Zawodnik MTN-Qhubeka był najszybszy po sprincie z peletonu. Koszulkę lidera zachował Tom Dumoulin (Giant-Alpecin).

W poniedziałek kolarze mieli do przejechania 146.6km z Valencii do Castellon. Największa trudność miała szczyt 16.6km przed finiszem i to oznaczało, że o wygraną mogą walczyć sprinterzy.

Niedługo po starcie z rywalizacji wycofał się Caleb Ewan (Orica-Greenedge), a ucieczkę dnia stworzyło… 40 kolarzy!
Team Sky: Sergio Henao, Ian Boswell, Salvatore Puccio
AG2R – La Mondiale: Matteo Montaguti, Mikael Cherel
Astana: Dario Cataldo, Luis León Sánchez
BMC: Peter Velits, Amael Moinard, Darwin Atapuma
Caja Rural: David Arroyo, Pello Bilbao, Ángel Madrazo,
Cofidis: Daniel Navarro, Romain Hardy
Colombia: Carlos Quintero, Rodolfo Torres
Etixx – Quick Step: Carlos Verona
FDJ: Kenny Elissonde
IAM Cycling: Lawrence Warbasse
Lampre – Merida: Rubén Plaza, Tsgabu Grmay
Lotto – Soudal: Jurgen Van den Broeck, Maxime Monfort
Movistar: Imanol Erviti, Andrey Amador
MTN – Qhubeka: Natnael Berhane, Stephen Cummings
Orica – Greenedge: Cameron Meyer
Cannondale – Garmin: Benjamin King, Davide Villella
Europcar: Jérôme Cousin
GIant – Alpecin: Lawson Craddock, Johannes Frohlinger
Katusha: Tiago Machado, Eduard Vorganov
Lotto NL – Jumbo: Martijn Keizer, George Bennett
Tinkoff – Saxo: Jay McCarthy
Trek Factory: Riccardo Zoidl

Ich przewaga oscylowała jednak w okolicach zaledwie 2 minut. 78km przed metą czołówka podzieliła się na trzy grupy. Kolejne ataki dzieliły uciekinierów. Najdłużej z przodu utrzymali się Amador, Erviti, Puccio, Montaguti, Machado, Vorganov, Hardy, Cummings, McCarthy, Monfort, Plaza, Warbasse, Frohlinger oraz Atapuma, ale również oni musieli uznać wyższość peletonu niecałe 60km przed finiszem.

Kolejny atak przygotował Niki Terpstra (Etixx). 47km przed metą mistrz Holandii ruszył do przodu i samotnie uciekał przed peletonem. Jego przewaga utrzymywała się na poziomie około 20-25 sekund. Główna grupa prowadzona przez Movistar i Astanę dogoniła jednak uciekiniera 15km dalej.

Na następne ataki przyszło poczekać do podjazdu pod premię górską. Jako pierwszy wyskoczył Alessanndro de Marchi (BMC), a za nim pojechał kolarz Europcar Romain Sicard. Kolejnymi odważnymi byli Jerome Coppel (IAM Cycling) oraz Kenny Elissonde (FDJ). Ten ostatni dojechał do prowadzącej pary, a następnie 20km przed metą zaatakował. Coppel odpuścił ucieczkę i wrócił do peletonu.

Elissonde, z niewielką przewagą nad de Marchim i Sicardem przejechał przez premię górską. Z tyłu kontratakował Gianluca Brambilla (Etixx-Quickstep), ale peleton czujnie nie odpuszczał harcowników. Zasadnicza grupa dogoniła uciekinierów 4.5km przed metą.

O wygranej zadecydował sprint z mocno uszczuplonego peletonu. Najszybszy był zawodnik MTN-Qhubeka Kristian Sbaragli! Drugie miejsce dla faworyta Johna Degenkolba (Giant-Alpecin), a trzecie dla Jose Joaquina Rojasa (Movistar!)

