piotr Brozyna (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:00
27 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss – BDC Team 0:00:00
28 Dylan Page (SUI) Team Roth 0:00:00
29 Patrick Jäger (AUT) Team Vorarlberg 0:00:00
30 Clément Koretzky (Fra) Team Vorarlberg 0:00:00
31 Brian Kamstra (Ned) Team Novo Nordisk 0:00:00
32 Cristian Raileanu (Mda) Wilier Triestina – Southeast 0:00:00
33 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:00
34 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss – BDC Team 0:00:00
35 Quentin Valognes (Fra) Team Novo Nordisk 0:00:00
36 Carlos Alexandre Manarelli (Bra) Funvic Soul Cycles – Carrefour 0:00:00
37 Daniel Dominguez Barragan (Esp) Hy Sport – Look Continental Cycling 0:00:00
38 Mario Jorge Faria Da Costa (Por) Lampre – Merida 0:00:00
39 Gabriel Machado Da Silva (Bra) Funvic Soul Cycles – Carrefour 0:00:00
40 Mohammad Gharehbaghi Pouri (IRI) Hy Sport – Look Continental Cycling 0:00:00
41 Kamil Malecki (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:00
42 Bieken Nazaerbieke (Chn) Hy Sport – Look Continental Cycling 0:00:00
43 Matthias Krizek (AUT) Team Roth 0:00:00
44 Burr Ho (HKg) HKSI Pro Cycling Team 0:00:00
45 Anton Samokhvalov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
46 Bernard Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling 0:00:00
47 Tino Thömel (GER) RTS – Monton Racing Team 0:00:00
48 Jakub Kaczmarek (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:00
49 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk 0:00:00
50 Roberto Pinheiro Da Silva (Bra) Funvic Soul Cycles – Carrefour 0:00:00
51 Jochem Hoekstra (Ned) Team Giant – Alpecin 0:00:00
52 Francisco Jarley Colorado Hernandez (Col) RTS – Monton Racing Team 0:00:00
53 Lucas De Rossi (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
54 Johannes Fröhlinger (GER) Team Giant – Alpecin 0:00:00
55 Patrick Schelling (SUI) Team Vorarlberg 0:00:00
56 Guangtong Ma (Chn) Wisdom – Hengxiang Cycling Team 0:00:00
57 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss – BDC Team 0:00:00
58 Thomas Rabou (Ned) Wisdom – Hengxiang Cycling Team 0:00:00
59 Alex Diniz Correia (Bra) Funvic Soul Cycles – Carrefour 0:00:00
60 Meiyin Wang (Chn) Wisdom – Hengxiang Cycling Team 0:00:00
61 Hiu Fung Choy (HKg) HKSI Pro Cycling Team 0:00:00
62 Alexandr Ovsyannikov (Kaz) Vino 4ever – SKO 0:00:00
63 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk 0:00:00
64 Alexandr Shushemoin (Kaz) Vino 4ever – SKO 0:00:00
65 Xin Wang (Chn) Hy Sport – Look Continental Cycling 0:00:00
66 Chaohua Xue (Chn) Giant – Champion System Pro Cycling 0:00:00
67 Sofiane Merignat (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
68 Mirko Tedeschi (Ita) Wilier Triestina – Southeast 0:00:00
69 Lukas Jaun (SUI) Team Roth 0:00:00
70 Sergey Rozin (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
71 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina – Southeast 0:00:00
72 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – Merida 0:00:00
73 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
74 Sergio Ferreira Sousa (Por) Team Vorarlberg 0:00:00
75 Carlos Alberto Ospina Hernandes (Col) RTS – Monton Racing Team 0:00:00
76 Thomas Vaubourzeix (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
77 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss – BDC Team 0:00:00
78 Zhang Zheng (Chn) Wisdom – Hengxiang Cycling Team 0:00:00
79 Fredrik Ludvigsson (Swe) Team Giant – Alpecin 0:00:00
80 Ying Hon Yeung (HKg) Wisdom – Hengxiang Cycling Team 0:00:00
81 Martin Kohler (SUI) Team Roth 0:00:00
82 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:00
83 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
84 Lachlan Norris (Aus) Drapac Professional Cycling 0:00:00
