Specialized

Obie firmy połączyły siły i stworzyły pierwsze modele S-Works Tarmac z bezprzewodowym osprzętem SRAM eTap. Pięć egzemplarzy trafi na aukcję, z której dochód będzie przeznaczony dla organizacji zajmującej się przekazywaniem rowerów dla biedniejszych regionów świata.

World Bicycle Relief dotychczas przekazało już ponad 275 000 rowerów do uczniów, pracowników służby zdrowia oraz przedsiębiorców z Afryki, południowowschodniej Azji oraz Ameryki Południowej. Przy okazji organizacja wyszkoliła ponad 1000 mechaników.

World Bicycle Relief zapewnia ludziom dostęp do edukacji, opieki medycznej oraz możliwości ekonomicznych. Jesteśmy dumni, że zyski z tej aukcji zostaną przekazane na zwalczanie barier oddzielających ludzi od ich niezależności i wolności. – powiedział FK Day, założyciel WBK i wicedyrektor wykonawczy w SRAM.

Specialized
Specialized

Specialized i SRAM przekazują na aukcję pięć nowych rowerów, które wchodzą na rynek wraz z rozpoczynającym się sezonem. Jest to najwyższy model profesjonalnego sprzętu – Tarmac wyposażony w pierwszą bezprzewodową grupę SRAM eTap. Aukcja rozpocznie się 16 lutego o godzinie 17 polskiego czasu i zakończy 18 lutego o 16:59.

Specialized
Specialized

Link do aukcji tutaj: www.specializedcharityauction.com

źródło: Bikeradar