Dries Devenyns (IAM Cycling) wygrał drugi etap i został nowym liderem Baloise Belgium Tour.

Drugi etap belgijskiej etapówki prowadził z Knokke-Heist do Herzele i miał być drugim co do trudności etapem w wyścigu. Kolarze mieli do pokonania ponad 200 kilometrów, a po drodze czekało na nich kilka ciężkich podjazdów, a także odcinki brukowane.

baloise 3 etap

Mimo wczesnej ucieczki wszystko rozstrzygnęło się tuż po ostatnim podjeździe. Wtedy z peletonu oderwała się grupka dziewięciu zawodników, która między sobą rozegrała walkę o triumf.

Najszybszy okazał się Dries Devenyns (IAM Cycling), który został także nowym liderem wyścigu. Drugi finiszował Baptiste Planckaert (Wallonie – Bruxelles), a trzeci Stijn Vandenbergh (Etixx – Quick Step).

Wyniki drugiego etapu:

1 Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling 4:32:26
2 Baptiste Planckaert (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect 0:00:01
3 Stijn Vandenbergh (Bel) Etixx – Quick Step 0:00:01
4 Tiesj Benoot (Bel) Lotto – Soudal 0:00:01
5 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:00:01
6 Sergei Chernetckii (Rus) Team Katusha 0:00:01
7 Enrico Gasparotto (Ita) Wanty – Groupe Gobert 0:00:01
8 Reto Hollenstein (SUI) IAM Cycling 0:00:01
9 Floris De Tier (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:00:01
10 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:00:40
11 Timothy Dupont (Bel) Vérandas Willems Cycling Team 0:00:40
12 Marcel Sieberg (GER) Lotto – Soudal 0:00:40
13 Jens Debusschere (Bel) Lotto – Soudal 0:00:40
14 Kenny Dehaes (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:00:40
15 Jonas Van Genechten (Bel) IAM Cycling 0:00:40
16 Zico Waeytens (Bel) Team Giant – Alpecin 0:00:40
17 Davide Viganò (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:40
18 Aidis Kruopis (Ltu) Vérandas Willems Cycling Team 0:00:40
19 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team 0:00:40
20 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:00:40
21 Jesper Asselman (Ned) Roompot – Oranje Peloton 0:00:40
22 Julien Vermote (Bel) Etixx – Quick Step 0:00:40
23 Grégory Habeaux (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect 0:00:40
24 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:00:40
25 Oliver Naesen (Bel) IAM Cycling 0:00:40
26 Niki Terpstra (Ned) Etixx – Quick Step 0:00:40
27 Joeri Stallaert (Bel) Cibel – Cebon 0:00:40
28 Tom Devriendt (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:00:40
29 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:00:40
30 Michel Kreder (Ned) Roompot – Oranje Peloton 0:00:40
31 Jori Van Steenbergen (Bel) Cibel – Cebon 0:00:40
32 Borut Bozic (Slo) Cofidis Solutions Crédits 0:00:40
33 Matti Breschel (Den) Cannondale Pro Cycling Team 0:00:40
34 Björn Thurau (GER) Wanty – Groupe Gobert 0:00:40
35 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale Pro Cycling Team 0:00:40
36 Nils Politt (GER) Team Katusha 0:00:40
37 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot – Oranje Peloton 0:00:40
38 Gregor Mühlberger (AUT) Bora – Argon 18 0:00:40
39 Steven Tronet (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:00:40
40 Simon Geschke (GER) Team Giant – Alpecin 0:00:40
41 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:40
42 Mirko Selvaggi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:40
43 Wout Van Aert (Bel) Crelan – Vastgoedservice Continental Team 0:00:40
44 Antoine Warnier (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect 0:00:40
45 Dominik Nerz (GER) Bora – Argon 18 0:00:40
