Andre Greipel (Lotto-Soudal) po finiszu z peletonu wygrał piąty etap z Arras do Amiens (189,5 km). Drugi był Sagan, a trzeci Cavendish. Liderem pozostał Tony Martin (Etixx-Quick Step). 

Peleton przemierzał dziś tereny północnej Francji, na które dotarło pogorszenie pogody. Było dość chłodno (około 15 stopni Celsjusza) i  miejscami padało. Trasa etapu była płaska, po drodze zaplanowano tylko lotną premię.

W ucieczkę zabrali się Pierre-Luc Perichon z drużyny Bretagne-Seche Environnement oraz Nicolas Edet z Cofidisu. Po jakimś czasie na czele został sam Perichon i został doścignięty na 90. kilometrze.

Niestety, ponownie nie brakowało kraks, z powodu których z wyścigu wycofali się Nacer Bouhanni (Cofidis) i Jack Bauer (Cannondale-Garmin). Ponadto, w jednej z nich dwukrotnie leżał sprinter drużyny Europcar – Bryan Coquard.

Z powodu dość silnego, przedniego wiatru peleton podzielił się na dwie części, a w drugiej grupie zostali m.in. Rafał Majka i Bartosz Huzarski, a także Wilco Kelderman. Ostatecznie grupa ta straciła ponad 10 minut.

24 kilometry przed metą miała miejsce kolejna kraksa, w której uczestniczył Thibaut Pinot. Francuzowi nic się nie stało, ale przez około 10 kilometrów dochodził do peletonu.

Kolarze pokonali ten etap w dość spokojnym tempie i przygotowali się do sprinterskiego finiszu, który najlepiej rozegrała drużyna Lotto-Soudal, dzięki czemu “Gorilla” potwierdził swoją wysoką dyspozycję i to, że zasługuje na zieloną koszulkę.

Wyniki:

1    André GREIPEL    GER    LTS    4:39:00
2    Peter SAGAN    SVK    TCS    0
3    Mark CAVENDISH    GBR    EQS    0
4    Alexander KRISTOFF    NOR    KAT    0
5    Edvald BOASSON HAGEN    NOR    MTN    0
6    John DEGENKOLB    GER    TGA    0
7    Arnaud DEMARE    FRA    FDJ    0
8    Bryan COQUARD    FRA    EUC    0
9    Davide CIMOLAI    ITA    LAM    0
10    Greg VAN AVERMAET    BEL    BMC    0
11    Geoffrey SOUPE    FRA    COF    0
12    Zakkari DEMPSTER    AUS    BOA    0
13    Reinardt JANSE VAN RENSBURG    RSA    MTN    0
14    Jarlinson PANTANO    COL    IAM    0
15    Sep VANMARCKE    BEL    TLJ    0
16    Jan BAKELANTS    BEL    ALM    0
17    Tanel KANGERT    EST    AST    0
18    Matthias BRANDLE    AUT    IAM    0
19    Vincenzo NIBALI    ITA    AST    0
20    Michele SCARPONI    ITA    AST    0
21    Sylvain CHAVANEL    FRA    IAM    0
22    Tony MARTIN    GER    EQS    0
23    Paul VOSS    GER    BOA    0
24    Geraint THOMAS    GBR    SKY    0
25    Warren BARGUIL    FRA    TGA    0
26    Kristijan KOREN    SLO    TCG    0
27    Alejandro VALVERDE BELMONTE    ESP    MOV    0
28    Christopher FROOME    GBR    SKY    0
29    Robert GESINK    NED    TLJ    0
30    Michael SCHÄR    SUI    BMC    0
31    Samuel SANCHEZ GONZALEZ    ESP    BMC    0
32    Tejay VAN GARDEREN    USA    BMC    0
33    Eduardo SEPULVEDA    ARG    BSE    0
34    Nairo Alexander QUINTANA ROJAS    COL    MOV    0
35    Tony GALLOPIN    FRA    LTS    0
36    Rui Alberto FARIA DA COSTA    POR    LAM    0
37    Andrew TALANSKY    USA    TCG    0
38    Mark RENSHAW    AUS    EQS    0
39    Romain BARDET    FRA    ALM    0
40    Alberto CONTADOR VELASCO    ESP    TCS    0
41    Mikael CHEREL    FRA    ALM    0
42    Jean-Christophe PERAUD    FRA    ALM    0
43    Joaquin RODRIGUEZ OLIVER    ESP    KAT    0
44    Roman KREUZIGER    CZE    TCS    0
45    Dominik NERZ    GER    BOA    0
46    Daniel TEKLEHAIMANOT    ERI    MTN    0
47    Markel IRIZAR ARANBURU    ESP    TFR    0
48    Rigoberto URAN URAN    COL    EQS    0
49    Jakob FUGLSANG    DEN    AST    0
50    Alberto LOSADA ALGUACIL    ESP    KAT    0
51    Mathias FRANK    SUI    IAM    0
52    Bauke MOLLEMA    NED    TFR    0
53    Jacques JANSE VAN RENSBURG    RSA    MTN    0
54    Christophe LAPORTE    FRA    COF    0
55    Grégory RAST    SUI    TFR    0
56    Zdenek STYBAR    CZE    EQS    0
57    Thibaut PINOT    FRA    FDJ    0
58    Cyril GAUTIER    FRA    EUC    0
59    Alexis VUILLERMOZ    FRA    ALM    0
60    Daniel MARTIN    IRL    TCG    0
61    Benoît VAUGRENARD    FRA    FDJ    0
62    Jos VAN EMDEN    NED    TLJ    0
63    Lars Ytting BAK    DEN    LTS    0
64    Pierre ROLLAND    FRA    EUC    0
65    Matthieu LADAGNOUS    FRA    FDJ    0
66    Andriy GRIVKO    UKR    AST    10
67    Koen DE KORT    NED    TGA    12
68    Bram TANKINK    NED    TLJ    12
69    Jonathan CASTROVIEJO NICOLAS    ESP    MOV    12
70    Laurent DIDIER    LUX    TFR    12
71    Gorka IZAGUIRRE INSAUSTI    ESP    MOV    12
72    Damien GAUDIN    FRA    ALM    12
73    Yohann GENE    FRA    EUC    12
74    Christophe RIBLON    FRA    ALM    12
75    Michael VALGREN    DEN    TCS    12
76    Tim WELLENS    BEL    LTS    12
77    Adam YATES    GBR    OGE    12
78    Romain SICARD    FRA    EUC    12
79    Thomas LEEZER    NED    TLJ    12
80    Nathan HAAS    AUS    TCG    17
81    Marcel SIEBERG    GER    LTS    18
82    Rein TAARAMAE    EST    AST    20
83    Roy CURVERS    NED    TGA    23
84    Daniel OSS    ITA    BMC    23
85    Florian SENECHAL    FRA    COF    23
86    Adriano MALORI    ITA    MOV    43
87    Daniele BENNATI    ITA    TCS    43
88    Steve MORABITO    SUI    FDJ    43
89    Ian STANNARD    GBR    SKY    43
90    Michal GOLAS    POL    EQS    43
91    Lieuwe WESTRA    NED    AST    43
92    Ramon SINKELDAM    NED    TGA    56
93    Simon YATES    GBR    OGE    56
94    Ramunas NAVARDAUSKAS    LTU    TCG    +1:05
95    Damiano CARUSO    ITA    BMC    +1:18
96    Nicolas ROCHE    IRL    SKY    +1:18
97    Michael ROGERS    AUS    TCS    +1:18
98    Danilo WYSS    SUI    BMC    +1:18
99    Tyler FARRAR    USA    MTN    +1:24
100    Manuel QUINZIATO    ITA    BMC    +1:24
101    Dylan VAN BAARLE    NED    TCG    +2:17
102    Luke ROWE    GBR    SKY    +2:28
103    Simon GESCHKE    GER    TGA    +2:28
104    Albert TIMMER    NED    TGA    +2:28
105    Michal KWIATKOWSKI    POL    EQS    +2:46
106    Julien VERMOTE    BEL    EQS    +2:46
107    Rohan DENNIS    AUS    BMC    +3:07
108    Matteo TRENTIN    ITA    EQS    +4:07
109    Armindo FONSECA    FRA    BSE    +8:29
110    Filippo POZZATO    ITA    LAM    +10:14
111    Sébastien CHAVANEL    FRA    FDJ    +10:15
112    Leopold KONIG    CZE    SKY    +10:20
113    Steven KRUIJSWIJK    NED    TLJ    +12:23
114    Marco HALLER    AUT    KAT    +12:23
115    Georg PREIDLER    AUT    TGA    +12:23
116    Wouter POELS    NED    SKY    +12:23
117    Tiago MACHADO    POR    KAT    +12:23
118    Ivan BASSO    ITA    TCS    +12:23
119    Jacopo GUARNIERI    ITA    KAT    +12:23
120    Luca PAOLINI    ITA    KAT    +12:23
121    Matteo TOSATTO    ITA    TCS    +12:23
122    Brice FEILLU    FRA    BSE    +14:15
123    Thomas DE GENDT    BEL    LTS    +14:15
124    Anthony DELAPLACE    FRA    BSE    +14:15
125    Stef CLEMENT    NED    IAM    +14:15
126    Pierre-Luc PERICHON    FRA    BSE    +14:15
127    Nelson Filipe SANTOS SIMOES OLIVEIRA    POR    LAM    +14:15
128    Serge PAUWELS    BEL    MTN    +14:15
129    Wilco KELDERMAN    NED    TLJ    +14:15
130    Ben GASTAUER    LUX    ALM    +14:15
131    Alexandre GENIEZ    FRA    FDJ    +14:15
132    Stijn DEVOLDER    BEL    TFR    +14:15
133    Jens DEBUSSCHERE    BEL    LTS    +14:15
134    Haimar ZUBELDIA AGIRRE    ESP    TFR    +14:15
135    Greg HENDERSON    NZL    LTS    +14:15
136    Dmitriy GRUZDEV    KAZ    AST    +14:15
137    Luis Angel MATE MARDONES    ESP    COF    +14:15
138    Adam HANSEN    AUS    LTS    +14:15
139    Richie PORTE    AUS    SKY    +14:15
140    Julian David ARREDONDO MORENO    COL    TFR    +14:15
141    Peter KENNAUGH    GBR    SKY    +14:15
142    Paul MARTENS    GER    TLJ    +14:15
143    Bob JUNGELS    LUX    TFR    +14:15
144    Perrig QUEMENEUR    FRA    EUC    +14:15
145    Jan BARTA    CZE    BOA    +14:15
146    Bryan NAULLEAU    FRA    EUC    +14:15
147    Thomas VOECKLER    FRA    EUC    +14:15
148    Pierrick FEDRIGO    FRA    BSE    +14:15
149    Emanuel BUCHMANN    GER    BOA    +14:15
150    Sam BENNETT    IRL    BOA    +14:15
151    Imanol ERVITI    ESP    MOV    +14:15
152    Giampaolo CARUSO    ITA    KAT    +14:15
153    Marcel WYSS    SUI    IAM    +14:15
154    Martin ELMIGER    SUI    IAM    +14:15
155    Reto HOLLENSTEIN    SUI    IAM    +14:15
156    Kristijan DURASEK    CRO    LAM    +14:15
157    Bartosz HUZARSKI    POL    BOA    +14:15
158    Daniel NAVARRO GARCIA    ESP    COF    +14:15
159    Lars BOOM    NED    AST    +14:15
160    Jérémy ROY    FRA    FDJ    +14:15
161    Louis MEINTJES    RSA    MTN    +14:15
162    Johan VAN SUMMEREN    BEL    ALM    +14:15
163    Nicolas EDET    FRA    COF    +14:15
164    Kenneth VAN BILSEN    BEL    COF    +14:15
165    Rafal MAJKA    POL    TCS    +14:15
166    Luke DURBRIDGE    AUS    OGE    +14:15
167    Arnaud GERARD    FRA    BSE    +14:15
168    Pieter WEENING    NED    OGE    +14:15
169    Michael ALBASINI    SUI    OGE    +14:15
170    Julien SIMON    FRA    COF    +14:15
171    Svein TUFT    CAN    OGE    +14:15
172    Rafael VALLS FERRI    ESP    LAM    +14:15
173    Matteo BONO    ITA    LAM    +14:15
174    Winner ANACONA GOMEZ    COL    MOV    +14:15
175    Ruben PLAZA MOLINA    ESP    LAM    +14:15
176    Michael MATTHEWS    AUS    OGE    +14:15
177    José HERRADA LOPEZ    ESP    MOV    +14:15
178    Jose Rodolfo SERPA PEREZ    COL    LAM    +14:15
179    Merhawi KUDUS GHEBREMEDHIN    ERI    MTN    +14:15