Wyniki dziesiątego etapu:
1 Kristian SBARAGLI ITA MTN 3:12:43
2 John DEGENKOLB GER TGA +0
3 Jose Joaquin ROJAS GIL ESP MOV +0
4 Tosh VAN DER SANDE BEL LTS +0
5 José GONÇALVES POR CJR +0
6 Matteo MONTAGUTI ITA ALM +0
7 Jens KEUKELEIRE BEL OGE +0
8 Daryl IMPEY RSA OGE +0
9 Pieter SERRY BEL EQS +0
10 Valerio CONTI ITA LAM +0
11 Julien SIMON FRA COF +0
12 Timo ROOSEN NED TLJ +0
13 Maxime BOUET FRA EQS +0
14 Gianluca BRAMBILLA ITA EQS +0
15 Jean-Pierre DRUCKER LUX BMC +0
16 Daniele BENNATI ITA TCS +0
17 Cyril GAUTIER FRA EUC +0
18 Domenico POZZOVIVO ITA ALM +0
19 Eduard VORGANOV RUS KAT +0
20 Rafal MAJKA POL TCS +0
21 Laurent PICHON FRA FDJ +0
22 Luka MEZGEC SLO TGA +0
23 Fabio ARU ITA AST +0
24 Jhoan Esteban CHAVES RUBIO COL OGE +0
25 Christopher FROOME GBR SKY +0
26 Tom DUMOULIN NED TGA +0
27 Daniel MORENO FERNANDEZ ESP KAT +0
28 Maxime MONFORT BEL LTS +0
29 Louis MEINTJES RSA MTN +0
30 Andre Fernando S. Martins CARDOSO POR TCG +0
31 Samuel SANCHEZ GONZALEZ ESP BMC +0
32 Bart DE CLERCQ BEL LTS +0
33 Adam HANSEN AUS LTS +0
34 Joaquin RODRIGUEZ OLIVER ESP KAT +0
35 Nelson Filipe SANTOS SIMOES OLIVEIRA POR LAM +0
36 Nairo Alexander QUINTANA ROJAS COL MOV +0
37 Alejandro VALVERDE BELMONTE ESP MOV +0
38 Diego ROSA ITA AST +0
39 Nicolas ROCHE IRL SKY +0
40 Sylvain CHAVANEL FRA IAM +0
41 Romain SICARD FRA EUC +0
42 Kristijan DURASEK CRO LAM +0
43 Mikel NIEVE ITURALDE ESP SKY +0
44 Tiago MACHADO POR KAT +0
45 Fabrice JEANDESBOZ FRA EUC +0
46 Frank SCHLECK LUX TFR +0
47 Kenny ELISSONDE FRA FDJ +0
48 Haimar ZUBELDIA AGIRRE ESP TFR +0
49 Alberto LOSADA ALGUACIL ESP KAT +0
50 Daniel NAVARRO GARCIA ESP COF +0
51 David ARROYO DURAN ESP CJR +0
52 Stéphane ROSSETTO FRA COF +0
53 Pawel POLJANSKI POL TCS +0
54 George BENNETT NZL TLJ +0
55 Jurgen VAN DEN BROECK BEL LTS +0
56 Jerome COPPEL FRA IAM +0
57 Giovanni VISCONTI ITA MOV +0
58 Luis Leon SANCHEZ GIL ESP AST +0
59 Koen DE KORT NED TGA +34
60 Cyril LEMOINE FRA COF +50
61 Tom VAN ASBROECK BEL TLJ +1:00
62 Dennis VAN WINDEN NED TLJ +1:00
63 Alex CANO ARDILA COL COL +1:06
64 Leonardo Fabio DUQUE COL COL +1:14
65 Luis MAS BONET ESP CJR +1:48
66 Maximiliano Ariel RICHEZE ARG LAM +2:47
67 Alessandro DE MARCHI ITA BMC +2:51
68 Pierre ROLLAND FRA EUC +4:13
69 Fabio Andres DUARTE AREVALO COL COL +4:13
70 Lawson CRADDOCK USA TGA +6:14
71 Joseph Lloyd DOMBROWSKI USA TCG +6:14
72 Joseph ROSSKOPF USA BMC +6:14
73 Peter VELITS SVK BMC +6:14
74 Juan Pablo VALENCIA COL COL +6:14
75 Jay MCCARTHY AUS TCS +6:14
76 Sébastien MINARD FRA ALM +7:38
77 Nikolas MAES BEL EQS +7:38
78 Murilo Antonio FISCHER BRA FDJ +7:38
79 Darwin ATAPUMA HURTADO COL BMC +7:38