46 Jan Barta (Cze) Bora – Argon 18 0:00:40
47 Tom Meeusen (Bel) Telenet – Fidea Cycling Team 0:00:40
48 Florian Sénéchal (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:40
49 Vicente Reynes Mimo (Esp) IAM Cycling 0:00:40
50 Jasper De Buyst (Bel) Lotto – Soudal 0:00:40
51 Tim Declercq (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:00:40
52 Jimmy Duquennoy (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect 0:00:40
53 Quinten Hermans (Bel) Telenet – Fidea Cycling Team 0:00:40
54 Thijs Van Amerongen (Ned) Telenet – Fidea Cycling Team 0:00:40
55 Jimmy Janssens (Bel) Team 3M 0:00:40
56 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale Pro Cycling Team 0:00:40
57 Gert Jõeäär (Est) Cofidis Solutions Crédits 0:00:40
58 Jelle Wallays (Bel) Lotto – Soudal 0:00:40
59 Angel Vicioso Arcos (Esp) Team Katusha 0:00:40
60 Simon Spilak (Slo) Team Katusha 0:00:40
61 Benjamin Verraes (Bel) Cibel – Cebon 0:00:40
62 Lars Van Der Haar (Ned) Team Giant – Alpecin 0:00:40
63 Corné Van Kessel (Ned) Telenet – Fidea Cycling Team 0:00:40
64 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale Pro Cycling Team 0:00:40
65 Laurens De Plus (Bel) Etixx – Quick Step 0:00:40
66 Dimitri Claeys (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:00:40
67 Yves Lampaert (Bel) Etixx – Quick Step 0:00:40
68 Sam Oomen (Ned) Team Giant – Alpecin 0:00:40
69 Kevin De Jonghe (Bel) Cibel – Cebon 0:00:40
70 Yohann Gène (Fra) Direct Energie 0:00:40
71 Dmitrii Kozonchuk (Rus) Team Katusha 0:00:40
72 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie 0:00:40
73 Silvio Herklotz (GER) Bora – Argon 18 0:00:40
74 Boy Van Poppel (Ned) Trek – Segafredo 0:00:40
75 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:00:40
76 Lars Boom (Ned) Astana Pro Team 0:00:40
77 Jim Aernouts (Bel) Telenet – Fidea Cycling Team 0:00:40
78 Brecht Dhaene (Bel) Vérandas Willems Cycling Team 0:00:40
79 Raymond Kreder (Ned) Roompot – Oranje Peloton 0:00:40
80 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot – Oranje Peloton 0:00:40
81 Jan Ghyselinck (Bel) Vérandas Willems Cycling Team 0:00:40
82 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:00:40
83 Sander Cordeel (Bel) Vérandas Willems Cycling Team 0:00:40
84 Rüdiger Selig (GER) Bora – Argon 18 0:00:40
85 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie 0:00:40
86 Grégory Rast (SUI) Trek – Segafredo 0:00:40
87 Julien Loubet (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:01:59
88 Martin Elmiger (SUI) IAM Cycling 0:01:59
89 Jack Bauer (NZl) Cannondale Pro Cycling Team 0:03:03
90 Christophe Prémont (Bel) Vérandas Willems Cycling Team 0:03:03
91 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team 0:03:03
92 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie 0:03:03
93 Bartosz Huzarski (Pol) Bora – Argon 18 0:03:03
94 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:03:37
95 Olivier Chevalier (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect 0:03:37
96 Jonas Ahlstrand (Swe) Cofidis Solutions Crédits 0:03:37
97 Frederik Frison (Bel) Lotto – Soudal 0:03:37
98 Tony Martin (GER) Etixx – Quick Step 0:03:37
99 Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team 0:03:37
100 Toon Aerts (Bel) Telenet – Fidea Cycling Team 0:03:37
101 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:03:37
102 Matvey Mamykin (Rus) Team Katusha 0:03:37
103 Tim De Troyer (Bel) Vérandas Willems Cycling Team 0:03:37
104 Lawrence Naesen (Bel) Cibel – Cebon 0:03:37
105 Gatis Smukulis (Lat) Astana Pro Team 0:03:37
106 Stig Broeckx (Bel) Lotto – Soudal 0:03:37