85 Dmitrii Samokhvalov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
86 Christophe Laborie (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
87 Rik Van Ijzendoorn (Ned) Team Novo Nordisk 0:00:00
88 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss – BDC Team 0:00:00
89 Ilya Davidenok (Kaz) RTS – Monton Racing Team 0:00:00
90 James Glasspool (Aus) Team Novo Nordisk 0:00:00
91 Nico Brüngger (SUI) Team Roth 0:00:00
92 Taras Voropayev (Kaz) Vino 4ever – SKO 0:00:00
93 Peter Koning (Ned) Drapac Professional Cycling 0:00:00
94 Jianpeng Liu (Chn) Wisdom – Hengxiang Cycling Team 0:00:00
95 Brad Evans (NZl) Drapac Professional Cycling 0:00:00
96 Aspan Zhukenov (Kaz) Vino 4ever – SKO 0:00:00
97 Géraud Flores-Couderc (Fra) Hy Sport – Look Continental Cycling 0:00:00
98 Ho San Chiu (HKg) HKSI Pro Cycling Team 0:00:00
99 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
100 Fredrik Strand Galta (Nor) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
101 Mauricio Ortega Ramirez (Col) RTS – Monton Racing Team 0:00:00
102 Leonardo Fabio Duque (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
103 Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina – Southeast 0:00:00
104 Dmitriy Lukyanov (Kaz) Vino 4ever – SKO 0:00:00
105 Jefferson Rueda Tobon (Col) Jilun – Shakeland Cycling Team 0:00:00
106 Maxim Rubachev (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
107 Ramiro Rincon Diaz (Col) Funvic Soul Cycles – Carrefour 0:00:00
108 Wan Yau Lau (HKg) HKSI Pro Cycling Team 0:00:00
109 Victor Niño Corredor (Col) RTS – Monton Racing Team 0:00:00
110 Gang Xu (Chn) Lampre – Merida 0:00:00
111 En Huang (Chn) Hy Sport – Look Continental Cycling 0:00:00
112 Ka Hoo Fung (HKg) HKSI Pro Cycling Team 0:00:00
113 Oliviero Troia (Ita) Lampre – Merida 0:00:00
114 Yong Jian Wu (Chn) Jilun – Shakeland Cycling Team 0:00:00
115 Lu Cheng Zhou (Chn) Jilun – Shakeland Cycling Team 0:00:00
116 Bert De Backer (Bel) Team Giant – Alpecin 0:00:00
117 Murilo Affonso (Bra) Funvic Soul Cycles – Carrefour 0:00:00
118 Maxat Ayazbayev (Kaz) Astana Pro Team 0:00:19
119 Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant – Alpecin 0:00:37
120 Ruslan Karimov (Uzb) RTS – Monton Racing Team 0:00:42
121 Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:50
122 Travis Meyer (Aus) Drapac Professional Cycling 0:01:36
123 Michael Kucher (AUT) Team Vorarlberg 0:01:51
124 Wenhui Bi (Chn) Giant – Champion System Pro Cycling 0:01:51
125 Cheng Ji (Chn) Team Giant – Alpecin 0:01:51
126 Xiaolong Sun (Chn) Giant – Champion System Pro Cycling 0:02:31
127 Oleksii Kasianov (Ukr) Jilun – Shakeland Cycling Team 0:02:40
128 Fuwen Xue (Chn) Giant – Champion System Pro Cycling 0:04:23
129 Ali Nemati Khiavi (IRI) Hy Sport – Look Continental Cycling 0:05:06
130 Li Jun Bai (Chn) Giant – Champion System Pro Cycling 0:05:06
131 Kwun Wa Law (HKg) HKSI Pro Cycling Team 0:05:38
132 Kirill Zakharov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:05:39
133 Shan Shuang (Chn) Giant – Champion System Pro Cycling 0:08:06

Klasyfikacja generalna:

1 Rafael Andriato (Bra) Wilier Triestina – Southeast 7:28:26
2 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
3 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:00:01
4 Roberto Ferrari (Ita) Lampre – Merida 0:00:02
5 Meiyin Wang (Chn) Wisdom – Hengxiang Cycling Team 0:00:02
6 Max Walscheid (GER) Team Giant – Alpecin 0:00:04
7 Roberto Pinheiro Da Silva (Bra) Funvic Soul Cycles – Carrefour 0:00:05
8 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk 0:00:06
9 Francisco Chamorro (Arg) Funvic Soul Cycles – Carrefour 0:00:08
10 Graeme Brown (Aus) Drapac Professional Cycling 0:00:09
11 Murilo Affonso (Bra) Funvic Soul Cycles – Carrefour 0:00:09
12 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling 0:00:10
13 Andriy Kulyk (Ukr) Kolss – BDC Team 0:00:10