80 Ricardo VILELA POR CJR +7:38
81 Vicente REYNES MIMO ESP IAM +7:38
82 Geraint THOMAS GBR SKY +7:38
83 Lawrence WARBASSE USA IAM +7:38
84 Marcel AREGGER SUI IAM +7:38
85 Mattia CATTANEO ITA LAM +7:38
86 Danny VAN POPPEL NED TFR +7:38
87 Kévin REZA FRA FDJ +7:38
88 Youcef REGUIGUI ALG MTN +7:38
89 Mike TEUNISSEN NED TLJ +7:38
90 Jerome COUSIN FRA EUC +7:38
91 Alessandro VANOTTI ITA AST +7:38
92 Thomas DE GENDT BEL LTS +10:50
93 Sergio Miguel MOREIRA PAULINHO POR TCS +10:50
94 Maciej BODNAR POL TCS +10:50
95 Markel IRIZAR ARANBURU ESP TFR +10:50
96 Vasil KIRYIENKA BLR SKY +10:50
97 Francisco José VENTOSO ALBERDI ESP MOV +10:50
98 Andrey ZEITS KAZ AST +10:50
99 Gatis SMUKULIS LAT KAT +10:50
100 Andrey AMADOR BAKKAZAKOVA CRC MOV +10:50
101 Martin VELITS SVK EQS +10:50
102 Iljo KEISSE BEL EQS +10:50
103 Johannes FRÖHLINGER GER TGA +10:50
104 Riccardo ZOIDL AUT TFR +10:50
105 Mikel LANDA MEANA ESP AST +10:50
106 Pavel BRUTT RUS TCS +10:50
107 Carlos BARBERO CUESTA ESP CJR +10:50
108 Omar FRAILE MATARRANZ ESP CJR +10:50
109 Javier MORENO BAZAN ESP MOV +10:50
110 Imanol ERVITI ESP MOV +10:50
111 Jasper DE BUYST BEL LTS +10:50
112 Rory SUTHERLAND AUS MOV +10:50
113 Ruben PLAZA MOLINA ESP LAM +10:50
114 Angel VICIOSO ARCOS ESP KAT +10:50
115 Jay Robert THOMSON RSA MTN +10:50
116 Gediminas BAGDONAS LTU ALM +10:50
117 Benjamin KING USA TCG +10:50
118 Carlos Julian QUINTERO COL COL +10:50
119 Dario CATALDO ITA AST +10:50
120 Walter Fernando PEDRAZA MORALES COL COL +10:50
121 Simon PELLAUD SUI IAM +10:50
122 Maarten TJALLINGII NED TLJ +10:50
123 Sergio Luis HENAO MONTOYA COL SKY +10:50
124 Antoine DUCHESNE CAN EUC +10:50
125 Tsgabu Gebremaryam GRMAY ETH LAM +10:50
126 Simon GERRANS AUS OGE +10:50
127 Stephen CUMMINGS GBR MTN +10:50
128 Miguel Angel RUBIANO CHAVEZ COL COL +10:50
129 Ramirez chacon BRAYAN STIVEN COL COL +10:50
130 Rodolfo Andres TORRES AGUDELO COL COL +10:50
131 Martijn KEIZER NED TLJ +10:50
132 Bertjan LINDEMAN NED TLJ +10:50
133 Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA ESP CJR +10:50
134 Amets TXURRUKA ESP CJR +10:50
135 Maarten WYNANTS BEL TLJ +10:50
136 Christian KNEES GER SKY +10:50
137 Salvatore PUCCIO ITA SKY +10:50
138 Pavel KOCHETKOV RUS KAT +10:50
139 Mikael CHEREL FRA ALM +10:50
140 Rinaldo NOCENTINI ITA ALM +10:50
141 Olivier LE GAC FRA FDJ +10:50
142 Mickael DELAGE FRA FDJ +10:50
143 Cameron MEYER AUS OGE +10:50
144 Mitchell DOCKER AUS OGE +10:50
145 Damien HOWSON AUS OGE +10:50
146 Ilia KOSHEVOY BLR LAM +10:50
147 Dominique ROLLIN CAN COF +10:50
148 Thierry HUPOND FRA TGA +10:50
149 Carlos VERONA QUINTANILLA ESP EQS +10:50
150 Mathew HAYMAN AUS OGE +10:50
151 Amaël MOINARD FRA BMC +10:50
152 Tom STAMSNIJDER NED TGA +10:50
153 Jaco VENTER RSA MTN +10:50
154 Angel MADRAZO RUIZ ESP CJR +10:50
155 Davide VILLELLA ITA TCG +10:50
156 Johann VAN ZYL RSA MTN +10:50
157 Natnael BERHANE ERI MTN +10:50
158 Songezo JIM RSA MTN +10:50
159 Yukiya ARASHIRO JPN EUC +10:50
160 Tony HUREL FRA EUC +10:50
161 Jimmy ENGOULVENT FRA EUC +10:50
162 Johan VAN SUMMEREN BEL ALM +10:50
163 Romain HARDY FRA COF +10:50
164 Yohan BAGOT FRA COF +10:50
165 Jesper HANSEN DEN TCS +10:50
166 Alexis GOUGEARD FRA ALM +10:50
167 Biel KADRI FRA ALM +10:50
168 Niki TERPSTRA NED EQS +10:50
169 Ian BOSWELL USA SKY +10:50
170 Arnaud COURTEILLE FRA FDJ +10:50
171 Alex HOWES USA TCG +10:50
172 Jussi VEIKKANEN FIN FDJ +10:50
173 Vladimir ISAYCHEV RUS KAT +10:50
174 Andrew TALANSKY USA TCG +13:55
175 Moreno MOSER ITA TCG +13:55
176 Yaroslav POPOVYCH UKR TFR +13:55
177 Boy VAN POPPEL NED TFR +13:55
178 Geoffrey SOUPE FRA COF +13:55
179 Jelle VANENDERT BEL LTS +13:55
180 Zico WAEYTENS BEL TGA +13:55
DNF Lorenzo MANZIN FRA FDJ
DNF Caleb EWAN AUS OGE

Klasyfikacja generalna po dziesiątym etapie:

1 Tom DUMOULIN NED TGA 38:34:56
2 Joaquin RODRIGUEZ OLIVER ESP KAT +57
3 Jhoan Esteban CHAVES RUBIO COL OGE +59
4 Nicolas ROCHE IRL SKY +1:07
5 Fabio ARU ITA AST +1:13
6 Alejandro VALVERDE BELMONTE ESP MOV +1:17
7 Nairo Alexander QUINTANA ROJAS COL MOV +1:17
8 Christopher FROOME GBR SKY +1:18
9 Rafal MAJKA POL TCS +1:47
10 Domenico POZZOVIVO ITA ALM +1:52
11 Mikel NIEVE ITURALDE ESP SKY +2:17
12 Louis MEINTJES RSA MTN +2:25
13 Daniel MORENO FERNANDEZ ESP KAT +2:26
14 Gianluca BRAMBILLA ITA EQS +3:46
15 Samuel SANCHEZ GONZALEZ ESP BMC +4:04
16 Bart DE CLERCQ BEL LTS +4:28
17 Andre Fernando S. Martins CARDOSO POR TCG +4:43
18 Romain SICARD FRA EUC +4:47
19 Daniel NAVARRO GARCIA ESP COF +5:07
20 Fabrice JEANDESBOZ FRA EUC +5:26
21 Stéphane ROSSETTO FRA COF +6:00
22 Kenny ELISSONDE FRA FDJ +6:45
23 David ARROYO DURAN ESP CJR +10:27
24 Haimar ZUBELDIA AGIRRE ESP TFR +12:38
25 Maxime BOUET FRA EQS +13:47
26 Sergio Luis HENAO MONTOYA COL SKY +14:03
27 George BENNETT NZL TLJ +14:12
28 José GONÇALVES POR CJR +16:58
29 Alberto LOSADA ALGUACIL ESP KAT +17:16
30 Frank SCHLECK LUX TFR +17:56
31 Luis Leon SANCHEZ GIL ESP AST +19:57
32 Riccardo ZOIDL AUT TFR +20:22
33 Giovanni VISCONTI ITA MOV +21:21
34 Diego ROSA ITA AST +21:35
35 Maxime MONFORT BEL LTS +23:24
36 Tosh VAN DER SANDE BEL LTS +25:01
37 Mikel LANDA MEANA ESP AST +26:26
38 Jerome COPPEL FRA IAM +27:04
39 Carlos VERONA QUINTANILLA ESP EQS +29:18
40 Rodolfo Andres TORRES AGUDELO COL COL +31:05