107 Michiel Dieleman (Bel) Cibel – Cebon 0:03:37
108 Berden De Vries (Ned) Roompot – Oranje Peloton 0:05:28
109 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie 0:06:29
110 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team 0:08:07
111 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:08:07
112 Michael Van Staeyen (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:08:07
113 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx – Quick Step 0:08:07
114 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:08:07
115 Stef Van Zummeren (Bel) Vérandas Willems Cycling Team 0:08:07
116 Johannes Fröhlinger (GER) Team Giant – Alpecin 0:08:07
117 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:08:07
118 Vegard Breen (Nor) Fortuneo – Vital Concept 0:08:07
119 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:08:07
120 Xandro Meurisse (Bel) Crelan – Vastgoedservice Continental Team 0:08:07
121 Iljo Keisse (Bel) Etixx – Quick Step 0:08:07
122 Perrig Quéméneur (Fra) Direct Energie 0:10:45
123 Barry Markus (Ned) Roompot – Oranje Peloton 0:10:45
124 Ryan Mullen (Irl) Cannondale Pro Cycling Team 0:10:45
125 Nicolas Cleppe (Bel) Telenet – Fidea Cycling Team 0:10:45
126 Tony Hurel (Fra) Direct Energie 0:10:45
127 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek – Segafredo 0:10:45
128 Tim Merlier (Bel) Crelan – Vastgoedservice Continental Team 0:10:45
129 Jean-Marc Bideau (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:10:45
130 Julien Stassen (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect 0:10:57
131 Clément Chevrier (Fra) IAM Cycling 0:10:57
132 Yauheni Hutarovich (Blr) Fortuneo – Vital Concept 0:14:03
133 Daniel McLay (GBr) Fortuneo – Vital Concept 0:14:03
134 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team 0:15:37
135 Danilo Napolitano (Ita) Wanty – Groupe Gobert 0:15:37
136 Fredrik Ludvigsson (Swe) Team Giant – Alpecin 0:15:37
137 Brian Van Goethem (Ned) Roompot – Oranje Peloton 0:15:37
138 Timothy Stevens (Bel) Crelan – Vastgoedservice Continental Team 0:15:37
139 Stijn Devolder (Bel) Trek – Segafredo 0:15:37
140 Amaury Capiot (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:15:37
141 Kristoffer Skjerping (Nor) Cannondale Pro Cycling Team 0:15:37
142 Sergey Lagutin (Rus) Team Katusha 0:15:37
143 Sébastien Delfosse (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect 0:15:37
144 Tiziano Dall’Antonia (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:15:37
145 Laurent Évrard (Bel) Team 3M 0:15:37
146 Pieter Jacobs (Bel) Crelan – Vastgoedservice Continental Team 0:15:37
147 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:15:37
148 Kris Boeckmans (Bel) Lotto – Soudal 0:15:47
149 Boris Vallée (Bel) Fortuneo – Vital Concept 0:18:14
150 Thijs Aerts (Bel) Telenet – Fidea Cycling Team 0:18:56
151 Max Walscheid (GER) Team Giant – Alpecin 0:18:56
152 Rob Ruijgh (Ned) Crelan – Vastgoedservice Continental Team 0:18:56
153 Jaap De Man (Ned) Team 3M 0:18:56
154 Julien Morice (Fra) Direct Energie 0:18:56
155 Loïc Chetout (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:18:56
156 Ruben Zepuntke (GER) Cannondale Pro Cycling Team 0:18:56
157 Sam Bennett (Irl) Bora – Argon 18 0:18:56
158 Gregory Franckaert (Bel) Cibel – Cebon 0:19:36
159 Gianni Marchand (Bel) Cibel – Cebon 0:19:36
160 Michael Vingerling (Ned) Team 3M 0:19:36
161 Shane Archbold (NZl) Bora – Argon 18 0:19:36
162 Ludwig De Winter (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect 0:19:36
163 Kenny Willems (Bel) Team 3M 0:21:05
164 Jelle Goderis (Bel) Team 3M 0:21:05
165 Gertjan De Vos (Bel) Team 3M 0:21:05
166 David Boucher (Fra) Crelan – Vastgoedservice Continental Team 0:22:51
167 Jonathan Hivert (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:22:51
DNF Aleksejs Saramotins (Lat) IAM Cycling
DNF Maxime Farazijn (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise
DNF Jens Adams (Bel) Crelan – Vastgoedservice Continental Team
DNS Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo
DNS Piotr Havik (Ned) Team 3M

Klasyfikacja generalna po drugim etapie:

1 Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling 8:53:22
2 Reto Hollenstein (SUI) IAM Cycling 0:00:04
3 Stijn Vandenbergh (Bel) Etixx – Quick Step 0:00:07
4 Sergei Chernetckii (Rus) Team Katusha 0:00:16
5 Baptiste Planckaert (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect 0:00:18
6 Enrico Gasparotto (Ita) Wanty – Groupe Gobert 0:00:20
7 Tiesj Benoot (Bel) Lotto – Soudal 0:00:23
8 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:00:23
9 Wout Van Aert (Bel) Crelan – Vastgoedservice Continental Team 0:00:39
10 Yves Lampaert (Bel) Etixx – Quick Step 0:00:43
11 Niki Terpstra (Ned) Etixx – Quick Step 0:00:43
12 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:00:44
13 Lars Boom (Ned) Astana Pro Team 0:00:46
14 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie 0:00:48
15 Floris De Tier (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:00:49
16 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:00:50
17 Nils Politt (GER) Team Katusha 0:00:50
18 Jan Barta (Cze) Bora – Argon 18 0:00:51
19 Jonas Van Genechten (Bel) IAM Cycling 0:00:53
20 Gert Jõeäär (Est) Cofidis Solutions Crédits 0:00:55
21 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale Pro Cycling Team 0:00:56
22 Oliver Naesen (Bel) IAM Cycling 0:00:56
23 Jan Ghyselinck (Bel) Vérandas Willems Cycling Team 0:00:56
24 Lars Van Der Haar (Ned) Team Giant – Alpecin 0:00:57
25 Benjamin Verraes (Bel) Cibel – Cebon 0:00:57
26 Sander Cordeel (Bel) Vérandas Willems Cycling Team 0:00:58
27 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team 0:00:59
28 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale Pro Cycling Team 0:00:59
29 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale Pro Cycling Team 0:00:59
30 Marcel Sieberg (GER) Lotto – Soudal 0:00:59
31 Simon Geschke (GER) Team Giant – Alpecin 0:00:59
32 Boy Van Poppel (Ned) Trek – Segafredo 0:00:59
33 Dimitri Claeys (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:00:59
34 Jens Debusschere (Bel) Lotto – Soudal 0:00:59
35 Jesper Asselman (Ned) Roompot – Oranje Peloton 0:00:59
36 Vicente Reynes Mimo (Esp) IAM Cycling 0:01:00
37 Simon Spilak (Slo) Team Katusha 0:01:00
38 Kevin De Jonghe (Bel) Cibel – Cebon 0:01:01
39 Timothy Dupont (Bel) Vérandas Willems Cycling Team 0:01:03
40 Jasper De Buyst (Bel) Lotto – Soudal 0:01:03
41 Zico Waeytens (Bel) Team Giant – Alpecin 0:01:04
42 Antoine Warnier (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect 0:01:04
43 Silvio Herklotz (GER) Bora – Argon 18 0:01:05
44 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:01:05
45 Jelle Wallays (Bel) Lotto – Soudal 0:01:05
46 Gregor Mühlberger (AUT) Bora – Argon 18 0:01:06
47 Sam Oomen (Ned) Team Giant – Alpecin 0:01:06
48 Florian Sénéchal (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:01:06
49 Laurens De Plus (Bel) Etixx – Quick Step 0:01:07
50 Julien Vermote (Bel) Etixx – Quick Step 0:01:07
51 Quinten Hermans (Bel) Telenet – Fidea Cycling Team 0:01:08