14 Federico Zurlo (Ita) Lampre – Merida 0:00:10
15 Zsolt Der (Hun) Team Vorarlberg 0:00:10
16 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:10
17 Matej Mohoric (Slo) Lampre – Merida 0:00:10
18 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk 0:00:10
19 Asbjørn Kragh Andersen (Den) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:10
20 Andrea Pasqualon (Ita) Team Roth 0:00:10
21 Yuriy Metlushenko (Ukr) Jilun – Shakeland Cycling Team 0:00:10
22 Sergey Vlassenko (Kaz) Vino 4ever – SKO 0:00:10
23 Evgeny Zotov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:10
24 Francesc Zurita (Esp) Team Vorarlberg 0:00:10
25 Dylan Page (SUI) Team Roth 0:00:10
26 Cristobal Olavarria (Chi) Jilun – Shakeland Cycling Team 0:00:10
27 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team 0:00:10
28 Vasilii Neustroev (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:10
29 Cristian Raileanu (Mda) Wilier Triestina – Southeast 0:00:10
30 Sergiy Grechyn (Ukr) Jilun – Shakeland Cycling Team 0:00:10
31 Mario Jorge Faria Da Costa (Por) Lampre – Merida 0:00:10
32 Patrick Jäger (AUT) Team Vorarlberg 0:00:10
33 Matthias Krizek (AUT) Team Roth 0:00:10
34 Carlos Alexandre Manarelli (Bra) Funvic Soul Cycles – Carrefour 0:00:10
35 Gabriel Machado Da Silva (Bra) Funvic Soul Cycles – Carrefour 0:00:10
36 Mohammad Gharehbaghi Pouri (IRI) Hy Sport – Look Continental Cycling 0:00:10
37 Quentin Valognes (Fra) Team Novo Nordisk 0:00:10
38 Daniel Dominguez Barragan (Esp) Hy Sport – Look Continental Cycling 0:00:10
39 Brian Kamstra (Ned) Team Novo Nordisk 0:00:10
40 Patrick Schelling (SUI) Team Vorarlberg 0:00:10
41 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss – BDC Team 0:00:10
42 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:10
43 Anton Samokhvalov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:10
44 Carlos Alberto Ospina Hernandes (Col) RTS – Monton Racing Team 0:00:10
45 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss – BDC Team 0:00:10
46 Lukas Jaun (SUI) Team Roth 0:00:10
47 Jochem Hoekstra (Ned) Team Giant – Alpecin 0:00:10
48 Bieken Nazaerbieke (Chn) Hy Sport – Look Continental Cycling 0:00:10
49 Sergio Ferreira Sousa (Por) Team Vorarlberg 0:00:10
50 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – Merida 0:00:10
51 Lucas De Rossi (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:10
52 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk 0:00:10
53 Jingbiao Zhao (Chn) Wisdom – Hengxiang Cycling Team 0:00:10
54 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:00:10
55 Bernard Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling 0:00:10
56 Tino Thömel (GER) RTS – Monton Racing Team 0:00:10
57 Mirko Tedeschi (Ita) Wilier Triestina – Southeast 0:00:10
58 Thomas Rabou (Ned) Wisdom – Hengxiang Cycling Team 0:00:10
59 Johannes Fröhlinger (GER) Team Giant – Alpecin 0:00:10
60 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina – Southeast 0:00:10
61 Zhang Zheng (Chn) Wisdom – Hengxiang Cycling Team 0:00:10
62 Guangtong Ma (Chn) Wisdom – Hengxiang Cycling Team 0:00:10
63 Rik Van Ijzendoorn (Ned) Team Novo Nordisk 0:00:10
64 Burr Ho (HKg) HKSI Pro Cycling Team 0:00:10
65 Francisco Jarley Colorado Hernandez (Col) RTS – Monton Racing Team 0:00:10
66 Alex Diniz Correia (Bra) Funvic Soul Cycles – Carrefour 0:00:10
67 Martin Kohler (SUI) Team Roth 0:00:10
68 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team 0:00:10
69 Jakub Kaczmarek (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:10
70 Alexandr Shushemoin (Kaz) Vino 4ever – SKO 0:00:10
71 Sofiane Merignat (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:10
72 Ying Hon Yeung (HKg) Wisdom – Hengxiang Cycling Team 0:00:10
73 Fredrik Ludvigsson (Swe) Team Giant – Alpecin 0:00:10