41 Andrey AMADOR BAKKAZAKOVA CRC MOV +32:44
42 Nelson Filipe SANTOS SIMOES OLIVEIRA POR LAM +32:52
43 Jurgen VAN DEN BROECK BEL LTS +34:14
44 Lawson CRADDOCK USA TGA +34:37
45 Sylvain CHAVANEL FRA IAM +35:15
46 Julien SIMON FRA COF +36:39
47 Amets TXURRUKA ESP CJR +37:47
48 Eduard VORGANOV RUS KAT +37:55
49 Pieter SERRY BEL EQS +38:02
50 Tiago MACHADO POR KAT +38:04
51 Jesper HANSEN DEN TCS +39:47
52 Ricardo VILELA POR CJR +43:26
53 Adam HANSEN AUS LTS +44:08
54 Leonardo Fabio DUQUE COL COL +44:18
55 Darwin ATAPUMA HURTADO COL BMC +44:32
56 Ruben PLAZA MOLINA ESP LAM +44:58
57 Jose Joaquin ROJAS GIL ESP MOV +46:04
58 Cyril GAUTIER FRA EUC +47:27
59 Peter VELITS SVK BMC +48:53
60 Jerome COUSIN FRA EUC +49:20
61 Matteo MONTAGUTI ITA ALM +49:40
62 Koen DE KORT NED TGA +49:45
63 Pierre ROLLAND FRA EUC +50:28
64 Mikael CHEREL FRA ALM +50:58
65 Amaël MOINARD FRA BMC +51:09
66 Miguel Angel RUBIANO CHAVEZ COL COL +51:20
67 Pawel POLJANSKI POL TCS +51:25
68 Pavel KOCHETKOV RUS KAT +51:44
69 Joseph Lloyd DOMBROWSKI USA TCG +52:54
70 Geraint THOMAS GBR SKY +53:28
71 Lawrence WARBASSE USA IAM +56:21
72 Fabio Andres DUARTE AREVALO COL COL +56:21
73 Vicente REYNES MIMO ESP IAM +58:16
74 Jay MCCARTHY AUS TCS +59:46
75 Romain HARDY FRA COF +59:57
76 Juan Pablo VALENCIA COL COL +1:00:14
77 Kristijan DURASEK CRO LAM +1:00:39
78 Mattia CATTANEO ITA LAM +1:00:48
79 Kristian SBARAGLI ITA MTN +1:01:00
80 Cameron MEYER AUS OGE +1:01:51
81 Alex CANO ARDILA COL COL +1:02:22
82 Yukiya ARASHIRO JPN EUC +1:03:18
83 Daryl IMPEY RSA OGE +1:05:26
84 Jens KEUKELEIRE BEL OGE +1:05:47
85 Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA ESP CJR +1:05:48
86 Marcel AREGGER SUI IAM +1:05:51
87 Cyril LEMOINE FRA COF +1:06:19
88 Angel MADRAZO RUIZ ESP CJR +1:06:32
89 Salvatore PUCCIO ITA SKY +1:07:02
90 Benjamin KING USA TCG +1:07:11
91 Andrew TALANSKY USA TCG +1:07:16
92 Rinaldo NOCENTINI ITA ALM +1:07:24
93 Alessandro DE MARCHI ITA BMC +1:07:52
94 John DEGENKOLB GER TGA +1:08:34
95 Sergio Miguel MOREIRA PAULINHO POR TCS +1:08:34
96 Mike TEUNISSEN NED TLJ +1:08:42
97 Jelle VANENDERT BEL LTS +1:08:44
98 Luis MAS BONET ESP CJR +1:09:08
99 Davide VILLELLA ITA TCG +1:09:08
100 Carlos Julian QUINTERO COL COL +1:09:38
101 Javier MORENO BAZAN ESP MOV +1:11:55
102 Niki TERPSTRA NED EQS +1:11:58
103 Maarten WYNANTS BEL TLJ +1:12:07
104 Olivier LE GAC FRA FDJ +1:12:47
105 Moreno MOSER ITA TCG +1:13:23
106 Stephen CUMMINGS GBR MTN +1:13:24
107 Dario CATALDO ITA AST +1:13:36
108 Natnael BERHANE ERI MTN +1:14:08
109 Nikolas MAES BEL EQS +1:14:16
110 Bertjan LINDEMAN NED TLJ +1:14:26
111 Timo ROOSEN NED TLJ +1:14:31