52 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:08
53 Angel Vicioso Arcos (Esp) Team Katusha 0:01:09
54 Björn Thurau (GER) Wanty – Groupe Gobert 0:01:10
55 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie 0:01:11
56 Tim Declercq (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:01:11
57 Jimmy Janssens (Bel) Team 3M 0:01:11
58 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:01:13
59 Rüdiger Selig (GER) Bora – Argon 18 0:01:14
60 Brecht Dhaene (Bel) Vérandas Willems Cycling Team 0:01:14
61 Borut Bozic (Slo) Cofidis Solutions Crédits 0:01:15
62 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:01:16
63 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot – Oranje Peloton 0:01:16
64 Dominik Nerz (GER) Bora – Argon 18 0:01:16
65 Tom Devriendt (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:01:16
66 Mirko Selvaggi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:17
67 Yohann Gène (Fra) Direct Energie 0:01:17
68 Davide Viganò (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:17
69 Jori Van Steenbergen (Bel) Cibel – Cebon 0:01:18
70 Tom Meeusen (Bel) Telenet – Fidea Cycling Team 0:01:18
71 Thijs Van Amerongen (Ned) Telenet – Fidea Cycling Team 0:01:19
72 Grégory Rast (SUI) Trek – Segafredo 0:01:19
73 Aidis Kruopis (Ltu) Vérandas Willems Cycling Team 0:01:21
74 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:01:21
75 Michel Kreder (Ned) Roompot – Oranje Peloton 0:01:23
76 Dmitrii Kozonchuk (Rus) Team Katusha 0:01:23
77 Jimmy Duquennoy (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect 0:01:24
78 Matti Breschel (Den) Cannondale Pro Cycling Team 0:01:25
79 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot – Oranje Peloton 0:01:25
80 Grégory Habeaux (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect 0:01:26
81 Joeri Stallaert (Bel) Cibel – Cebon 0:01:26
82 Raymond Kreder (Ned) Roompot – Oranje Peloton 0:01:28
83 Corné Van Kessel (Ned) Telenet – Fidea Cycling Team 0:01:29
84 Steven Tronet (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:01:31
85 Kenny Dehaes (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:01:36
86 Jim Aernouts (Bel) Telenet – Fidea Cycling Team 0:01:46
87 Martin Elmiger (SUI) IAM Cycling 0:02:04
88 Julien Loubet (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:02:26
89 Jack Bauer (NZl) Cannondale Pro Cycling Team 0:03:15
90 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie 0:03:25
91 Christophe Prémont (Bel) Vérandas Willems Cycling Team 0:03:26
92 Bartosz Huzarski (Pol) Bora – Argon 18 0:03:37
93 Tony Martin (GER) Etixx – Quick Step 0:03:38
94 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team 0:03:42
95 Frederik Frison (Bel) Lotto – Soudal 0:03:53
96 Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team 0:03:55
97 Stig Broeckx (Bel) Lotto – Soudal 0:03:58
98 Tim De Troyer (Bel) Vérandas Willems Cycling Team 0:03:59
99 Gatis Smukulis (Lat) Astana Pro Team 0:03:59
100 Olivier Chevalier (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect 0:04:08
101 Jonas Ahlstrand (Swe) Cofidis Solutions Crédits 0:04:09
102 Toon Aerts (Bel) Telenet – Fidea Cycling Team 0:04:10
103 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:04:15
104 Matvey Mamykin (Rus) Team Katusha 0:04:18
105 Lawrence Naesen (Bel) Cibel – Cebon 0:04:19
106 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:04:20
107 Michiel Dieleman (Bel) Cibel – Cebon 0:04:22
108 Berden De Vries (Ned) Roompot – Oranje Peloton 0:05:40
109 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie 0:06:48