74 Oliviero Troia (Ita) Lampre – Merida 0:00:10
75 Xin Wang (Chn) Hy Sport – Look Continental Cycling 0:00:10
76 Ilya Davidenok (Kaz) RTS – Monton Racing Team 0:00:10
77 Sergey Rozin (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:10
78 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:10
79 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss – BDC Team 0:00:10
80 Lachlan Norris (Aus) Drapac Professional Cycling 0:00:10
81 Hiu Fung Choy (HKg) HKSI Pro Cycling Team 0:00:10
82 Thomas Vaubourzeix (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:10
83 Dmitrii Samokhvalov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:10
84 Brad Evans (NZl) Drapac Professional Cycling 0:00:10
85 Christophe Laborie (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:10
86 Alexandr Ovsyannikov (Kaz) Vino 4ever – SKO 0:00:10
87 Nico Brüngger (SUI) Team Roth 0:00:10
88 Fredrik Strand Galta (Nor) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:10
89 Bert De Backer (Bel) Team Giant – Alpecin 0:00:10
90 Taras Voropayev (Kaz) Vino 4ever – SKO 0:00:10
91 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 0:00:10
92 Peter Koning (Ned) Drapac Professional Cycling 0:00:10
93 Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina – Southeast 0:00:10
94 Jefferson Rueda Tobon (Col) Jilun – Shakeland Cycling Team 0:00:10
95 Victor Niño Corredor (Col) RTS – Monton Racing Team 0:00:10
96 Mauricio Ortega Ramirez (Col) RTS – Monton Racing Team 0:00:10
97 Ho San Chiu (HKg) HKSI Pro Cycling Team 0:00:10
98 Leonardo Fabio Duque (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:10
99 Ramiro Rincon Diaz (Col) Funvic Soul Cycles – Carrefour 0:00:10
100 Wan Yau Lau (HKg) HKSI Pro Cycling Team 0:00:10
101 Maxim Rubachev (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:10
102 Ka Hoo Fung (HKg) HKSI Pro Cycling Team 0:00:10
103 Gang Xu (Chn) Lampre – Merida 0:00:10
104 Maxat Ayazbayev (Kaz) Astana Pro Team 0:00:29
105 Piotr Brozyna (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:38
106 Aspan Zhukenov (Kaz) Vino 4ever – SKO 0:00:38
107 Ruslan Karimov (Uzb) RTS – Monton Racing Team 0:00:52
108 Clément Koretzky (Fra) Team Vorarlberg 0:00:57
109 Kamil Malecki (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:01:07
110 Travis Meyer (Aus) Drapac Professional Cycling 0:01:46
111 Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant – Alpecin 0:01:51
112 Michael Kucher (AUT) Team Vorarlberg 0:02:01
113 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss – BDC Team 0:02:10
114 Chaohua Xue (Chn) Giant – Champion System Pro Cycling 0:02:10
115 En Huang (Chn) Hy Sport – Look Continental Cycling 0:02:10
116 Yong Jian Wu (Chn) Jilun – Shakeland Cycling Team 0:02:10
117 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss – BDC Team 0:02:11
118 Jianpeng Liu (Chn) Wisdom – Hengxiang Cycling Team 0:02:17
119 Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:02:18
120 James Glasspool (Aus) Team Novo Nordisk 0:03:14
121 Lu Cheng Zhou (Chn) Jilun – Shakeland Cycling Team 0:03:14
122 Wenhui Bi (Chn) Giant – Champion System Pro Cycling 0:04:02
123 Géraud Flores-Couderc (Fra) Hy Sport – Look Continental Cycling 0:04:04
124 Xiaolong Sun (Chn) Giant – Champion System Pro Cycling 0:04:45
125 Oleksii Kasianov (Ukr) Jilun – Shakeland Cycling Team 0:04:51
126 Ali Nemati Khiavi (IRI) Hy Sport – Look Continental Cycling 0:05:16
127 Dmitriy Lukyanov (Kaz) Vino 4ever – SKO 0:05:46
128 Kirill Zakharov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:05:49
129 Fuwen Xue (Chn) Giant – Champion System Pro Cycling 0:06:34
130 Cheng Ji (Chn) Team Giant – Alpecin 0:07:37
131 Li Jun Bai (Chn) Giant – Champion System Pro Cycling 0:10:52
132 Kwun Wa Law (HKg) HKSI Pro Cycling Team 0:13:48
133 Shan Shuang (Chn) Giant – Champion System Pro Cycling 0:16:16