112 Laurent PICHON FRA FDJ +1:14:43
113 Thomas DE GENDT BEL LTS +1:15:12
114 Dennis VAN WINDEN NED TLJ +1:16:11
115 Markel IRIZAR ARANBURU ESP TFR +1:17:08
116 Omar FRAILE MATARRANZ ESP CJR +1:17:34
117 Tom VAN ASBROECK BEL TLJ +1:17:44
118 Alex HOWES USA TCG +1:17:50
119 Angel VICIOSO ARCOS ESP KAT +1:18:11
120 Joseph ROSSKOPF USA BMC +1:18:13
121 Vasil KIRYIENKA BLR SKY +1:18:59
122 Jean-Pierre DRUCKER LUX BMC +1:19:15
123 Sébastien MINARD FRA ALM +1:20:20
124 Kévin REZA FRA FDJ +1:21:38
125 Simon GERRANS AUS OGE +1:22:47
126 Luka MEZGEC SLO TGA +1:22:49
127 Martin VELITS SVK EQS +1:23:44
128 Christian KNEES GER SKY +1:24:26
129 Ian BOSWELL USA SKY +1:24:29
130 Jay Robert THOMSON RSA MTN +1:24:58
131 Johann VAN ZYL RSA MTN +1:25:22
132 Alessandro VANOTTI ITA AST +1:25:59
133 Andrey ZEITS KAZ AST +1:26:44
134 Francisco José VENTOSO ALBERDI ESP MOV +1:27:59
135 Jaco VENTER RSA MTN +1:28:36
136 Tony HUREL FRA EUC +1:28:38
137 Pavel BRUTT RUS TCS +1:30:06
138 Johan VAN SUMMEREN BEL ALM +1:30:21
139 Jasper DE BUYST BEL LTS +1:30:59
140 Simon PELLAUD SUI IAM +1:31:30
141 Songezo JIM RSA MTN +1:32:22
142 Ilia KOSHEVOY BLR LAM +1:32:23
143 Mickael DELAGE FRA FDJ +1:32:34
144 Mathew HAYMAN AUS OGE +1:33:10
145 Youcef REGUIGUI ALG MTN +1:33:42
146 Imanol ERVITI ESP MOV +1:34:31
147 Dominique ROLLIN CAN COF +1:34:31
148 Walter Fernando PEDRAZA MORALES COL COL +1:35:11
149 Maciej BODNAR POL TCS +1:35:37
150 Danny VAN POPPEL NED TFR +1:36:23
151 Maximiliano Ariel RICHEZE ARG LAM +1:37:05
152 Johannes FRÖHLINGER GER TGA +1:37:39
153 Iljo KEISSE BEL EQS +1:38:43
154 Ramirez chacon BRAYAN STIVEN COL COL +1:39:21
155 Daniele BENNATI ITA TCS +1:39:50
156 Alexis GOUGEARD FRA ALM +1:39:55
157 Mitchell DOCKER AUS OGE +1:40:00
158 Yohan BAGOT FRA COF +1:40:36
159 Yaroslav POPOVYCH UKR TFR +1:40:47
160 Thierry HUPOND FRA TGA +1:41:12
161 Biel KADRI FRA ALM +1:42:17
162 Jussi VEIKKANEN FIN FDJ +1:42:55
163 Carlos BARBERO CUESTA ESP CJR +1:44:58
164 Maarten TJALLINGII NED TLJ +1:45:16
165 Antoine DUCHESNE CAN EUC +1:46:40
166 Gatis SMUKULIS LAT KAT +1:47:53
167 Rory SUTHERLAND AUS MOV +1:48:31
168 Arnaud COURTEILLE FRA FDJ +1:50:08
169 Tsgabu Gebremaryam GRMAY ETH LAM +1:50:58
170 Damien HOWSON AUS OGE +1:54:07
171 Martijn KEIZER NED TLJ +1:54:35
172 Jimmy ENGOULVENT FRA EUC +1:56:16
173 Tom STAMSNIJDER NED TGA +1:56:16
174 Murilo Antonio FISCHER BRA FDJ +2:00:23
175 Valerio CONTI ITA LAM +2:01:48
176 Geoffrey SOUPE FRA COF +2:02:05
177 Boy VAN POPPEL NED TFR +2:06:37
178 Zico WAEYTENS BEL TGA +2:06:46
179 Gediminas BAGDONAS LTU ALM +2:09:36
180 Vladimir ISAYCHEV RUS KAT +2:19:16