110 Vegard Breen (Nor) Fortuneo – Vital Concept 0:08:25
111 Xandro Meurisse (Bel) Crelan – Vastgoedservice Continental Team 0:08:25
112 Stef Van Zummeren (Bel) Vérandas Willems Cycling Team 0:08:30
113 Iljo Keisse (Bel) Etixx – Quick Step 0:08:31
114 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx – Quick Step 0:08:31
115 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:08:32
116 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team 0:08:41
117 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:08:49
118 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:08:52
119 Johannes Fröhlinger (GER) Team Giant – Alpecin 0:08:57
120 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:08:58
121 Michael Van Staeyen (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:09:00
122 Ryan Mullen (Irl) Cannondale Pro Cycling Team 0:11:03
123 Tim Merlier (Bel) Crelan – Vastgoedservice Continental Team 0:11:06
124 Tony Hurel (Fra) Direct Energie 0:11:13
125 Perrig Quéméneur (Fra) Direct Energie 0:11:22
126 Nicolas Cleppe (Bel) Telenet – Fidea Cycling Team 0:11:26
127 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek – Segafredo 0:11:28
128 Barry Markus (Ned) Roompot – Oranje Peloton 0:11:36
129 Jean-Marc Bideau (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:11:38
130 Clément Chevrier (Fra) IAM Cycling 0:11:40
131 Julien Stassen (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect 0:11:43
132 Daniel McLay (GBr) Fortuneo – Vital Concept 0:14:12
133 Yauheni Hutarovich (Blr) Fortuneo – Vital Concept 0:14:44
134 Brian Van Goethem (Ned) Roompot – Oranje Peloton 0:15:51
135 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis Solutions Crédits 0:16:01
136 Fredrik Ludvigsson (Swe) Team Giant – Alpecin 0:16:04
137 Sébastien Delfosse (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect 0:16:05
138 Tiziano Dall’Antonia (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:16:07
139 Pieter Jacobs (Bel) Crelan – Vastgoedservice Continental Team 0:16:07
140 Timothy Stevens (Bel) Crelan – Vastgoedservice Continental Team 0:16:09
141 Stijn Devolder (Bel) Trek – Segafredo 0:16:11
142 Kris Boeckmans (Bel) Lotto – Soudal 0:16:13
143 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team 0:16:15
144 Laurent Évrard (Bel) Team 3M 0:16:20
145 Sergey Lagutin (Rus) Team Katusha 0:16:20
146 Amaury Capiot (Bel) Topsport Vlaanderen – Baloise 0:16:21
147 Danilo Napolitano (Ita) Wanty – Groupe Gobert 0:16:24
148 Kristoffer Skjerping (Nor) Cannondale Pro Cycling Team 0:16:28
149 Boris Vallée (Bel) Fortuneo – Vital Concept 0:18:40
150 Loïc Chetout (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:19:19
151 Sam Bennett (Irl) Bora – Argon 18 0:19:22
152 Julien Morice (Fra) Direct Energie 0:19:25
153 Rob Ruijgh (Ned) Crelan – Vastgoedservice Continental Team 0:19:26
154 Max Walscheid (GER) Team Giant – Alpecin 0:19:28
155 Ruben Zepuntke (GER) Cannondale Pro Cycling Team 0:19:28
156 Jaap De Man (Ned) Team 3M 0:19:32
157 Thijs Aerts (Bel) Telenet – Fidea Cycling Team 0:19:46
158 Gianni Marchand (Bel) Cibel – Cebon 0:20:03
159 Michael Vingerling (Ned) Team 3M 0:20:04
160 Gregory Franckaert (Bel) Cibel – Cebon 0:20:27
161 Shane Archbold (NZl) Bora – Argon 18 0:20:29
162 Kenny Willems (Bel) Team 3M 0:21:43
163 Jelle Goderis (Bel) Team 3M 0:21:56
164 David Boucher (Fra) Crelan – Vastgoedservice Continental Team 0:23:00
165 Ludwig De Winter (Bel) Wallonie Bruxelles – Group Protect 0:23:29
166 Jonathan Hivert (Fra) Fortuneo – Vital Concept 0:23:37
167 Gertjan De Vos (Bel) Team 3M 0:25:08