W środowy wieczór, w toruńskiej restauracji MioPiano, miało miejsce oficjalne zakończenie sezonu Akademii Copernicus Michała Kwiatkowskiego.

Galeria zdjęć > tutaj

Wśród licznie zgromadzonych gości, nie zabrakło przedstawicieli sponsorów, w tym strategicznych ActiveJet, Skoda, Trek, Etixx i Budlex. Na uroczystość przybyli także przedstawiciele miast i gmin wspierających Akademię, a także młodych zawodników, trenerów oraz założyciela i patrona Copernicusa – Michała Kwiatkowskiego.

Najlepsi kolarze w poszczególnych kategoriach odebrali z rąk Michała Kwiatkowskiego oraz Michała Jackowiaka, szefa Akademii statuetki i gratulacje za osiągnięte wyniki w sezonie 2015.

Jest mi bardzo miło, że mogliśmy się spotkać w takim gronie – rozpoczął Michał Kwiatkowski. Fajnie widzieć wszystkich zaangażowanych w Akademię i przede wszystkim młodych kolarzy, którzy osiągnęli tak znakomite wyniki sportowe. Dziękuję wszystkim za cały sezon, dajecie mi każdego dnia niesamowitą motywację – zakończył mistrz świata.

Podziękowania złożył także Michał Jackowiak:

Przede wszystkim dziękuję sponsorom, partnerom i wszystkim osobom wspierającym Akademię za ten bardzo owocny sezon. Dzięki ich zaangażowaniu mogliśmy osiągnąć tak wspaniałe wyniki sportowe. Dziękuję trenerom i kolarzom za ich ciężką pracę i za wyniki które osiągnęliście. Dziękuję też Michałowi Kwiatkowskiemu, który wspierał Akademię nie tylko finansowo. Czuliśmy, że nasz mistrz jest z nami przez cały sezon. Mam nadzieję, że kolejny będzie równie dobry albo jeszcze lepszy.

Tęczowe koszulki mistrza świata z autografem Michała Kwiatkowskiego otrzymali przedstawiciele sponsorów – firmy Skoda oraz Etixx.

Po części oficjalnej trwały długie rozmowy w kuluarach, każdy mógł spotkać się z Michałem Kwiatkowskim, wymienić wiedzą, zrobić sobie zdjęcie, otrzymać autograf.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments