Lang Team Race – to seria wyścigów szosowych przeznaczonych dla kolarzy amatorów. W sezonie 2016 odbędą się cztery edycje zawodów – w Warszawie, Gdańsku, Krokowej oraz Bytowie

Po zeszłorocznym sukcesie i pierwszym sezonie serii wyścigów szosowych organizowanych przez Lang Team, zespół Czesława Langa postanowił kontynuować ten cykl.

Pierwszy z w wyścigów Lang Team Race rozegrany zostanie w Warszawie, 17 kwietnia. Start i meta usytuowana będzie w dzielnicy Wilanów, na ulicy Wiertniczej, następnie kolarze pojadą przez Konstancin, Kawęczynek, Słomczyn, Gassy i z powrotem do Warszawy. Dystans mini będzie liczył 46 kilometrów, zaś maxi 104 kilometry.

Kalendarz Lang Team Race 2016:

1.edycja: 17.04 – Warszawa
2.edycja: 22.05 – Gdańsk
3.edycja: 31.07 – Krokowa
4.edycja: 28.08 – Bytów

Czekamy na oficjalną informację prasową, ale już dziś możecie szykować nogę na cztery wyścigi Lang Team Race. Zapisy ruszą niebawem. Wszystkie szczegóły będą podawane na bieżąco na stronach internetowych Lang Team.

Poprzedni artykułGodziny startów do jazdy indywidualnej na czas Tirreno-Adriatico
Następny artykułGreg van Avermaet wygrywa Tirreno-Adriatico!
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments