Włoch z Astany zwyciężył 20. etap z Saint-Vincent do Sestriere (196 km), na którego trasie znajdował się legendarny podjazd pod Colle delle Finestre. Chwilę słabości przeżył Alberto Contador (Tinkoff-Saxo), ale zachował różową koszulkę.

Ucieczkę dnia tworzyło dziewięciu kolarzy: Aleksejs Saramontis (IAM Cycling), Diego Ulissi (Lampre-Merida), Julien Berard (AG2R), Giacomo Berlato (Nippo-Vini Fantini), Marco Bandiera (Androni Giocattoli), Nicola Boem (Bardiani-CSF), Ion Izagirre (Movistar), Matteo Busato (Sotheast Pro Cycling) oraz Ilnur Zakarin (Katusha).

Przewaga uciekinierów była bardzo skromna – 65 kilometrów przed metą wynosiła 1’44”, ale na początku podjazdu pod Finestre zaatakowali Pirazzi i Zakarin i to właśnie kolarz Katushy najdłużej utrzymywał się na czele wyścigu.

Rywalizacja na podjeździe pod Colle delle Finestre wyglądała następująco: jedno mocniejsze pociągnięcie sprawiło, że szybko skrystalizowała się grupa najlepszych, w której znaleźli się: Contador, Kruijswijk, Aru, Landa, Hesjedal i Uran, a przed nimi dzielnie wspinał się Zakarin. W grupie Contadora co chwila ktoś wyrywał się do przodu, a największą chęć do jazdy przejawiali Hesjedal i Kruijswijk, choć to Landa poderwał się i wyrobił przewagę nad resztą, dojeżdżając do Zakarina. W końcówce podjazdu zaatakował Hesjedal, za którym pojechali właściwie wszyscy, zostawiając Contadora. Legendarna górska premia “Cima Coppi” powędrowała do Mikela Landy.

Na zjazdach niewiele się zmieniło. Na czele utrzymał się duet Landa-Zakarin, za nimi jechała czwórka Aru-Hesjedal-Kruijswijk-Uran, następnie Kangert z Astany, do którego 12 kilometrów przed metą dojechał goniący czołówkę Contador.

Na początku podjazdu na metę w Sestriere, Zakarin i Landa tracili 30 sekund do grupki Aru, a Alberto Contador tracił do prowadzących 1’30”. Chwilę później Landa wrócił do grupy Aru, a kamera pokazywała mocno zmęczonego Zakarina.

Losy etapu rozstrzygnęła między sobą piątka kolarzy: Aru, Landa, Hesjedal, Kruijswijk i Uran. Jako pierwszy mocno pociągnął Aru, za którym pojechali Hesjedal i Uran, ale Włoch poprawił raz jeszcze, odczepił rywali i dojechał samotnie do mety.

Drugi był Hesjedal, a trzeci Uran. “El Pistolero” stracił 2’25” do Fabio Aru.

Wyniki etapu:

1    ARU Fabio     ITA    AST    05:12:25
2    HESJEDAL Ryder     CAN    TCG    00:18:00
3    URAN URAN Rigoberto     COL    EQS    00:24:00
4    LANDA MEANA Mikel     ESP    AST    00:24:00
5    KRUIJSWIJK Steven     NED    TLJ    00:34:00
6    CONTADOR VELASCO Alberto     ESP    TCS    02:25:00
7    KANGERT Tanel     EST    AST    02:28:00
8    PELLIZOTTI Franco     ITA    AND    02:28:00
9    KONIG Leopold     CZE    SKY    02:28:00
10    ROSA Diego     ITA    AST    02:28:00
11 CARUSO Damiano ITA BMC 5:14:53 2:28
12 AMADOR Andrey CRC MOV 5:14:59 2:34
13 PIRAZZI Stefano ITA BAR 5:15:30 3:05
14 MONFORT Maxime BEL LTS 5:15:43 3:18
15 GENIEZ Alexandre FRA FDJ 5:15:43 3:18
16 DE LA CRUZ MELGAREJO David ESP EQS 5:18:27 6:02
17 ATAPUMA HURTADO Darwin COL BMC 5:18:27 6:02
18 FELLINE Fabio ITA TFR 5:19:31 7:06
19 ZAKARIN Ilnur RUS KAT 5:20:02 7:37 1″
20 TROFIMOV Yury RUS KAT 5:20:02 7:37
21 CARDOSO Andre Fernando S POR TCG 5:20:02 7:37
22 MOINARD Amael FRA BMC 5:20:02 7:37
23 SAMOILAU Branislau BLR CCC 5:20:02 7:37
24 INTXAUSTI Benat ESP MOV 5:20:07 7:42
25 NIEVE ITURALDE Mikel ESP SKY 5:20:07 7:42
26 LUDVIGSSON Tobias SWE TGA 5:21:00 8:35
27 DUPONT Hubert FRA ALM 5:21:19 8:54
28 TIRALONGO Paolo ITA AST 5:21:19 8:54
29 VAN DEN BROECK Jurgen BEL LTS 5:21:19 8:54
30 SIUTSOU Kanstantsin BLR SKY 5:21:19 8:54
31 BETANCUR GOMEZ Carlos A. COL ALM 5:21:19 8:54
32 BROWN Nathan USA TCG 5:21:19 8:54
33 CATALDO Dario ITA AST 5:22:26 10:01
34 STORTONI Simone ITA AND 5:27:47 15:22
35 BISOLTI Alessandro ITA NIP 5:28:43 16:18
36 MONSALVE Jonathan VEN STH 5:28:43 16:18
37 SLAGTER Tom Jelte NED TCG 5:28:43 16:18
38 CHAVANEL Sylvain FRA IAM 5:28:43 16:18
39 BOUET Maxime FRA EQS 5:28:43 16:18
40 POLANC Jan SLO LAM 5:28:43 16:18
41 SZMYD Sylvester POL CCC 5:28:43 16:18
42 DILLIER Silvan SUI BMC 5:28:43 16:18
43 ZEITS Andrey KAZ AST 5:28:43 16:18
44 KOCHETKOV Pavel RUS KAT 5:28:43 16:18
45 ANTON Igor ESP MOV 5:29:40 17:15
46 VISCONTI Giovanni ITA MOV 5:29:40 17:15
47 FORMOLO Davide ITA TCG 5:32:08 19:43
48 ARMEE Sander BEL LTS 5:32:08 19:43
49 NIEMIEC Przemyslaw POL LAM 5:32:08 19:43
50 HENAO GOMEZ Sebastian COL SKY 5:32:08 19:43
51 HANSEN Adam AUS LTS 5:32:08 19:43
52 BOOKWALTER Brent USA BMC 5:32:08 19:43
53 BAK Lars Ytting DEN LTS 5:32:08 19:43
54 FERNANDEZ Ruben ESP MOV 5:32:08 19:43
55 NOCENTINI Rinaldo ITA ALM 5:32:57 20:32
56 MONTAGUTI Matteo ITA ALM 5:32:57 20:32
57 CHEVRIER Clement FRA IAM 5:39:25 27:00
58 BERARD Julien FRA ALM 5:39:25 27:00
59 DOMONT Axel FRA ALM 5:39:25 27:00
60 ZILIOLI Gianfranco ITA AND 5:39:25 27:00
61 SANCHEZ GIL Luis Leon ESP AST 5:39:25 27:00
62 IZAGUIRRE Jon ESP MOV 5:39:25 27:00 1″
63 BASSO Ivan ITA TCS 5:39:25 27:00
64 GILBERT Philippe BEL BMC 5:39:25 27:00
65 HOULE Hugo CAN ALM 5:39:25 27:00
66 ROGERS Michael AUS TCS 5:39:25 27:00
67 ELISSONDE Kenny FRA FDJ 5:39:25 27:00
68 CHAVES RUBIO Johan Esteban COL OGE 5:39:25 27:00
69 MOUREY Francis FRA FDJ 5:39:25 27:00
70 BELKOV Maxim RUS KAT 5:39:25 27:00
71 CLARKE Simon AUS OGE 5:39:25 27:00
72 BURGHARDT Marcus GER BMC 5:39:25 27:00
73 KREUZIGER Roman CZE TCS 5:42:27 30:02
74 FRAPPORTI Marco ITA AND 5:42:27 30:02
75 MALACARNE Davide ITA AST 5:43:22 30:57
76 CHIRICO Luca ITA BAR 5:43:22 30:57
77 FAIRLY Caleb USA TGA 5:43:22 30:57
78 PUCCIO Salvatore ITA SKY 5:43:22 30:57
79 ULISSI Diego ITA LAM 5:43:39 31:14
80 MORI Manuele ITA LAM 5:43:39 31:14
81 GAVAZZI Francesco ITA STH 5:43:39 31:14
82 QUINTANA Dayer COL MOV 5:43:40 31:15
83 LANCASTER Brett AUS OGE 5:46:24 33:59
84 PAULINHO MOREIRA Sergio M. POR TCS 5:46:24 33:59
85 ROVNY Ivan RUS TCS 5:46:24 33:59
86 BUSATO Matteo ITA STH 5:49:46 37:21
87 BERLATO Giacomo ITA NIP 5:49:46 37:21
88 DE NEGRI Pier Paolo ITA NIP 5:49:46 37:21
89 COLBRELLI Sonny ITA BAR 5:49:46 37:21
90 BONGIORNO Francesco Manuel ITA BAR 5:49:46 37:21
91 REZA Kévin FRA FDJ 5:50:54 38:29
92 ROUX Anthony FRA FDJ 5:50:54 38:29
93 VAN DER LIJKE Nick NED TLJ 5:50:56 38:31
94 SABATINI Fabio ITA EQS 5:50:56 38:31
95 GRETSCH Patrick GER ALM 5:50:56 38:31
96 GRMAY Tsgabu Gebremary ETH LAM 5:50:56 38:31
97 RUTKIEWICZ Marek POL CCC 5:50:56 38:31
98 PATERSKI Maciej POL CCC 5:50:56 38:31
99 LINDEMAN Bert Jan NED TLJ 5:50:56 38:31
100 STAMSNIJDER Tom NED TGA 5:50:56 38:31
101 MATYSIAK Bartlomiej POL CCC 5:50:56 38:31
102 OWSIAN Lukasz POL CCC 5:50:56 38:31
103 HAGA Chad USA TGA 5:50:56 38:31
104 JI Cheng CHN TGA 5:50:56 38:31
105 TVETCOV Serghei ROU AND 5:50:56 38:31
106 VILLELLA Davide ITA TCG 5:50:56 38:31
107 HAUSSLER Heinrich AUS IAM 5:50:56 38:31
108 GESCHKE Simon GER TGA 5:50:56 38:31
109 HERRADA LOPEZ Jesus ESP MOV 5:51:59 39:34
110 MIHAYLOV Nikolay BUL CCC 5:53:30 41:05
111 SARAMOTINS Aleksejs LAT IAM 5:54:25 42:00
112 BANDIERA Marco ITA AND 5:54:25 42:00 4″
113 KIRYIENKA Vasil BLR SKY 5:54:55 42:30
114 CHERNETSKI Sergey RUS KAT 5:54:55 42:30
115 WEENING Pieter NED OGE 5:54:57 42:32
116 DURBRIDGE Luke AUS OGE 5:54:57 42:32
117 BEWLEY Sam NZL OGE 5:54:57 42:32
118 FINETTO Mauro ITA STH 5:54:57 42:32
119 APPOLLONIO Davide ITA AND 5:55:56 43:31
120 PINEAU Cédric FRA FDJ 5:55:59 43:34
121 TJALLINGII Maarten NED TLJ 5:55:59 43:34
122 MARANGONI Alan ITA TCG 5:55:59 43:34
123 TOSATTO Matteo ITA TCS 5:55:59 43:34
124 BOLE Grega SLO CCC 5:55:59 43:34
125 MEZGEC Luka SLO TGA 5:55:59 43:34
126 KEISSE Iljo BEL EQS 5:55:59 43:34
127 KEIZER Martijn NED TLJ 5:55:59 43:34
128 HEPBURN Michael AUS OGE 5:55:59 43:34
129 EISEL Bernhard AUT SKY 5:55:59 43:34
130 BOARO Manuele ITA TCS 5:55:59 43:34
131 JUUL JENSEN Christopher DEN TCS 5:55:59 43:34
132 FISCHER Murilo Antonio BRA FDJ 5:55:59 43:34
133 ACEVEDO COLLE Javier Alexis COL TCG 5:55:59 43:34
134 PORSEV Aleksandr RUS KAT 5:55:59 43:34
135 ZARDINI Edoardo ITA BAR 5:55:59 43:34
136 MODOLO Sacha ITA LAM 5:55:59 43:34
137 COURTEILLE Arnaud FRA FDJ 5:55:59 43:34
138 FERRARI Roberto ITA LAM 5:55:59 43:34
139 RICHEZE Axel Maximiliano ARG LAM 5:55:59 43:34
140 VIVIANI Elia ITA SKY 5:55:59 43:34
141 STACCHIOTTI Riccardo ITA NIP 5:55:59 43:34
142 HOFLAND Moreno NED TLJ 5:55:59 43:34
143 FLENS Rick NED TLJ 5:55:59 43:34
144 MALAGUTI Alessandro ITA NIP 5:55:59 43:34
145 WATSON Calvin AUS TFR 5:55:59 43:34
146 GROSU Eduard Michael ROU NIP 5:55:59 43:34
147 VAKOC Petr CZE EQS 5:55:59 43:34
148 VEIKKANEN Jussi FIN FDJ 5:55:59 43:34
149 FAVILLI Elia ITA STH 5:55:59 43:34
150 LAGUTIN Sergey RUS KAT 5:55:59 43:34
151 ZHUPA Eugert ALB STH 5:55:59 43:34
152 PAOLINI Luca ITA KAT 5:55:59 43:34
153 BOEM Nicola ITA BAR 5:56:07 43:42 6″
154 DE BACKER Bert BEL TGA 5:56:34 44:09
155 ZABEL Rick GER BMC 5:57:29 45:04
156 NIZZOLO Giacomo ITA TFR 5:58:26 46:01
157 ALAFACI Eugenio ITA TFR 5:58:26 46:01
158 VAN POPPEL Boy NED TFR 5:58:26 46:01
159 BEPPU Fumiyuki JPN TFR 5:58:26 46:01
160 SILVESTRE Fabio POR TFR 5:58:26 46:01
161 ARNDT Nikias GER TGA 5:58:26 46:01

Klasyfikacja generalna:

1    CONTADOR VELASCO Alberto     ESP    TCS    84:03:30
2    ARU Fabio     ITA    AST    02:02:00
3    LANDA MEANA Mikel     ESP    AST    03:14:00
4    AMADOR Andrey     CRC    MOV    08:19:00
5    HESJEDAL Ryder     CAN    TCG    09:52:00
6    KONIG Leopold     CZE    SKY    10:50:00
7    KRUIJSWIJK Steven     NED    TLJ    11:02:00
8    CARUSO Damiano     ITA    BMC    12:17:00
9    GENIEZ Alexandre     FRA    FDJ    16:00:00
10    TROFIMOV Yury     RUS    KAT    16:23:00
11 MONFORT Maxime BEL LTS 84:21:21 17:51
12 VAN DEN BROECK Jurgen BEL LTS 84:28:42 25:12
13 KANGERT Tanel EST AST 84:31:44 28:14
14 URAN URAN Rigoberto COL EQS 84:32:05 28:35
15 MOINARD Amael FRA BMC 84:33:53 30:23
16 ATAPUMA HURTADO Darwin COL BMC 84:43:56 40:26
17 NIEVE ITURALDE Mikel ESP SKY 84:51:15 47:45
18 VISCONTI Giovanni ITA MOV 84:53:07 49:37
19 TIRALONGO Paolo ITA AST 85:07:17 1:03:47
20 BETANCUR GOMEZ Carlos A. COL ALM 85:20:45 1:17:15
21 CARDOSO Andre Fernando S POR TCG 85:22:45 1:19:15
22 PIRAZZI Stefano ITA BAR 85:24:20 1:20:50
23 ROSA Diego ITA AST 85:28:36 1:25:06
24 PELLIZOTTI Franco ITA AND 85:34:19 1:30:49
25 CATALDO Dario ITA AST 85:39:03 1:35:33
26 SIUTSOU Kanstantsin BLR SKY 85:46:56 1:43:26
27 IZAGUIRRE Jon ESP MOV 85:49:01 1:45:31
28 INTXAUSTI Benat ESP MOV 85:50:16 1:46:46
29 KREUZIGER Roman CZE TCS 85:50:42 1:47:12
30 MONSALVE Jonathan VEN STH 85:53:37 1:50:07
31 FORMOLO Davide ITA TCG 85:57:09 1:53:39
32 FELLINE Fabio ITA TFR 85:59:27 1:55:57
33 ROGERS Michael AUS TCS 86:10:30 2:07:00
34 DE LA CRUZ MELGAREJO David ESP EQS 86:18:26 2:14:56
35 SANCHEZ GIL Luis Leon ESP AST 86:21:09 2:17:39
36 KOCHETKOV Pavel RUS KAT 86:26:28 2:22:58
37 CHAVANEL Sylvain FRA IAM 86:26:31 2:23:01
38 ANTON Igor ESP MOV 86:28:23 2:24:53
39 GILBERT Philippe BEL BMC 86:33:21 2:29:51
40 NIEMIEC Przemyslaw POL LAM 86:40:24 2:36:54
41 HENAO GOMEZ Sebastian COL SKY 86:42:03 2:38:33
42 ZAKARIN Ilnur RUS KAT 86:46:14 2:42:44
43 DUPONT Hubert FRA ALM 86:47:26 2:43:56
44 MOUREY Francis FRA FDJ 86:47:47 2:44:17
45 SZMYD Sylvester POL CCC 86:47:52 2:44:22
46 ELISSONDE Kenny FRA FDJ 86:48:01 2:44:31
47 BOUET Maxime FRA EQS 86:49:53 2:46:23
48 SAMOILAU Branislau BLR CCC 86:50:05 2:46:35
49 STORTONI Simone ITA AND 86:52:52 2:49:22
50 BISOLTI Alessandro ITA NIP 86:54:42 2:51:12
51 BASSO Ivan ITA TCS 86:55:13 2:51:43
52 POLANC Jan SLO LAM 86:56:12 2:52:42
53 DILLIER Silvan SUI BMC 86:56:43 2:53:13
54 MONTAGUTI Matteo ITA ALM 87:04:26 3:56
55 KEIZER Martijn NED TLJ 87:04:55 3:01:25
56 CHAVES RUBIO Johan Esteban COL OGE 87:05:07 3:01:37
57 FINETTO Mauro ITA STH 87:09:04 3:05:34
58 GAVAZZI Francesco ITA STH 87:09:31 3:06:01
59 ZEITS Andrey KAZ AST 87:12:52 3:09:22
60 BONGIORNO Francesco Manuel ITA BAR 87:13:40 3:10:10
61 BOLE Grega SLO CCC 87:16:47 3:13:17
62 FERNANDEZ Ruben ESP MOV 87:21:15 3:17:45
63 ULISSI Diego ITA LAM 87:21:52 3:18:22
64 ARMEE Sander BEL LTS 87:22:39 3:19:09
65 CLARKE Simon AUS OGE 87:24:03 3:20:33
66 BOOKWALTER Brent USA BMC 87:25:07 3:21:37
67 BROWN Nathan USA TCG 87:26:40 3:23:10
68 CHEVRIER Clement FRA IAM 87:29:12 3:25:42
69 PUCCIO Salvatore ITA SKY 87:32:46 3:29:16
70 ZILIOLI Gianfranco ITA AND 87:37:00 3:33:30
71 LAGUTIN Sergey RUS KAT 87:37:15 3:33:45
72 BURGHARDT Marcus GER BMC 87:37:29 3:33:59
73 NOCENTINI Rinaldo ITA ALM 87:39:15 3:35:45
74 HERRADA LOPEZ Jesus ESP MOV 87:41:25 3:37:55
75 DOMONT Axel FRA ALM 87:43:33 3:40:03
76 SLAGTER Tom Jelte NED TCG 87:47:38 3:44:08
77 HANSEN Adam AUS LTS 87:53:21 3:49:51
78 VILLELLA Davide ITA TCG 88:34 3:57:04
79 MORI Manuele ITA LAM 88:58 3:57:28
80 PATERSKI Maciej POL CCC 88:01:05 3:57:35
81 RUTKIEWICZ Marek POL CCC 88:01:41 3:58:11
82 ZARDINI Edoardo ITA BAR 88:01:54 3:58:24
83 LUDVIGSSON Tobias SWE TGA 88:03:54 4:24
84 KIRYIENKA Vasil BLR SKY 88:04:55 4:01:25
85 MALACARNE Davide ITA AST 88:07:09 4:03:39
86 VAN DER LIJKE Nick NED TLJ 88:09:28 4:05:58
87 ROUX Anthony FRA FDJ 88:18:01 4:14:31
88 GESCHKE Simon GER TGA 88:18:40 4:15:10
89 CHIRICO Luca ITA BAR 88:19:01 4:15:31
90 GRMAY Tsgabu Gebremary ETH LAM 88:21:37 4:18:07
91 WEENING Pieter NED OGE 88:23:09 4:19:39
92 QUINTANA Dayer COL MOV 88:23:49 4:20:19
93 BAK Lars Ytting DEN LTS 88:23:53 4:20:23
94 LINDEMAN Bert Jan NED TLJ 88:28:33 4:25:03
95 GRETSCH Patrick GER ALM 88:28:43 4:25:13
96 BOARO Manuele ITA TCS 88:30:02 4:26:32
97 PAULINHO MOREIRA Sergio M. POR TCS 88:35:14 4:31:44
98 FRAPPORTI Marco ITA AND 88:36:08 4:32:38
99 HAGA Chad USA TGA 88:36:30 4:33:00
100 BELKOV Maxim RUS KAT 88:36:47 4:33:17
101 BERLATO Giacomo ITA NIP 88:37:40 4:34:10
102 COLBRELLI Sonny ITA BAR 88:37:57 4:34:27
103 REZA Kévin FRA FDJ 88:40:44 4:37:14
104 HAUSSLER Heinrich AUS IAM 88:40:49 4:37:19
105 BERARD Julien FRA ALM 88:43:05 4:39:35
106 FAVILLI Elia ITA STH 88:43:43 4:40:13
107 BUSATO Matteo ITA STH 88:45:13 4:41:43
108 DE NEGRI Pier Paolo ITA NIP 88:50:30 4:47:00
109 HOULE Hugo CAN ALM 88:52:14 4:48:44
110 DURBRIDGE Luke AUS OGE 88:54:20 4:50:50
111 SABATINI Fabio ITA EQS 88:56:18 4:52:48
112 TOSATTO Matteo ITA TCS 88:57:16 4:53:46
113 PAOLINI Luca ITA KAT 88:58:10 4:54:40
114 BEPPU Fumiyuki JPN TFR 89:01:41 4:58:11
115 CHERNETSKI Sergey RUS KAT 89:03:10 4:59:40
116 ROVNY Ivan RUS TCS 89:04:14 5:44
117 VAKOC Petr CZE EQS 89:04:53 5:01:23
118 OWSIAN Lukasz POL CCC 89:05:35 5:02:05
119 TJALLINGII Maarten NED TLJ 89:10:13 5:06:43
120 ACEVEDO COLLE Javier Alexis COL TCG 89:10:35 5:07:05
121 PINEAU Cédric FRA FDJ 89:11:07 5:07:37
122 BEWLEY Sam NZL OGE 89:13:24 5:09:54
123 COURTEILLE Arnaud FRA FDJ 89:13:51 5:10:21
124 APPOLLONIO Davide ITA AND 89:14:59 5:11:29
125 VIVIANI Elia ITA SKY 89:18:14 5:14:44
126 LANCASTER Brett AUS OGE 89:19:01 5:15:31
127 MODOLO Sacha ITA LAM 89:20:22 5:16:52
128 RICHEZE Axel Maximiliano ARG LAM 89:20:32 5:17:02
129 MIHAYLOV Nikolay BUL CCC 89:22:01 5:18:31
130 FISCHER Murilo Antonio BRA FDJ 89:24:41 5:21:11
131 MARANGONI Alan ITA TCG 89:27:32 5:24:02
132 FAIRLY Caleb USA TGA 89:28:07 5:24:37
133 FERRARI Roberto ITA LAM 89:29:44 5:26:14
134 PORSEV Aleksandr RUS KAT 89:29:51 5:26:21
135 JUUL JENSEN Christopher DEN TCS 89:30:14 5:26:44
136 TVETCOV Serghei ROU AND 89:35:54 5:32:24
137 HOFLAND Moreno NED TLJ 89:36:25 5:32:55
138 NIZZOLO Giacomo ITA TFR 89:37:06 5:33:36
139 MEZGEC Luka SLO TGA 89:38:15 5:34:45
140 ALAFACI Eugenio ITA TFR 89:39:16 5:35:46
141 MATYSIAK Bartlomiej POL CCC 89:41:34 5:38:04
142 ZABEL Rick GER BMC 89:43:50 5:40:20
143 EISEL Bernhard AUT SKY 89:45:12 5:41:42
144 FLENS Rick NED TLJ 89:48:54 5:45:24
145 VEIKKANEN Jussi FIN FDJ 89:49:45 5:46:15
146 KEISSE Iljo BEL EQS 89:50:05 5:46:35
147 VAN POPPEL Boy NED TFR 89:52:02 5:48:32
148 ARNDT Nikias GER TGA 89:55:32 5:52:02
149 WATSON Calvin AUS TFR 89:57:16 5:53:46
150 SILVESTRE Fabio POR TFR 89:57:31 5:54:01
151 GROSU Eduard Michael ROU NIP 89:58:22 5:54:52
152 STACCHIOTTI Riccardo ITA NIP 90:02:16 5:58:46
153 STAMSNIJDER Tom NED TGA 90:02:39 5:59:09
154 MALAGUTI Alessandro ITA NIP 90:06:12 6:02:42
155 BANDIERA Marco ITA AND 90:09:41 6:06:11
156 HEPBURN Michael AUS OGE 90:10:33 6:07:03
157 BOEM Nicola ITA BAR 90:11:14 6:07:44
158 JI Cheng CHN TGA 90:12:51 6:09:21
159 DE BACKER Bert BEL TGA 90:13:21 6:09:51
160 ZHUPA Eugert ALB STH 90:13:50 6:10:20
161 SARAMOTINS Aleksejs LAT IAM 90:25:39 6:22:09
162 KLUGE Roger GER IAM 90:37:23 6:33:53
163 COLEDAN Marco ITA TFR 90:43:43 6:40:13

Foto: Tim De Waele

Twitter: @mwisniewska20