180    José Joao PIMENTA COSTA MENDES    POR    BOA    +14:15
181    Laurens TEN DAM    NED    TLJ    +14:15
182    Frédéric BRUN    FRA    BSE    +14:15
183    Jerome COPPEL    FRA    IAM    +14:15
184    Florian VACHON    FRA    BSE    +14:15
185    Angelo TULIK    FRA    EUC    +14:15
186    Stephen CUMMINGS    GBR    MTN    +14:15
187    Alex DOWSETT    GBR    MOV    +14:15
188    Ryder HESJEDAL    CAN    TCG    +14:15
189    Sebastian LANGEVELD    NED    TCG    +14:15
DNF    Jack BAUER    NZL    TCG
DNF    Nacer BOUHANNI    FRA    COF

Klasyfikacja generalna:
1    Tony MARTIN    GER    EQS    17:19:26
2    Christopher FROOME    GBR    SKY    12
3    Tejay VAN GARDEREN    USA    BMC    25
4    Peter SAGAN    SVK    TCS    33
5    Tony GALLOPIN    FRA    LTS    38
6    Greg VAN AVERMAET    BEL    BMC    40
7    Rigoberto URAN URAN    COL    EQS    46
8    Alberto CONTADOR VELASCO    ESP    TCS    48
9    Geraint THOMAS    GBR    SKY    +1:15
10    Zdenek STYBAR    CZE    EQS    +1:16
11    Warren BARGUIL    FRA    TGA    +1:19
12    Bauke MOLLEMA    NED    TFR    +1:44
13    Vincenzo NIBALI    ITA    AST    +1:50
14    Robert GESINK    NED    TLJ    +1:51
15    Roman KREUZIGER    CZE    TCS    +2:03
16    Alejandro VALVERDE BELMONTE    ESP    MOV    +2:03
17    Nairo Alexander QUINTANA ROJAS    COL    MOV    +2:08
18    Joaquin RODRIGUEZ OLIVER    ESP    KAT    +2:12
19    Jean-Christophe PERAUD    FRA    ALM    +2:19
20    Andrew TALANSKY    USA    TCG    +2:51
21    Romain BARDET    FRA    ALM    +3:06
22    Jan BAKELANTS    BEL    ALM    +3:36
23    Jakob FUGLSANG    DEN    AST    +4:01
24    Mathias FRANK    SUI    IAM    +4:07
25    Rui Alberto FARIA DA COSTA    POR    LAM    +4:10
26    Kristijan KOREN    SLO    TCG    +4:40
27    Dominik NERZ    GER    BOA    +4:46
28    Alexis VUILLERMOZ    FRA    ALM    +5:58
29    Gorka IZAGUIRRE INSAUSTI    ESP    MOV    +6:15
30    Thibaut PINOT    FRA    FDJ    +6:30
31    Samuel SANCHEZ GONZALEZ    ESP    BMC    +6:30
32    Paul VOSS    GER    BOA    +7:01
33    Edvald BOASSON HAGEN    NOR    MTN    +7:39
34    Daniel MARTIN    IRL    TCG    +7:52
35    Sylvain CHAVANEL    FRA    IAM    +8:04
36    Alberto LOSADA ALGUACIL    ESP    KAT    +8:08
37    Michael ROGERS    AUS    TCS    +8:59
38    Daniel OSS    ITA    BMC    +9:30
39    Lars Ytting BAK    DEN    LTS    +9:53
40    Pierre ROLLAND    FRA    EUC    +10:14
41    Eduardo SEPULVEDA    ARG    BSE    +10:17
42    Steve MORABITO    SUI    FDJ    +10:21
43    Jarlinson PANTANO    COL    IAM    +10:24
44    Michal KWIATKOWSKI    POL    EQS    +10:53
45    Koen DE KORT    NED    TGA    +10:59
46    Michal GOLAS    POL    EQS    +11:08
47    Bram TANKINK    NED    TLJ    +11:09
48    Michael SCHÄR    SUI    BMC    +11:36
49    Mark CAVENDISH    GBR    EQS    +11:59
50    Cyril GAUTIER    FRA    EUC    +12:18
51    Simon YATES    GBR    OGE    +12:18
52    Adam YATES    GBR    OGE    +12:36
53    Marcel SIEBERG    GER    LTS    +12:42
54    John DEGENKOLB    GER    TGA    +13:03
55    Julien VERMOTE    BEL    EQS    +13:04
56    Manuel QUINZIATO    ITA    BMC    +13:16
57    Mikael CHEREL    FRA    ALM    +13:27
58    Romain SICARD    FRA    EUC    +13:30
59    Christophe LAPORTE    FRA    COF    +13:30
60    Nicolas ROCHE    IRL    SKY    +13:36
61    Andriy GRIVKO    UKR    AST    +13:37
62    Rein TAARAMAE    EST    AST    +14:05
63    Reinardt JANSE VAN RENSBURG    RSA    MTN    +14:20
64    André GREIPEL    GER    LTS    +14:33
65    Simon GESCHKE    GER    TGA    +14:36
66    Ramunas NAVARDAUSKAS    LTU    TCG    +14:58
67    Danilo WYSS    SUI    BMC    +15:46
68    Grégory RAST    SUI    TFR    +16:12
69    Adriano MALORI    ITA    MOV    +16:22
70    Geoffrey SOUPE    FRA    COF    +16:24
71    Ian STANNARD    GBR    SKY    +16:32
72    Nathan HAAS    AUS    TCG    +16:36
73    Arnaud DEMARE    FRA    FDJ    +16:48
74    Zakkari DEMPSTER    AUS    BOA    +16:57
75    Bryan COQUARD    FRA    EUC    +17:17
76    Rohan DENNIS    AUS    BMC    +17:21
77    Florian SENECHAL    FRA    COF    +17:21
78    Ramon SINKELDAM    NED    TGA    +17:31
79    Roy CURVERS    NED    TGA    +17:36
80    Matthieu LADAGNOUS    FRA    FDJ    +17:53
81    Jonathan CASTROVIEJO NICOLAS    ESP    MOV    +18:03
82    Tyler FARRAR    USA    MTN    +18:04
83    Mark RENSHAW    AUS    EQS    +18:23
84    Jos VAN EMDEN    NED    TLJ    +19:01
85    Daniele BENNATI    ITA    TCS    +19:23
86    Sep VANMARCKE    BEL    TLJ    +19:39
87    Alexander KRISTOFF    NOR    KAT    +20:02
88    Damien GAUDIN    FRA    ALM    +20:06
89    Michele SCARPONI    ITA    AST    +20:36
90    Thomas LEEZER    NED    TLJ    +20:38
91    Jacques JANSE VAN RENSBURG    RSA    MTN    +20:42
92    Benoît VAUGRENARD    FRA    FDJ    +20:51
93    Georg PREIDLER    AUT    TGA    +21:31
94    Michael VALGREN    DEN    TCS    +21:32
95    Armindo FONSECA    FRA    BSE    +22:25
96    Tiago MACHADO    POR    KAT    +22:36
97    Lieuwe WESTRA    NED    AST    +22:38
98    Tanel KANGERT    EST    AST    +22:42
99    Julien SIMON    FRA    COF    +22:46
100    Yohann GENE    FRA    EUC    +23:13
101    Matteo TRENTIN    ITA    EQS    +23:16
102    Jérémy ROY    FRA    FDJ    +23:40
103    Serge PAUWELS    BEL    MTN    +23:50
104    Ryder HESJEDAL    CAN    TCG    +24:02
105    Jan BARTA    CZE    BOA    +24:04
106    Nelson Filipe SANTOS SIMOES OLIVEIRA    POR    LAM    +24:32
107    Florian VACHON    FRA    BSE    +24:36
108    Wilco KELDERMAN    NED    TLJ    +24:36
109    Steven KRUIJSWIJK    NED    TLJ    +25:13
110    Angelo TULIK    FRA    EUC    +25:23
111    Luke ROWE    GBR    SKY    +25:38
112    Bartosz HUZARSKI    POL    BOA    +25:40
113    Tim WELLENS    BEL    LTS    +25:44
114    Anthony DELAPLACE    FRA    BSE    +25:48
115    Jacopo GUARNIERI    ITA    KAT    +26:19
116    Markel IRIZAR ARANBURU    ESP    TFR    +26:35
117    Daniel NAVARRO GARCIA    ESP    COF    +26:37
118    Haimar ZUBELDIA AGIRRE    ESP    TFR    +26:37
119    Paul MARTENS    GER    TLJ    +26:41
120    Daniel TEKLEHAIMANOT    ERI    MTN    +26:54
121    Christophe RIBLON    FRA    ALM    +27:02
122    Damiano CARUSO    ITA    BMC    +27:27
123    Luis Angel MATE MARDONES    ESP    COF    +27:29
124    Reto HOLLENSTEIN    SUI    IAM    +27:32
125    Filippo POZZATO    ITA    LAM    +27:48
126    Marcel WYSS    SUI    IAM    +27:50
127    Matthias BRANDLE    AUT    IAM    +27:53
128    Rafal MAJKA    POL    TCS    +27:55
129    Ben GASTAUER    LUX    ALM    +28:19
130    Jose Rodolfo SERPA PEREZ    COL    LAM    +28:50
131    Pierrick FEDRIGO    FRA    BSE    +28:55
132    Stef CLEMENT    NED    IAM    +29:36
133    Leopold KONIG    CZE    SKY    +30:14
134    Perrig QUEMENEUR    FRA    EUC    +30:51
135    Arnaud GERARD    FRA    BSE    +31:04
136    Sébastien CHAVANEL    FRA    FDJ    +31:32
137    Albert TIMMER    NED    TGA    +32:47
138    Kristijan DURASEK    CRO    LAM    +32:48
139    Imanol ERVITI    ESP    MOV    +32:50
140    Dylan VAN BAARLE    NED    TCG    +33:52
141    Peter KENNAUGH    GBR    SKY    +33:53
142    Luke DURBRIDGE    AUS    OGE    +33:56
143    Kenneth VAN BILSEN    BEL    COF    +34:02
144    Martin ELMIGER    SUI    IAM    +34:09
145    Alexandre GENIEZ    FRA    FDJ    +34:37
146    Wouter POELS    NED    SKY    +34:38
147    Davide CIMOLAI    ITA    LAM    +34:41
148    Matteo TOSATTO    ITA    TCS    +35:37
149    Pierre-Luc PERICHON    FRA    BSE    +35:40
150    Lars BOOM    NED    AST    +36:19
151    Laurent DIDIER    LUX    TFR    +36:40
152    Sebastian LANGEVELD    NED    TCG    +36:49
153    Richie PORTE    AUS    SKY    +37:05
154    Brice FEILLU    FRA    BSE    +37:07
155    Jens DEBUSSCHERE    BEL    LTS    +37:18
156    Dmitriy GRUZDEV    KAZ    AST    +37:26
157    Louis MEINTJES    RSA    MTN    +37:34
158    Bob JUNGELS    LUX    TFR    +37:40
159    Julian David ARREDONDO MORENO    COL    TFR    +37:46
160    Merhawi KUDUS GHEBREMEDHIN    ERI    MTN    +38:13
161    Emanuel BUCHMANN    GER    BOA    +38:48
162    Giampaolo CARUSO    ITA    KAT    +39:06
163    Ivan BASSO    ITA    TCS    +39:28
164    Stephen CUMMINGS    GBR    MTN    +40:07
165    Matteo BONO    ITA    LAM    +40:27
166    Jerome COPPEL    FRA    IAM    +40:44
167    José HERRADA LOPEZ    ESP    MOV    +41:25
168    Stijn DEVOLDER    BEL    TFR    +42:36
169    Michael ALBASINI    SUI    OGE    +43:02
170    Pieter WEENING    NED    OGE    +43:07
171    Ruben PLAZA MOLINA    ESP    LAM    +43:30
172    Rafael VALLS FERRI    ESP    LAM    +43:42
173    Winner ANACONA GOMEZ    COL    MOV    +44:07
174    Sam BENNETT    IRL    BOA    +45:34
175    Luca PAOLINI    ITA    KAT    +46:18
176    José Joao PIMENTA COSTA MENDES    POR    BOA    +46:37
177    Marco HALLER    AUT    KAT    +47:07
178    Thomas VOECKLER    FRA    EUC    +47:17
179    Svein TUFT    CAN    OGE    +47:31
180    Greg HENDERSON    NZL    LTS    +47:36
181    Thomas DE GENDT    BEL    LTS    +47:48
182    Bryan NAULLEAU    FRA    EUC    +48:06
183    Frédéric BRUN    FRA    BSE    +48:23
184    Johan VAN SUMMEREN    BEL    ALM    +48:49
185    Laurens TEN DAM    NED    TLJ    +50:30
186    Alex DOWSETT    GBR    MOV    +52:57
187    Nicolas EDET    FRA    COF    +53:57
188    Adam HANSEN    AUS    LTS    +54:20
189    Michael MATTHEWS    AUS    OGE    +58:13