Najbardziej utytułowana cyklistka szosowa świata wspiera kobiety amatorsko jeżdżące na rowerach między innymi poprzez nową inicjatywę.

Strongher jest miejscem dla kobiet, które jeżdżą. Oferuje ona stronę internetową, która ma łączyć wszystkie cyklistki i zbierać informacje gdzie jeżdżą, z kim jeżdżą i jaką odmianę kolarstwa uprawiają. Dodatkowo aplikacja na urządzenia mobilne pozwoli na umawianie się na wspólne treningi i rozmawianie. Strongher będzie też organizować różne wydarzenia dla kobiet jeżdżących na rowerach.

Kobiece kolarstwo staje się coraz bardziej popularne. Sport rośnie w siłę, powstają kolejne wyścigi. To odpowiedni czas, by kolarstwo kobiet przejęło stery i zbliżyło się do mężczyzn. Strongher będzie tym połączeniem.
Chcemy wyeksponować wszystkie profesjonalne cyklistki, pokazać ludzi sportu. Chcemy dać amatorkom pewność, której potrzebują, by zacząć się ścigać, poprzez tworzenie wydarzeń i innych inicjatyw. Będziemy inspirować kobiety do spróbowania kolarstwa pierwszy raz i dać wszystkim wiarę, że mogą coś osiągnąć. Dać im możliwość pokazania siebie. – powiedziała Vos.
fot. Strongher
źródło: velonews
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments